7. kolo: Spartak - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 7. kolo: Spartak - VOJVODINA, subota u 20.15h

Post by Cane »

Treba dati punu podršku treneru, ne bi li nekom magijom uspeo bar nešto napraviti od ove realno gledano ispodprosečne skupine fudbalera. Treba biti realan pa to priznati.
Pri tome, mada paradoksalno u svemu ovome treba odati priznanje za neke poteze uprave na planu prodaje ovih i ovakvih igrača. Pa jbt, oni su uspeli žgadiji za 800 000 uspeli uvaliti Kabića, koji je isti ili čak i lošiji od većine ovih mučenika. Kupovina, odnosno dovođenje raaznih "pojačanja" je već druga priča.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 7. kolo: Spartak - VOJVODINA, subota u 20.15h

Post by fare »

Pa ovo nema nigde mi igramo fudbal stvaramo šanse gađamo stative oni 2 šuta 2 gola i ćao. Ovo danas je poraz Carevića sve je gori i gori 1 gol neću da komentarišem a 2 kao skretničar pa tu je bilo preko 20 metara jebem mu mater ako golman koji je došao iz Barselone ne može bolje da reaguje. Još jedna u nizu baljezgarija oduzimanje trake Zukiću. Upravo jesi sretna ako jesi svaka vam čast šteta pa je kraj prelaznog roka inače bi vi još nekoga prodali ma terajte u 3 pm da ne lajem. Danas sam gledao prenos onako kao da gledam 2 Albansku ligu skroz ravnodušno eto do čega su nas doterali Zbilja & company :evil:
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1888
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 7. kolo: Spartak - VOJVODINA, subota u 20.15h

Post by Grbavica.021* »

Ко изађе последњи нек угаси светло...
УПРАВА НАПОЉЕ!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 7. kolo: Spartak - VOJVODINA, subota u 20.15h

Post by Voja »

Steta... samo iz jednog razloga.. ne mogu da prcam zvezdase zbog poraza, a bila je idealna prilika. Mogu samo da zamislim sa koliko bi manje zara odigrali mec, da nisu istrcali da ga odigraju za Bolingija
Image
Minja
Administrator
Posts: 1903
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 7. kolo: Spartak - VOJVODINA, subota u 20.15h

Post by Minja »

Voja wrote: Sat Sep 16, 2023 10:37 pm Steta... samo iz jednog razloga.. ne mogu da prcam zvezdase zbog poraza, a bila je idealna prilika. Mogu samo da zamislim sa koliko bi manje zara odigrali mec, da nisu istrcali da ga odigraju za Bolingija
Војо, Болингију желимо да што пре преброди ситуацију. Баш је награбусио. Пуштамо и њега и породицу и све који су му блиски да без нас и наших коментара бију ову битку.
User avatar
rykerfcv
Posts: 727
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 7. kolo: Spartak - VOJVODINA, subota u 20.15h

Post by rykerfcv »

Voja wrote: Sat Sep 16, 2023 10:37 pm Steta... samo iz jednog razloga.. ne mogu da prcam zvezdase zbog poraza, a bila je idealna prilika. Mogu samo da zamislim sa koliko bi manje zara odigrali mec, da nisu istrcali da ga odigraju za Bolingija
За Болингија су требали да гризу,да буквално преору терен и да оставе душу на терену.
Ранко Поповић подршка до неба,види се ту његов печат.
ЗАКЛЕТВУ ВЕРНОСТИ ПОЛОЖИЛИ СМО ДАВНО!
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 7. kolo: Spartak - VOJVODINA, subota u 20.15h

Post by gospodinFKV »

Meni je iskreno zao Ranka i svih ovih momaka koji su naseli na tu klasicnu ''za dve, najvise tri godine'' naprednjacku pricu. Ono sta su, gle cuda, propustili da napomenu jeste to da su zapravo mislili na titulu u PLS, a ne u Superligi.

@fare
Ne preteruj. Ni pod razno mu se ne moze pripisati drugi gol.
Ja mogu da razumem kritike na njegov racun, pogotovo posle ovakvih idiotluka kao danas, isto kao sto razumem sustinu foruma, kao mesta gde ljudi iznose svoja misljenja, ali hajde malo da doprinesemo kvalitetu foruma tako sto cemo probati vise da budemo kompetentni za stvari o kojima pricamo. Kod njega postoji evidentan problem, koji je nazalost rezultirao sa dva gola ove sezone koja su ga dovela u nemilost. Vrlo lako smo mu zaboravili citavu proslu sezonu, gde tri utakmice nije spojio sa istim stoperima, gde su prolazili do njega ko je kako hteo.

