Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Deep Purple
Posts: 3940
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Deep Purple »

Ma biće sigurno organizovan prevoz eto i juče su krenuli sa akcijom za to finale. Ja sam čuo da je 12og ključni dan i da će se tada već sve znati.
Cane
Posts: 1075
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Cane »

Ja sam juče na stadionu razgovarao s čovekom koji radi u našem SC i od njega čuo da se sprema odlazak na finale, da će biti puna organizacija od strane kluba i da je cilj da odavde ode što više ljudi. Tako da što se tiče toga ne bi trebalo biti dileme.
Navodno se sa planom još uvek nije javno izašlo jer se iz saveza, koji bukvalno sve organizuje u vezi finala, jako kasni sa svim relevantnim informacijama, poput onih o broju karata za podelu i prodaju, rasporedu tribina i svim drugim stvarima koje su neophodne da bi klub mogao pristupiti organizovanju.
Eto to je ono što sam čuo a verujem da je zaista tako.
1892
Posts: 1078
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by 1892 »

Posle jučerašnje utakmice koja je dosta ogolila naše mane deluje da samo sa bekovskim parom Guram / Bjeković i krilima Seri / Radulović imamo šanse u kupu.

Idealnih 11 :
Carević
Guram Seid Crni Bjeković
Njegoš Zuka
Seri Vukan Raulović
Ivanović ( Vukanović kao izmena )
Come on you Reds!
Savcic Luka
Posts: 371
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Savcic Luka »

1892 wrote: Thu May 09, 2024 5:24 pm Idealnih 11 :
Carević
Guram Seid Crni Bjeković
Njegoš Zuka
Seri Vukan Raulović
Ivanović ( Vukanović kao izmena )
I dalje sam za onu Rabbinu sa Mateusom i Njegošem u paru. Mislim da bi na taj način još više dominirali u posedu, a defanzivno bili daleko jači da branimo tranzicije i kontre koje ekipe uglavnom igraju sada protiv nas.
User avatar
LIMAN
Posts: 215
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by LIMAN »

Od ponedeljka prijave za Loznicu svakim radnim danom od 10 do 18h, sop navijaca Vojvodine na zapadu.
Moraju da se prijave svi, i ko ide sopstvenim prevozom i ko ide busom, zbog ogranicenog broja karata.
Само храбро до нове победе, але...
User avatar
Stexman
Posts: 2586
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Stexman »

LIMAN wrote: Sat May 11, 2024 1:33 pm zbog ogranicenog broja karata.
Zna li se koliko ogranicenog?
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1090
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Mare_Liman »

"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
djoks
Posts: 93
Joined: Fri Jul 28, 2023 12:25 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by djoks »

У понедељк из суботице за нс да се пријавим па се видимо у лозници, СВИ НА ЛАГАТОР
VošaNS
Posts: 802
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by VošaNS »

Koliko ograničeno? Jel smo mi i cigani dobili isti broj ili su oni dobili više?
User avatar
Deep Purple
Posts: 3940
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Deep Purple »

VošaNS wrote: Sat May 11, 2024 2:14 pm Koliko ograničeno? Jel smo mi i cigani dobili isti broj ili su oni dobili više?
Čim je Firma izašla sa informacijom sigurno će u toku ovog vikenda i klub sa svim informacijama.

Znači i ovi što su ušli na stadion samo da bi uzeli karte moraju da se prijave u šopu, odlično.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1090
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Mare_Liman »

Нема ту шта, увек се у шопу пријављивало за Финала, тако је и најбоље, не верујем да је ико луд да иде међу нас 2-3 хиљаде, организација клуба, самим тим вероватно сви на једној трибини, изашло се на време са информацијама, још клуб да се огласи шта и колико карата смо добили, на њима је и да се маркетиншки добро одради и шта нам Бог да на Лагатору...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
slanobarac
Posts: 3578
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by slanobarac »

Mare_Liman wrote: Sat May 11, 2024 3:01 pm Нема ту шта, увек се у шопу пријављивало за Финала, тако је и најбоље, не верујем да је ико луд да иде међу нас 2-3 хиљаде, организација клуба, самим тим вероватно сви на једној трибини, изашло се на време са информацијама, још клуб да се огласи шта и колико карата смо добили, на њима је и да се маркетиншки добро одради и шта нам Бог да на Лагатору...
Postoje dve tribine u Loznici ili.....?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1090
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Mare_Liman »

slanobarac wrote: Sat May 11, 2024 4:32 pm
Mare_Liman wrote: Sat May 11, 2024 3:01 pm Нема ту шта, увек се у шопу пријављивало за Финала, тако је и најбоље, не верујем да је ико луд да иде међу нас 2-3 хиљаде, организација клуба, самим тим вероватно сви на једној трибини, изашло се на време са информацијама, још клуб да се огласи шта и колико карата смо добили, на њима је и да се маркетиншки добро одради и шта нам Бог да на Лагатору...
Postoje dve tribine u Loznici ili.....?
Претпостављам да ћемо због капацитета сви бити заједно, сад на колико трибина, у ком делу и остало питање, свакако ће се клуб огласити, кажем да ће свакако бити у делу са нама, неће моћи да оду у посебан део стадиона јер ће сигурно са обе стране бити кордони полиције где ће бити размак између нас и цигана ради безбедности, зато и кажем ако су луди да иду с нама и буду у делу са нама, а лако се могу препознати, слободно...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
rykerfcv
Posts: 820
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by rykerfcv »

Mare_Liman wrote: Sat May 11, 2024 5:28 pm
slanobarac wrote: Sat May 11, 2024 4:32 pm
Mare_Liman wrote: Sat May 11, 2024 3:01 pm Нема ту шта, увек се у шопу пријављивало за Финала, тако је и најбоље, не верујем да је ико луд да иде међу нас 2-3 хиљаде, организација клуба, самим тим вероватно сви на једној трибини, изашло се на време са информацијама, још клуб да се огласи шта и колико карата смо добили, на њима је и да се маркетиншки добро одради и шта нам Бог да на Лагатору...
Postoje dve tribine u Loznici ili.....?
Претпостављам да ћемо због капацитета сви бити заједно, сад на колико трибина, у ком делу и остало питање, свакако ће се клуб огласити, кажем да ће свакако бити у делу са нама, неће моћи да оду у посебан део стадиона јер ће сигурно са обе стране бити кордони полиције где ће бити размак између нас и цигана ради безбедности, зато и кажем ако су луди да иду с нама и буду у делу са нама, а лако се могу препознати, слободно...
Zamisli tu komediju da par ganfera budu na nasem delu tribine,sve u zvezdinim majicama "izvinite pogresili smo tribinu". :deal:
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1408
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Uvek sa tobom »

Желим да поручим свима, наш сектор се неће сам напунити, зато морамо СВИ да се потрудимо, телефоне у руке и зовите све, морамо да направимо инвазију као некад на финале!

Сад за ВОШУ сви у глас !
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Post Reply