1. kolo: c.z. - VOJVODINA 5:0 (2:0)

Locked
User avatar
Maki
Posts: 1132
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Maki »

Dobro, izađemo sa najspremnijim timom, pošibamo se snažno pa šta bude rezultatski, svakako će nam posle Zvezde Apoel izgledati kao lakši trening.
čeda_maraš
Posts: 90
Joined: Fri Apr 02, 2021 11:53 am

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by čeda_maraš »

Koliko se sećam mi smo našeg kondicionog trenera dali zvezdi prošle godine.Nisam primetio da se i jedan igrač zvezde protiv Fjorentine požalio na grč ili umor,dok naši posle pola sata popadaše protiv Apoela.Znači nije sve u igračima već nešto i do struke koje mi iako su naši ne cenimo.Marketing je isto jedan od primera.Znači osim igračkog kadra i servis služba mora biti vrhunska,počevši od trenera.
User avatar
Stexman
Posts: 2575
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Stexman »

Ja ne verujem sta sam sve procitao ovde.
Vi kao da ste sad izvadjeni iz zamrzivaca posle 89 godine pa kao daj da idemo da se pobijemo sa zvezdom? Pricate o nekom strahu i nesto, kao da ne znate da nije stvar u strahu. Zasto bi se mi njih plasili? Problem je sto mi ne smemo ni pokusati da se suprotstavimo mezimcetu jer cemo automatski postati neprijatelj br.1 drzave.

Ne mislimo mi da cemo primiti 5-6 golova zato su se igraci usrali vec zato sto ce njima to biti odlican buster samopouzdanja za pocetak LS.
Sta ce biti sa nasim igracima ako se pobijemo sa njima? Pa mi smo najpovredjenija ekipa u prvenstvu. Kod nas samo jedan ili dva igraca nisu bili povredjeni... i ovako smo lose, niti na vfeme odradili prelazni pa nesmemo rizikovati nove povrede ako hocemo da spasemo seozonu kojanl nije ni pocela.

Oni su se nameracili da ove sezone obore sve moguce rekorde plus da se probiju kroz grupu LS, i mi da izadjemo sa maskiranom ekipom Reala necemo imati ili bolje reci - necemo smeti bilo sta da trazimo protiv njih. Iz principa treba da insistiramo na odlaganju utakmice jer su oni to radili milion puta kad su igrali kvalifikacije... zadnji put bas protiv nas. A mozda ce im bas taj bod koji bi osvojili protiv kiprana znaciti plasman direktno za neku od narednih sezona.
ssnigd
Posts: 3391
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by ssnigd »

Voja wrote: Fri Jul 28, 2023 11:56 pm
Inace ne secam se kada sam zadnji put gledao mec u kom neka ekipa igra bunker 90 minuta i izdrzi. To je cista utopia
Roma sa Murinjom protiv Leverkuzena u revansu polufinala Lige Evrope. Bunkercina kakva nije vidjena odavno...
Samo kazem

Jankovic, kondicioni trener koji je otisao u ciganiju, pa mi smo sa njim kondiciono izgledali jos i najgore od svih koji su nam bili u klubu.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9770
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Voja »

ssnigd wrote: Sat Jul 29, 2023 12:19 pm
Voja wrote: Fri Jul 28, 2023 11:56 pm
Inace ne secam se kada sam zadnji put gledao mec u kom neka ekipa igra bunker 90 minuta i izdrzi. To je cista utopia
Roma sa Murinjom protiv Leverkuzena u revansu polufinala Lige Evrope.
Ja taj industrijski fudbal i ne gledam. Cim poispada sva egzotika, za mene se evro takmicenja zavrsavaju, tako da nisam upoznat sa rezultatom i desavanjima na tom mecu
Image
User avatar
Turija
Posts: 10733
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Turija »

Stexman wrote: Sat Jul 29, 2023 10:32 am Ja ne verujem sta sam sve procitao ovde.
Vi kao da ste sad izvadjeni iz zamrzivaca posle 89 godine pa kao daj da idemo da se pobijemo sa zvezdom? Pricate o nekom strahu i nesto, kao da ne znate da nije stvar u strahu. Zasto bi se mi njih plasili? Problem je sto mi ne smemo ni pokusati da se suprotstavimo mezimcetu jer cemo automatski postati neprijatelj br.1 drzave.

