8. kolo: VOJVODINA – Javor 2:1 (0:1)

Locked
Karlsson
Posts: 2135
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by Karlsson »

Firma kej wrote: Sat Sep 23, 2023 10:15 pm Izrazito glup komentar uz dužno poštovanje mišljenja
Zbog čega to smatraš? Da li si pogledao kada sam napisao komentar i za koji događaj?
To je bilo kada je bez potrebe vukao loptu unazad prema svom golu, a iza sebe imao protivničkog igrača, pa je zamanuo rukom unazad i šopio ga po licu, dobio žuti karton i predao protivnicima loptu.
User avatar
Maki
Posts: 1135
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by Maki »

Mislim da prvi štoperski par treba da čine Crnomarković i Indio, jer su spretni i mirni sa loptom te mogu da započnu krštenu akciju. Rosić je odličan na klupi, gde može da bodri saigrače i da čeka da uskoči kad podigne formu. Nije ni on loš, ali Đorđe je bolji na levom štoperu, a Indio je trenutno klasa za Lazara.
Takođe i Malbašić treba sa klupe da ulazi i svojom energijom digne ekipu po potrebi. Kembel i Radulović su trenutno bolji od njega, a imaće konkurenciju i u Vukanoviću. Kao što sam već rekao, Kajević i Nikolić (zaboravio da je povređen) moraju igrati u rotaciji sa Zukićem, jer njih trojica (uz India) imaju najveći šlif za ovu igru i deluju kao gospoda na terenu.
Mislio sam da bi trebalo i Radulovića malo poslati na klupu, ali večeras je bio daleko iznad mojih očekivanja. :cheers:
User avatar
Turija
Posts: 10737
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by Turija »

Ja nikako ne mogu da razumem to ,,pravilo" da nije faul ili penal, ako je odbarnbeni igrac prvo dotakao loptu, pa onda srusio igraca, a ako bi napadac i dalje imao kontrolu nad loptom da nije srusen?
Tj. da bi je stigao, da nije oboren.

Medjutim, svi kao papagaji, ponavljaju ono: prvo je dotakao loptu i nije faul. To je OK samo u slucaju da je napadac ne bi stigao posle takvog starta, odnosno,, da je izgubio kontrolu nad loptom tim dodirom lopte protivnickog igraca.

Meni to ,,pravilo" deluje apsurdno ( prvo je dotakao loptu i onda moze da rusi igraca, bez obzira na dalji razvoj pozicije i situacije i gde se nalazi lopta i sruseni igrac).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Firma kej
Posts: 176
Joined: Tue Apr 04, 2023 12:34 pm

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by Firma kej »

Karlsson wrote: Sat Sep 23, 2023 10:24 pm
Firma kej wrote: Sat Sep 23, 2023 10:15 pm Izrazito glup komentar uz dužno poštovanje mišljenja
Zbog čega to smatraš? Da li si pogledao kada sam napisao komentar i za koji događaj?
To je bilo kada je bez potrebe vukao loptu unazad prema svom golu, a iza sebe imao protivničkog igrača, pa je zamanuo rukom unazad i šopio ga po licu, dobio žuti karton i predao protivnicima loptu.
Ja ne mogu ući u glavu igraču ali je verovatno očekivao prekid od strane sudije i pri pritisku protivnika koji je kao Miloš Biković odreagovao na blagi udarac i zbog toga je dobijen žuti. Slažem se da je morao bolje u toj situacije ali njegova danas dobra utakmica i zato moram da reagujem jer se nisam složio sa komentarom. :lala: :lala: :lala:
Wild Srem
Posts: 126
Joined: Mon Feb 21, 2022 7:54 pm

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by Wild Srem »

User avatar
Mare_Liman
Posts: 1031
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by Mare_Liman »

Пре свега да замолим задужене да се онакав одабир музике на полувремену више никад не понови... А искористио бих прилику да и похвалим Царевића на данашњем мечу, личио је бар мало на себе из прошле сезоне и надам се да ће се вратити у форму, свакако можда једну утакмицу да одседи на клупи и дође свести, гледао сам баш утакмицу из прошле сезоне и победу над Радничким из Ниша 3-0 31.08 колико је другачији у односу на себе из ове сезоне и зато сам изнео неке оправдане критике, није се нашао на мети ил нешто само оправдано критикован јер се зна какав голман може да буде, ко хоће нек погледа свакако и види да му је стварно опало самопоуздање и да је одсечен и Цар из првих пар утакмица кад је дошао мора да се врати што пре...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Karlsson
Posts: 2135
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by Karlsson »