Koliko je ispred njega sada bilo igraca? Koliko daleko od Ubiparipa je bio igrac koji je izasao u blok, ako se to izlaskom u blok uopste moze nazvati? Koliko vas je ovde stalo na gol na velikom terenu? Samo to pitam, ne bih da idem u to koliko je imalo prilike da zapravo brani veliki fudbal. Da je iko svestan ovde koliko je tesko braniti sut koji prodje kroz 6 igraca, i koji vidis kako ide u ugao tek kad dodje na nekih 10m od tebe?

Neko pre koji dan rece da mu je igra nogom losa. Pa izvrnuh se sa stolice...

Ovo danas je jedna savrsena predstava diletantizma ''kadra'' vladajuce stranke i jednog coveka koji je tu dosao da se bori s vetrenjacama.
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 7. kolo: Spartak - VOJVODINA, subota u 20.15h

Post by Maki »

Indio je ostavio lep estetski utisak, mnogo tačnih pasova, ali je direktno kriv za drugi gol, a i Mudrinski mu je ukrao loptu na kraju kada je igrao štopera. Bolje se Milosavljević i Zukić snalaze na zadnjem veznom.
Debi Butrakovića, na levom beku? Ranko i Batak su pored njega probali na levom beku Bukinca, Giorbelidzea, Bjekovića, Nikolića, Miletića, Antonijevića i Lazarevića. Još samo Đorđevića nisu, a uskoro će. Da li je to normalno?
Bolje da su ove igrače probali na bočnim napadačima, više bi golova dali od Malbašića i Radulovića kojima su mesta zagarantovana. Upravo njih dvojicu bi trebalo staviti na bekove, da gospoda žele da pristanu. U napadu su potpuno beskorisni, pogotovo što igraju na kontrastranama pa ne mogu ni da centriraju.
Kajević i Nikolić u ovakvom timu treba da igraju svaki minut, a ne da ulaze na kraju.
Nismo imali sreće, jer Zukić je promašio prvi zicer, a Carević već tradicionalno primio prvi šut, koji izgleda nije ni išao u gol, već se rikošetirao od glave drugog njihovog igrača. Zaista se retko dešava da se ovakva utakmica izgubi 0:2, ali ne čudi znajući u kakvom smo modu ova tri dana.

Sve u svemu, igra napreduje iz utakmice u utakmicu (kao lane kod Rastavca), ali bi Batak opet uzeo više bodova.

PS. Zukić preko 160 utakmica u Vojvodini. Zašto mu se po drugi put skida kapitenska traka? Sram da bude onoga ko je za to odgovoran!
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 7. kolo: Spartak - VOJVODINA, subota u 20.15h

Post by VošaNS »

Carević po ko zna koji put proplivava u prazno i prima gol,kompletna odbrana je 0 od bekova do štopera.Lazarevića ima svuda bori se,ali ništa konkretno.U Crnomarkovića se klela uprava za sad slabo.Rosić isto kao Lazarević vidljiv ali osrednje niti dobar niti loš.Bjeković užasan.Sredinu nemamo i dalje,Mateus je pokazao da može biti pojačanje ima dobar prijem i siguran pas.Milosavljević standardno loš,Zukić se bori,ali i dalje slabo.Malbašić zreo za penziju davno,Radulović sebičan u nekim situacijama,Ivanović je mlad i neka pozajmica u Radnik,Javor,Lučane,Kg... bi dobro došla bio bi u superligi standardan u tim timovima i skupljao iskustvo.Što se tiče izmena ja ne znam ko na klupi uopšte može da napravi razliku.Vukić je drvo,UN pao u formi jako,Kajević nije igrač koji može da napravi razliku a zato je doveden,Bukinac mlad i sklon kiksevima u odbrani.Čekamo oporavak Giorbelidzea i nastupe Vukanovića i Kembela,ali od ove dvojice ništa ne očekujem.Vukanović dolazi bez ozbiljnog fudbala u nogama već dosta dugo,učinak verovatno nešto slično Malbašiću.Kembel je pravio razliku u Javoru,ali to je Javor tim bez ambicija,svakako je Kembel jedan od najbržih,ali videli smo da nije samo do brzine(Radulović).Sve u svemu tim nam je teški prosek i tim za tešku borbu od 5. do 10.mesta.
User avatar
Milan
Posts: 4153
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 7. kolo: Spartak - VOJVODINA, subota u 20.15h

