28. kolo: VOJVODINA – partizan 2:1 (0:0)

User avatar
Milan
Posts: 4202
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan, subota 20h (A1P)

Post by Milan »

https://www.fkvojvodina.rs/batak-nece-n ... avi-derbi/


Nije baš da mi Batakovo izlaganje uliva nadu...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3989
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan, subota 20h (A1P)

Post by Rabba »

Ako je Đorđević i dalje suspendovan a Bjeković van konkurencije, jel to znači da Lazarević ide desno a Antonijević levo?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan, subota 20h (A1P)

Post by Dragojlo »

U svom našem baksuzluku, još će nam pored već sigurnog Bibarsa, gol dati Saničanin, Kristijan Belić ili onaj njihov iritantni klinac sa brokoli frizurom, ne znam kako se zove.... :roll:
A Žeks Pantić na aparatima u tom slučaju... :devil:
Duplof
Posts: 886
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan, subota 20h (A1P)

Post by Duplof »

S obzirom na trenutne okolnosti i atmosferu oko ove utakmice, sve mi deluje da je jasan ishod utakmice da bi se ugasio plamen u požaru našeg sutrašnjeg rivala... Nadam se da grešim. Naše je da odemo sutra na utakmicu u što većem broju i da ne dozvolimo gostovanje našim igračima na Karađorđu!
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
slanobarac
Posts: 3555
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan, subota 20h (A1P)

Post by slanobarac »

Ako ovakav partizan ne možemo da pobedimo onda i nismo za Evropu.
Sutra kec k'o kuća!
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9778
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan, subota 20h (A1P)

Post by Voja »

Duplof wrote: Fri Mar 31, 2023 6:53 pm S obzirom na trenutne okolnosti i atmosferu oko ove utakmice, sve mi deluje da je jasan ishod utakmice da bi se ugasio plamen u požaru našeg sutrašnjeg rivala... Nadam se da grešim.
A koje su to tacno okolnosti? Zasto uvek trazimo neki alibi?Koje su to okolnosti koje ne sputavaju GAT i Surdulicu,a sputavaju nas? Sutra imamo u potpunosti ravnopravnog protivnika,cak mislim lakseg nego sto je bio Cukaricki,i samo se mi pitamo. Poraz ili nereseno mogu samo biti plod lose pripreme meca,loseg kvaliteta igraca i neznanja.Situacija je takva da za sutra alibija nema,jednostavno ne postoji. Ako bi gledali i te "trenutne okolnosti" sudije bi trebalo nas da guraju,tako da jednostavno MEC ISTINE!!!
Image
Duplof
Posts: 886
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan, subota 20h (A1P)

Post by Duplof »

Voja wrote: Fri Mar 31, 2023 8:23 pm A koje su to tacno okolnosti? Zasto uvek trazimo neki alibi?Koje su to okolnosti koje ne sputavaju GAT i Surdulicu,a sputavaju nas? Sutra imamo u potpunosti ravnopravnog protivnika,cak mislim lakseg nego sto je bio Cukaricki,i samo se mi pitamo. Poraz ili nereseno mogu samo biti plod lose pripreme meca,loseg kvaliteta igraca i neznanja.Situacija je takva da za sutra alibija nema,jednostavno ne postoji. Ako bi gledali i te "trenutne okolnosti" sudije bi trebalo nas da guraju,tako da jednostavno MEC ISTINE!!!
Ne tražim alibi, želim da momci izginu sutra i pobede, nebitno 1:0 ili 5:0. Kao što rekoh, zbog mira u (njihovoj) kući verovatno nam glodari neće biti jedini rival na terenu. Ne znam zašto bi baš nas gurale sudije, kad smo mi to, jelte, bili toliko voljeni i poštovani u sudijskim očima?
Al' ajde, da ne skačem pred rudu i ne mračim u startu, očekujem borbu naših momaka i nadam se pobedi uz 3 gola Zukića! :)
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9778
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan, subota 20h (A1P)

Post by Voja »

Duplof wrote: Fri Mar 31, 2023 9:19 pm Ne tražim alibi
Ma i ne mislim na tebe niti na bilo kog forumasa,vec prvenstveno na sve u klubu i oko njega. Ali ako mi ovde krenemo sa tom alibi pricom,igracima to moze samo dobro doci da zaista izgrade alibi,tako da... ovaj put da probamo bez alibija,vec da jednostavno pokazemo imamo li muda,stofa i znanja ili zaista nemamo.
Mislim da smo statusno (u odredjenim,najbitnijim krugovima) u ovom momentu ispred Partizana,zato i ocekujem domacinsko sudjenje
Last edited by Voja on Fri Mar 31, 2023 9:29 pm, edited 1 time in total.
Image
User avatar
Maki
Posts: 1138
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan, subota 20h (A1P)

