6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg 2:1 (0:1)

User avatar
N13
Posts: 2054
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg, subota 21h

Post by N13 »

Pa jebem ti taktiku bunarenja dugim loptama. Nema kretanja na srediti uopste. Niko se ne otkriva.
Katastrofa!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg, subota 21h

Post by Voja »

Daj bre uvodi tog tamnoputog decka sa istocne tribine, da resi ovo :lala:
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3535
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg, subota 21h

Post by slanobarac »

Realno ovo večeras ne vredi ni 80 dinara a ne 800.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Karlsson
Posts: 2131
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg, subota 21h

Post by Karlsson »

Jadno, tužno, bezidejno, bezopasno.
Možda i treba prodati Čumića dok još uvek ima cenu i tražnju.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3905
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg, subota 21h

Post by Deep Purple »

N13 wrote: Sat Sep 02, 2023 9:39 pm Pa jebem ti taktiku bunarenja dugim loptama. Nema kretanja na srediti uopste. Niko se ne otkriva.
Katastrofa!
Nije ovo problem u treneru, već u igračima koje je dovodio SD. Ovo nije do trenera.

Radnički igra iza lopte, bunker sa dupliranjima i na kontre. Njihov trener skautirao jako dobro naš igrački kadar i otvorio se meč golom i povukao ekipu iza lopte i tjt. Nemamo prostora a mi samo tako možemo da igramo, kada ga imamo. A ovako nas taktički razbili dupliranjem.
Njihovi igrači kao osice, ima ih puno u poslednjoj trećini terena. Mi na to nismo navikli. Radnički baš nisko stoji, ovo je jedini način na koji oni mogu sa nama da igraju i bukvalno je ovo stil koji nam najmanje odgovara kao ekipi. Ovde sad trener mora da izmisli nešto na poluvremenu i da pokaže svoj kvalitet i da preokrenemo.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg, subota 21h

Post by Voja »

realno bolje da su u 23h poceli mec (da bruku niko ne gleda) nego sto ce ga zavrsiti
Image
draganas
Posts: 197
Joined: Thu Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg, subota 21h

Post by draganas »

Kako je moguće biti ovako jadan.

Bukvalno i ovo gledalaca što je došlo je previše, sve kredite su potrošili.

Posebno napredni nam predsednik / teraj se BrE više iz Voše /

Ps.naravno ako nisu nešto zagovarali iz 2-1 sa ovim šabanima, jer biti ovako patetičan celo poluvreme nije realno.
User avatar
N13
Posts: 2054
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg, subota 21h

Post by N13 »

Deep Purple wrote: Sat Sep 02, 2023 9:43 pm
N13 wrote: Sat Sep 02, 2023 9:39 pm Pa jebem ti taktiku bunarenja dugim loptama. Nema kretanja na srediti uopste. Niko se ne otkriva.
Katastrofa!
Nije ovo problem u treneru, već u igračima koje je dovodio SD. Ovo nije do trenera.

Radnički igra iza lopte, bunker sa dupliranjima i na kontre. Njihov trener skautirao jako dobro naš igrački kadar i otvorio se meč golom i povukao ekipu iza lopte i tjt. Nemamo prostora a mi samo tako možemo da igramo, kada ga imamo. A ovako nas taktički razbili dupliranjem.
Njihovi igrači kao osice, ima ih puno u poslednjoj trećini terena. Mi na to nismo navikli. Radnički baš nisko stoji, ovo je jedini način na koji oni mogu sa nama da igraju i bukvalno je ovo stil koji nam najmanje odgovara kao ekipi. Ovde sad trener mora da izmisli nešto na poluvremenu i da pokaže svoj kvalitet i da preokrenemo.
Namerno nisam hteo krivicu staviti na treneru. Nama je vec duze vreme problem igra bez lopte, kod svakog trenera. Danas je posebno izrazeno, verovatno zbog taktike radnickog.
Ali me Zukic posebno iznervirao u jednoj situaciji, jer je imao 4 slobodna igraca, on salje dugu i naravno pogresi.
student
Posts: 90
Joined: Sat Dec 21, 2013 12:51 pm

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg, subota 21h

Post by student »

Koliko je ovo tuzno...