Ne mislimo mi da cemo primiti 5-6 golova zato su se igraci usrali vec zato sto ce njima to biti odlican buster samopouzdanja za pocetak LS.
Sta ce biti sa nasim igracima ako se pobijemo sa njima? Pa mi smo najpovredjenija ekipa u prvenstvu. Kod nas samo jedan ili dva igraca nisu bili povredjeni... i ovako smo lose, niti na vfeme odradili prelazni pa nesmemo rizikovati nove povrede ako hocemo da spasemo seozonu kojanl nije ni pocela.

Oni su se nameracili da ove sezone obore sve moguce rekorde plus da se probiju kroz grupu LS, i mi da izadjemo sa maskiranom ekipom Reala necemo imati ili bolje reci - necemo smeti bilo sta da trazimo protiv njih. Iz principa treba da insistiramo na odlaganju utakmice jer su oni to radili milion puta kad su igrali kvalifikacije... zadnji put bas protiv nas. A mozda ce im bas taj bod koji bi osvojili protiv kiprana znaciti plasman direktno za neku od narednih sezona.
+1
Mi smo im idealni protivnik za nabijanje njihovog samopuzdanja i sladjenja njihovih navijaca. Ma koliko mi bili losi, mi imamo ime i istoriju najvecu od svih superligasa.
Nasi igraci ne mogu jednu utakmicu valjano da odigraju za nedelju dana, a ne tri. Sa cime se neki ovde zanose?

Drugo, o kojem gospodskom klubu se se ovde prica?
To je nekad bilo, a posle '89 prisetite se koje sve te godine vodio Klub.
Pustite tu mantru o gospodskom klubu. ,,Gospodski klub" 30+ godina nije napravio ozbiljan rezultat. Zato je i nastala recenica : kup je nas, ali kao sprdnja.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1277
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by MiSmoFKV! »

ssnigd wrote: Sat Jul 29, 2023 12:19 pm Jankovic, kondicioni trener koji je otisao u ciganiju, pa mi smo sa njim kondiciono izgledali jos i najgore od svih koji su nam bili u klubu.
I da i ne. Na primer Janković je bio i kod Zage kondicioni i tad se niko nije žalio na kondiciju. Čak smo na bazi te kondicije izbacili Sampdoriju.
Kod Lalata je isto dobro to izgledalo sa Jankovićem, međutim kod Mime na primer nije.
Drugi kondicioni kod Mime je bio Marko Stojanović, i kod njega isto nismo nešto preterano dobro izgledali, a kad je bio u partizanu kod Save u štabu delovalo mi je da su oni prespremni.
Ima dosta i do igrača, glavnog trenera, nije sve do kondicionog.
User avatar
Turija
Posts: 10733
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Turija »

MiSmoFKV! wrote: Sat Jul 29, 2023 12:39 pm
ssnigd wrote: Sat Jul 29, 2023 12:19 pm Jankovic, kondicioni trener koji je otisao u ciganiju, pa mi smo sa njim kondiciono izgledali jos i najgore od svih koji su nam bili u klubu.
I da i ne. Na primer Janković je bio i kod Zage kondicioni i tad se niko nije žalio na kondiciju. Čak smo na bazi te kondicije izbacili Sampdoriju.
Kod Lalata je isto dobro to izgledalo sa Jankovićem, međutim kod Mime na primer nije.
Drugi kondicioni kod Mime je bio Marko Stojanović, i kod njega isto nismo nešto preterano dobro izgledali, a kad je bio u partizanu kod Save u štabu delovalo mi je da su oni prespremni.
Ima dosta i do igrača, glavnog trenera, nije sve do kondicionog.
Tacno, sve zavisi koliko trener zahteva i koliko selektovani igraci mogu da iznesu.
U Vosi se malo trazi, nema discipline, nema pritiska, nema zdrave konkurencije, nema ambicije.
Ja kad vidim inserte sa priprema, ljudi moji, to je amaterizam, istezanje, prekratke serije, prica, osmesi. Onda se tesim da nije prikazan glavni deo treninga. Medjutim, kad pocne prvenstvo, vidim, pa to je to.

PS
Recimo od ranije kondiciono nespremnog Zukca, danas imamo jednog od najspremnijih, samo zato sto je on sam resio da se menja.
Medjutum, problem je sto ga Batak stavio na zadnjeg veznog, gde se on ne snalazi.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3916
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Deep Purple »

Barak Bahar: „Gledali smo, ne samo prošlu, već mnogo prethodnih utakmica. Dobar je tim, rezultat protiv APOEL-a nije loš. Moj sastav je spreman i za takav način odbrane, možda će nam biti potrebno 20 minuta da se naviknemo na takav sistem igre, ali imam dovoljno kvalitetnih, pametnih i sposobnih igrača na raspolaganju da rešimo meč u svoju korist“.
User avatar
Turija
Posts: 10733
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Turija »

Vojo, ispunice ti se zelja. Neziri kaze idemo da se nadigravamo.
Vojvodina i nadigravanje. Da li te dve reci mogu zajedno?

A Obama kaze, mozda ce nam biti potrebno prvih 20 minuta da se naviknu na taj sistem igre Vojvodine.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Duplof
Posts: 880
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Duplof »

Turija wrote: Sat Jul 29, 2023 4:54 pm Vojo, ispunice ti se zelja. Neziri kaze idemo da se nadigravamo.
Vojvodina i nadigravanje. Da li te dve reci mogu zajedno?

A Obama kaze, mozda ce nam biti potrebno prvih 20 minuta da se naviknu na taj sistem igre Vojvodine.
20. minut, vodimo 3:0 :D
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Maki
Posts: 1132
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Maki »

Parkiraćemo autobus u svom 16-ercu, sa sve Bolingijem, i panično duvati lopte u vis. Ako im treba 20 minuta da se na to priviknu, onda stvarno ... :roll:
čeda_maraš
Posts: 90
Joined: Fri Apr 02, 2021 11:53 am

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by čeda_maraš »

Sutrašnja utakmica je kao stvorena za Lazara Jovanovića.Ovo je prilika u jednoj neobaveznoj utakmici pokaže sav svoj raskošni talenat i tu sportsku drskost,kao i da ga na velika vrata stavimo u izlog da Evropa vidi sa čim raspolažemo.Smatram da bi mali igrao sa velikom dozom samopouzdanja i da bi ove sa par poteza napravio smešnima.E,sad kada bi imao smelosti da stavi i Bukinca to bi bio spektakl.Moja neka želja za početak utakmice bi bila:Carević,Lazarević,Traore,Crnomarković,Bukinac,Busnić,Kokanović,Jovanović,Kovačev,Ivanović,Vukčević.Drugo poluvreme ubaciti Čumića ,Kajevića,Malbašića,Zukića,Baraja ili Nikolića i da pokušaju da nešto uvežbaju za Apoel.
User avatar
Turija
Posts: 10733
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by Turija »

čeda_maraš wrote: Sat Jul 29, 2023 5:23 pm Sutrašnja utakmica je kao stvorena za Lazara Jovanovića.Ovo je prilika u jednoj neobaveznoj utakmici pokaže sav svoj raskošni talenat i tu sportsku drskost,kao i da ga na velika vrata stavimo u izlog da Evropa vidi sa čim raspolažemo.Smatram da bi mali igrao sa velikom dozom samopouzdanja i da bi ove sa par poteza napravio smešnima.E,sad kada bi imao smelosti da stavi i Bukinca to bi bio spektakl.Moja neka želja za početak utakmice bi bila:Carević,Lazarević,Traore,Crnomarković,Bukinac,Busnić,Kokanović,Jovanović,Kovačev,Ivanović,Vukčević.Drugo poluvreme ubaciti Čumića ,Kajevića,Malbašića,Zukića,Baraja ili Nikolića i da pokušaju da nešto uvežbaju za Apoel.
I onda ih terza na zimu obojicu dovede u zvezdu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
čeda_maraš
Posts: 90
Joined: Fri Apr 02, 2021 11:53 am

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA, nedelja 20h (A1P)

Post by čeda_maraš »

Za Kabića sam davno napisao kakav je igrač i sada gledajući malo širu sliku potpuno podržavam upravu.Od ovih igrača koje sam nabrojao svi imaju potencijal ali samo za inostranstvo i to je prilika da ih prikažemo.
Locked