14. kolo: VOJVODINA – Železničar 2:2 (2:0)

hvylarn
Posts: 407
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: 14. kolo: VOJVODINA – Železničar, nedelja 15h

Post by hvylarn »

Kupite sezonsku pa se nećete buniti na cenu karte.
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2683
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 14. kolo: VOJVODINA – Železničar, nedelja 15h

Post by Grof Žekula »

Ранко на коференцији wrote:Он је потврдио да на овој утакмици неће моћи да рачуна на Нормана Кембела и Матеуса Индија.

Нажалост, има повређених, то не може да нас заобиђе. Сигурно не можемо да рачунамо на Матеуса и на Кембела. Ово је прилика за неког новог, као што је био Милетић у прошлој утакмици. Он је играо добро, али смо морали да га заменимо не зато што је одиграо лошије, већ није имао снаге и хватали су га грчеви. Сваки играч нам је важан и сваки мора да буде спреман када заигра. Шансу коју је добио није утакмица, то је сваки тренинг, а награда за све што раде на тренингу су мечеви. И то су стереотипи које треба да променимо, јер сваки играч сваки тренинг треба да види нову прилику да се докаже и да за то буде награђен. Свиђа ми се амбијент и пре и после утакмице, тако да се надам да ћемо наставити у истом ритму, јер је то предуслов за велике ствари – нагласио је Поповић.

Тренер Воше одговорио је и на питање о тежем распореду противника после Железничара, када су редом ривали – ТСЦ, Партизан и Црвена звезда.

– Ја не знам какав је твој папир, на мом је сада најтежи противник Железничар, а о свим оним другима ћемо причати касније. Наредни ривал је најважнији и ако га прескачемо, упашћемо у рупу из које ћемо се тешко извући. Ако добијемо Железничар, а потрудићемо се, ми онда улазимо јако добро у све оно што нас после чека и желим да тако и играчи размишљају, корак по корак – закључио је Ранко Поповић.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3907
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 14. kolo: VOJVODINA – Železničar, nedelja 15h

Post by Deep Purple »

Direktno i koncizno od strane Ranka. E ovako treba da priča jedan trener. Jednostavno a u centar.

Ovde su objašnjene neke stvari i u vezi utakmice sa Čukaričkim.
User avatar
slanobarac
Posts: 3538
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 14. kolo: VOJVODINA – Železničar, nedelja 15h

Post by slanobarac »

Meni se čini, bar po intervjuima, da je pre Popović završio marketing nego predsednik kluba. Vrti jednu istu life couch priču. Je l' pomenuo šta je hteo sa Vukićem i zašto smo prosuli dva gola prednosti?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10725
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 14. kolo: VOJVODINA – Železničar, nedelja 15h

Post by Turija »

@slanobarac, tesko je na tim silnim konferencijama reci nesto novo, a jos teze promeniti stare navike.
Ono sto treba sada uraditi je staviti ad acta prethodne dve utakmice i probati izvuci neke bodove iz narednih.
Ide sve losije vreme i sve gori uslovi za igru. Ne verujem da onda mozemo videti neki napredak, pa bar da vidimo neke bodove.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Savcic Luka
Posts: 358
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 14. kolo: VOJVODINA – Železničar, nedelja 15h

Post by Savcic Luka »

Sranje što Mateus ne igra, a opet može biti i dobro da se oporavi. On je i pre Čuke imao problema.
S druge strane Miletić odigrao odlično protiv RFK-a, a možda bi Asmir mogao da pokaže nešto.
Za Kempbela sam očekivao da ne igra.
Rakovac
Posts: 111
Joined: Sun Sep 24, 2023 5:59 pm

Re: 14. kolo: VOJVODINA – Železničar, nedelja 15h

Post by Rakovac »

Nije lepo da neko hvali samog sebe ali eto da napišem da sam pogodio da ćemo sa Čukom odigrati nerešeno. Ono što nisam predvideo a desilo se još jedna dobra partija Zukića i nadam se da će nastaviti da me demantuje kada je u pitanju njegovov potencijal. Takođe kao jedan od naših najbitnijih igrača(a ni to nisam očekivao) se nameće Vukanović. Na svakoj da gol, kažu stari znalci najteže je naći se u šansi a on se bogami nađe i dobro je i iskoristi.
Što se tiče predstojeće utakmice, očekujem tešku utakmicu ali i pobedu. I upravo očekujem da Vukanović bude opet strelac.
Najneprijatnija stvar koju sam čuo ovih dana tiče se Miletića. Kaže trener izašao je na poluvremenu protiv NS zbog grčeva ! Ej, 20 godina profesionalni fudbaler a ne može da igra čestito ni poluvreme. A taman sam se obradovao kad sam ga video na terenu.
I za kraj da prokomentarišem i cenu karata za zapad - 800 dinara.
Slažem se da je kontraargument za one što pišu - skupo je - kupite sezonsku. Ali ipak moglo se imati više takta 500 do 600 dinara bi bila prava mera. A tema sezonskih je posebna i vrlo bitna tema mi to kao klub uvek uradimo traljavo. Znam dobre primere iz komšiluka kako to vrlo uspešno rade klubovi koji nisu veći od nas, o tome u nekom drugom pisanju. Samo ću još napisati da bi sada npr. klub mogao po meni da napravi šmekerski potez da napravi akciju i spusti cenu sezonskih ne bi se ni mi ljutili što ih već imamo(bar ja tako mislim) a i podstakli bi ljude da ih kupe.
fkvtelep89
Posts: 59
Joined: Tue Oct 31, 2023 1:36 pm

