11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 3:1 (0:0)

Locked
User avatar
rykerfcv
Posts: 783
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by rykerfcv »

Maki wrote: Sat Oct 07, 2023 7:05 pm Trener je zaboravio Miletića, Jovanovića, Vukića, a Jeličića i Bjekovića je gurao na pogrešne pozicije gde su ispadali smešni.
Tek nam slede ozbiljni protivnici i mislim da ćemo teško dogurati do plej ofa sa ovim trenerom i igračima.
Милетић у 4 сезоне код не знам колико тренера није добио шансу,то је неправда према дечку.
Бјековић и Јеличић су залутали у фудбал скроз.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Turija
Posts: 10728
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by Turija »

Miletic je borben i hoce, ali puno gresi u dodavanju i neopreznim startovima.
Nasim igracima je najveci protivnik lopta.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3540
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by slanobarac »

Turija wrote: Sat Oct 07, 2023 7:14 pm Najgore moguce je komentarisati i predlagati nesto za sta ne postoji resenje.To je vec godina Vojvodina, jer u Klubu nista ne valja.
Ni omladinska skola, ni uprava, ni sportski direktor i sportski sektor, ni igraci nisu na nivou Vojvodine.
Slažem se ali da nisi nekog zaboravio ili možda abolirao?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10728
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by Turija »

slanobarac wrote: Sat Oct 07, 2023 7:29 pm
Turija wrote: Sat Oct 07, 2023 7:14 pm Najgore moguce je komentarisati i predlagati nesto za sta ne postoji resenje.To je vec godina Vojvodina, jer u Klubu nista ne valja.
Ni omladinska skola, ni uprava, ni sportski direktor i sportski sektor, ni igraci nisu na nivou Vojvodine.
Slažem se ali da nisi nekog zaboravio ili možda abolirao?
Mislis na trenera? On je u tom sportskom sektoru.
Ali, mogu ga i izdvojiti za veceras. Puno istih gresaka, koje smo vidjali i kod prethodnih trenera.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Nevernik II
Posts: 455
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by Nevernik II »

slanobarac wrote: Sat Oct 07, 2023 7:29 pm
Turija wrote: Sat Oct 07, 2023 7:14 pm Najgore moguce je komentarisati i predlagati nesto za sta ne postoji resenje.To je vec godina Vojvodina, jer u Klubu nista ne valja.
Ni omladinska skola, ni uprava, ni sportski direktor i sportski sektor, ni igraci nisu na nivou Vojvodine.
Slažem se ali da nisi nekog zaboravio ili možda abolirao?
Ovde treba ubaciti i nas, navijače.
Ni mi nismo na nivou Vojvodine.
50% ovoga što se dešava se ne bi dešavalo da postoji ikakva volja, želja, snaga i život u navijačkom korpusu.
masterNS
Posts: 577
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by masterNS »

Teska sezona za sad.. Nekako nam trenutno sve fali, i napad, i kreativni vezni, i odbrana, a i golman...

Cak je i Sanja propala..
Duplof
Posts: 880
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by Duplof »

@Nevernik II je u pravu!

Mi navijači kad bismo se makar malo više angažovali možda bi sve bilo malko drugačije.

Večerašnje izdanje sramotno, najblaže rečeno!
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Turija
Posts: 10728
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by Turija »

Sta mogu obicani navijaci? Mogu vikati uprava napolje - i nista od toga nema.
Ne mogu ni partizanovi, iako stalno vicu uprava napolje.
A, koliko je njih, a koliko nas. Samo njima ce, ipak, dosta pomoci, pa su sada i na celu tabele, takvi nikakvi. Ali i takvi, bolji su od nas ovakvih nikakvih, gde je potpuni raspad kluba u svim segmentima.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Maki
Posts: 1131
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by Maki »

