28. kolo: VOJVODINA – partizan 2:1 (0:0)

User avatar
rykerfcv
Posts: 726
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan 2:1 (0:0)

Post by rykerfcv »

Ova pobeda nam je jako lepo legla,moze nam dati vetar u ledja do drugog mesta.
Euforija pred playoff samo raste ako se poklope rezultati(daj boze i nama jednom da se poklopi nesto).Komotno mozemo do tog drugog mesta.
Cukaricki i TSC ce kiksnuti ubedjen sam u to,moze i danas da kiksnu bilo bi odlicno.
Novi Pazar je ne predstavlja toliku pretnju.Ove 2 utakmice pred playoff moramo da pobedimo,onda u playoff hladne glave i pazi Vosa gazi!
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
čeda_maraš
Posts: 90
Joined: Fri Apr 02, 2021 11:53 am

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan 2:1 (0:0)

Post by čeda_maraš »

Čestitke momcima na pobedi.Dokaz da se trčanjem i htenjem u ovoj lizi svako može lako pobediti.Da pred kraj nije bilo ono malo frke,skoro pa rutinska pobeda.Vidim da niko ne spominje Ljubisavljevića,pored kojeg de gomeš nije ni video.On i Vitas ubedljivo najbolji štoperski tandem u lizi.Traore dobar u skoku i duelu ali predaja lopte je odmah šansa za protivnika.Juče nekoliko direktnih predaja lopte protivniku u noge.Još jednom čestitke na pobedi i da se polako pakujemo da okupiramo Topolu!!!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan, subota 20h (A1P)

Post by churguzijanac »

Voja wrote: Sun Apr 02, 2023 10:44 am
Milan wrote: Sun Apr 02, 2023 10:11 am Opet je trčkarao, nije dobio nijedan duel, nije sačuvao nijednu loptu, prodao ih nekoliko, od kojih i onu za njihovu najbolju priliku.
Jbg svako od nas gleda onako kako on zeli... recimo meni je vrednije sve sto je NN odradio pre gola (pogledao u trku u kontra stranu da vidi ima li saigraca,kada je video da nema nikog,iz cetvrte ubacio u trecu... mozemo mi pricati protiv coveka sta god zelimo,ali realno ta odbrana ima pregrst meceva u Evropi,a on ih izradi kao nijedan spic do sada) nego sam sut i gol. A ipak najvredniji potez mi je kada je u jeku napada Partizana gde je nase realno uhvatila panika,isprovocirao Fejsu na centru u duelu,sacuvao loptu,iznudio faul,smirio igru,spustio tenziju... Al dobro opet istina je da sam licno slab na NNa,pa verovatno ne mogu realno da sagledam sve situacije.
Slab si brate na NN.Da je bar na Turbo pogon pa i da razumemo :D
Last edited by churguzijanac on Sun Apr 02, 2023 8:35 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan 2:1 (0:0)

Post by Turija »

Traore je dobar, ali treba da izbegava dugacke pasove.
Malo koji igrac Vose to moze. Gresi i Vitas mnogo u takvim dodavanjima, dok Ljubisavljevic igra na kracu i sigurniju predaju lopte.

Duze lopte mogu tacnije dodati samo UN, Zukic, NN i ponekad Topic. Ja to ocekujem i od Baraja, ali nikako da proradi ,,u puno".
Carevic, isto, cesto gresi u dodavanjima i mora to korigovati.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Sasa1969
Posts: 621
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan 2:1 (0:0)

Post by Sasa1969 »

Turija wrote: Sun Apr 02, 2023 8:30 pm Traore je dobar, ali treba da izbegava dugacke pasove.
Malo koji igrac Vose to moze. Gresi i Vitas mnogo u takvim dodavanjima, dok Ljubisavljevic igra na kracu i sigurniju predaju lopte.

Duze lopte mogu tacnije dodati samo UN, Zukic, NN i ponekad Topic. Ja to ocekujem i od Baraja, ali nikako da proradi ,,u puno".
Carevic, isto, cesto gresi u dodavanjima i mora to korigovati.
Uopste se ne slazem sa ovim.Gledam svaku utakmicu uzivo i siguran sam da Traore ima najbolju dugu loptu od svih igraca u ekipi.Juce je bio teren katstrofalan natopljen vodom i nije mogao biti dobar pas ni prvom do sebe.Traore odlicno daje duge lopte tako reci teledirigovano
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan 2:1 (0:0)

Post by Voja »

Sasa1969 wrote: Sun Apr 02, 2023 10:34 pm
Turija wrote: Sun Apr 02, 2023 8:30 pm Traore je dobar, ali treba da izbegava dugacke pasove.
Malo koji igrac Vose to moze. Gresi i Vitas mnogo u takvim dodavanjima, dok Ljubisavljevic igra na kracu i sigurniju predaju lopte.

Duze lopte mogu tacnije dodati samo UN, Zukic, NN i ponekad Topic. Ja to ocekujem i od Baraja, ali nikako da proradi ,,u puno".
Carevic, isto, cesto gresi u dodavanjima i mora to korigovati.
Uopste se ne slazem sa ovim.Gledam svaku utakmicu uzivo i siguran sam da Traore ima najbolju dugu loptu od svih igraca u ekipi.Juce je bio teren katstrofalan natopljen vodom i nije mogao biti dobar pas ni prvom do sebe.Traore odlicno daje duge lopte tako reci teledirigovano
E vidis,meni se od prvog dana njegovi dugi pasovi ne svidjaju,jer mi se cine neprecizni i spori (lagani za preseci)... u startu mi je to mnogo smetalo,posle sam navikao i ne obracam paznju,al nebitno,uvek cu podrzati igraca kada ugleda dobru poziciju saigraca i "upali mu se lampica",rodi ideja... ako se ne pokusava nece nikad ni uspeti. Jedino sto ne bih voleo da silimo te duge pasove,kao onomad reprezentacija dok Miha bio nazad.A uostalom sta znaci dobar i tacan dug pas,kada Zivkovic ne zna da primi loptu!? :mrgreen:
Image
User avatar
021
Posts: 852
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan 2:1 (0:0)

Post by 021 »

Moram da pohvalim Bataka za pripremu i vođenje utakmice. Veliki napredak u odnosu na Rastavca u pogledu motivacije, a posebno na taktičkom planu. Konačno su igrači na terenu bili posloženi shodno svojim prirodnim pozicijama i zdravoj fudbalskoj logici. Izuzetak je Jeličić na beku, ali to je bilo delimično iznuđeno. Ne znam samo da li trener nema poverenje u Antonijevića, ili je želeo dodatno da se obezbedi po desnoj strani? Za razliku od utamice sa Javorom, nije se kasnilo sa izmenama. Raduje me što se greške ne ponavljaju. Jedino mi se nije svidelo što nismo bili agresivniji u prvom poluvremenu. Mislim da smo ih mogli jače pritisnuti, bili su toliko nesigurni da je svaki naš ozbiljniji napad mirisao na gol.

Zukić i Topić maestralni u veznom redu, izrastaju u odličan tandem. Razlika između Zukića sada i u ranijem periodu je u poverenju koje je dobio od trenera. Konačno je stekao kontinuitet igara koji mu je nedostajao, što mu je pomoglo da se oslobodi pritiska i straha od greške koji su ga ranije sputavali. Tu najviše krivim Lalatovića, koji ga je ubijao u pojam šablonskim vađenjem iz igre nakon prvih 45 minuta.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan 2:1 (0:0)

Post by Voja »

Mogu da prijavim da su partizanovci koji su bili na mecu odusevljeni Batakom i njegovim ponasanjem pored terena,kazu mi da je bar 20x zvao Topica delio savete,zadatke... svi odreda mi kazu "tako se vodi mec,to je trener,i nama takav treba.
Image
lazarr
Posts: 813
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan 2:1 (0:0)

Post by lazarr »

Uvek sa tobom wrote: Sun Apr 02, 2023 11:46 am Заборавио сам да похвалим скупљаче лопти, дисали су сви за Вошу јуче, момак код партизанове клупе, лопта излази он трчи да узме лопту и отима се са неким са клупе партизана како ови неби брзо извели аут, после другог гола њихово радовање, свака част и вама клинци :cheers:
Pomenuti dečak je moj sin. Šta reći.... Stvar kućnog vaspitanja....
Inače, Duljaj ga nije opsovao. Na kraju utakmice mu se čak i izvinuo i rekao mu da im se samo žurilo....
User avatar
Milan
Posts: 4152
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan 2:1 (0:0)

Post by Milan »

Bravo za sina! A lepo i od Duljaja...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan 2:1 (0:0)

Post by Voja »

lazarr wrote: Mon Apr 03, 2023 8:14 pm
Uvek sa tobom wrote: Sun Apr 02, 2023 11:46 am Заборавио сам да похвалим скупљаче лопти, дисали су сви за Вошу јуче, момак код партизанове клупе, лопта излази он трчи да узме лопту и отима се са неким са клупе партизана како ови неби брзо извели аут, после другог гола њихово радовање, свака част и вама клинци :cheers:
Pomenuti dečak je moj sin. Šta reći.... Stvar kućnog vaspitanja....
Inače, Duljaj ga nije opsovao. Na kraju utakmice mu se čak i izvinuo i rekao mu da im se samo žurilo....
Ovaj tvoj upis dokazuje da je forum i dalje mesto koje odoleva svim nakaradnim navikama i ponasanjima koji nas okruzuju.Mislim realno mogao si ga napisati i bez zadnje dve recenice,ne bi izgubio smisao i sustinu,al velicina ovog foruma i jeste u ljudima poput tebe koji je eto bez povoda pohvalio protivnika. BRAVO ZA SVE,i za tebe,za sina,za tvoj upis,za Duljaja,za forum :lala:
Image
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1361
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan 2:1 (0:0)

Post by Uvek sa tobom »

lazarr wrote: Mon Apr 03, 2023 8:14 pm
Uvek sa tobom wrote: Sun Apr 02, 2023 11:46 am Заборавио сам да похвалим скупљаче лопти, дисали су сви за Вошу јуче, момак код партизанове клупе, лопта излази он трчи да узме лопту и отима се са неким са клупе партизана како ови неби брзо извели аут, после другог гола њихово радовање, свака част и вама клинци :cheers:
Pomenuti dečak je moj sin. Šta reći.... Stvar kućnog vaspitanja....
Inače, Duljaj ga nije opsovao. Na kraju utakmice mu se čak i izvinuo i rekao mu da im se samo žurilo....
Свака част и да га ускоро гледамо у црвено белом дресу на Карађорђу :lala:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan 2:1 (0:0)

Post by Voja »

1:29 - naucio covek,al nidje veze sa desavanjem na terenu :mrgreen: :cheers:

Image
lazarr
Posts: 813
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan 2:1 (0:0)

Post by lazarr »

Uvek sa tobom wrote: Mon Apr 03, 2023 9:51 pm
lazarr wrote: Mon Apr 03, 2023 8:14 pm
Uvek sa tobom wrote: Sun Apr 02, 2023 11:46 am Заборавио сам да похвалим скупљаче лопти, дисали су сви за Вошу јуче, момак код партизанове клупе, лопта излази он трчи да узме лопту и отима се са неким са клупе партизана како ови неби брзо извели аут, после другог гола њихово радовање, свака част и вама клинци :cheers:
Pomenuti dečak je moj sin. Šta reći.... Stvar kućnog vaspitanja....
Inače, Duljaj ga nije opsovao. Na kraju utakmice mu se čak i izvinuo i rekao mu da im se samo žurilo....
Свака част и да га ускоро гледамо у црвено белом дресу на Карађорђу :lala:
Uffff. Ne smem ni da pomislim na taj osećaj. To da vidim, pa da umrem.
Za sada uživam da ga gledam u najdražem dresu iz nedelje u nedelju. Za skoro 5 provedenih godina u Voši i oko 300 odigranih utakmica (prvenstvene, prijateljske i razni turniri) i sigurno 50 postignutih golova (na poziciji zadnji vezni)j su mi doneli već dovoljno uspomena za ceo život...
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan 2:1 (0:0)

Post by Turija »

lazarr wrote: Mon Apr 03, 2023 10:24 pm
Uvek sa tobom wrote: Mon Apr 03, 2023 9:51 pm
lazarr wrote: Mon Apr 03, 2023 8:14 pm

Pomenuti dečak je moj sin. Šta reći.... Stvar kućnog vaspitanja....
Inače, Duljaj ga nije opsovao. Na kraju utakmice mu se čak i izvinuo i rekao mu da im se samo žurilo....
Свака част и да га ускоро гледамо у црвено белом дресу на Карађорђу :lala:
Uffff. Ne smem ni da pomislim na taj osećaj. To da vidim, pa da umrem.
Za sada uživam da ga gledam u najdražem dresu iz nedelje u nedelju. Za skoro 5 provedenih godina u Voši i oko 300 odigranih utakmica (prvenstvene, prijateljske i razni turniri) i sigurno 50 postignutih golova (na poziciji zadnji vezni)j su mi doneli već dovoljno uspomena za ceo život...
@lazarr Kakvo crno umiranje, moras dete da pratis kao prvotimca i posle toga, mnogo, mnogo godina. Ziveli! :cheers:
Last edited by Turija on Mon Apr 03, 2023 11:41 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked