13. kolo: Čukarički – VOJVODINA 2:2 (1:2)

Locked
User avatar
Turija
Posts: 10742
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by Turija »

Vladimir wrote: Sun Oct 29, 2023 6:26 pm Nama je problem trčanje, čim trčimo Čukarički nema igru.
To sam i ja napisao, da smo stali, umesto da smo pritisli i dali jos jedan gol. Jer oni su haoticni sa potezima i poklanjaju ili salju loptu u aut ( neocekivana velika nesigurnost u redovima Cukarickog). Poljuljani su zesce, a mi to ne koristimo.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Posts: 3395
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by ssnigd »

Nasa leva strana je uzasna!!! Djordjevic operisan od fudbala danas, kasni na svaki start i loptu. Crnomarkovic horor dodavanja. Na to se nadovezao i Rosic koji je kasnio sa duelom i njegov igrac nam daje gol. Carevic nas je drzao u tekmi.

Malo ozbiljnije u odbrani i sigurnije na pasu i cuvanju lopte. Deluje da ce UN morati na teren umesto Malbasica.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9787
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by Voja »

Lose je ovo, Cuka igra mnogo prostiji i moderniji fudbal od nas. Kada se kamera malo udalji od terena i vide svi igraci u polju tek tada se vidi da nasa sredina i ne postoji. Imali smo srece da ni iz cega povedemo (kiks odbrandbenog igraca cuke), za 2:0 zaista lep gol. Ali mi nasa igra ne uliva nikakvo poverenje i bukvalno svaki prelazak Cuke na nasu polovinu je strepnja. Svidja mi se dres Carevica, u njemu deluje mnogo korpulentnije, sigurnije... podseca na bundesligaske golmane pocetkom 2000. :mrgreen:
Image
vdn slaninar
Posts: 1019
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by vdn slaninar »

Мора неко да помогне Матеусу дефанзивно на средини,генерално јаче у дуеле сви,Вукановић то показује искуством и снагом.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3927
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by Deep Purple »

Voja wrote: Sun Oct 29, 2023 6:36 pm Lose je ovo, Cuka igra mnogo prostiji i moderniji fudbal od nas. Kada se kamera malo udalji od terena i vide svi igraci u polju tek tada se vidi da nasa sredina i ne postoji. Imali smo srece da ni iz cega povedemo (kiks odbrandbenog igraca cuke), za 2:0 zaista lep gol. Ali mi nasa igra ne uliva nikakvo poverenje i bukvalno svaki prelazak Cuke na nasu polovinu je strepnja. Svidja mi se dres Carevica, u njemu deluje mnogo korpulentnije, sigurnije... podseca na bundesligaske golmane pocetkom 2000. :mrgreen:
Vojo definitivno ti i ja ne gledamo fudbal istim očima :D

Jer sve ovo što si napisao ja bih rekao za ekipu Čukaričkog a ne za nas.

Problem je što smo imamo preofanzivnih startnih 11.

Oni imaju za naše uslove dobru ekipu i gube 2:0 normalno je da će morati da nas pritisnu.
Last edited by Deep Purple on Sun Oct 29, 2023 6:40 pm, edited 2 times in total.
User avatar
Maki
Posts: 1139
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by Maki »

Uf, dobro poluvreme.
Sad bi trebalo Malbašića izvesti, jer nije uradio ništa. Problem je i Rosićeva igra (zakasnio kod gola i još nekoliko grešaka) i žuti karton.
Ovi imaju jaču klupu i ne bismo smeli da čekati.
Vukanović tri gola i mislim jedna asistencija, a nije igrao ni dve utakmice cele kad se sabere minutaža. Bar da negde ubosmo sa pojačanjem. :cheers:
Radulović ubrzao igru, i već je to drugi igrač.
Ne bismo smeli ovo ispustiti, ali biće teško, vezni red i bokovi su im jači od našeg. Treba Kajević ili UN umesto Malbašića.
User avatar
slanobarac
Posts: 3561
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by slanobarac »

Ako nastavimo kao posle primljenog gola biće to jako loše. Raspali smo se. Treba nastaviti i izdržati na početku i dati treći jer nam je zadnja linija u rasulu.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Maki
Posts: 1139
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by Maki »

Zašto je Radulović izašao? Da nije povreda?
Bukinac je morao unutra kao bonus, izgleda da je Giorbelidze još rovit.
User avatar
Salvador
Posts: 1082
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by Salvador »

Bjeković i Malbašić jako slabi i treba ih menjati, nije mi jasno zašto je zamenjen Radulović.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3927
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by Deep Purple »

Bolji smo u drugom, nadam se da nećemo ispustiti ovde pobedu… Fizička utakmica, bije se sa svih strana.
Last edited by Deep Purple on Sun Oct 29, 2023 7:03 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Mark Renton
Posts: 133
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by Mark Renton »

Kakav promašaj izmena
User avatar
Deep Purple
Posts: 3927
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by Deep Purple »

Drži svežinu Ranko, hoće da nas održi da trčimo… Nadam se da nije pogrešio sa izmenama. Vukić je jako dobar defanzivan skakač.
Last edited by Deep Purple on Sun Oct 29, 2023 7:05 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Salvador
Posts: 1082
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by Salvador »

Katastrofalne izmene trenera, vadi najbolje, kocka se sa pobedom bez potrebe.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8878
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by Radoye »

Moj utisak sa ove utakmice - u nekim prethodnim vremenima nasi timovi su nazad izgledali solidno a napred jalovo i bez ideje. Sada mi se cini situacija obrnuto, napred igramo dosta lepo ali nazad panika, duva na sve strane...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3927
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by Deep Purple »

2:2 je ali svaka čast ekipi na borbenosti, moramo probati da pobedimo ali smo danas odigrali pravu gostujuću utakmicu i primamo sada jako glup gol. Ajdeee !!!
Locked