33. kolo: VOJVODINA - Voždovac 2:0 (1:0)

User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 33. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by Neizlecivi »

Prvo poluvreme odlicno! U drugom smo spustili brzinu...
Odlican Antonijevic, Malbasic je podigao formu, Nikolic da nije promasio onaj zicer sasvim dobru ocenu bi dobio.
Uglavnom delujemo opasno iz svih uglova, kao osice deluju trio Cumic Simic Malbasic. Kad uz to dodamo Baraja i Kabica koji su sada bili na klupi, deluje nam taj navalni deo iza spica bas dobro.
Posto sam proslu tekmu kudio Jelicica, ovu ga moram pohvaliti. Super je odigrao uz par nesigurnosti u skoku.

U Nisu jako momci!
Duplof
Posts: 862
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 33. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by Duplof »

Utakmica po meri, taman kako treba. Mi smo se pitali za sve, i za svoje a i, bogme, njihove napade. Antonijević odličan, Lazarević desno takođe, Pipi takođe vrlo dobar! Moram pohvaliti Barajai Traorea za šmekerski poteze nakon gola/utakmice ka ekipi na istoku :)
Ili Batak baci pogled na forum ponekad i sasluša savete ili pojedini forumaši sastavljaju ekipu :mrgreen:
Hrabro u Nišu, idemo u polufinale!
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 33. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by Voja »

Neverovatna stvar mi se danas desila.Nisam imao bilo koga da mi smeta pred TVom,ukljucih prenos i onda sam nekako bio odsutan,kao da sam gledao kroz TV,jednostavno se nikako nisam mogao koncetrisati na mec.Mnogo toga sam video,ali mnogo toga i nisam. Tako da mi je tesko bilo sta da komentarisem,primetio sam da je Antonijevic napokon bio na slicnoj poziciji koju igra celu karijeru,da je NN uzivao u fuci,da je Carevic iz meca u mec sve nesigurniji,da Malbasic imao potez ili dva na mecu,a svim ostalim akcijama ili je gubio i prodavao ciste lopte ili smetao nasima. Baray kulijana,posebno kod on guzve na kraju,lik ga hvata za vrat,a on... treba mu graficki nabaciti naocare i cigaru :mrgreen: I dalje mi nije jasno kako je izveo sut kod gola,meni se ucinilo da je to neprecizan centarsut na Malbasica ili koga vec,a ona zavrsi u mrezi. Topic i Milosavljevic po mom ukusu veceras,cak bih rekao d aje Milosavljevic napravio potez utakmice (skidanje sa gol linije).U prvom poluvremenu gol i najbolje sanse posle akcija bekova,o tome sanjamo celu sezonu.Simic standardan i zasluzuje vece postovanje trenera.Nadam se da je ova postava izasla ovakva jer su Ljubisavljevic,Zukic,Jelicic... bili losi u Kragujevcu,a ne zato sto su cuvani za Nis
Image
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 33. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by Turija »

Jedva sam stigao da se ukljucim na drugo poluvreme i veoma sam zadovoljan vidjenim, trcanje, postavke, odnos igraca i rezultat. Dva razlicita tima i igra od one u Kragujevcu.
Cim se nameste igraci kako treba, druga pesma. Da ovako igraju, vratila bi se publika.
Lazarevic na svom mestu, Antonijevic na svom mestu, Jelicic na svom mestu, Nemanja Nikolic na svom mestu, Milosavljevic ojacao defanzivu i trkacki deo tima, oslobodio Topica da moze ofanzivno da organizuje igru u saradnji sa NN, Simic uneo zivost i brzinu na teren uz krilne Cumica i Malbasica. E, to je vec fudbal.
Cestitke svima :lala:

Sve ono sto smo im onomad zamerili, danas je za pohvalu.
Stvarno ne znam kome bih dao bodove u topiku ,,Igrac sezone"
Svi su zasluzili bodove i o mnoge cu se ogresiti pri glasanju
Last edited by Turija on Sat Apr 29, 2023 10:30 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Sasa1969
Posts: 621
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 33. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by Sasa1969 »

Antonijevic se okliznuo jedno 5 puta.Covek nema balans uopste.Cime vas je on tako odusevio?A recimo Topic nije ?
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 33. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by Voja »

Image
User avatar
salefkv
Posts: 597
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: 33. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by salefkv »

Bravo za slaninare sa zapada koji likuju kad Nikolic izlazi i skandiraju "Nemanja, napolje" dok je jos u igri. :roll: :oops:

Ne znam da li iko misli da ismevanje svakog netacnog kontakta sa loptom naseg igraca moze da pomogne u bilo kom segmentu? Ljudi, ako niste zadovoljni svojim zivotima nemojte NASIM fudbalerima da otezavate...
Vladimir
Posts: 121
Joined: Sun Aug 21, 2016 9:35 pm
Location: Telep

Re: 33. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by Vladimir »

Лепа утакмица,само просто невероватно да оволико промашаја на последње две утакмице. Мора реализацију да поправе под хитно.
Телеп
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 33. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by Turija »

@Sasa 1969

Jeste se Antonijevic okliznuo neki put, ali je uvek stigao da intervenise ( barem sto sam ja video u drugom poluvremenu). Ne treba mu zameriti, jer je prvi njegov nastup i sigurno je bio pod velikim pritiskom i zeljom.

