16. kolo: VOJVODINA – c.z. 1:2 (1:2)

User avatar
N13
Posts: 2063
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by N13 »

Grbavica.021* wrote: Wed Nov 22, 2023 2:48 pm Ко има сезонску преузима је у шопу на дан утакмице
Ako je tako, onda je ovo debilizam.
Pa pobogu, sezonsku sam kupio da ne bih morao da dolazim ranije, cekam u redovima, jurim karte... i da vagam da li ce biti guzva, trebam li dolaziti 15 min pre utakmice ili sat i po. I potencijalno se smrzavati dodjem li prerano ili prekasno.

Iskreno se nadam da se sa sezonskom moze redovno uci, a ovo u shopu sto se deli da su to dodatne ulaznice za vlasnike sezonakih koje mogu dati porodici i prijateljima.
Savcic Luka
Posts: 362
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by Savcic Luka »

N13 wrote: Wed Nov 22, 2023 2:56 pm
Grbavica.021* wrote: Wed Nov 22, 2023 2:48 pm Ко има сезонску преузима је у шопу на дан утакмице
Ako je tako, onda je ovo debilizam.
Pa pobogu, sezonsku sam kupio da ne bih morao da dolazim ranije, cekam u redovima, jurim karte... i da vagam da li ce biti guzva, trebam li dolaziti 15 min pre utakmice ili sat i po. I potencijalno se smrzavati dodjem li prerano ili prekasno.

Iskreno se nadam da se sa sezonskom moze redovno uci, a ovo u shopu sto se deli da su to dodatne ulaznice za vlasnike sezonakih koje mogu dati porodici i prijateljima.
Imam neki osećaj da jeste debilizam.
Nadam se samo da nije neka fora za dodatno uzimanje para.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3927
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by Deep Purple »

@N13

I ja isto mislim da će da podele sezoncima ulaznice za prijatelje i porodicu, nema drugog smisla. Mislim piše u napomeni besplatne pozivnice a ne ulaznice tako da je to verovatno to.
User avatar
Milan
Posts: 4207
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by Milan »

I ja se nadam da je to, a mislim da je bio već takav slučaj ranije.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
N13
Posts: 2063
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by N13 »

Odgovorili su mi. Ipak nije debilizam, ovo vec podrzavam :cheers:
Nadam se da ce vlasnici sezonskih paziti kome dele, tj da nece zloupotrebiti ovo da preprodaju kartu.

Image
CRD FCV
Posts: 1662
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by CRD FCV »

Исто као и Rabba, не пратим много утакмице против ових. Тако да ако узнемо бод добро је, ако не ништа идемо даље.
Против црних покушати узети бод или три и наставити газити против остатка лиге, нек други ломе главу са њима.

Браво за клуб и додатне карте за власике сезонских!
User avatar
Forza Voša
Posts: 577
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by Forza Voša »

CRD FCV wrote: Wed Nov 22, 2023 3:42 pm Исто као и Rabba, не пратим много утакмице против ових. Тако да ако узнемо бод добро је, ако не ништа идемо даље.
Против црних покушати узети бод или три и наставити газити против остатка лиге, нек други ломе главу са њима.

Браво за клуб и додатне карте за власике сезонских!
Treba i za sledecu sezonu da daju vlasnicima sezonskih ulaznica pravo da po redovnoj ceni uzmu dve sezonske a ako ne zele da im obezbede, kao sto je bilo i do sada, neki simbolican popust. Ja to vidim kao neki vid promocije jer na taj nacin bi kroz koju godinu imao priliku da imas 4, 5, 6, 7 ili koliko vec hiljada sezonskih (klasican slozeni kamatni racun) cime bi em omasovio bazu em znacajno uticao na redovnu posetu. Ja zaista verujem da je ovo moguce a pritom ni na koji nacin ne utice negativno na finansije niti su one cak i da je 10000 sezonskih znacajna budzetska stavka (iako bi svake naredne sezone ubirao veci prihod).
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
Deep Purple
Posts: 3927
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by Deep Purple »

@Forza Voša

Mislim da sezonska ipak nije stvar koja bi trebala da se poklanja na taj način.

Okej je da se podeli nekoliko kroz neke nagradne igre ali takva vrsta promocije koju si naveo mislim da nije u redu.

Jer sezonska je zapravo popust na cenu dnevnih ulaznica i to je njena svrha. Jer za lupam sad 4k dinara ti kupiš pristup (sezonsku) svim mečevima a pojedinačno bi te ulaznice koštale najmanje 10k za celu sezonu.
Plus popust na dres i neke tako artikle.

Recimo popust i za evropske utakmice ako sezonska ne obuhvata iste.

Nama treba biti navika da postajemo članovi klub i ponosni vlasnici sezonskih ulaznica a ne da nam se poklanjaju.

Jer ako klub na taj način pokloni 2000 sezonskih a mi imamo 15 domaćih utakmica a računaćemo da je pojedinačna ulaznica 400 dinara. Klub je u minusu 12 mil. dinara.

Treba da se napravi sistem da klub ostvari određenu zaradu a da se navijači privuku kupovini sezonskih.
Last edited by Deep Purple on Wed Nov 22, 2023 5:02 pm, edited 3 times in total.
User avatar
Turija
Posts: 10742
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by Turija »

N13 wrote: Wed Nov 22, 2023 3:39 pm Odgovorili su mi. Ipak nije debilizam, ovo vec podrzavam :cheers:
Nadam se da ce vlasnici sezonskih paziti kome dele, tj da nece zloupotrebiti ovo da preprodaju kartu.

Image


Docekali smo, najzad, da mozemo i da pohvalimo upravu.
Dobra odluka, narocito zbog brojnosti nasih navijaca protiv cz, cene ulaznica i hladnog vremena.
Trebalo bi to postati praksa, da privucemo sto vise nasih navijaca na stadion, pa posle ce ljudi vec sami kupovati sezonske.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Savcic Luka
Posts: 362
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by Savcic Luka »

N13 wrote: Wed Nov 22, 2023 3:39 pm Odgovorili su mi. Ipak nije debilizam, ovo vec podrzavam :cheers:
Nadam se da ce vlasnici sezonskih paziti kome dele, tj da nece zloupotrebiti ovo da preprodaju kartu.

Image
Pazi ti to!
Očigledno nisam navikao na lepe stvari :D
Odlično!!
User avatar
slanobarac
Posts: 3561
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by slanobarac »

@Turija
Dajte kvalitetnu igru i komforan stadion i biće publike. Jednostavan recept.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Savcic Luka
Posts: 362
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by Savcic Luka »

CRD FCV wrote: Wed Nov 22, 2023 3:42 pm Исто као и Rabba, не пратим много утакмице против ових. Тако да ако узнемо бод добро је, ако не ништа идемо даље.
Против црних покушати узети бод или три и наставити газити против остатка лиге, нек други ломе главу са њима.

Браво за клуб и додатне карте за власике сезонских!
Pre TSC-a sam pisao da iz naredne tri utakmice uzimamo 7 bodova.
Tri smo uzeli prethodno kolo.
Lično bih voleo da sledeća tri budu sad u subotu nego protiv crnog blizanca, jer ovde se nakupilo koješta što treba naplatiti.
Rakovac
Posts: 118
Joined: Sun Sep 24, 2023 5:59 pm

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by Rakovac »

Stava sam da svaki navijač Vojvodine MORA doći svaki put na naš stadion kad nam dolaze Partizan i Zvezda, ne znam koliko da smo lošiji od njih. To je pitanje odanosti klubu i pitanje lokalpatriotizma.
Mislim da možemo igrati ravnopravno sa njima i očekujem makar bod ako ne bude nekih "igri". Bio sam i ja naravno na onoj od 2:0 do 2:3 kada smo odstatirali drugo poluvreme videlo se iz aviona da se sklanjamo posebno je bilo smešno kada na centaršuteve posle kojih su dali golove bukvalno naši igrači nisu ni skakali. I opet ćemo im se skloniti ako to bude traženo a šta drugo očekivati pored SNS potrčka koji nam vodi klub i koji mora da igra onako kako sviraju. Ako to bude očigledno lepo odo ja na poluvremenu.
CRD FCV
Posts: 1662
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by CRD FCV »

Savcic Luka wrote: Wed Nov 22, 2023 5:19 pm
CRD FCV wrote: Wed Nov 22, 2023 3:42 pm Исто као и Rabba, не пратим много утакмице против ових. Тако да ако узнемо бод добро је, ако не ништа идемо даље.
Против црних покушати узети бод или три и наставити газити против остатка лиге, нек други ломе главу са њима.

Браво за клуб и додатне карте за власике сезонских!
Pre TSC-a sam pisao da iz naredne tri utakmice uzimamo 7 bodova.
Tri smo uzeli prethodno kolo.
Lično bih voleo da sledeća tri budu sad u subotu nego protiv crnog blizanca, jer ovde se nakupilo koješta što treba naplatiti.
Моја рачуница пре утакмице са Железничаром је да узимамо 4-6 из 4 утакмице. Узели смо 4, уколико узмемо нешто из ове две профитирали смо добрано.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4820
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by gospodinFKV »

To kako ih docekamo ce nam sve reci.
Ako je na noz, nije bitan rezultat. Ako je istina, sto kaze Deep, da su nam odnosi uzasni sa njima i sa onom personifikacijom svega sta ne valja sa ovom drzavom, onda treba ocekivati nesto.

Do izbora na noz, posle izbora bi mogli i u zatvor. Mnogo se tu mrznje nakupilo prema crvenim :shit: za koju im je kriv ovaj Kim Dzong Un sa Aliekspresa. :mafia:
Locked