Post by Maki »

Pred sutrašnju utakmicu mogu da obećam isto što i Batak i igrači, a to je da ću doći i da ću dati sve od sebe.
Da li će to dati nekog rezultata, znaćemo oko 22h.
Duplof
Posts: 886
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan, subota 20h (A1P)

Post by Duplof »

Voja wrote: Fri Mar 31, 2023 9:28 pm Ma i ne mislim na tebe niti na bilo kog forumasa,vec prvenstveno na sve u klubu i oko njega. Ali ako mi ovde krenemo sa tom alibi pricom,igracima to moze samo dobro doci da zaista izgrade alibi,tako da... ovaj put da probamo bez alibija,vec da jednostavno pokazemo imamo li muda,stofa i znanja ili zaista nemamo.
Mislim da smo statusno (u odredjenim,najbitnijim krugovima) u ovom momentu ispred Partizana,zato i ocekujem domacinsko sudjenje
Okej, okej, nismo se razumeli. :) Slažem se sa napisanim, od reči do reči, ta hrabrost nam uvek fali kad je najpotrebnije, a duboko verujem da je Batak čovek koji može to promeniti!

Edit: Kao što je @Maki napisao, ko god je u mogućnosti mislim da treba podržati ekipu i doći sutra, jer zaista ova utakmica nosi značajnu težinu! Ja sam iscimao par ljudi koji nisu iz našeg grada, žele da gledaju Vošu i da je podrže jer su i oni svesni koliko ovo može biti značajan meč!
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan, subota 20h (A1P)

Post by Turija »

Obaveza plus, za pozitivan rezultat, je i to sto se Pazar, veceras, bodovno izjednacio sa Vosom. Ja sam se sa trecim mestom oprostio odavno.
Ne znam imamo li kapaciteta za pobedu, ali ne smemo, sutra, izgubiti utakmicu, da nam ne bi ostalo jedino ono, dobro nam poznato: Kup je nas :mrgreen:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3923
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan, subota 20h (A1P)

Post by Deep Purple »

partizan je nakon pada Velje i ekipe pušten niz vodu. Teleoptik pod hipotekom, rate za kredit nemaju kako da vraćaju. Država gurnula kintu limaru i KK sekciji, da bi se napravio neki instant uspeh, kada ode Žoc tako će i KK da im potone jer ulažu novac koji nemaju. I pod guranjem priče o uspehu KK, uništavaju im FK. I nije da mi je žao :whistler:

I da ne zaboravim doveli su ih u situaciju da se čak i u takvom periodu zahvaljuju vučku i ekipi :mrgreen:

A i crvena :shit: čeka još gore samo polako.

A mi sutra moramo da ih pobedimo, ne zato što su u kanalu već jer je obaveza da se Vojvodina predstavlja na takav način, jako i po tri boda pa da igramo takmičarski fudbal u PO.
CRD FCV
Posts: 1660
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan, subota 20h (A1P)

Post by CRD FCV »

Због гомиле деце сутра на истоку, да им не падне на памет да не дају све од себе и све што су икада научили бавећи се целога живота овим спортом.
Нема оправдања у повређенима, судији или грбавом терену. Последњу кап зноја да истроше а кад им зафали нека другу текућину луче.
Батак да реагује са изменама правовремено, онај што на терен уђе да гризе као ошурен.
НЕМА ОПРАВДАЊА!

И да, сутра на Карађорђу присуство обавезно, сувишно је и рећи.
User avatar
N13
Posts: 2060
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan, subota 20h (A1P)

Post by N13 »

Deep Purple wrote: Fri Mar 31, 2023 11:17 pm A i crvena :shit: čeka još gore samo polako.
Verovatno tacno, ali ce se bas tada crni vratiti u dominaciju.
Kao da ne znas u kakvoj drzavi zivimo, nazalost.
Pa do pre 10ak godina su crveni bili u jos vecem haosu neko sada crni (sto se tice dugova, stanja u klubu, stadionu, igrackom kadru, upravi...), dok su tada crni dominirali ligom. I sta se desilo? Promenila se vlast, crveni se preporodili preko noci, ali bukvalno.
Pa nece drzava dozvoliti da oba mezimceta budu u haosu u isto vreme... pa izbio bi gradjanski rat.
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 28. kolo: VOJVODINA – partizan, subota 20h (A1P)

Post by Turija »

Nema ,,zime" za blizance, ni u narednih 100 godine. Pre ce sve ostalo propasti ovde, nego oni. To je stanje kao sa alkoholizmom - i poslednji dinar za rakiju.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked