35. kolo: c.z. - VOJVODINA 2:1 (1:0)

Locked
Firma kej
Posts: 170
Joined: Tue Apr 04, 2023 12:34 pm

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 18.30

Post by Firma kej »

Šta reći posle primljenog gola u poslednjim sekundama meča....
Bravo za sve momke, da je od početka utakmice krenuo najbolji sastav bila bi druga priča, ali šbb kbb. Sve pohvale za naše bekove Lazarevića i Antonijevića na ogromnoj energiji i dobroj igri. Carević je branio šta je mogao ali šteta za kraj....
Čumić je uneo u drugom delu energiju koja nam je bila potrebna i da je bilo malo više sreće u završnicama naših napadača pisalo bi drugačije na semaforu.
Pod hitno nam treba jedan siguran štoper, napadač i jedan dobar na sredini.
Tolika depresija i razočarenje je trenutno u vozu za NS :(
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 18.30

Post by Turija »

Kako ne bilo depresije u vozu, kad napravis onakve dve kardinalne greske u 30 sekundi pre kraja utakmice.

NN cistu loptu daje protivniku na polovini igralista, gde nema ni blizu lopte naseg igraca ( a njemu je bas dodao loptu Antonijevic iz auta, da je zadrzi, kao najiskusnijem i tehnicki potkovanijem) i od iks resenja, on bira najgore ( mogao je loptu poslati na tribine, golaut kod Borjana...)
Vrlo slicno i Lazarevic i ode ,,sva mast" u propast, sav trud i znoj u drugom poluvremenu.

Jeste da bi nas bod, ili tri, bio samo za popravku statistike protiv zvezde, ali bio bi i veliki stimulans za mec u sredu i kod igraca, a narocito navijaca.
Ovako su svi kao probusen balon ili pokisle kokoske. Treba sad dici ekipu i navijace. To nije lako za ova 3-4 dana.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 18.30

Post by Voja »

Za cim se zali? Gledao sam mec u pokretu,od nekog 15.minuta. Nista ja kvalitetno kod nas video nisam.Nit strategije niti cilja. Koji je bio cilj izvedene postave? Da l ti igraci nece igrati protiv Cuke? Dal smo hteli da zavaramo zvezdu pred eventualno finale? Da li smo hteli ko najveci bednici da idemo na 0:0? Zbog te postave smo i izgubili. I sasvim zasluzeno. Vi mozete zaliti ne za dve sanse,vec za dva polunapada,ja necu. Iako sam voleo da smo ih pobedili,iako smo ih mogli pobediti da smo imali malo vizije,malo muskosti... ovako kao i uvek kao i svaki srpski trener,izgubio se i filozofiranju i taktiziranju. Sta smo dobili ovim mecom,vezano za kup? Apsolutno nista. Jedan Javor igra hrabrije,lepse,otvorenije na Marakani,a mi se predamo i pre meca i to svaki put. I umesto sad kad nam ni za sta ne treba,kad nema pritiska,da igramo fudbal.... sta mi radimo? ni sistema ni igre... a nismo mi Javor da cekamo tu jednu kontru i da posle godinama zalimo za njom. Ljudi su izasli opusteno protiv nas,bez presije,bez treninga,bez trenera,bez bilo kakvog motiva i upute nam 20 suteva u okvir gola.SRAMOTNO!!!
Image
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1268
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 18.30

Post by MiSmoFKV! »

Mislim da Turija previše osuđuješ Lazarevića instiktivna odluka je da izbije glavom. Po meni je tu veća greška igrača koji se vraća u sredinu, prolazeći pored Kangve i staje na potpuno bezveze mesto u naših 16.
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 18.30

Post by Stexman »

Nemojte se loziti, da smo smeli ili hteli mi bi pobedili i to je to. Posle 8 minuta vise nisam pratio utakmicu. Sve je bilo jasno.
User avatar
Milan
Posts: 4154
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 18.30

Post by Milan »

Da napomenem i razočarenje Kabićem i Miloševićem, kao i njihovim ponašanjem...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 18.30

Post by Krle »

Koliko puta Traore da skoči i Carević da odbrani, da bi ostali cenili tu loptu krvavu... Bili smo jadni i bili smo egal, a za sve ostalo račun ide stručnom timu.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Duplof
Posts: 862
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 18.30

Post by Duplof »

Milan wrote: Sat May 13, 2023 9:46 pm Da napomenem i razočarenje Kabićem i Miloševićem, kao i njihovim ponašanjem...
+1
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 18.30

Post by fare »

Baray za 1 minut na terenu dobio po dnevniku 7 :)
Nadam se da nije teža povreda u pitanju.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 18.30

Post by Voja »

Duplof wrote: Sat May 13, 2023 9:57 pm
Milan wrote: Sat May 13, 2023 9:46 pm Da napomenem i razočarenje Kabićem i Miloševićem, kao i njihovim ponašanjem...
+1
Voja wrote: Milosevic kao i Kabic pokazuje da je izgleda superliga ipak veliki iskorak,al pohvale za trud i borbenost.
1.april posle meca sa Partizanom. Sve jasno kao dan. Sad vidim da sam pogresno napisao jos i tada,ne veliki iskorak,vec ZALOGAJ.Superliga je preveliki zalogaj za njih dva
Turija wrote: Sat May 13, 2023 8:56 pm Kukali smo na Kabica i Milosevica (opravdano), ali NN je upropastio utakmicu i izgubismo bod, a verovatno i 3. Bila je zvezda zrela za poraz.
Sad se setih i tvoje poruke da je bio drugi sudija mi bi pobedili Cukaricki...Nekako suvise olako ti nizes te moguce pobede... na osnovu kojih argumenata? Igramo dobro?
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 18.30

Post by slanobarac »

Ovo veče je sve bilo pogrešno. Pogrešna postava, pogrešna taktika, pogrešna nadanja navijača i najzad pogrešni zaključci.Težak ali zaslužen poraz i velika odgovornost za ovo ide na račun Bataka. Šta je on hteo večeras mislim da ni on sam ne zna. Za Vojvodinu ovo još jedno jadno predstavljanje u BG. Čak je i Ćurčićev Javor bolje izgledao u mečevima sa zvezdom. Razočaran sam, ne rezultatom već igrom.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Mark Renton
Posts: 117
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 18.30

Post by Mark Renton »

Прво полувреме понижавајуће, да су целу утакмицу одиграли као прво полувреме мислим да би навијачи имали легитиман разлог да их построје и лупе пар дангли. Толико су немоћно изгледали скоро на нивоу оне генерације што је губила 0-5 на Карађорђу од цигана. Капирам да је и Батаку пуко филм на полувремену па су почели играти. Видим да многима Николић иде по живцима, скроз легитимно, али мислим да је упола мање иритантнији од Топића на терену
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 18.30

Post by Cane »

Izgubili u poslednjem minutu u meču pre čijeg početka se ovde nagoveštavala katastrofa, rezultatski potop i slično, a sad je eto epska tragedija i teško razočaranje što smo izgubili 2:1.
Pri tome je rezultatski bilo potpuno nevažno, izgubili ili pobedili.
Jedino što ima značaja je ta moguća povreda Baraja, to nam nikako nije trebalo, jer nas u sredu čeka zaista važna utakmica, za razliku od večerašnje.
User avatar
Milan
Posts: 4154
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 18.30

Post by Milan »

Da, Topica sam izostavio kao kriminalnog danas.

Evo i statistike na poluvremenu i na kraju. Prvo je za uramiti, a i drugo nije mnogo bolje…





Image

Image
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Forza Voša
Posts: 574
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: 35. kolo: c.z. - VOJVODINA, subota 18.30

Post by Forza Voša »

Ne znam da li je to sto nismo ponizeni (i) rezultatski sreca u nesreci ili nesreca u sreci (videli smo rukopis trenera) ali verujem da je sreca to sto cemo do kraja sezone svi imati jos koju sansu da vidimo da nema sta da se vidi. Uzas.
„Hasta la Victoria Siempre!“
Locked