Uopšte nije trebalo menjati Bataka, jer ako je Zbiljić hteo da rasproda tim da prepolovi dug, zašto je dovodio Popovića da gradi igru celu polusezonu? Raša bi igrao klasičnu bunkericu i osvojio identičan broj bodova, a mi bismo lepo svi bili ljuti na njega. Šta sad da radimo? Do zime je još 10 utakmica u kojima možemo možda da dobijemo 4 kod kuće i uzmemo bod u gostima, i sa tih 27 bodova budemo daleko od plej-ofa i mnogo dalje od Evrope. Kasno će onda biti da se pojačavamo.
Ne kažem da je to rešenje, ali šta možemo da uradimo u ovom trenutku osim smene trenera? U redu, NP je tvrd orah i ima poznatije igrače od naših, nisam ni očekivao više od poraza.
Dolazi nam Radnik, teško ćemo probiti njihov bedem sa ovako kilavim napadom i niskim moralom. To je posle pauze, ako se ne varam i idealno je sada promeniti trenera, a ne da opet idemo na mini-pripreme posle kojih će se povrediti i preostali prvotimci, osim Malbašića i Carevića. :roll:
User avatar
N13
Posts: 2054
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by N13 »

Ako cemo osvojiti identican broj bodova, onda cu radije gledati Ranka koji vadi stopera i ubacuje krilo, nego Bataka koji vadi napadaca i ubacije zadnjeg veznog na 0:0.
Ranku danas na dusu svakako idu lose odluke. Doduse mi iz ove perspektive ne mozemo znati sta se tu desavalo. Mozda je Lazarevic trazio izmenu. Ne mogu kriviti trenera ako je ubacio Jelicica jer nema koga drugog da ubaci na toj poziciji. Trenera krivim jer smo igracki pali u drugom poluvremenu. A ni prvi nije bilo savrseno, ali je bilo dovoljno da pokazemo vise od protivnika.
Drugi problem su povrede. I pre utakmice trener je rekao da je imao nekoliko novih povredjenih igraca, i u klubu moraju da se zapitaju sta je uzrok tome.
Svako kolo mi na pola tima ne mozemo da racunamo. A nemamo toliko jak roster da nam to ne pravi problem. Zasto su nam igraci toliko kilavi? Zasto se tako lako povredjuju? Da li je moguce da je do inteziteta treninga? Pa kako bi tek igrali u jacim ligama? Da li zive sportski zivvot, ili posle utakmice i treninga idu u Djardino da se olese? Da li neko u klubu to kontrolise?
I jos jednom. Zasti svaki igrac koji izadje iz nase omladinske skole nema usadjeno u glavi da za ovaj dres mora dusu ostaviti na terenu, i zasto je svaki igrac koji izadje iz omladinske skole, neuhranjen, mrsav i kilav? Da li je mladjim kategorijama zabranjeno da koriste klupsku teretanu?
Pa mali Radulovic je ista generacija kao ti nasi klinci, ali se decko gradi, dobija duele. Mi od Sergeja nismo izbacili klinca snaznije gradje koji moze da udje u duel sa starijim igracima.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1469
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by Neizlecivi »

Tanko da tanje ne moze biti.
Malbasic uzasna forma, a gura celu tekmu, predsednik kaze u nikad boljoj formi... Ivanovic kao spic mora da popravi zavrsnicu, onaj sut sa 5m ne moze da se promasi.
Odbrana uzas. Jelicic je za Kabel i nista vise. I opet se ponavlja da ga kanale treneri koji ga onako tromog sporog i nepokretnog guraju na beka. Na stoperu se njegove mane mogu prikriti, na beku dolaze do izrazaja.
Fali nam organizator igre. Zukic od kad su gurnuli gore iza spica su izgubili, ono sto je podigao malo formu baceno u vodu. Gledajte pa idite na jos jedne mini pripreme, taman da se jos 4-5 njh povredi...

