17. kolo: partizan - VOJVODINA 3:1 (0:0)

Savcic Luka
Posts: 333
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 17. kolo: par - VOJVODINA, subota 15.30č

Post by Savcic Luka »

Voja wrote: Sun Dec 03, 2023 3:10 pm Mene je Grujic kupio suzama na JNA i nekako mi tesko da poverujem u sve te vase price, iako su pretpostavljam tacne
Koliko je tačno pokazuju rezultati i tabele mlađih kategorija.
A na stranu što je generacija Indeksa mog klinca dobila Vošinu dva puta u gradskoj ligi.
Milan wrote: Sun Dec 03, 2023 12:26 pm
Savcic Luka wrote: Sat Dec 02, 2023 11:17 pm
@Milan - izvini, jesi bio možda na zapadu?


Jesam.
Po upisu mi je ličilo da si bio, a video sam osobu koja mi poznata sa zapada Karađorđa.

Generalno za sve.
Ne bi bilo loše da se povežemo za gostovanja, jer uvek bude ljudi.
Video sam i na Banovom brdu poznate ljude, u Topoli nas je bilo dosta.
Ne znam da li je bilo takve inicijative ranije...
meshtan
Posts: 49
Joined: Mon Aug 12, 2019 3:22 pm

Re: 17. kolo: par - VOJVODINA, subota 15.30č

Post by meshtan »

Voja wrote: Sun Dec 03, 2023 3:10 pm Mene je Grujic kupio suzama na JNA i nekako mi tesko da poverujem u sve te vase price, iako su pretpostavljam tacne
Za te pare treba suzama da navodnjava celu Vojvodinu... a za decu koju je oterao zbog dece njegovih čuvara treba na doživotnu robiju da ide
User avatar
Milan
Posts: 4153
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 17. kolo: par - VOJVODINA, subota 15.30č

Post by Milan »

Sad sam pogledao skraceni snimak. Mi smo za celo prvo poluvreme imali jedan (nazovi) pokusaj glavom i to je sve. Razmontirali su nas. Ni u drugom nismo bili mnogo bolji. Jos neki od utisaka:

- Carevic odlican, ali ga definitivno jebu procene lopti koje su upucene po zemlji. Svaki put se premislja da li da krene na nju ili ne.
- Kembel je brz, ali tehnicki jako limitiran i prilicno sebican. Iznervirao sam se sad kad sam video njegovu reakciju kod njihovog drugog gola.
- Nasi sutevi na gol! Njihov svaki udarac sa distance je bio opasan i 90% njih su isli u okvir gola, dok mi gadjamo reflektore. I to je vec duze tako, a meni nije jasno o cemu se tu radi. Sutevi u okvir gola na ovoj utakmici - 14 prema 3 u korist partizana!!!

Losi smo bili, bas losi i mislim da igraci nisu zasluzili Firmin aplauz na kraju utakmice…
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 17. kolo: par - VOJVODINA, subota 15.30č

Post by Maki »

Deep Purple wrote: Sun Dec 03, 2023 1:50 am Samo strpljenje, ne menja se ništa tako brzo. Ja od maloh nogu gajim simaptije ka Arsenalu i recimo Emery-a sam jako cenio i bilo mi je žao što su ga igrači “prodali” i onda je dobio otkaz i onda je na klupu seo Arteta kog sam kao igrača cenio ali ne i kao trenera i kada je prvi sezonu priveo kraju sa 7-8 pozicije ja sam prvi govorio da ga treba smeniti a evo šta čovek napravi i kako mi je začepio ista.
Arteta je seo na klupu Arsenala sa 37 godina, a Ranko na našu sa 56. Nema razloga za strpljenje sa njim, sve je jasno kao dan, limitiran trener. Voša je na deobi 7-8 mesta i samo bod od plejauta. U rotaciji je 14 igrača, i čeka se oporavak Kajevića, sve je jasno.
Marko Jovanović je doveo Mateusa, Vukanovića i Kembela u poslednjem danu prelaznog roka, budimo pošteni prema njemu.
Bez njih bismo tek bili izgubljeni. Trener je ovde bez uticaja, zato stalno i napominjemo da nemamo igrače, što nije istina. Antonijević, Busnić, Miletić i Kovačev su mogli dati neki doprinos i ostvariti napredak, ali su otpisani. Umesto njih igra Malbašić i još je kapiten, a 1/3 ekipe je na pogrešnim pozicijama.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 17. kolo: par - VOJVODINA, subota 15.30č