Nemanja Nikolic, po meni, odigrao bas onako kako ocekujem od njega - majstorski, a jos i veoma borbeno.

Topicevu igru sam pohvalio jos u Kragujevcu, a danas je potvrdio da se oslobodja u kreaciji napada. Veliku pomoc u zamah mu je dao Milosavljevic ( uz to jos i spasao siguran gol sa nase gol linije). Mislim da Topucu vise lezi Milosavljevic u veznom redu da bi se razmahao, nego Zukic, jer dobija sigurnost iza sebe.
Traore, veceras, isto momacki.

Dobro je sto je Batak promesao karte i uneo novu energiju na teren. Veceras je sve bilo rezonski. Kontinuitet igre je nas najveci problem. Igramo od sjaja veceras, do ocaja onomad.

PS
Sudija nas, bez razloga, iskartonisao u poslednjih desetak minuta.
A, mozda i postoji razlog, ali neke druge prirode?
Last edited by Turija on Sat Apr 29, 2023 10:47 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 33. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by Krle »

Složio bih se da su svi odigrali profi, kako i treba jer zarađuju pikajući loptu. Znači da znaju, samo kad hoće. Potez NN-a kod promašene šanse ostavlja žal zbog neiskorišćenih mogućnosti ovog igrača. Čumić bi hteo sve sam, al to ne ide baš tako. Čestitke svima, to je Vojvodina.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Sasa1969
Posts: 621
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 33. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by Sasa1969 »

Kad su usli Kabic,Milosevic i Vukcevic videlo se koliko ustvari malo trce Taki i Malbasic.Sa ovom dvojicom nema presinga na protivnickoj polovini.Batak debelo kasni sa izmenama
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 33. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by Voja »

Sasa1969 wrote: Sat Apr 29, 2023 11:02 pm Kad su usli Kabic,Milosevic i Vukcevic videlo se koliko ustvari malo trce Taki i Malbasic.Sa ovom dvojicom nema presinga na protivnickoj polovini.Batak debelo kasni sa izmenama
bas me zanima da l nam je posed lopte bio vise od 5% u tim minutama (trcanja) :wink:
Image
User avatar
Sasa1969
Posts: 621
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 33. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by Sasa1969 »

Voja wrote: Sat Apr 29, 2023 11:05 pm
Sasa1969 wrote: Sat Apr 29, 2023 11:02 pm Kad su usli Kabic,Milosevic i Vukcevic videlo se koliko ustvari malo trce Taki i Malbasic.Sa ovom dvojicom nema presinga na protivnickoj polovini.Batak debelo kasni sa izmenama
bas me zanima da l nam je posed lopte bio vise od 5% u tim minutama (trcanja) :wink:
Nije stvar u posedu lopte nego treba da se igra agresivnije na tom delu terena kako bi protivnik napravio gresku a mi zabili gol.Kakve veze ima posed lopte sa trcanjem ????
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 33. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by Voja »

Sasa1969 wrote: Sat Apr 29, 2023 11:10 pm
Voja wrote: Sat Apr 29, 2023 11:05 pm
Sasa1969 wrote: Sat Apr 29, 2023 11:02 pm Kad su usli Kabic,Milosevic i Vukcevic videlo se koliko ustvari malo trce Taki i Malbasic.Sa ovom dvojicom nema presinga na protivnickoj polovini.Batak debelo kasni sa izmenama
bas me zanima da l nam je posed lopte bio vise od 5% u tim minutama (trcanja) :wink:
Nije stvar u posedu lopte nego treba da se igra agresivnije na tom delu terena kako bi protivnik napravio gresku a mi zabili gol.Kakve veze ima posed lopte sa trcanjem ????
I to sto kazes :lala:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 33. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by Turija »

Sasa1969 wrote: Sat Apr 29, 2023 11:02 pm Kad su usli Kabic,Milosevic i Vukcevic videlo se koliko ustvari malo trce Taki i Malbasic.Sa ovom dvojicom nema presinga na protivnickoj polovini.Batak debelo kasni sa izmenama
Ne bih se slozio sa ovim. I ja bih istrcao tako, da sam proveo na terenu toliko minuta. Salu na stranu. Ne trce oni toliko kada su starteri i kad imaju vecu minutazu.
Po meni, Batak je dobro vodio utakmicu i tajming izmena. Nismo bili pri kraju utakmice u kriticnim situacijama po nas gol, sto nam se ranije cesto desavalo.

Taki je isto pretrcao dosta i imao odlican ucinak, cak i asistenciju Baraju.

Za Malbasica bih se mogao sloziti. Mozda je bio i najslabiji pojedinac u nasem timu veceras? Previse izgubljenih lopti i premalo trcanja. Trebao je biti ranije zamenjen, ali sa Malbasicem nikad ne znas kad ce doneti benefit ( gol ili asistenciju). I zato ga Batak, pa i Rastavac, dugo cekaju za potez..
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked