29. kolo: TSC – VOJVODINA 1:1 (1:0)

fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 29. kolo: TSC – VOJVODINA 1:1 (1:0)

Post by fare »

Isti nam k.... izgubili ili dobili ne gine nam borba za 5 mesto sa N Pazarom za Evropu, kup nećemo uzeti nema šanse jedino što smo nastavili seriju iz ove utakmice valja. Penal za nas ja ne znam šta je uopšte var reagovao to je trebalo sudija da okreči istog sekunda, nema u 16 igranje rukom slučajno ili namerno. Sada onoj spodobi kriv var sudija :D a još iz Novog Sada..
Last edited by fare on Fri Apr 07, 2023 7:10 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 29. kolo: TSC – VOJVODINA, petak 17h (A2P)

Post by Turija »

Kako nas ne vole ovi sa arene, pa to je neverovatno..
A mi, ne smemo vise rec reci na prethodne remije i izgubljene bodove. Samo sreca nam je donela ovaj vrlo znacajan bod.
Inace, bruka od nase igre.

Valjda je sad svima jasno u Klubu, i medju navijacima, koliko su nam neophodna pojacanja u svakoj liniji tima i bolja fizicka pripremljenost.
I dalje stojim iza reci da mi 2 minuta ne mozemo da izdrzimo ozbiljan pritisak.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 29. kolo: TSC – VOJVODINA 1:1 (1:0)

Post by Krle »

Šta li se radi na treninzima? Za šta dobijaju plate? Zašto predajemo utakmicu pre početka. I da, sudijo ..čko Orbana!
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 29. kolo: TSC – VOJVODINA 1:1 (1:0)

Post by Deep Purple »

I sad će isti Lazetić da sere po sudijama a danas su imali ozbiljno domaćinsko suđenje a mi prvi put u sezoni da imamo iole sreće. Var nas pogledao ali suđenje uopšte nije bilo na našoj strani. Bod nismo uopšte zaslužili i da se udaramo nogom u dupe zbog ovakvog stava na terenu.
Last edited by Deep Purple on Fri Apr 07, 2023 7:14 pm, edited 1 time in total.
User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 29. kolo: TSC – VOJVODINA, petak 17h (A2P)

Post by N13 »

Radoye wrote: Fri Apr 07, 2023 6:57 pm Jao kakav cirkus :oops:
Tsc je tehnicki, individualno i tmiski 4 nivoa iznad nas.
Jesu k***c, ovo je na obe strane klasican seoski fudbal. Nema jednog krstenog fudbalera u obe ekipe.
Ne bih se slozio.
TSC kad je hteo da igra, igrao je. Imali su posed 70%, imali pas igru. Mi od pocetka sezone nismo spojili vise od 4 pasa, a da nam protivnik ne presece tu pas igru u nekom trenutku (ne racunajuci dodavanje izmedju golmana i stopera), ko god da nam je protivnik. TSC je samo danas u prvom poluvremenu imao takvu pas igru, da su mogli igrati macke i misa sa nama do sutra. I to velikom vecinom cak i na nasoj polovini.
Druga stvar je sto imaju takav mentalitet (zato ce otici u Evropu, ali tamo nista nece uraditi), da su se u drugom poluvremenu povukli, i prestali da igraju svoju igru. Pa sam podatak da su nam 30 sekundi posle naseg izjednacujuceg gola postigli opet gol govori o cinjenici da su mogli da nam daju gol kad god su hteli.
I treca stvar, TSC je favorit protiv 90% ekipa u ligi, i zaista opravda tu ulogu favorita. Nadigraju protivnike losije plasirane na tabeli, lako dolazi do pobede, izuzetak je kada im neko uzme bod. Kod nas suprotnost. Nas poslednjeplasirana ekipa nadigra 2 puta, a prakticno ko god nam je protivnik, premija je da li cemo pobediti. Kao da neko na papiric izvlaci kako cemo odigrati neki mec. Ni protiv jedne ekipe u ligi ne mozemo sa sigurnoscu da kazemo unaperd 'ovo cemo sigurno pobediti'. Najblize to da kazemo je bilo upravo prethodno kolo protiv crnih... ali ne zbog naseg kvaliteta, vec njihovog raspada u klubu.

Mi ako zelimo nesto da uradimo, treba nam sastavljanje ekipe od nule. Ova logika 'zadrzacemo kostur ekipe, dopunicemo je igracima iz omladinske skole i eventualno nekog iz Lucana i to je to' je bacanje sezone u vodu. Bice isto kao do sada, mucenje cele sezone, na momente zablistamo, nalozimo se, i vrlo brzo spustimo na zemlju.

Mnogi ce mi zameriti, ali po meni treba zadrzati Carevica, Simica, Cumica, Urosa i Nemanju Nikolica, i to je to. Sve ostalo prodati ili raspustiti i praviti potpuno novu ekipu planski, po pozicijama i karakteristikama. Bez da se dovodi 7 zadnjih veznih istih karakteristika, ili 6 krila a da ni jedan ne ume pretrcati igraca.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 29. kolo: TSC – VOJVODINA 1:1 (1:0)

Post by Voja »

fare wrote: Fri Apr 07, 2023 7:08 pm Penal za nas ja ne znam šta je uopšte var reagovao to je trebalo sudija da okreči istog sekunda, nema u 16 igranje rukom slučajno ili namerno.
Koliko se secam,kada je Katai igrao u NSu protiv Proletera ovako rukom,rekli su da ukoliko igrac dira loptu prvo bilo kojim delom tela,pa onda rukom nema penala. E sad,jebem li ga... treba naci negde pravila pa videti. Sramotna utakmica sa nase strane,rekao bih vece razocarenje nego zadnje dve sa Marakane.Neposteno uzet bod!!! A i ofsajd... sumnjiviji ne moze biti :mrgreen: Nista,sad bar zavrsnicu prvenstva mogu ispratiti bez interesovanja za Srpski fudbal
N13 wrote: Fri Apr 07, 2023 7:14 pm Druga stvar je sto imaju takav mentalitet (zato ce otici u Evropu, ali tamo nista nece uraditi), da su se u drugom poluvremenu povukli, i prestali da igraju svoju igru. Pa sam podatak da su nam 30 sekundi posle naseg izjednacujuceg gola postigli opet gol govori o cinjenici da su mogli da nam daju gol kad god su hteli.
Za ovo se treba zahvaliti Psihu i porazu Radnika,inace bi popili 5 komada danas
Deep Purple wrote: Fri Apr 07, 2023 7:13 pm I sad će isti Lazetić da sere po sudijama a danas su imali ozbiljno domaćinsko suđenje a mi prvi put u sezoni da imamo iole sreće. Var nas pogledao ali suđenje uopšte nije bilo na našoj strani.
Pitam se samo na sta bi licio forum vec u ovom momentu da je nama ponisten onakav gol i protiv nas sviran onakav penal. Meni je njegova izjava posle meca sasvim na mestu,ako je istina da su VAR sudije iz NSa (a nije prvi put to geografsko poklapanje sudija i klubova kojima sude) razumem coveka potpuno. Ovaj ponisten gol - treba biti realan i reci da je provera toliko trajala samo da se nadje razlog da se gol ponisti... e sad da bi se pomoglo Vosi ili mozda Partizanu nije toliko ni bitno za sustinu
Last edited by Voja on Fri Apr 07, 2023 7:24 pm, edited 1 time in total.
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 29. kolo: TSC – VOJVODINA 1:1 (1:0)

Post by Deep Purple »

@Voja Čist penal. Nije se lopta odbila o telo već je sam sebe napucao. Lopta je nakon udarca nogom imala putanju ka njihovom golu. Visoko je imao podignuti ruku što nije prirodan položaj. Da nije udario rukom verovatno bi bio korner što bi bila potencijalna šansa za gol. Oko ove situacije nema diskusije da li je bio ili nije penal. Na promer da ovo nije penal onda bi to značilo da igrači bukv smeju sami sebe da napucavaju.

Vojo mi smo se nalazili u 4-5x ove sezone u istim var situacijama kao TSC i nisam čuo da je iko od naših reagovao na taj način. I kada smo kod sudija iz NS i geografskog poklapanja nije da smo mi ove sezone nešto dobro prolazili kod “domaćih” sudija. Tako da dobro znamo na šta bi ličio forum.

I samo da dodam još nešto, Čukarički će biti ispred TSC-a mislim da će ovi izgubljeni bodovi danas biti udarac na psihu igrača TSC-a.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 29. kolo: TSC – VOJVODINA 1:1 (1:0)

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Fri Apr 07, 2023 7:24 pm @Voja Čist penal. Nije se lopta odbila o telo već je sam sebe napucao. Lopta je nakon udarca nogom imala putanju ka njihovom golu. Visoko je imao podignuti ruku što nije prirodan položaj. Da nije udario rukom verovatno bi bio korner što bi bila potencijalna šansa za gol. Oko ove situacije nema diskusije da li je bio ili nije penal. Na promer da ovo nije penal onda bi to značilo da igrači bukv smeju sami sebe da napucavaju.
Ne ulazim u to da l je penal ili ne,jer ne znam pravila po tom pitanju.Ja sam bio i za to da se svira penal za Proleter kada je Katai igrao rukom,jer je to za mene cist penal,ali ga nisu svirali i izvukli su to pravilo,i sto je jos cudnije zaista je par puta posle tako postupano i kod nas u ligi i u evro mecevima. I za mene je to cist penal,ali onako,sa moje strane bez da gledam pravila.Zaista ne znam sta ona kazu. Licno bih uvek takvu situaciju svirao kao penal.

Sto se sudija tice,generalizujem stvar i pricam za celu ligu.To jednostavno ne sme da se desava,nebitno ko igra,jer ce uvek dati povoda za sumnju.
Zasto bi ovaj bod uticao na psihu TSCa? Ljudi i dalje imaju sve u svojim rukama,a i iskreno navijam za njih da igraju ligu sampiona,pre nego Cuka i Partizan.Ljudi igraju lep fudbal,napadackog opredelenja,ne vidim da su nesto protezirani kod sudija,cak bih rekao da su u mecevima sa blizancima bili i osteceni.i jos nesto,mnogo vise mi se svidja ovaj TSC nego onaj sa Lukicem i Zecom,ovaj TSC ima dusu,smek...
Last edited by Voja on Fri Apr 07, 2023 7:35 pm, edited 2 times in total.
Image
Duplof
Posts: 861
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 29. kolo: TSC – VOJVODINA 1:1 (1:0)

Post by Duplof »

Kako je moguće da je u VAR sobi bio čovek iz našeg grada? Nije tema da li je bio penal ili nije, već neki red, a toga odavno nema u našem fudbalu. Kao što se mi ovde bunimo kad Beograđani dele pravdu beogradskim timovima isto tako i drugi s punim pravom mogu da se žale na ovo danas.
Može se postaviti pitanje da li je bilo domaćinsko suđenje, ali mislim da je licenerno nakon ovakve igre imati bilo kakve žalbe na suđenje. TSC da je hteo i da je imao više sreće mogao nam je dati barem još 3 gola.
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 29. kolo: TSC – VOJVODINA 1:1 (1:0)

Post by Krle »

Vidim da se provlači po medijima da su oni oštećeni: samo da spoemenem, žuti Traoreu, Đakovcu ne, prekršaj Malbašiću koji nije postojao, anš korner je zapravo njihov gol aut, svaki kontakt je faul kad imamo šansu za kontru... Kao što rekoh, perfidno. Penal bio čist, nije svirao, kod drugog gola TSC-a videlo se odmah da se aktivirao iz ofsajda, niko ništa. Sudijska trojka ko da radi na Areni.
Inače, sramotno izdanje ekipe koja je već mesecima zajedno. Kako nemaju osnovnog poštovanja za gomile ljudi koji su zapalili za BT da ih podrže?
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 29. kolo: TSC – VOJVODINA 1:1 (1:0)

Post by Voja »

Duplof wrote: Fri Apr 07, 2023 7:33 pm Kako je moguće da je u VAR sobi bio čovek iz našeg grada? Nije tema da li je bio penal ili nije, već neki red, a toga odavno nema u našem fudbalu. Kao što se mi ovde bunimo kad Beograđani dele pravdu beogradskim timovima isto tako i drugi s punim pravom mogu da se žale na ovo danas.
Znam da je skoro bilo isto price,da je glavni sudija koji vodi mec na Karadjordju iz NSa,ali se ne secam da l je sudio nama ili GATu.To su za mene ogromni propusti i skandali
Image
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 29. kolo: TSC – VOJVODINA 1:1 (1:0)

