5. kolo: Mladost - VOJVODINA 2:2 (2:2)

Locked
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1018
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota 20.30

Post by Mare_Liman »

Не знам шта је неко написао како смо одвратни, ја не памтим да смо ми овакав фуднал играли, види се рупа између везниг реда и одбране види се да фали тај задњи везни и ми имамо врх екипу, голману свака част, штито Чумића током цело сукоба и одвукао га сигурно би добио картон видело му се у фаци да је изгорео, такође шта је голман све скинуо, 2 стативе, јединоство у екипи, Болимги одлично приигравао, одлагао, подржавао, одлична утакмица, задњи везни и са оваквом игром нападачком имамо чему да се надамо, свака част момцима на борби за грб, на крају буквалној борби, идемо даље...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Wild Srem
Posts: 125
Joined: Mon Feb 21, 2022 7:54 pm

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota 20.30

Post by Wild Srem »

ssnigd wrote: Sat Aug 26, 2023 10:32 pm
Deep Purple wrote: Sat Aug 26, 2023 10:23 pm A ko god je protiv bilo kakve regionalne lige neka uživa u ovakvim terenima. Ovo nije humano, gde se igra elitni rang.
A regionalna liga ce to da promeni??? Zar nije logicno da nacionalna liga uvede uslove koji vaze za sve, nebitno da li je u pitanju Vojvodina, Lucani, Surdukica...
Kakva regionalna liga, nego smo mi drzava-savez jedna bananica ali ne starkova nego ona mekana u providnoj foliji. Jednostavno ne mozes da udjes u super ligu ako nemas SVOJ stadion na kome igras, reflektore,teren ko svet, verovatno ta neka pravila i postoje , ali smo takva drzava kakva smo
User avatar
rykerfcv
Posts: 778
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota 20.30

Post by rykerfcv »

Најбољи фудбал ове сезоне,ово се тражи од фудбалера борење за грб.Болинги одлично одиграо и за сваку фрку ту је био брат први.Голмам њихов шта је извадио букблано из гола то је немогуће било би 4 2 најмање.
Поповића задржати на клупи 2 године и задњи везни да се набави заправо ова екипа ће да разбија.
Стручни штаб и играчи нема замерке само борбено!
Не сећам се како сам се изнервирао за утакмицу као сада.
Last edited by rykerfcv on Sat Aug 26, 2023 10:41 pm, edited 1 time in total.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
slanina
Posts: 810
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota 20.30

Post by slanina »

Kakvi invalidi leb te jebo...
Pa toliko stativa da niko ne zna da metne to je tuga, jebali vas Lučani i ova suvopizda što intervjuiše trenere, čita sa mobilnog imena trenera pa ne verujem, kako ta može da bude novinar nije mi jasno ...

Uh iznevira se pošteno, mi slaninari smo stvarno posebni treba preživeti ovo.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1469
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota 20.30

Post by Neizlecivi »

Napokon fudbal.

Borben, napadacki i zanimljiv za gledanje... gurajte dalje sta da se kaze.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota 20.30

Post by Voja »

Kako god neko video sve ovo, za mene je ovo bio klasican primer "prave prvenstvene" utakmice.
Ne zameram Lucanima ni grubu igru ni los teren, to je jednostavno deo njihovog imidza i prihvatio sam ih kao takve. Kopletan njihov nacin funkcionisanja je unikatan kako na terenu tako i oko njega.
Danas nemam sta posebno zameriti ni nasima. Ne verujem da postoji igrac u timu koji nije dao svoj maksimum. Stoji i to da je OVAKAV mec bio u nekom fudbalskijem ambijentu da bi bio jos 3x atraktivniji, ali moramo prihvatiti da je to nasa realnost. Savez nema nista protiv da nam klubovi gube redom u Evropi, nema nista protiv da pola lige igra na tudjim stadionima, a trecina na oranicama... zasto bih onda prigovarao nesto Lucanima?

Ono sto mi je bilo zanimljivo je da smo pre 2 ili 3 godine milanci i ja komentarisali medjusobno koliko je Varjacic dobar igrac, ali vec tada je bio mator i nekako bi bilo kasno za Vosu, medjutim on i posle te tri godine bio najbolji igrac u polju (ako izuzmemo golmane) i prototip beka kakvi bi u Vojvodini trebali da budu oba. Jel igrao Lazarevic drugo poluvreme?