Post by Rabba »

Maki wrote: Sun Dec 03, 2023 6:40 pm Marko Jovanović je doveo Mateusa, Vukanovića i Kembela u poslednjem danu prelaznog roka, budimo pošteni prema njemu
Mislim da smo previše pošteni prema njemu. Takođe, nadam se da se sećaš da ni to što si napisao nije baš potpuno tačno. Da ne diseciram dalje.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Nevernik II
Posts: 447
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: 17. kolo: par - VOJVODINA, subota 15.30č

Post by Nevernik II »

Milan wrote: Sun Dec 03, 2023 4:15 pm
- Kembel je brz, ali tehnicki jako limitiran i prilicno sebican. Iznervirao sam se sad kad sam video njegovu reakciju kod njihovog drugog gola.
Današnji prvi gol Dortmunda skoro kao preslikana situacija kada je Kembel bio sa loptom negde oko penala a sa leve strane mu utrčava mislim Zukić, potpuno sam i utrčava ispred golmana. Igrač Dortmunda je doturio loptu svom saigraču i ovaj je zabio gol, Kembel je sam šutnuo i pogodio reflektore.

Limitirani, sebični a i ne razmišljaju brzo.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 17. kolo: par - VOJVODINA, subota 15.30č

Post by Deep Purple »



Ne slažem se sa ovim momkom koji je definitvno ostrašćen i jasno je da ne sagledava situacije objektivno, faul Giorgbelidze-a je definitivno postojao ali je bio makar po priloženom snimku van 16 metara. Saldanja nije sam pao odnosno udario Giorgbelidze-a.
Wild Srem
Posts: 113
Joined: Mon Feb 21, 2022 7:54 pm

Re: 17. kolo: par - VOJVODINA, subota 15.30č

Post by Wild Srem »

Deep Purple wrote: Sun Dec 03, 2023 7:20 pm

Ne slažem se sa ovim momkom koji je definitvno ostrašćen i jasno je da ne sagledava situacije objektivno, faul Giorgbelidze-a je definitivno postojao ali je bio makar po priloženom snimku van 16 metara. Saldanja nije sam pao odnosno udario Giorgbelidze-a.
Uopste nisam do sad provalio da je prvi gol potpuno neregularan, cista ruka natha. I taj 3.gol bio je van 16. faul...
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1361
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 17. kolo: par - VOJVODINA, subota 15.30č

Post by Uvek sa tobom »

Rabba wrote: Sun Dec 03, 2023 6:52 pm
Maki wrote: Sun Dec 03, 2023 6:40 pm Marko Jovanović je doveo Mateusa, Vukanovića i Kembela u poslednjem danu prelaznog roka, budimo pošteni prema njemu
Mislim da smo previše pošteni prema njemu. Takođe, nadam se da se sećaš da ni to što si napisao nije baš potpuno tačno. Da ne diseciram dalje.
И продао Чумића...
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 17. kolo: par - VOJVODINA, subota 15.30č

Post by Rabba »

Wild Srem wrote: Sun Dec 03, 2023 9:53 pm Uopste nisam do sad provalio da je prvi gol potpuno neregularan, cista ruka natha
Nemojte da se pretvaramo, ništa neregularno nije bilo oko te ruke.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 17. kolo: par - VOJVODINA, subota 15.30č

Post by Maki »