Post by Milan »

slanobarac wrote: Sat Sep 16, 2023 9:34 pm
Uvek sa tobom wrote: Sat Sep 16, 2023 9:26 pm
slanobarac wrote: Sat Sep 16, 2023 9:09 pm Trener mi je najveća enigma. Vidi se neki pomak ali stavljanje Bjekovića u tim ipak mi govori da to nije to.
Па кога да стави? Као да има неки избор, ако је Грузијац повређен... Ни Букинац није ништа бољи

Ма шта и може тренер, кад ови наши не знају...
Pa koji smo onda očin menjali trenera ako je do igrača? Ko će ih naučiti da igraju? Kontradiktoran si. A Bukinac je za Bjekovića Roberto Karlos.A šut u 54. minutu je na nivou zonske lige.

Rekao bih da je ovo prinudno, jer je izgleda i Bukinac povređen.

Ranka bih voleo da vidim na našoj klupi i u narednim godinama, definitivno. Samo se nadam da nećemo i njega uzalud potrošiti.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 7. kolo: Spartak - VOJVODINA, subota u 20.15h

Post by Red Marquis »

Imam samo pitanje - koga od ovih igrača vidite kao deo šampionskog tima 2025/26? :whistler:
Io odio Belgrado
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 7. kolo: Spartak - VOJVODINA, subota u 20.15h

Post by Dragojlo »

Imam i ja pitanje za ljude koji se bolje razumeju u materiju od mene...
Dakle, koliko naših šuteva prema golu na ovoj utakmici bi bilo uspešno "pretvaranje" u ragbiju!? I koliko bi to donelo poena, da je taj sport u pitanju!? :shock:
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 7. kolo: Spartak - VOJVODINA, subota u 20.15h

Post by Turija »

Pogledao sam ovu utakmicu od 88 minuta, pa do kraja.
Tradicija se nastavlja.
Neko je ovde rekao dace nam ga Mudrinski, medjutim, omasi za malo, dade nam ga nas Voja, ali Ubiparip.
I ponovo nema nijednog naseg igraca ipred 16m, da bar zasmeta protivnickom igracu.

PS
O Carevicu ne bih nista. Izneo sam misljenje odavno. I je li Brkic u pravu, kad je rekao ko je bolji golman?
O Crnomarkovicu, isto tako kad su ga predstavili kao veliko pojacanje. O Kajevicu isto. O Vukicu isto. O Bjekovicu isto. Sta reci o Malbasicu?
Previse takvih igraca u timu od kojeg se bilo sta ocekuje, cak i u domacoj ligi. O Evropi ne treba ni da (po)mislimo.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Istocno stajanje
Posts: 540
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 7. kolo: Spartak - VOJVODINA, subota u 20.15h

Post by Istocno stajanje »

Rezultati, prelazni rok kao i komplet uprava su sramota.
Imamo dve pobede u 7 kola i to protiv poslednje i pretposlednje ekipe na tabeli, a i to smo jedva dobili.
Da ne spominjem da smo primili 5 golova od ekipe koja vec ima dva poraza.
Ne vidim nista pozitivno u ovoj sezoni.
lapo-lapo
Posts: 210
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 7. kolo: Spartak - VOJVODINA, subota u 20.15h

Post by lapo-lapo »

Ove sezone bi trebalo maksimalno dati sansu igracima iz omladinskog pogona jer ne mogu biti puno losiji od vecine igraca u prvoj postavi a benefite bi trebalo ocekivati u sledecoj sezoni kada se uigraju a tako bismo sacuvali i kostur ekipe. Trebamo na zimu prodati sve koje mozemo pa maksimalno podmladiti ekipu iz sopstvenih redova pa ce ako nista biti u skladu sa onom parolom bas iz Subotice prije nekoliko sezona: Kada su na terenu deca nasa, puna su srca svih firmasa! :cheers: Mozda bi malo vise rizikovali ali nema neke razlike, bili na kraju sesti ili dvanaesti isto je...
Locked