29. kolo: TSC – VOJVODINA 1:1 (1:0)

Locked
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 29. kolo: TSC – VOJVODINA, petak 17h (A2P)

Post by Turija »

Kakvo je ovo sudjenje - kontra fauli pred nasim golom ( Traore neopravdani zuti karton i sada faul nad Malbasicem).
Moraju Simic i Baraj na teren. Ovo nista ne valja.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3920
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 29. kolo: TSC – VOJVODINA, petak 17h (A2P)

Post by Deep Purple »

menager wrote: Fri Apr 07, 2023 5:47 pm Nisu dosli na trening, vec totalno nespremni za igru TSCa, tek na ovakvoj utakmici se vidi koliko Batak i slicni znaju o fudbalu, cuveni dupli blok i kontre, demode i zastareli fudbal, ovo sto pruza TSC je za klasu ili dve kvalitetnije. Iako sami rosteri su slicne snage, po imenima, ali pecat trenera pravi razliku.

Bukvalno igra macke i misa u jednom trenutku, protok lopte i kretnje bez lopte i gegen presing, zuje i ne staju citavo poluvreme.
Rezultat od 1 0 je najmanji problem za strucni stab, poptuno odsustvo bilo kakve fudbalske ideje.
Ideja kao ideja nije problem dupli blok i kontra. To je logično rešenje kada gostuješ timu koji igra na posed, koji je uigraniji i u dobrom naletu. Danas je problem izbor igrača kao realizacija ideje. Ne možeš to da igraš sa Nemanjom Nikolićem i Malbašićem. Trebaju hitri fudbaleri. Pod hitno u igru moraju Baraye i Simić. Simić je kao stvoren za uslove današnje utakmice.

@Turija opravdan žuti za Traore-a mi smo za manje dobijali i crvene :mrgreen:
Odneo je igrača pa loptu.

Gubimo 1:0 možemo da se vratimo u igru ali moraju izmene odmah na poluvremenu.

EDIT: Sad sam tek provalio da je Nikolić startovao a prošli meč Milošević. Ne znam zašto je to menjao u odnosu na partizan? Istripovao sam se da je i prošlu Nikolić krenuo…
Last edited by Deep Purple on Fri Apr 07, 2023 5:55 pm, edited 3 times in total.
User avatar
Milan
Posts: 4199
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 29. kolo: TSC – VOJVODINA, petak 17h (A2P)

Post by Milan »

Cista lopta je bila. Na 10 metara od nas se zbilo.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3865
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 29. kolo: TSC – VOJVODINA, petak 17h (A2P)

Post by Red Marquis »

TSC nije raspali partizan.
Ovo je bilo jako jadno i jalovo naše poluvreme. Ne znam koliko uopšte mogu bolje.
Io odio Belgrado
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3988
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 29. kolo: TSC – VOJVODINA, petak 17h (A2P)

Post by Rabba »

Nisam u mogućnosti da gledam, livescore kaže 70:30 posed lopte na poluvremenu a ložimo se na ligu šampiona?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 29. kolo: TSC – VOJVODINA, petak 17h (A2P)

Post by Krle »

Zukić mora napolje. Naši kao gorile u magli, niko glavu da podigne. Sudija perfidno navlači, ko za blizance.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Duplof
Posts: 883
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 29. kolo: TSC – VOJVODINA, petak 17h (A2P)

Post by Duplof »

Prvo da popravimo igru pa tek onda imamo pravo da se žalimo na suđenje!
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
fare
Posts: 2817
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 29. kolo: TSC – VOJVODINA, petak 17h (A2P)

Post by fare »

Sudija katastrofa mnogo grešaka, na poluvremenu Baray, Simić i Milošević obavezno ali sve u svemu igra očajna TSC igrao viktorije jedno vreme našima kao već da je duša u nosu. Bećari navijači hahaha ona njuška Lazetić ne mogu da ga svarim a TSC sve je bliže da upadne među govnjive blizance toliko ih ne volim, ove forsira država a ove Orban i ekipa iz Srbije, tačno su rešili da ih proguraju da budu 1 tim pokrajine na silu :evil:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9777
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 29. kolo: TSC – VOJVODINA, petak 17h (A2P)

Post by Voja »

Turija wrote: Fri Apr 07, 2023 5:47 pm Kakvo je ovo sudjenje - kontra fauli pred nasim golom ( Traore neopravdani zuti karton i sada faul nad Malbasicem).
Moraju Simic i Baraj na teren. Ovo nista ne valja.
Evo napokon da se slozimo oko sudjenja.Slazem se i za Traorea i za Malbasica. I jos jedna stvar je zanimljiva,kod gola i kod tog prekrsaja Malbasica izvodjenje isto i kod prve akcije dobijemo gol,iako je prvi igrac u ofsajdu,al "ne ucestvuje u igri",a kod druge iste takve situacije sudija odmah dize ofsajd.Rekao bih da ne moze bas u obe situacije da je doneo ispravnu odluku jer su gotovo identicne.

Inace poluvreme u kome su se sastali SISTEM protiv RASPADA SISTEMA!

Ovo je Batakov poraz. Tu dileme nema. Ponovo mec bez bekova,i bez najbrzeg igraca i motora ove ekipe. Nama NN igra vise ispred nasih nego njihovih 16m. Nisam nesto ubedjen da bi Baray bilo sta promenio,ali Simic jednostavno mora da igra u ovom timu Vose. Bez Bjekovica i Djordjevica odbrana deluje mocnije,stabilnije,ali za ovakav teren,protiv ovakvog trenera potreban nam je Antonijevic na pprirodnoj poziciji,Lazarevic na suprotnu,a Jelicic na klupu.Kao sto je Batak donekle uspeo da utegne odbranu povlaceci logicne poteze,tako bi nekako najlogicniji potez bio Malbasic na klupi.Al ajd,covek je dao gol i asistirao na jednoj utakmici,neka ga,napisace vecina ovde
Image
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3865
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 29. kolo: TSC – VOJVODINA, petak 17h (A2P)

Post by Red Marquis »

Evo ovde se i ja slažem, bez obzira na prosli meč, Malbašić bi mi sedeo na klupi.
Io odio Belgrado
Duplof
Posts: 883
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 29. kolo: TSC – VOJVODINA, petak 17h (A2P)

Post by Duplof »

Nema izmena???
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1277
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 29. kolo: TSC – VOJVODINA, petak 17h (A2P)

Post by MiSmoFKV! »

Malo hladnije glave:
- Oni kontrolišu igru, moramo menjati nešto ili u odbrani ili u sredini
- Sudija nas zajebava
- Nemanja Nikolić zapravo dobro igra danas, ušao je u dve šanse iako su oni brojčano nadmoćniji
- Lazarević je jako loš, Uroš Nikolić se solidno snalazi na tom desnom beku (mada sam ipak za pravog beka)
- Zukić ili da se probudi ili da izađe napolje
fare
Posts: 2817
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 29. kolo: TSC – VOJVODINA, petak 17h (A2P)

Post by fare »

Nisam se nadao da ću ovo nekada napisati ali Čumić naj gori na terenu.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8876
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 29. kolo: TSC – VOJVODINA, petak 17h (A2P)

Post by Radoye »

Uzasan fudbal na obe strane, negledljivo.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Vladimir
Posts: 124
Joined: Sun Aug 21, 2016 9:35 pm
Location: Telep

Re: 29. kolo: TSC – VOJVODINA, petak 17h (A2P)

Post by Vladimir »

Ово је она добра стара Војводина, кад је најпотребније она проспе бодове. Прошлу утакмицу добили само зато што је гробље баш лоше.
Телеп
Locked