Firma kej wrote: Sat Sep 23, 2023 10:30 pm
Ja ne mogu ući u glavu igraču ali je verovatno očekivao prekid od strane sudije i pri pritisku protivnika koji je kao Miloš Biković odreagovao na blagi udarac i zbog toga je dobijen žuti. Slažem se da je morao bolje u toj situacije ali njegova danas dobra utakmica i zato moram da reagujem jer se nisam složio sa komentarom. :lala: :lala: :lala:
Zato sam i napisao da je kreten. Nije na njemu da usporava ili prekine igru i čeka reakciju sudije, jer protivnik koji ga napada neće čekati.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9771
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by Voja »

Wild Srem wrote: Sat Sep 23, 2023 10:34 pm
Milosavljevic kao Ronaldo :mrgreen:
Image
VošaNS
Posts: 784
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by VošaNS »

Neko da pojasni tu situaciju oko lože? Ja sam samo video da lete flašice,pljuvačke i ostalo.
Karlsson
Posts: 2135
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by Karlsson »

Voja wrote: Sat Sep 23, 2023 10:44 pm
Milosavljevic kao Ronaldo :mrgreen:
Ćuti, možda Arapi čitaju forum. :mrgreen:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9771
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by Voja »

Karlsson wrote: Sat Sep 23, 2023 10:46 pm
Voja wrote: Sat Sep 23, 2023 10:44 pm
Milosavljevic kao Ronaldo :mrgreen:
Ćuti, možda Arapi čitaju forum. :mrgreen:
Pa zar nije, skok i gol glavom tipicno kao Ronaldo, jos i sedmica na ledjima, pa i penal nad njim... bukvalno odradio mec poput Ronalda :)
Image
User avatar
slanina
Posts: 810
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by slanina »

Voja wrote: Sat Sep 23, 2023 10:48 pm
Karlsson wrote: Sat Sep 23, 2023 10:46 pm
Voja wrote: Sat Sep 23, 2023 10:44 pm
Milosavljevic kao Ronaldo :mrgreen:
Ćuti, možda Arapi čitaju forum. :mrgreen:
Pa zar nije, skok i gol glavom tipicno kao Ronaldo, jos i sedmica na ledjima, pa i penal nad njim... bukvalno odradio mec poput Ronalda :)

Samo neka ide ,ima tu još sa njim u paketu da idu...
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Turija
Posts: 10737
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by Turija »

Ja bih pohvalio Popovica za dobre izmene veceras.
Da ih nije napravio, ne bi imali snage da pritiskamo do zadnjeg minuta.
Mozda je nekom iznenadjenje zamena Zukica, ali je i Popovic primetio da Zukic u drugom poluvremenu pada u igri. Jos uvek ne moze da iznese kvalitetno celu utakmicu. Nase izmene unele su tu dodatnu energiju.

Oko Milosavljevica se slazem sa Vojom da bi bio daleko vidljiviji njegov ucinak da je imao bolji vezni red i bolje kretanje saigraca. Mislim da mu je Mateus to veceras omogucio, kao i borbenost celog tima. Milosavljevic nije graditelj igre i to od njega ne treba ocekivati, vec ovo da preorava teren.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
N13
Posts: 2058
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by N13 »

Zaboravih da spomenem rutinski izveden penal Kajevica.
Mislim da tako dobar penal nismo izveli jos od Stojana Vranjesa :)
User avatar
Milan
Posts: 4196
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by Milan »

Mare_Liman wrote: Sat Sep 23, 2023 10:35 pm Пре свега да замолим задужене да се онакав одабир музике на полувремену више никад не понови...


+1

A dodao bih i puštanje “ćiribu-ćiriba” na kraju utakmice. Dokle više?! :rage:


Da dodam i kritiku na račun Bukinčeve igre u odbrani. Ako to ne uspe da promeni, neće se ‘leba najesti. Opet su ga prolazili i tresli kako su stigli. Tek na kraju je imao jedno dobro klizanje. Uostalom, i gol ide najviše njemu na dušu. Imao je dva metra prednosti u odnosu na njihovu devetku, a onda ga je još i otresao.
POŠTO OBRAZ ???!!!
Locked