Re: 14. kolo: VOJVODINA – Železničar, nedelja 15h

Post by fkvtelep89 »

Uvek sa tobom wrote: Fri Nov 03, 2023 1:41 pm У недељу киша, па су појачали цену за запад :mrgreen:
Šteta... Ionako sam planirao da idem na sever, iako će biti kiše :mrgreen:
User avatar
slanobarac
Posts: 3538
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 14. kolo: VOJVODINA – Železničar, nedelja 15h

Post by slanobarac »

Turija wrote: Fri Nov 03, 2023 7:00 pm @slanobarac, tesko je na tim silnim konferencijama reci nesto novo, a jos teze promeniti stare navike.
Ono sto treba sada uraditi je staviti ad acta prethodne dve utakmice i probati izvuci neke bodove iz narednih.
Ide sve losije vreme i sve gori uslovi za igru. Ne verujem da onda mozemo videti neki napredak, pa bar da vidimo neke bodove.
Demagogija je drugo ime za te trenerske konferencije. Vrte već gotovo 50 godina iste rečenice. Lazetić čini mi se jedini iskače iz takve priče. A da se primetiti da Popović sam nameće sebi pitanja tj. tumači ih i obrati pažnju kako odlazi u sasvim drugu za njega komforniju priču. Nema neugodnih i teških pitanja i odgovora. Samo rastemo, dižemo igru, idemo na pobedu, mi smo fkv....... Znam da za prosutim mlekom nema kajanja ali daj neko smisleno objašnjenje a ne povrede, grčevi, umor, nismo imali sreće itd.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10725
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 14. kolo: VOJVODINA – Železničar, nedelja 15h

Post by Turija »

Ta izjava o grcevima Miletica dvostruko nije uredu.
Prvo, jer grc moze uhvatiti i kondiciono spremnog igraca u odredjenoj poziciji. Stigne pomoc saigraca u kontra zatezanju misica i igrac nastavi utakmicu. Koliko puta smo samo tako nesto videli.
Drugo, izjavom se bruka momak i navlaci sumnja o njegovoj fizickoj spremnosti. Nepedagoski je to potez trenera Popovica. A, ako je i istina, da je igrac nespreman, ciji to propust?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
vdn slaninar
Posts: 1017
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 14. kolo: VOJVODINA – Železničar, nedelja 15h

Post by vdn slaninar »

Наравно да сви иду линијом лакшег отпора,па неће сами себи скакати у стомак,компликовати ситуацију.Мени је било смешно дивљење Ранковим конференцијама,јел то поента тренера.Да ли је тренер добар, то би требали на терену видети.Не може у 2-3 текме,треба времена,ствари иду на боље,ал има много да се ради,посебно у дефанзиви.Опет мени је драже што дајемо голове,а имамо проблем у одбрани него да смо нека јалова,0-0 екипа.Биће интересантно видети како играмо без Матеуса,Жеља није нека јака екипа и ту се слажем са тренером ,да би нпр Милетић ако добије шансу,морао да је искористи.Надам се нашој победи,а стварно не видим поенту калкулација за нешто што нас чека у будућности,наше је да радимо и растемо као екипа,да играчи дигну форму,да смањимо киксеве,да почнемо на страни да побеђујемо,да се на терену ми питамо,да против објективно слабијих доминирамо а против квалитетнијих будемо све бољи и почнемо и њих да побеђујемо.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3907
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 14. kolo: VOJVODINA – Železničar, nedelja 15h

Post by Deep Purple »

Da li sam ja lud ili ja ovde ne vidim demagogiju, nego kristalno jasno ko igra, ko ne igra, ko je zbog čega izašao iz igre itd… Ili je demagog jer Miletić nije mogao da nastavi a on ga izveo iz igre?
User avatar
slanobarac
Posts: 3538
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 14. kolo: VOJVODINA – Železničar, nedelja 15h

Post by slanobarac »

Nisi lud nego nisi dobro pročitao.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
N13
Posts: 2054
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 14. kolo: VOJVODINA – Železničar, nedelja 15h

Post by N13 »

Svako tumaci onako kako zeli. Oduvek bilo tako, ne samo sto se Ranka tice, vec i svakog drugog... I Lalatovic i Batak i Zbiljic, ma svako.
Ko gotivi coveka koji daje izjavu, shvatice izjavu na pozitivan nacin. Ko ima nesto licno protiv njega, ma sta god da kaze, shvatice sve na negativan nacin.

To je psihologija, i to je to. Objektivnost je retka, pogotovo kod nas slaninara. Ili je crno ili belo. I sto se uprave tice, i trenera i igraca.
Ako nekog igraca uzmemo na zub, ma da odigra i utakmicu zivotu, bice kritikovan (ahh, Micic). A kad gotivimo nekog, sve ce mu se oprastati (ahh, Ivanic posle prvog odbijanja cigana, mogao je da gresi koliko hoce, prastalo mu se).
ssnigd
Posts: 3389
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 14. kolo: VOJVODINA – Železničar, nedelja 15h

Post by ssnigd »

Nema tu filozofije velike. Utakmica se mora dobiti kako god to znamo i umemo. Mateus sto ne igra je ogromni hendikep za ekipu, makar i protiv Zeleznicara, jer je jedini pravi zadnji vezni. Tako da ocekujem Zukica i Milosavljevica na sestici i osmici.

O cenama karata za novembar mesec, kada generalno na stadion dolazimo samo mi bolesni, nema se sta dodati... Marketing dominacija.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Locked