35. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:1 (1:0)

Locked
User avatar
Salvador
Posts: 1078
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 18.30

Post by Salvador »

Mene je NN uvek nervirao, a sada je najgori.
Šteta za šansu Čumića.
Baš smo mogli ovo pobediti danas.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1389
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 18.30

Post by Uvek sa tobom »

Кад упропастиш онолике контре стиже казна...
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Stexman
Posts: 2573
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 18.30

Post by Stexman »

Ja bih ponovio pitanje od pre dve godine ili vise: Sta ste vi videli u NN? To je fudbaker u pokusaju. Ima štofa da bude doličan fudbalwr ali to nikad neće postati i tačka.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 18.30

Post by Krle »

Batak, da se ne ljubimo...
Šta vredi što su igrali Carević, Lazarević, Antonijević, Čumić, Baraj, kad ne želiš pobedu?
Last edited by Krle on Sat May 13, 2023 8:38 pm, edited 1 time in total.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Turija
Posts: 10718
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 18.30

Post by Turija »

Nikad gori NN, najveci krivac za izgubljenu utakmicu. I kod naseg primljenog gola je on pogresio. Koliko gresaka za tako malo minuta u igri :oops:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Duplof
Posts: 878
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 18.30

Post by Duplof »

Duplof wrote: Sat May 13, 2023 8:12 pm Sad će ga dati NN za pobedu :mrgreen:
Bolje da sam ćutao...
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
fare
Posts: 2806
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 18.30

Post by fare »

Šteta za ne zasluženi poraz svaka čast za 2 poluvreme trebali smo ih dobiti onakve kontre i onaj promašaj Čumića, ko je pogrešio u pasu na centru kod gola? Carević :thankyou:
User avatar
churguzijanac
Posts: 2055
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 18.30

Post by churguzijanac »

Lazarevic glavom izbacuje loptu iz peterca u 16 metara, umesto da je diže u vis golmanu ili u korner.
Bolji smo bili u drugom poluvremenu, ali jebiga bez pravog gol igrača i desetke koja ne davi loptu mi smo prosek.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8865
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 18.30

Post by Radoye »

Eh zivote lutalico :frown:

Steta, moglo je ovde biti bodova. I opet mi se cini da samo dok igramo ofanzivno mi postojimo na terenu, cim se povucemo da cuvamo rezultat odmah bude frka pred nasim golom i na kraju ga i primimo. Ova ekipa naprosto mora da igra agresivno 100% vremena inace smo gotovi. Nazalost za to jos uvek nismo fizicki u stanju.

Nadam se da Baraj nije teze povredjen.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Turija
Posts: 10718
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 18.30

Post by Turija »

fare wrote: Sat May 13, 2023 8:36 pm Šteta za ne zasluženi poraz svaka čast za 2 poluvreme trebali smo ih dobiti onakve kontre i onaj promašaj Čumića, ko je pogrešio u pasu na centru kod gola? Carević :thankyou:
NN. :evil:
Takvu cistu loptu upropastiti je ,,umetnost", kao i ne iskoristiti onakav velik slobodan prostor u odbrani zvezde u nasim kontrama.
Spora, neodlucna,, netacna dodavanja. Da ne poverujes.
Isto i Lazarevic izbacuje loptu kao pocetnik, po sredini na 16m :frown:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4188
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 18.30

Post by Milan »

fare wrote: Sat May 13, 2023 8:36 pm ko je pogrešio u pasu na centru kod gola?

NN, naravno. A pomislio sam da je dobra stvar što ulazi i da će nešto napraviti... :roll:

Vrištao bih sad. A tako su bili zreli za prvi poraz. Samo da smo bili hrabriji i drčniji. Ona naša ekipa sa Abuom u postavi bi ovoj zvezdi danas dala 3-4 komada, lagano.

Batak mi deluje da je najviše od svih želeo pobedu danas. Čak možda nije ni bila loša ideja da se prvo poluvreme čuvamo, a onda ih u drugom razmontiramo.

zvezda je prelako ulazila u šanse, previše su ih stvorili i jako mlako smo ih čuvali. Ja ne znam o čemu se radi, ali sa kojim god trenerom da igramo, mi uvek stojimo na dva metra od protivničkog igrača, puštamo se da se dodaju, da se nameste na centaršut, da izgrade poziciju za šut... Je l' ne može igrač da se pritisne, da mu se ne da da diše?
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1469
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 18.30

Post by Neizlecivi »

fare wrote: Sat May 13, 2023 8:36 pm Šteta za ne zasluženi poraz svaka čast za 2 poluvreme trebali smo ih dobiti onakve kontre i onaj promašaj Čumića, ko je pogrešio u pasu na centru kod gola? Carević :thankyou:
Ma sve mozemo reci, da smo imali na tacni da ih kaznimo, da popasu prvi poraz, da ih guzimo... Ali da je nezasluznea pobeda, a imali su 25 suteva na gol i 18 u okvir gola u odnosu na nasa 2, ne moze se bas reci.

Utakmica nekako mlaka, kao servirana da ih naguzimo. I cabar.
fare
Posts: 2806
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 18.30

Post by fare »

Neizlecivi wrote: Sat May 13, 2023 8:53 pm
fare wrote: Sat May 13, 2023 8:36 pm Šteta za ne zasluženi poraz svaka čast za 2 poluvreme trebali smo ih dobiti onakve kontre i onaj promašaj Čumića, ko je pogrešio u pasu na centru kod gola? Carević :thankyou:
Ma sve mozemo reci, da smo imali na tacni da ih kaznimo, da popasu prvi poraz, da ih guzimo... Ali da je nezasluznea pobeda, a imali su 25 suteva na gol i 18 u okvir gola u odnosu na nasa 2, ne moze se bas reci.

Utakmica nekako mlaka, kao servirana da ih naguzimo. I cabar.
Po meni ne zaslužena svako ima svoje viđenje
CRD FCV
Posts: 1653
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 18.30

Post by CRD FCV »

Гледао сам последњих 15-так минута. Видео сам пар прекасних додавања и доста трчања Лазаревића.

По Флешскору ми нисмо имали измене, за цигане су исписане. Неће ваљда и ова апликација да се окрене против нас.
User avatar
Turija
Posts: 10718
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 18.30

Post by Turija »

Ovako cemo proci i u Evropi, bez dobrog i ( evropski) iskusnog igraca na sredini terena.
Primicemo gol i u poslednjoj sekundi, kada bude trebalo da ga primimo, jer se uplasimo imena ekipe i naseg uspeha u takvim utakmicama.
Mnogo smo spori i nesigurni u kontroli lopte i dodavanjima, au odbrani panicni. Osim Traorea nemamo skocnog igraca.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked