29. kolo: TSC – VOJVODINA 1:1 (1:0)

User avatar
Turija
Posts: 10737
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 29. kolo: TSC – VOJVODINA, petak 17h (A2P)

Post by Turija »

Ne mozemo da sastavimo dva dodavanja i kazna stize.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Duplof
Posts: 882
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 29. kolo: TSC – VOJVODINA, petak 17h (A2P)

Post by Duplof »

Čovek je stajao sam sve vreme, jako loša reakcija odbrane!
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
N13
Posts: 2058
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 29. kolo: TSC – VOJVODINA, petak 17h (A2P)

Post by N13 »

Duplof wrote: Fri Apr 07, 2023 5:20 pm Čovek je stajao sam sve vreme, jako loša reakcija odbrane!
Nije problem sto je stajao sam, vec sto 9 igraca napravi perfektnu ofsajd zamku, ali nadje se jedan koji krene da trci nazad i uprska zamku.
fare
Posts: 2817
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 29. kolo: TSC – VOJVODINA, petak 17h (A2P)

Post by fare »

Igramo ko babe, sada kada NN treba da vrati povratnu on nuz k***c šutira na gol.
User avatar
Turija
Posts: 10737
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 29. kolo: TSC – VOJVODINA, petak 17h (A2P)

Post by Turija »

fare wrote: Fri Apr 07, 2023 5:24 pm Igramo ko babe, sada kada NN treba da vrati povratnu on nuz k***c šutira na gol.
Tacno. Otisao je suvise ukoso i morao je stati i povratna.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1277
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 29. kolo: TSC – VOJVODINA, petak 17h (A2P)

Post by MiSmoFKV! »

Ne nalazimo rešenje da iznesemo loptu na njihovu polovinu. Mora nešto da se menja
User avatar
rykerfcv
Posts: 785
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 29. kolo: TSC – VOJVODINA, petak 17h (A2P)

Post by rykerfcv »

cini mi se ovo ide iz 1 u 2.

Sta njihovi navijaci pevaju o Budimpesti,ako neko zna vise nek napise ovde.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Turija
Posts: 10737
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 29. kolo: TSC – VOJVODINA, petak 17h (A2P)

Post by Turija »

Za sada najzapazeniji Ljubisavljevic. Puno pogresnih dodavanja Zukica, vrlo opasnih po nas gol. Prelako gubimo lopte.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Duplof
Posts: 882
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 29. kolo: TSC – VOJVODINA, petak 17h (A2P)

Post by Duplof »

Kao da od prošle utakmice nisu imali treninge s loptom...
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Deep Purple
Posts: 3916
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 29. kolo: TSC – VOJVODINA, petak 17h (A2P)

Post by Deep Purple »

Pod hitno Simić i Baraj u igru a van nje Nemanja Nikolić i Malbašić.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1277
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 29. kolo: TSC – VOJVODINA, petak 17h (A2P)

Post by MiSmoFKV! »

Ušao sam na livescore da proverim da mi nije promakao crveni za nas, nije.
Samo bolje stoje na terenu i deluju da ih je više.
fare
Posts: 2817
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 29. kolo: TSC – VOJVODINA, petak 17h (A2P)

Post by fare »

Jedan jebeni duel nismo dobili gde je igra, trčanje, presing kao protiv crnih :shit: ? Na poluvremenu odma 3 izmene.
Vladimir
Posts: 124
Joined: Sun Aug 21, 2016 9:35 pm
Location: Telep

Re: 29. kolo: TSC – VOJVODINA, petak 17h (A2P)

Post by Vladimir »

ТСЦ много бољи са лоптом и пуно опаснији,наши као да су дошли на тренинг.
Телеп
User avatar
Deep Purple
Posts: 3916
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 29. kolo: TSC – VOJVODINA, petak 17h (A2P)

Post by Deep Purple »

Ispratite ovu situaciju, Đakovac je u dva navrata zaslužio žuti. U prvoj situaciji je startovao na Zukića (isti start kao i Jovanović u 40oj sekundi meča koji je sankcionisan žutim) sudija je pustio prednost nakon koje je kontru slabo završio Nemanja Nikolić i sudija se posle puštanja prednosti nije se vratio na tu situaciju da mu da karton, a u drugom navratu je odneo Uroša Nikolića zakasnelim startom. Zašto ovo govorim? Zato što će sto posto u drugom delu da dobije žuti karton.

Ljubisavljević je krivac za gol nije ispratio ofsajd zamku.
menager
Posts: 140
Joined: Thu Jun 11, 2009 7:54 pm

Re: 29. kolo: TSC – VOJVODINA, petak 17h (A2P)

Post by menager »

Nisu dosli na trening, vec totalno nespremni za igru TSCa, tek na ovakvoj utakmici se vidi koliko Batak i slicni znaju o fudbalu, cuveni dupli blok i kontre, demode i zastareli fudbal, ovo sto pruza TSC je za klasu ili dve kvalitetnije. Iako sami rosteri su slicne snage, po imenima, ali pecat trenera pravi razliku.

Bukvalno igra macke i misa u jednom trenutku, protok lopte i kretnje bez lopte i gegen presing, zuje i ne staju citavo poluvreme.
Rezultat od 1 0 je najmanji problem za strucni stab, poptuno odsustvo bilo kakve fudbalske ideje.

Da imaju malo veci pojedinacni kvalitet, to bi bilo ruzno za gledanje, recimo Cumic, Malbasic uopste nisu slabiji od njihovih navalnih, ali postavka igre je takva da ne mogu da dodju do izrazaja, vezni red pravi veliku razliku Ilic i Djakovac i bekovi koji se non stop ubacuju.

Ali TSC ako se preforsira i ostane 1 0 , postoji sansa za finis utakmice, znali su i ranije da padnu u finisu i da prokockaju prednost, za sada samar za Bataka , fudbalski samar.
Last edited by menager on Fri Apr 07, 2023 5:50 pm, edited 1 time in total.
Locked