Post by Dragojlo »

Ovo je najsamokritičniji Forum navijača apsolutno bilo kog Kluba u Evropi, a možda i šire! :whistler:
Duplof
Posts: 861
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 29. kolo: TSC – VOJVODINA 1:1 (1:0)

Post by Duplof »

Voja wrote: Fri Apr 07, 2023 7:36 pm
Duplof wrote: Fri Apr 07, 2023 7:33 pm Kako je moguće da je u VAR sobi bio čovek iz našeg grada? Nije tema da li je bio penal ili nije, već neki red, a toga odavno nema u našem fudbalu. Kao što se mi ovde bunimo kad Beograđani dele pravdu beogradskim timovima isto tako i drugi s punim pravom mogu da se žale na ovo danas.
Znam da je skoro bilo isto price,da je glavni sudija koji vodi mec na Karadjordju iz NSa,ali se ne secam da l je sudio nama ili GATu.To su za mene ogromni propusti i skandali
Još gore, pa nije valjda da smo toliko u deficitu sa brojem sudija?! Ako ćemo tako ajmo onda da svaki klub ima svog domaćeg sudiju kao u nižim ligama u drugim sportovima za celokupni vašar.
Dragojlo wrote: Fri Apr 07, 2023 7:38 pm Ovo je najsamokritičniji Forum navijača apsolutno bilo kog Kluba u Evropi, a možda i šire! :whistler:
Jesmo previše samokritični nekad, možda i nerealni, ali smatram da je bolja i ovakva atmosfera nego da se sad radujemo bodu i pravimo ludi na sve što smo videli danas, za razliku od drugih...
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 29. kolo: TSC – VOJVODINA 1:1 (1:0)

Post by Voja »

Dragojlo wrote: Fri Apr 07, 2023 7:38 pm Ovo je najsamokritičniji Forum navijača apsolutno bilo kog Kluba u Evropi, a možda i šire! :whistler:
A sta treba da radimo? Da pevamo? Slavimo bod? Niko ne moze na glasanju da izdvoji 3 igraca kojima bi dao prelazne ocene i bodove,i o cemu onda da pisemo? Mislis da prvi ne bih voleo da sad pisem o jos osam u nizu? :mrgreen: Ovo je bila sramotna utakmica sa nase strane,svim segmentima me podsetila na mec protiv Rapida u Becu.Kada sam se nadao necemu i zapalio da pogledam mec,kada smo imali svu pozitivnu energiju na nasoj strani,mi smo odigrali kukavicki kao i danas,bez suta na gol... cak je i stadioncic vizuelno podsetio na Bec i ceo tok meca,u sudijske odluke u finisu,a pre svega ono sto je 100% bilo isto je jedno veliko nista i jedna velika praznina u srcu po zavrsetku meca
Last edited by Voja on Fri Apr 07, 2023 7:45 pm, edited 1 time in total.
Image
milancl
Posts: 466
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 29. kolo: TSC – VOJVODINA 1:1 (1:0)

Post by milancl »

Što se tiče penala, čist kao suza. Po pravilima se gleda položaj ruke, da li je prirodan itd... Malo je kompleksno. To što ovi sa Arene pričaju o pravilima je kao kad bih vam ja ovde solio pamet o kvantnoj fizici...

Što se tiče utakmice, bolji su bili za klasu. Ono što me je iritiralo je koliko Cvetković i Đakovac, pa i Petrović celu utakmicu vrše pritisak na sudiju.
U drugom poluvremenu su iskusno krali vreme, mi im pomagali glupim faulovima, ali eto nosimo nezaslužen bod kući.

Izvinjavam se svima koji ga vole, ali Nemanja Nikolić i fudbal ne mogu u istu rečenicu. To čekanje poteza jednom u 10 utakmica i priča kako ga nijedan trener ne koristi kako treba ne pije vodu. On dečko vuče prikolicu za sobom, i toliko indolentno deluje da je strašno.

A što se tiče toga ako je u VAR sobi bio neko iz NS... Kako onda nama ne smeta što je Novak Elvis Simović iz Lovćenca nama bar 2 puta sudio u Topoli?
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
Locked