30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 2:0 (0:0)

CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, utorak 16h (A1P)

Post by CRD FCV »

Задовољан сам Љубисављевићем и Витасом у комбинацији. Делује то доста озбиљније. Мораће Траоре на клупу.
Чумић нема са ким да игра.
Зашто НН иде назад кад је наш корнер, није ли он један од скочнијих а споријих играча?

Волео бих да видим Милошевића напред а НН иза њега, Чумић/Синић/УН по боковима. Делује ми да би нио то убојит напад.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, utorak 16h (A1P)

Post by slanobarac »

@Voja
Pozitivni momenti su navijacke provale tokom celog meca
Ajde nas podseti na neke, možda nismo dobro čuli. :?:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, utorak 16h (A1P)

Post by vdn slaninar »

Јој наш менталитет је катастрофа,на 2-0 играмо опуштено као да је 10-0,да имамо мало немачког испратили би их са петардом.Два најбоља играча данас су дали голове.Батак је можда могао раније да вади Милошевића,ал ок је и овако,да не ситничаримо,ипак се види помак у игри,лопта иде много брже већим делом текме.Волео би да Батак буде наш Ћаби Алонсо.
User avatar
Sasa1969
Posts: 621
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, utorak 16h (A1P)

Post by Sasa1969 »

CRD FCV wrote: Tue Apr 11, 2023 7:45 pm Задовољан сам Љубисављевићем и Витасом у комбинацији. Делује то доста озбиљније. Мораће Траоре на клупу.
Чумић нема са ким да игра.
Зашто НН иде назад кад је наш корнер, није ли он један од скочнијих а споријих играча?

Волео бих да видим Милошевића напред а НН иза њега, Чумић/Синић/УН по боковима. Делује ми да би нио то убојит напад.
Traore vodi na forumu po ocenama a ti ga selis na klupu?
Ovde na forumu j**e lud zbunjenog
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, utorak 16h (A1P)

Post by Voja »

slanobarac wrote: Tue Apr 11, 2023 7:45 pm @Voja
Pozitivni momenti su navijacke provale tokom celog meca
Ajde nas podseti na neke, možda nismo dobro čuli. :?:
MAMADOUUUUUUUU :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Dobro jbt,ume ziv covek da pogresi,pa eto i ja pogresih,pogresih jer sam zurio da iskucam poruku u pauzi i jbg... sta sad,hoces me na klupu,kao i Veljka,pa da budes srecan? :mrgreen:
A uostalom,to ti je slika navijaca,i toga se ne treba stideti. Kao sto su rijaliti programi slika zemlje u kojoj zivimo,tako su i te provale slika tribine. I ne vidim razlog za bilo kakvo moralisanje,mozda nas dva nismo kao oni,ali rekao bi da njih ima vise od dva :mrgreen:

NN je danas bio ono sto je SMS u Laciu (spor,nezainteresovan,lucidan) :mrgreen:

Sto se Milosevica tice,vidim sipaju se hvalospevi... ja bas nista sem malo mladjeg Mome Mrkaica ne videh
Image
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, utorak 16h (A1P)

Post by Turija »

Traore je eksplozivniji, a Ljubisavljevic stabilniji.
Traore dosta odnese lopti ( nekada i na ivici kartona), ali je i cesto preda protivniku. Ljubisavljevic igra na sigurno. Tako da mnogo ne cudi to sto su misljenja oprecna, ne samo kod razlicitih forumasa, vec i sami sa sobom dolazimo u koliziju.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, utorak 16h (A1P)

Post by slanobarac »

Voja wrote: Tue Apr 11, 2023 8:18 pm
slanobarac wrote: Tue Apr 11, 2023 7:45 pm @Voja
Pozitivni momenti su navijacke provale tokom celog meca
Ajde nas podseti na neke, možda nismo dobro čuli. :?:
MAMADOUUUUUUUU :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Dobro jbt,ume ziv covek da pogresi,pa eto i ja pogresih,pogresih jer sam zurio da iskucam poruku u pauzi i jbg... sta sad,hoces me na klupu,kao i Veljka,pa da budes srecan? :mrgreen:
A uostalom,to ti je slika navijaca,i toga se ne treba stideti. Kao sto su rijaliti programi slika zemlje u kojoj zivimo,tako su i te provale slika tribine. I ne vidim razlog za bilo kakvo moralisanje,mozda nas dva nismo kao oni,ali rekao bi da njih ima vise od dva :mrgreen:

NN je danas bio ono sto je SMS u Laciu (spor,nezainteresovan,lucidan) :mrgreen:

Sto se Milosevica tice,vidim sipaju se hvalospevi... ja bas nista sem malo mladjeg Mome Mrkaica ne videh
Ne, oni nisu slika zemlje. Oni su sramota zemlje. Šabani se uhvatili šipke kao na seoskoj utakmici i izbacuju najgore rasističke parole i psovke. Brukaju klub koji "podržavaju". I nemoj mi samo o moralu jer ovo ima veze sa zdravim razumom a ne moralom. Ovo za Traorea si se isto zajebao. Pogrešan post.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, utorak 16h (A1P)

