14. kolo: VOJVODINA – Železničar 2:2 (2:0)

Locked
User avatar
rykerfcv
Posts: 821
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 14. kolo: VOJVODINA – Železničar, nedelja 15h

Post by rykerfcv »

Nisam ni znao da je Kajevic na terenu.
Neka mi se sa 15-om ekipom lige borimo.
Pun mi je k***c vise i Lazarevica,Jelicica,Kajevica,Vukica i pogotovo naseg kapitena Pipa Malbasica.
Dokle ce vise ovako da igrati ja ne znam.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Mark Renton
Posts: 139
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: 14. kolo: VOJVODINA – Železničar, nedelja 15h

Post by Mark Renton »

Daj nek se ponovi opet ono ko protiv Ružomberoka nek im neko zalepi par vaspitnih mozda se i oni sami pokupe teraj ih vise u tri kurca
Wild Srem
Posts: 130
Joined: Mon Feb 21, 2022 7:54 pm

Re: 14. kolo: VOJVODINA – Železničar, nedelja 15h

Post by Wild Srem »

Radoye wrote: Sun Nov 05, 2023 4:31 pm
Wild Srem wrote: Sun Nov 05, 2023 4:27 pm ovi su zreli da im damo 4-5 komada, nikako ne bi smeli sad da stanemo, da ne primimo neki glup gol pa da strepimo
K'o na brdu u proslom kolu, valjda se nesto naucilo iz toga a i ovi nisu bas Cukaricki...
Prijatelju nije se nista naucilo, nabijem ih sve na ku*ac, necu ni gledati do kraja polusezone vise nijednu utakmicu, dosta je bilo.
Nevernik II
Posts: 460
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: 14. kolo: VOJVODINA – Železničar, nedelja 15h

Post by Nevernik II »

Još jedan performans luzeraja.
Bolje da su dva puta izgubili 0:5 nego ovako.

Ja sam se uključio na zadnjih 25 minuta (verujem na osnovu vašeg pisanja da je pre toga bilo bolje). To je baš tužno izgledalo. Muk na stadionu, niko ne navija, teren razoren, nula energija na terenu, nula volja, govor tela katastrofa...
User avatar
Turija
Posts: 10764
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 14. kolo: VOJVODINA – Železničar, nedelja 15h

Post by Turija »

Tako to biva kad ne mozes ,,vola da ubodes", a u odbrani promaja.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3578
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 14. kolo: VOJVODINA – Železničar, nedelja 15h

Post by slanobarac »

Dobro je, rastemo iz meča u meč....
Šta reći sem da smo tužna ekipa.
Izvrsno poluvreme i onda ovakav pad.
@Deep možeš i ovu utakmicu dodati na onaj spisak.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4008
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 14. kolo: VOJVODINA – Železničar, nedelja 15h

Post by Rabba »

Savcic Luka wrote: Thu Nov 02, 2023 10:42 pm Daj matori malo optimizma 😁
Vidiš da sam bio optimista :) Čak sam i rezultat pogodio :)
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
fare
Posts: 2830
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 14. kolo: VOJVODINA – Železničar, nedelja 15h

Post by fare »

Ako u klubu ne postoji psiholog ili psihijatar ili tako nešto obavezno ga zaposliti jer naši su igrači pravi pacijent za njega.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9839
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 14. kolo: VOJVODINA – Železničar, nedelja 15h

Post by Voja »

Nema ovde sta mnogo da se prica, stvari su potpuno jasne. Ekipa je igrala dok smo imali jednog igraca u timu koji ima dodirnih tacaka sa profesionalizmom, a to je Vukanovic. Decko se krece, otvara, deli, spusta lopte, daje golove... i to nas drzi da licimo na nesto. Cim on izgubi snagu, vracamo se na ono sto mi ustvari jesmo skup igraca koji nije ni blizu profesionalnog nivoa i to je to. Aleksa je u ovom timu i plej i centarfor i dok moze da gura guramo i mi, cim njega zaustave to je to. Ista prica kao i sa Cumicem. Svi ostali, nema to veze sa mentalitetom vec sa znanjem i kvalitetom.
Image
CRD FCV
Posts: 1680
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 14. kolo: VOJVODINA – Železničar, nedelja 15h

Post by CRD FCV »

Ово није било вредно нашег времена а погово људи који су дошли на стадион. Разумем повреде и суспендоване ал шта раде остали, што се није дао трећи и четврти гол. Зашто та глупава фраза да је 2:0 најопаснији резултат се потврди тачном баш у нашем случају двапут.
Упропастили су ми и калкулацију, од кога сад да чупамо 3 бода.

Ми смо Монти Пајтон екипа.
Marko93
Posts: 554
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 14. kolo: VOJVODINA – Železničar, nedelja 15h

Post by Marko93 »

Ne ovde se tacno vidi sledece u prvom poluvremenu smo pokazali da smo jaki i da mozemo svakog da razbijemo ,a u drugom da nas ova smecarska liga ne zanima ,da necemo da se takmicimo i da vijamo kup 😁😁😁
Firma kej
Posts: 177
Joined: Tue Apr 04, 2023 12:34 pm

Re: 14. kolo: VOJVODINA – Železničar, nedelja 15h

Post by Firma kej »

Ako trebali smo da izgubimo po forumu glavni krivci zadnjih nedelja su Lazarević i Milosavljević. Neka Bjekovića ipak je on naše dete, a Lazarevića smo na putu našli pa ga pozvali da igra. Sramota pre svega za propuštene šanse. Radulovića je toliko prenapumpan, a učinak 0. Zukića da stavimo za kapitena pisali ste pre meča, da nam je "ključan" šraf, a on :oops: .
Malbašić je i imao neke pokušaje bio asistent kod prvog gola,ali je i on po Vama među krivcima za ovu blamažu, a čovek među najboljima danas. Vukanović klasa od igrača. Crnomarković je i imao par finih klizećih danas, mada on i Jeličić po igri su bili slični. Carević neka nastavi samo da diže ruke posle primljenog gola možda tada nešto odbrani. Bekovi po meni danas korektni Lazarević među boljima danas i nije mi stvarno jasno zašto je momak izveden da bi ušao Bjeković. Kajević je danas uveden da osjeti malo fudbala kao na terminu kada povedete druga koji nema blage veze ali eto neka i njega malo neka se istrči. Ivanović danas onakvu šansu propusti. Vukić nije imao minuta za komentarisanje
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1114
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 14. kolo: VOJVODINA – Železničar, nedelja 15h

Post by naseljekolumbija »

Voja wrote: Sun Nov 05, 2023 6:10 pm Nema ovde sta mnogo da se prica, stvari su potpuno jasne. Ekipa je igrala dok smo imali jednog igraca u timu koji ima dodirnih tacaka sa profesionalizmom, a to je Vukanovic. Decko se krece, otvara, deli, spusta lopte, daje golove... i to nas drzi da licimo na nesto. Cim on izgubi snagu, vracamo se na ono sto mi ustvari jesmo skup igraca koji nije ni blizu profesionalnog nivoa i to je to. Aleksa je u ovom timu i plej i centarfor i dok moze da gura guramo i mi, cim njega zaustave to je to. Ista prica kao i sa Cumicem. Svi ostali, nema to veze sa mentalitetom vec sa znanjem i kvalitetom.
Потпис
lapo-lapo
Posts: 234
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 14. kolo: VOJVODINA – Železničar, nedelja 15h

Post by lapo-lapo »

Zasto kad god nam se otvori mogucnost za iskorak mi stalno zajebemo? Trebalo je da dobijemo cetiri, pet nula a ne ovako. Mora se reci i da je teren bio tezak, sto svakako ne treba biti opravdanje. Mi protiv bilo koga da povedemo ili se branimo ili prosto stanemo pa umjesto da damo jos jedan i osiguramo se, mi smo stali, ne moze se reci da smo se branili. Kako to drugacije tumaciti nego kao da imamo gubitnicki mentalitet. Kad god jurimo rezultat i treba dati gol u zadnjih desetak minuta, nekako sam siguran da ga necemo dati...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3874
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 14. kolo: VOJVODINA – Železničar, nedelja 15h

Post by Red Marquis »

Bez Mateusa se vidi da nema ko da krpi rupe. A to nam je ključna pozicija, jer nazad prosto ne znaš ko je veća rupetina, da li bekovi ili štoperi. Danas...štoperi.
Mentalno i fizički slaba ekipa. Ja govorim duže vreme da je kvalitetom ovaj tim među najgorima koje sam ikada ovde gledao. Skoro sva pojačanja su konstantno jednom nogom na terenu a jednom kod fizioterapeuta. Dobrim delom i zato takve oscilacije.
Io odio Belgrado
Locked