Uvek sa tobom wrote: Sun Dec 03, 2023 11:41 pm
Rabba wrote: Sun Dec 03, 2023 6:52 pm
Maki wrote: Sun Dec 03, 2023 6:40 pm Marko Jovanović je doveo Mateusa, Vukanovića i Kembela u poslednjem danu prelaznog roka, budimo pošteni prema njemu
Mislim da smo previše pošteni prema njemu. Takođe, nadam se da se sećaš da ni to što si napisao nije baš potpuno tačno. Da ne diseciram dalje.
И продао Чумића...
Marko Jovanović zadužen za prodaju igrača? Prvi put čujem. Mislio sam da je on doveo Čumića.
Poenta mog posta je bila da ukažem da je doveo tri kvalitetna pojačanja zaredom te da se strpljenje sa njim možda isplatilo. Sve sam izrekao u kontekstu pozivanja na strpljenje za Ranka, koji se iz neobičnih razloga ovde abolira za neuspeh kluba, a svi drugi okrivljuju.
Daleko bilo da ne mislim da je i Marko odgovoran za loša pojačanja u prethodnih godinu i po, koliko je ovde.
User avatar
N13
Posts: 2028
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 17. kolo: par - VOJVODINA 3:1 (0:0)

Post by N13 »

Maki to sto si rekao zapravo i jeste problem.
Mi smo poslednjeg dana prelaznog roka vec ispali iz Evrope i odigrali nekoliko kola u ligi sa katastrofalnim rezultatima. A da nam fale makar 2 zadnja vezna, znalo se jos na zimu prosle godine. Upravo je Marko izjavljivao na konferenciji posle proslogodisnjeg zimakog prelaznog roka da 'vec sada radimo na pojacanjima za leto'. I onda dovede jednog zadnjeg veznog, i to na pozajmicu, tek na kraju prelaznog roka. Ne radi se to tako.
Za Vukanovica, ako je njegova zasluga, mu jedino mogu cestitati, jer je bilo u trenutku panike zbog Bolingija. Ali i tu se postavlja pitanje, zasto je Vukic doveden na pocetku prelaznog roka, i to otkupljen? Zasto jos tada nije Vukanovic doveden umesto Vukica.

I trece, ne moze da se ne primeti da je nama preko 80% transfera (i dolaznih i odlaznih) vezano za Portugal. Portugal jeste zanimljivo trziste, ali meni to govori da su ipak u pitanju neke menadzerske kombinacije. MJ ocigledno tamo ima neke dilove sa ko zna kim.
A vise puta je mogla da se cuje prica da MJ iskljucivo odobrava transfere gde on licno ima neki procenat. Tamo gde nema on svoj udeo, odustaje. Ja ne znam da li je to istina, ali kad se tako nesto cuje sa vise razlicitih strana, onda ne mozes da ne posumnjas.
hvylarn
Posts: 398
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: 17. kolo: par - VOJVODINA 3:1 (0:0)

Post by hvylarn »

Nemojte da se šalimo da je bilo šta dobro odradio u prelaznom roku. Prva stvar, dovođenjem Kajevića vam je trebalo biti sve već jasno. Pa da je i bila želja prethodnog trenera, gde je bila logika i smisao dovođenja takvog igrača. Vukić plaćen transfer bez ikakvog učinka. Ostale igrače smo videli prekasno, nijedno kvalitetno pojačanje nije bilo tu za Evropu, igrali smo praktično sa istim tj slabijim timom od prethodne sezone. Vukanović je bio kontaktiran na vreme, samo je čekao druge pa kad je sve izvisilo, došao je kod nas. Bolingi, Radulović, Kempbel, Indio su trebali biti tu odmah, jer realno su nam bili neophodni, a ne da se čeka sa nekim nerealnim željama, pa eno ih i dalje bez klubova. Ne može me niko ubediti da igrači tog kalibra nisu mogli ranije doći, jer realno nisu ti igrali petice pa da nam se posrećilo da je neko zalutao kod nas.