Ovaj pridosli bek ima agresivnost, brzinu, zelju za napadom, al mi nazad jos ne uliva poverenje, mada... treba mu dati sansu bar 10-15 utakmica da bi se donela bilo kakva ocena. Sreca njegova sto ce tu sansu imati kod Popovica, a ne kod Mime ili Rase. Kad sam kod Popovica, deluje ok za sad, cak su mu i izmene bilo logicne.
I jos nesto sto se tice Malbasic vs Radulovic, ubedjen sam da je Malbasic 5x kvalitetniji, bolji i opasniji igrac po protivnika, al jednostavno neko ga je ukleo i kad pobedi tu kletvu (nadam se uskoro) bice nase najvece pojacanje u sezoni. Bolingi za prikazano do sad mnooogo vise pozitvnih stvari nego negativnih, i iz meca u mec sve je bolji. Pod pretpostavkom da ce Gruzijac biti dobar, treba nam jos jedan takav na drugoj strani, stena ispred stopera i kvalitetna desetka i to je to. Imacemo tim za plej of :cheers:
Image
VošaNS
Posts: 778
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota 20.30

Post by VošaNS »

Borili su se do zadnjeg minuta svi,Bolingi lepo čuvao lopte,Malbašić kriminalan.Dve stative i par odbrana Stamenkovića sprečili pobedu.5 mečeva-5 bodova :?
User avatar
Turija
Posts: 10721
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota 20.30

Post by Turija »

Nezadovoljan sam samo vecerasnjim rezultatom i sto nemamo zadnjeg veznog, a imamo zivkovica u var sobi ili na terenu.
Htenja i motiva je bilo, ali falilo je kondicije i koncentracije.

Ne mogu nista zameriti treneru i igracima, osim Malbasicu. U Vosu je doveden da resava ovakve situacije i utakmice.

Bolingi sjajan, Carevic odlican, osim kod prvog gola, gde su se on i Rosic spetljali ( da li je postojao ofsajd i kod prvog gola Lucana?).

Ne znam protiv koga ce domacini jos ovako ,,na noz" igrati kao protiv Vojvodine? Ubise Cumica.
Rosic prilicno nespreman i daleko od svoje forme.
Lazarevicu savet da sto pre preda loptu, jer ako i malo ceka, dodace je protvnicima ili izgubiti.
Gruzijac je pojacanje i igra sa puno motiva.
Zukic igra instiktivno ofanzivnog veznog. Tesko se menja navika.
Radulovic nestao u drugom poluvremenu.
Cumic defanzivno puno ostavlja slobodnog prostora i muci levog beka Gruzijca.
Nikolic bez zapazenijeg ucinka u veznom redu. To je isto velik problem za nasu igru.

Bice bolje posle pauze u prvenstvu i dolaskom zadnjeg veznog, nadam se.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Posts: 3389
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota 20.30

Post by ssnigd »

Razbili su nas po njihovoj desnoj strani. Gruzijac nekoliko puta kasnio sa postavljanjem i nekoliko puta ostavljan sam da se bori i da vija lopte iza ledja.
Bolingi se najzad popravio sa igrom u polju i nadam se da ce razuveriti moje pocetno misljenje o njemu.
Radulovic dobar dok je imao snage.

Lose strane ove utakmice su mi stoperi, obojica i danas vrlo slabi Lazarevic.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Na_3_boda
Posts: 81
Joined: Thu Aug 03, 2023 12:05 pm

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota 20.30

Post by Na_3_boda »

Dosta toga dobrog vidjenog veceras, sto je najbitnije posle Apoela u NS i utakmice u Krusevcu igraci skapirali da se fudbal igra 90 minuta a bili smo opasni u nadoknadi, nismo bili zadovoljni remijem, borili su se za dres i grb... O Bolingiju definitivno sam stekao utisak da je pojacanje, ulazio je u sanse u poslednje tri utakmice i mislim da jednostavno nije imao srece sa realizacijom .U narednim mecevima mislim da mozemo ocekivati golove...Gruzin i Radulovic mislim da su pojacanja... Kada bi stigao taj zadnji vezni ( Belorus ) uz malo srece to trece mesto ne bi bilo daleko :cheers:
User avatar
Turija
Posts: 10721
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota 20.30

Post by Turija »

Meni nije jasno sta se desavalo u Var sobi, da se veca toliko minuta na cist ofsajd i povuce onakva liniju, kao ,,dokaz". Bruka.