Svasta hocu da napisem pa samo pisem i brisem.
Svih 11 bi izvadio i odmah prodao, zajedno sa Markom Jovanovicem.
A onda se setim da su drugih 11 duplo gori od ovih...

Ne znaju gde udaraju, gde stoje, da prime loptu, da dodaju, da sutnu, da centriraju, ne znaju da trce...

Svi napolje
fare
Posts: 2810
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg, subota 21h

Post by fare »

Nikolić katastrofalan celu sezonu,, daj Bolingija makar čovek odnese svaku visoku loptu a Vukić ne znam jel imao 3 kontakta sa loptom.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3905
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg, subota 21h

Post by Deep Purple »

Sad izvaditi Malbašića i odmah Bolingija od starta drugog. I gađati dugim loptima Vukića i njega. Mi vezni red da kontrolom pojedemo njih dok stoje nisko na terenu nemamo. Probati postići gol sa Vukićem i Bolingijem, ako postignemo onda Radnički mora da se otvori malo i onda izvaditi Vukića.
Drugo rešenje je da uđu Kajević i Brazilac jedan koji nije spreman i drugi koji je tek došao i ne poznaje ekipu pa da se nadamo čudu…

Trener za ovo nije odgovoran.
Last edited by Deep Purple on Sat Sep 02, 2023 9:55 pm, edited 1 time in total.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1109
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg, subota 21h

Post by naseljekolumbija »

Базука изгубљен у времену и простору, шта играју и шта траже на терену малбашић вукић и николић не знам!?
User avatar
churguzijanac
Posts: 2055
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg, subota 21h

Post by churguzijanac »

Nemoj Deep molim te da pričaš da nije problem u treneru.Problem je i u treneru!

Nikolic treba na klupu jer je totalno van forme.Zuku stavlja na zadnjeg veznog, gde je proban molion puta i nista ne igra.Što je najgore svoju poziciju igra nikad bolje.Zašto Vukić a ne Bolingi.Zašto Gruzin a ne Bukinac.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg, subota 21h

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Sat Sep 02, 2023 9:54 pm Sad izvaditi Malbašića i odmah Bolingija od starta drugog. I gađati dugim loptima Vukića i njega. Mi vezni red da kontrolom pojedemo njih dok stoje nisko na terenu nemamo. Probati postići gol sa Vukićem i Bolingijem, ako postignemo onda Radnički mora da se otvori malo i onda izvaditi Vukića.
Drugo rešenje je da uđu Kajević i Brazilac jedan koji nije spreman i drugi koji je tek došao i ne poznaje ekipu pa da se nadamo čudu.
Ma daj derana sa istoka (jel realno da ga jos niko nije skontao) :mrgreen:

i da, slazem se da je ovo prvi veliki minus trenera... poceo kao i Radojicic... totalno konfuzan tim i pre pocetka meca. NEPRIRODAN!
Last edited by Voja on Sat Sep 02, 2023 9:56 pm, edited 1 time in total.
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3905
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 6. kolo: VOJVODINA – Radnički Kg, subota 21h

Post by Deep Purple »

churguzijanac wrote: Sat Sep 02, 2023 9:55 pm Nemoj Deep molim te da pričaš da nije problem u treneru.Problem je i u treneru!

Nikolic treba na klupu jer je totalno van forme.Zuku stavlja na zadnjeg veznog, gde je proban molion puta i nista ne igra.Što je najgore svoju poziciju igra nikad bolje.Zašto Vukić a ne Bolingi.Zašto Gruzin a ne Bukinac.
Zato što ovo večeras nije problem u treneru, ja pričam već godinu ipo dana da nemamo vezni red, nemamo kontrolu, igrača koji radi na tempu igre, jede protivnika. Mada mi nećemo Sanoga jer je mator… Smešno.

A u realnosti smo trebali Sanoga da molimo da potpiše za nas.
Last edited by Deep Purple on Sat Sep 02, 2023 9:57 pm, edited 1 time in total.
Locked