Elem ovo u pazaru je vrhunska atmosfera. Seljacka, ali vrhunska. Samo u nasoj drzavi moze da se vice ubij Srbina bez posledica, samo kod nas moze pregovori za praznjenje tribine, dok bi nama bubrezi bili skupljani sa betona posle 3minuta...
User avatar
Maki
Posts: 1131
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by Maki »

N13 wrote: Sat Oct 07, 2023 8:53 pm Ako cemo osvojiti identican broj bodova, onda cu radije gledati Ranka koji vadi stopera i ubacuje krilo, nego Bataka koji vadi napadaca i ubacije zadnjeg veznog na 0:0.
Nisam primetio da je Ranko radio tako nešto do sada. U drugom poluvremenu je prešao na 4-4-2, kao i više puta do sada. Kembel je zaigrao na krilu, a Malbašić je prešao na centarfora. Indio se vratio na štopera umesto Crnomarkovića (koji je izašao), a Zukić je prešao na njegovo mesto i zaigrao DM u paru sa Milosavljevićem. Do kraja se posle igrao isti sistem. Izmene Butraković-Radulović i Vukić-Malbašić su zakasnele. Malbašić i Radulović su u evidentnoj krizi i trener je morao da ih ostavi na klupi još pre tri utakmice i da pokuša s nekim drugim. Premalo radi rotaciju (osim bekova i špica) i nije čudo da nemamo kontinuitet ni napredak. Ispada kao da smo najbolji na golmanu, štoperima, veznjacima i bočnim napadačima, a tu smo u stvari najgori.
User avatar
N13
Posts: 2054
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by N13 »

Maki wrote: Sat Oct 07, 2023 9:56 pm
N13 wrote: Sat Oct 07, 2023 8:53 pm Ako cemo osvojiti identican broj bodova, onda cu radije gledati Ranka koji vadi stopera i ubacuje krilo, nego Bataka koji vadi napadaca i ubacije zadnjeg veznog na 0:0.
Nisam primetio da je Ranko radio tako nešto do sada. U drugom poluvremenu je prešao na 4-4-2, kao i više puta do sada. Kembel je zaigrao na krilu, a Malbašić je prešao na centarfora. Indio se vratio na štopera umesto Crnomarkovića (koji je izašao), a Zukić je prešao na njegovo mesto i zaigrao DM u paru sa Milosavljevićem. Do kraja se posle igrao isti sistem. Izmene Butraković-Radulović i Vukić-Malbašić su zakasnele. Malbašić i Radulović su u evidentnoj krizi i trener je morao da ih ostavi na klupi još pre tri utakmice i da pokuša s nekim drugim. Premalo radi rotaciju (osim bekova i špica) i nije čudo da nemamo kontinuitet ni napredak. Ispada kao da smo najbolji na golmanu, štoperima, veznjacima i bočnim napadačima, a tu smo u stvari najgori.
Iatinje sistem formacijski, ali ne i karakteristikama igraca. Kembel je brzi od Malbasica.
Indio ofanzivniji od Crnomarkovoca, Zukic ofanzivniji od India. Neka je to formacijski ostalo isto, ali u svakoj liniji je stavljen nesto ofanzivniji igrac nego sto je bio ranije.
Druga stvar, sam kazea igrao je 442. Kada je Batak igrao sa 2 napadaca?

Nevezano da li je Ranko dobro resenje ili ne... ostavka Bataka je potpuno logican potez. Raspadali smo se, igraci nisu imali snage vise od poluvremena da odigraju. I Bataku je data sansa da vodi tim jedan prelazni rok i jedne pripreme, i nekoliko meseci fore da uigra tim. I pored svega toga kazes da nije trebao da dobije otkaz?
Ranko je tu tek mesec dana, malo jace. Ni pripreme ni prelazni rok. I treba da ide? Pa nisu treneri madjionicari ljudi. Bez 5-6 meseci rada se ne moze videti trenerov pecat. Ko god misli drugacije, ne razumese se u sport.
User avatar
Maki
Posts: 1131
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by Maki »

Ne mislim da je Batak neki potencijal, Voša zaslužuje mnogo boljeg trenera, nego sam rekao u kontekstu pustinje od tima koju je napravio Zbiljić. Za takvu viziju propadanja i Batak je bio sasvim dovoljan, a verovatno i jeftiniji. Ranku ne mogu da zamerim što mu je doveden Vukanović umesto Čumića i što vrv bar tri, a možda i više igrača imaju u ugovoru da moraju da igraju svaku kao starteri.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1028
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by Mare_Liman »

Маки какве везе Ранко има са тим???
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Locked