Ili je to bilo potrebno toliko vremena za konsultacije sa licima van Var sobe?
Kad je arena dvaput prikazala Neska, znao sam kakva ce se odluka doneti.
Je li to znaci da je Nesko uticajniji lik od Zbiljica u svim organizacijama i forumima ili je to bio neki tajni kod arene, kakvu odluku treba da donese Var???
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4189
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota 20.30

Post by Milan »

slanina wrote: Sat Aug 26, 2023 10:40 pm i ova suvopizda što intervjuiše trenere, čita sa mobilnog imena trenera pa ne verujem, kako ta može da bude novinar nije mi jasno ...


Kakva jadnica. I to ne samo ime trenera, vec je morala da cita i pitanje koje je spremila.


Veoma mi se dopala izjava Popovica. Tacno je svestan svih nasih nedostataka (prvenstveno lose fizicke pripremljenosti), a tokom utakmice je vrsio dobre i (konacno) pravovremene izmene. Jeste rano, ali ja bih bio spreman da mu dam ozbiljniju sansu. Obecava mi…

Ovakve utakmice se moraju dobiti, a Zbiljic mora poraditi na zastiti interesa Vojvodine. Turija je sve iznad rekao, pa da se ne ponavljam.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Maki
Posts: 1131
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota 20.30

Post by Maki »

Ne razumem euforiju, igrali smo protiv Lučana. To je Popoviću bio prvi ozbiljniji protivnik, ali opet neuporediv sa Apoelom i Blizancima.
Da je opet stavio Malbašića od početka verovatno bismo gubili 2:0 na poluvremenu. Čovek da promaši takva dva zicera, pa to ni Vukčević ne bi.
Rosić je drugo veliko razočaranje, prosto čovek da ne poveruje koliko je kikseva imao, ali srećom Carević je dobro branio. Dobro, ali ne i odlično, jer samo jednom je odbranio prvi šut (protiv Radničkog), a večeras je dobio gol kroz uši.
Ostali su bili odlični, borbeni i držali tempo koliko su mogli.
Šteta, što posle fenomenalne igre u drugom poluvremenu nismo dali gol.
Zadovoljan sam rezultatom, s obzirom da smo u dubiozi i da smo iz 5 kola skupili isto toliko bodova, sa najslabijom odbranom u ligi.
VošaNS
Posts: 778
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota 20.30

Post by VošaNS »

Sledeće kolo protiv KG na našem stadionu MORA da se pobedi.To je kolo pred pauzu i valjalo bi sa pobedom na nju.Odbrana mora bolje,ali to se desi kad se odbrana uigrava u 5.kolu kao amateri izgledamo,sredinu da ne spominjem fali nam UN stari,Zuka se ugasio i umesto Milosavljevića mora da dodje neko ovako ne ide.Napred Čumića su cepali danas kao nenormalni mada to je tako svaki meč,Radulović prvo sjajan,drugo poluvreme ugašen.Bolingi ulazio u šanse,lepo čuvao par lopti,podelio dosta dobrih pasova,prijem malo da popravi i da ga krene sa realizacijom i odlično pojačanje.Malbašić ne sme da promašuje onakve šanse nikako.Sve u svemu borili se jesmo,trudili se jesmo,sreće imali na kraju nismo.Na pobedu protiv KG.
Istocno stajanje
Posts: 544
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 5. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota 20.30

Post by Istocno stajanje »

Opet se ponavlja prosla sezona i gubitak bodova protiv ekipa koje se moraju dobiti. Mi smo vec u petom kolu izgubili trece mesto na kraju sezone, a najavljivali su velike ambicije.
Ne postoji izgovor da ne pobedis Mladost u Lucanima!
Locked