Post by Voja »

slanobarac wrote: Tue Apr 11, 2023 8:30 pm
Voja wrote: Tue Apr 11, 2023 8:18 pm
slanobarac wrote: Tue Apr 11, 2023 7:45 pm @Voja
Pozitivni momenti su navijacke provale tokom celog meca
Ajde nas podseti na neke, možda nismo dobro čuli. :?:
MAMADOUUUUUUUU :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Dobro jbt,ume ziv covek da pogresi,pa eto i ja pogresih,pogresih jer sam zurio da iskucam poruku u pauzi i jbg... sta sad,hoces me na klupu,kao i Veljka,pa da budes srecan? :mrgreen:
A uostalom,to ti je slika navijaca,i toga se ne treba stideti. Kao sto su rijaliti programi slika zemlje u kojoj zivimo,tako su i te provale slika tribine. I ne vidim razlog za bilo kakvo moralisanje,mozda nas dva nismo kao oni,ali rekao bi da njih ima vise od dva :mrgreen:

NN je danas bio ono sto je SMS u Laciu (spor,nezainteresovan,lucidan) :mrgreen:

Sto se Milosevica tice,vidim sipaju se hvalospevi... ja bas nista sem malo mladjeg Mome Mrkaica ne videh
Ne, oni nisu slika zemlje. Oni su sramota zemlje. Šabani se uhvatili šipke kao na seoskoj utakmici i izbacuju najgore rasističke parole i psovke. Brukaju klub koji "podržavaju". I nemoj mi samo o moralu jer ovo ima veze sa zdravim razumom a ne moralom. Ovo za Traorea si se isto zajebao. Pogrešan post.
Ja sam samo cuo kada si glasno govorili MAMADOUUUUU!!! I stekao sam utisak da su u tom momentu bili protiv Vitasa,i prozivali da se Traore vrati na teren... meni je bilo simpaticno sto su se culi u prenosu,mada od ukucana pola toga sta su pricali nisam cuo
Image
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, utorak 16h (A1P)

Post by CRD FCV »

Sasa1969 wrote: Tue Apr 11, 2023 8:07 pm
CRD FCV wrote: Tue Apr 11, 2023 7:45 pm Задовољан сам Љубисављевићем и Витасом у комбинацији. Делује то доста озбиљније. Мораће Траоре на клупу.
Чумић нема са ким да игра.
Зашто НН иде назад кад је наш корнер, није ли он један од скочнијих а споријих играча?

Волео бих да видим Милошевића напред а НН иза њега, Чумић/Синић/УН по боковима. Делује ми да би нио то убојит напад.
Traore vodi na forumu po ocenama a ti ga selis na klupu?
Ovde na forumu j**e lud zbunjenog
Турија је лепо то објаснио.

Рецимо ми сно сезону почели са тандемом Траоре Јеличић. Доласком Витаса Јеличић се преселио на клупу. Љубисављевића су довели да се стабилизује одбрана јер Траоре има своје киксеве које смо сви овде приметили.
Драг је он мени и волео бих да га видим на позицији задњег везног,што се раније спомињало, само што смо и на тим позицијама потковани. Његов шут и дуг пас су му велики адути.
У наредних 7 утакмица нема простора за грешке и зато бих пре Љубисављевића и Витаса имао на терену.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, utorak 16h (A1P)

Post by Voja »

Nisam ja bas zadovoljan danasnjom igrom odbrane,iako nismo primili gol.Lako su oni ulazili u sansu svaki put kad su krenuli ka golu,cak i ponisten gol (ako zanemarimo ofsajd) je veoma lagano pao
Image
User avatar
Milan
Posts: 4151
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, utorak 16h (A1P)

Post by Milan »

Šteta što Miloševića nećemo gledati bar dve sezone kod nas.

Prvo poluvreme za prespavati, dok smo se u drugom malo trgli. Kao što su i drugi primetili, bezrazložno ostavljamo mogućnosti grogiranom protivniku da se vrati u meč...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
LIMAN
Posts: 196
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, utorak 16h (A1P)

Post by LIMAN »

Sta je to tako skandalozno dolazilo sa tribina, ako moze neko da prosveti nas koji smo bili na stadionu pa nismo gledali prenos?
Само храбро до нове победе, але...
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, utorak 16h (A1P)

Post by Deep Purple »

LIMAN wrote: Tue Apr 11, 2023 9:25 pm Sta je to tako skandalozno dolazilo sa tribina, ako moze neko da prosveti nas koji smo bili na stadionu pa nismo gledali prenos?
Ja sam čuo samo VITAAAAS KAPITEN I sarkastične aplauze i ooooo kada vežemo dva tri dodavanja na našoj polovini :mrgreen:

Baš sam zadovoljan Vitasom kao pojačanjem, generalno kompletan štoper taman za evropu. Bukvalno je mešavina Traorea i Ljubisavljevića.

EDIT: Brz oporavak Rubežiću
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, utorak 16h (A1P)

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Tue Apr 11, 2023 9:40 pm Baš sam zadovoljan Vitasom kao pojačanjem, generalno kompletan štoper taman za evropu. Bukvalno je mešavina Traorea i Ljubisavljevića.
Dolazeci na neke meceve protiv zvezde ostala mi je urezana zelja da imamo igrace poput Njegusa i Djorovica,od kojih ce protivnicki igraci jednostavno da se odbijaju u duelima... (mozda sam zato nesvesno zavoleo Merija :mrgreen:) Cini mi se da je Vitas bas takav :dance2:
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, utorak 16h (A1P)

Post by Deep Purple »

@Voja

Svaki put kad je lopta na zemlji u 16 metara plašim se Vitasa jer se zaleti kao konj da ne bude penal. Baš ostavlja utisak da će da odnese protivnika. Mene malko podseća na Adamsa iz Arsenala.
Locked