Da su mu dani odbrojani, po meni već odavno. Svakog prelaznog roka mi treba da dovodemo 3-4 kvalitetna pojačanja i da se odstranjujemo škarta, bez obzira ko su i šta su učinili nekih prethodnih godina. Ne može nam kapiten svaku utakmicu počinjati, pa da svaku treću napravi jedan ili dva dobra poteza na celoj utakmici, već da nosi ceo tim i povuče napada kad već tu igra ali jednostavno ne može. Prvi sam bio zadovoljan što smo ga vratili i nadao se sličnom učinku iz prošle ture, ali nema ga i bude samo igrač manje. Taj Kembel bez tehnike više doprinosi svojom brzinom da može da utrči i da pokrije svoju stranu.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 17. kolo: par - VOJVODINA, subota 15.30č

Post by gospodinFKV »

Nevernik II wrote: Sun Dec 03, 2023 6:54 pm
Milan wrote: Sun Dec 03, 2023 4:15 pm
- Kembel je brz, ali tehnicki jako limitiran i prilicno sebican. Iznervirao sam se sad kad sam video njegovu reakciju kod njihovog drugog gola.
Današnji prvi gol Dortmunda skoro kao preslikana situacija kada je Kembel bio sa loptom negde oko penala a sa leve strane mu utrčava mislim Zukić, potpuno sam i utrčava ispred golmana. Igrač Dortmunda je doturio loptu svom saigraču i ovaj je zabio gol, Kembel je sam šutnuo i pogodio reflektore.

Limitirani, sebični a i ne razmišljaju brzo.
S obzirom da imamo jednog Kembela, koji je limitiran i sebican, zaista se nadam da je u pitanju greska u ovoj poslednjoj recenici, a ne nesto cemu mesta nema na forumu FKV.
Sto se utakmice tice, nista nisam ni ocekivao, pa shodno time nisam ni nesto preterano iznerviran.

Ono sa cim se necu sloziti sa vecinom foruma je Giorbelidze. Ja se zaista grozim onih blizanackih fazona, gde se igrac skartira posle jedne lose partije. Ovde se Ranko razapinje sto je pruzio sansu Guramu nakon utakmice s crvenim :shit: , a prvi ih pljujemo kao ekipu koja nema strpljenja za igrace. Decko nije iskoristio drugu sansu koja mu se pruzila, ali cemo se sloziti da crni u gostima kao ''druga sansa'' i nije bas najjednostavniji zadatak. Imamo jos 4 utakmice do kraja godine (3 u ligi + kup). Na prve tri bih izveo 3 razlicita leva beka i 4. bih iskoristio za potencijalne nedoumice i onda napravio presek pred zimske pripreme. Lepo 90 minuta Guramu u malo drugacijoj utakmici, protiv recimo Mladosti u Kupu, 90 minuta Bukincu u nekoj utakmici sa manje pritiska (Napredak kod kuce) i 90 minuta Djordjevicu protiv Radnickog u Nisu, jer ta utakmica zahteva nekog iskusnijeg i nekog ko se, barem za sada, bolje nosi sa pritiskom.
Nevernik II
Posts: 447
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: 17. kolo: par - VOJVODINA, subota 15.30č

Post by Nevernik II »

gospodinFKV wrote: Mon Dec 04, 2023 2:30 pm
Nevernik II wrote: Sun Dec 03, 2023 6:54 pm
Milan wrote: Sun Dec 03, 2023 4:15 pm
- Kembel je brz, ali tehnicki jako limitiran i prilicno sebican. Iznervirao sam se sad kad sam video njegovu reakciju kod njihovog drugog gola.
Današnji prvi gol Dortmunda skoro kao preslikana situacija kada je Kembel bio sa loptom negde oko penala a sa leve strane mu utrčava mislim Zukić, potpuno sam i utrčava ispred golmana. Igrač Dortmunda je doturio loptu svom saigraču i ovaj je zabio gol, Kembel je sam šutnuo i pogodio reflektore.

Limitirani, sebični a i ne razmišljaju brzo.
S obzirom da imamo jednog Kembela, koji je limitiran i sebican, zaista se nadam da je u pitanju greska u ovoj poslednjoj recenici, a ne nesto cemu mesta nema na forumu FKV.
Ne znam kako si zaključio da je u pitanju rasistički post ali ajde da dodatno objasnim...da, imamo jednog Kembela, zadnja rečenica je opisala sve naše igrače zato je u množini.
Svi su limitirani, sebični i sporo razmišljaju bez obzira na boju kože.
Locked