17. kolo: partizan - VOJVODINA 3:1 (0:0)

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9747
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 17. kolo MBSLS: par - VOJVODINA, subota 15:30

Post by Voja »

rykerfcv wrote: Fri Dec 01, 2023 11:15 pm Inace Kajevic od kada je dosao u Vojvodinu od mogucih 17 takmicarskih utakmica odigrao je 8 sa ukupnom minutazom od 87 minuta,veoma standardan clan rotacije Asmir Kajevic. :greenbutt:
I uvek kada neko kaze Kajevic ja se prisetim ovog :mrgreen:
Voja wrote: Wed Jun 14, 2023 1:06 pm
Deep Purple wrote: Wed Jun 14, 2023 12:11 pm Zapamti Vojo moje reči “zaljubićeš” se u Kajevića.

Gledao sam ga u x navrata uživo doduše pre x godina.
Ajd ti ispisem nesto,a ti me proveri :mrgreen:

Kajevic u sezoni 2016/17 je odigrao samo 8 celih (90 minuta) meceva za Cuku. Dao je 5 golova i to po gol Novom Pazaru,Backoj,Vozdovcu,Zvezdi i Napretku. Jedino protiv Napretka je njegov gol odlucio pobednika,protiv ostalih su bile goleade.
U sezoni 2017/18 15 celih meceva golovi Nisu i Spartaku po 1,Zemunu 2 i Vosi 1 za pobedu od gola razlike

sezona 2018/19 4 cela meca golovi Vozdovcu,Backoj,Spartaku,Zemunu,Radu i Proleteru.Ova zadnja dva su bili i pobedama jedan razlike

2019/20 6 celih meceva golovi po jedan Nisu i Spartaku,al na oba meca pobede od jedan razlike
2020/21 8 celih meceva golovi Pazaru 2,Macvi,Indjiji,Backoj i Proleteru (Backoj i Proleteru i pobedama jedan razlike)

Zakljucujem da dobijamo igraca koji tesko moze da izdrzi 90 minuta u nasoj ligi i od koga mozemo ocekivati golove (evo vam za kladionicu :mrgreen: ) Vozdovcu,Spartaku,Napretku,Pazaru i Nisu (Backa,Indjija,Rad,Macva,Zemun,Proleter su poispadali). Ok,nije lose,al sam mislio da pravimo tim za Evropu. Sto se Evrope tice,secam se da protiv Hamarbija igrao 60 minuta prvi mec i revans nesto malo manje
Za sad ga cusnuo samo Javoru :mrgreen:
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8864
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 17. kolo MBSLS: par - VOJVODINA, subota 15:30

Post by Radoye »

Karlos Kajzer Kajevic :mrgreen:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3890
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 17. kolo: par - VOJVODINA, subota 15.30č

Post by Deep Purple »

@Voja

Jebite mene a ne njega ! :mrgreen:

Ne znam šta bih rekao, dobro sam upoznat sa kvalitetima Kajevića, šteta što je u stanju u kakvom se nalazi jer ima kvalitet koji nije sporan makar za ove naše poljane ali morao je neko u klubu da proceni njegovo zdrastveno stanje.
VošaNS
Posts: 773
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 17. kolo: par - VOJVODINA, subota 15.30č

Post by VošaNS »

Da igramo kao protiv cigana i niko ništa neće zameriti. Momci kidajte, SAMO BORBENO!
User avatar
slanobarac
Posts: 3532
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 17. kolo: par - VOJVODINA, subota 15.30č

Post by slanobarac »

Obratite danas pažnju na Milanovića.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
N13
Posts: 2053
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 17. kolo: par - VOJVODINA, subota 15.30č

Post by N13 »

Ne pratim desavanja kod crnih, zna li neko da li njihovi navijaci i dalje bojkotuju domace tekme? Ako je to slucaj, mogla bi to biti nasa prednost.

I da li je neko gledao utakmicu njihovu protiv TSC-a? Da li je TSC stvarno izdominirao ceo mec, ili im je jednostavno sve uslo sto su sutnuli, a crnima nista?
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1004
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 17. kolo: par - VOJVODINA, subota 15.30č

Post by Mare_Liman »

N13 wrote: Sat Dec 02, 2023 12:28 pm Ne pratim desavanja kod crnih, zna li neko da li njihovi navijaci i dalje bojkotuju domace tekme? Ako je to slucaj, mogla bi to biti nasa prednost.

I da li je neko gledao utakmicu njihovu protiv TSC-a? Da li je TSC stvarno izdominirao ceo mec, ili im je jednostavno sve uslo sto su sutnuli, a crnima nista?
Бојкотују, ал свакако очекујем солидно попуњен исток и запад, ал свакако већа мотивација за Фирму да направи домаћу атмосферу, ТСЦ је одиграо стварно квалитетно, прво полувреме су стварно били бољи, Партизан имао 1 или 2 прилике, друго полувреме велик резултат самим тим и већа иницијатива домаћина... Ал свакако очајно одиграна утакмица од стране црних, ТСЦ покидао... Очекујем егал искрено данас, гг и од 0 до 3
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Srbendinho
Posts: 91
Joined: Thu Aug 08, 2013 10:56 pm

Re: 17. kolo: par - VOJVODINA, subota 15.30č

Post by Srbendinho »

Очекивања су ми данас прилично ниска. Па нека их момци надмаше.
User avatar
slanobarac
Posts: 3532
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 17. kolo: par - VOJVODINA, subota 15.30č

Post by slanobarac »

Meni se ova postava sviđa.
Trebalo bi da bude dobrog fudbala.
Malbašiću je dosta poluvreme.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1004
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 17. kolo: par - VOJVODINA, subota 15.30č

Post by Mare_Liman »

Царевић - Гурам, Црномарковић, Росић, Лазаревић - Милосавељвић, Зукић, Николић - Малбашић, Ивановић, Вукановић
Ово врло лако може бити и 4-4-2 са Николићем на десном и Малбашићем на левом крилу..
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
CRD FCV
Posts: 1650
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 17. kolo: par - VOJVODINA, subota 15.30č

Post by CRD FCV »

slanobarac wrote: Sat Dec 02, 2023 3:40 pm Meni se ova postava sviđa.
Trebalo bi da bude dobrog fudbala.
Malbašiću je dosta poluvreme.
+1

Да ли да примимо рано гол па да заиграмо како знамо или ипак не.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 17. kolo: par - VOJVODINA, subota 15.30č

Post by Krle »

Meni se čini da smo dobili zeleno svetlo da probamo da pobedimo. Naravno, ne zbog nas...
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8864
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 17. kolo: par - VOJVODINA, subota 15.30č

Post by Radoye »

Krle wrote: Sat Dec 02, 2023 3:56 pm Meni se čini da smo dobili zeleno svetlo da probamo da pobedimo. Naravno, ne zbog nas...
Ne verujem da ce biti smene na celu tabele pre zavrsenih izbora. Otkad je ovaj na vlasti crni uvek budu pogurani na vrh da ne bude nezadovoljstva medju njihovim navijacima pred izbore a kad to prodje stvari dodju na svoje mesto. Ne ocekujem drugacije ni ovaj put.

E sad, gde smo mi i ova danasnja utakmica u tom scenariju, ne znam...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1004
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 17. kolo: par - VOJVODINA, subota 15.30č

Post by Mare_Liman »

Radoye wrote: Sat Dec 02, 2023 4:16 pm
Krle wrote: Sat Dec 02, 2023 3:56 pm Meni se čini da smo dobili zeleno svetlo da probamo da pobedimo. Naravno, ne zbog nas...
Ne verujem da ce biti smene na celu tabele pre zavrsenih izbora. Otkad je ovaj na vlasti crni uvek budu pogurani na vrh da ne bude nezadovoljstva medju njihovim navijacima pred izbore a kad to prodje stvari dodju na svoje mesto. Ne ocekujem drugacije ni ovaj put.

E sad, gde smo mi i ova danasnja utakmica u tom scenariju, ne znam...
Треба погледати изјаву Дуљаја пре утакмице, довољно говори...
Ja živim, verujte mi, od danas do sutra i do sledeće utakmice. Do Vojvodine, a posle toga šta će biti, ja to ne mogu da vam kažem, ko zna šta će biti posle toga"

Ево целе конференције ако неког занима https://sportske.net/vest/domaci-fudbal ... ima-508804
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
slanobarac
Posts: 3532
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 17. kolo: par - VOJVODINA, subota 15.30č

Post by slanobarac »

Da bi pobedili moramo postići bar 3 gola. Jesmo li kadri? 8)
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Locked