16. kolo: VOJVODINA – c.z. 1:2 (1:2)

Locked
ssnigd
Posts: 3391
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by ssnigd »

Cestitke igracima na borbenosti i stavu. To smo i trazili od njih.
Cestitke Milosavljevicu na danasnjoj utakmici, tuci svih 90min, udaranju cigansture laktom u maleno medjunozje.
Sudiji i onom ko mu je naredio tako da sudi, sve najgore u zivotu zelim. Nista licno naravno, samo najgore smradu.
Neko rece, najlepsi detalj veceras, ograda na severu.

Doci ce i ta pobeda protiv njih, ako budemo uvek igrali ovako. A ne svake pete godine.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Savcic Luka
Posts: 360
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by Savcic Luka »

Svi već rekli sve. Nemam šta dodati.
Bravo Ranko!
Biti na stadionu večeras je bilo super. Osećali smo se onako kako i treba, da smo u svom gradu.
Čuo sam da je istok bio ciganski, ali nisam imao takav utisak tokom utakmice.
Jako mi je žao što bar neka “frljoka” nije ušla jer su momci, a i mi zaslužili.
Što reče i napisa danas drugar: “Biti navijač zvezde danas je karakterna osobina.”

Idemo dalje. Zavredjuju doći na stadion i bodriti tim, a to mi je najvažnije, kako zbog sebe, tako i zbog klinca 💪💪
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1028
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by Mare_Liman »



Срце ми је пуно кад видим ову радост на северу, али погледајте само реакцију коод детета из гола што скупља лопту кад лопта улази у гол(код милосављевићевог гола), мислим да довољно показује где смо и шта смо...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Cane
Posts: 1046
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by Cane »

Ono što sam očekivao se i ostvarilo. Ovaj ciganski raspad danas jednostavno nije smeo da izgubi ništa od bodova i videli smo demonstraciju te njihove "moći". Da je bilo potrebe sudija bi verovatno lično ubacio neki gol u našu mrežu. Objasnio je Ranko to na svoj način na kraju utakmice. Kako god bilo, idemo dalje, a ovima želim bar petardu za koji dan od Bojsa.
Ako misle da im je to presudna utakmica varaju se, za njih je odlučujuća ona od 17.12.
Ako tu ne prođu dobro "kraj će biti jako tužan". :mrgreen:
Pohvala za zapad večeras, pokazali smo da se može.
fare
Posts: 2810
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by fare »

Ja se ne sećam kada smo ovako egal odigrali bez respekta bez skidanja gaća protiv zvezde dal je do Ranka ili do igrača ne znam ali svaka čast.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1028
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by Mare_Liman »

Искусно су утишавали трибине на "вучићу педеру", не знам како сабирам утиске, читам коментаре на објави о ранковој изјави након утакмице на моцарту, на осталим порталима итд. колико сам поносан што навијам за свој локални клуб, што се не радујем оваквим победама, што не морам да дођем на стадион само кад звезда долази у нови сад и глумим навијача... Не могу оставило ми утисак Иванићево понашање и реакција на скандирање "шта је, ајде гласније, не чујем вас" па јебем ти маму љигаву како те није срамота, последња подела бодова 2016, 0-0 у априлу на поливини запада Др. Ћоми застава, шта си све причо на конференцијама, колико су те људи и волели и није те срамота, пичка си продана, твоја срамота и непрофесионалност је твоја реакција на скандирање, а није те срамота да шеташ овим улицама... Гњида.
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1391
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by Uvek sa tobom »

Уф...

Када сам прочитао да Јеличић игра мислио сам да ћемо и горе проћи... Штета за оно лоше избацивање код другог гола. Егал током целе утакмице, курвањско навлачење и ситни фаулови показују само колко су јадни и бедни са свим милионима уложеним ни овако не могу да нас добију, жао ми је што овако нисмо одиграли и у београду.

Ко је од наших добио црвени са клупе желим да му дам бодове, ако то није мимо прописа, мислим да је Тороман!?

Партизани губе на полувремену 0:3, није добро за нас ал имамо и ми шансу тамо, надам се да ће Индио бити спреман, без њега смо слаби.

иванић и где је и шта ради кабић дочекани како заслужују у нашем граду.

ПС поред Милосављевића који одскаче данас желим да похвалим и тренера коначно да ми имамо и неке смислеме акције, довољно о томе говори ваљање циганштура и одуговлачење у надокнади и увођење спајића.
Last edited by Uvek sa tobom on Sat Nov 25, 2023 8:29 pm, edited 1 time in total.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
fare
Posts: 2810
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by fare »

Ja sam sve više ubeđen da će Aleksa biti naš Mrđa 2 došao kao iskusan igrač, igrao u zvezdi a vidi se da zna da igra tako da pljuvanje na početku kada je dolazio uopšte nije u redu a tako je i Mrđa prošao ako se sećate pa znate šta je na kraju pevao posle utakmice na Čmarakani :D
User avatar
Milan
Posts: 4189
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by Milan »

Mare_Liman wrote: Sat Nov 25, 2023 8:21 pm Не могу оставило ми утисак Иванићево понашање и реакција на скандирање "шта је, ајде гласније, не чујем вас" па јебем ти маму љигаву како те није срамота, последња подела бодова 2016, 0-0 у априлу на поливини запада Др. Ћоми застава, шта си све причо на конференцијама, колико су те људи и волели и није те срамота, пичка си продана, твоја срамота и непрофесионалност је твоја реакција на скандирање, а није те срамота да шеташ овим улицама... Гњида.


Zato mu treba zagorčati svaki pohod ulicama grada!!!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Milan
Posts: 4189
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by Milan »

Uvek sa tobom wrote: Sat Nov 25, 2023 8:26 pm

Ко је од наших добио црвени са клупе желим да му дам бодове, ако то није мимо прописа, мислим да је Тороман!?



Žakula :lala:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1109
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by naseljekolumbija »

ssnigd wrote: Sat Nov 25, 2023 8:06 pm Cestitke igracima na borbenosti i stavu. To smo i trazili od njih.
Cestitke Milosavljevicu na danasnjoj utakmici, tuci svih 90min, udaranju cigansture laktom u maleno medjunozje.
Sudiji i onom ko mu je naredio tako da sudi, sve najgore u zivotu zelim. Nista licno naravno, samo najgore smradu.
Neko rece, najlepsi detalj veceras, ograda na severu.

Doci ce i ta pobeda protiv njih, ako budemo uvek igrali ovako. A ne svake pete godine.
Потпис од речи до речи. Само борбено!
fare
Posts: 2810
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by fare »

Jel bilo napušavanja naših bivših na prenosu se nije čulo? :evil:
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1028
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by Mare_Liman »

Uvek sa tobom wrote: Sat Nov 25, 2023 8:26 pm Уф...

Када сам прочитао да Јеличић игра мислио сам да ћемо и горе проћи... Штета за оно лоше избацивање код другог гола. Егал током целе утакмице, курвањско навлачење и ситни фаулови показују само колко су јадни и бедни са свим милионима уложеним ни овако не могу да нас добију, жао ми је што овако нисмо одиграли и у београду.

Ко је од наших добио црвени са клупе желим да му дам бодове, ако то није мимо прописа, мислим да је Тороман!?

Партизани губе на полувремену 0:3, није добро за нас ал имамо и ми шансу тамо, надам се да ће Индио бити спреман, без њега смо слаби.

иванић и где је и шта ради кабић дочекани како заслужују у нашем граду.

ПС поред Милосављевића који одскаче данас желим да похвалим и тренера коначно да ми имамо и неке смислеме акције, довољно о томе говори ваљање циганштура и одуговлачење у надокнади и увођење спајића.
Црвени Тороман, после и Жакула након напада на судију :cheers: , може му се прочитати са усана "Сад ћу да ти јебем маму", а гњида циганска бежи...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Turija
Posts: 10728
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by Turija »

Da li neko zna zasto Rosic nije bio ni na spisku za ovu utakmicu?

Drugo, vec dugo je primetno da smo suplji u odbrani po bokovima, jer su nam bekovi spori i slabi u duel igri. Medjutim, ima tu i krivice nasih bocnih napaca, koji malo i slabo pomazu bekovima.

Danas, kad je usao Kembel i pomagao Gruzijcu, cz je prestala biti opasna po toj levoj strani. I Malbasic i Radulovic premalo pomazu odbrani i cesto propustaju da se dovoljno vrate ili kasne u tome.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1028
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 16. kolo: VOJVODINA – c.z. subota u 16 h (A1P)

Post by Mare_Liman »

fare wrote: Sat Nov 25, 2023 8:37 pm Jel bilo napušavanja naših bivših na prenosu se nije čulo? :evil:
Иванић у центру пажње, било је и доста скретања на политичку страну, све по заслузи, зато су трибине биле утишане :cheers:
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Locked