9. kolo (zaostalo): Vozdovac - VOJVODINA 3:2 (2:1)

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 9. kolo (zaostalo): Vozdovac - VOJVODINA

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Thu Dec 21, 2023 8:54 pm Da neko ne krivi Giorgbelidze-a kod gola. Flemings je sve odradio besprekorno i kod takvih situacija bek ne može ništa. Izašli smo spuštenog garda protvi Voždovca pa ko budebolji odneće pobedu.

Problem je ono što sam pisao da ako igramo tako otvoreno protivnička krila imaju jako puno direktnih duela sa našim bekovima jer mi nemamo toliko kvalitetniji veznicred da kontrolišemo dešavanja i onda se desi situacija da Flemings udari deset puta direktno na Giorgbelidze-a i džabe sve što je Giorgbelidze osam duela dobio kada je dva putabio bolji Flemings i iz jedne od te dve situacije dao gol.

Meni je prvi gol mnogo teže pao jer nam celo poluvreme vide na nivou ofsajd linije i prete nam tako dugom loptama i mi nikako da se priviknemo na to i primimo gol kakav primimo. Majstorija dva igrača ali da je odbrana bila pribranija ništa od ove dve minijature ne bi bilo.
Ili skraceno i od dva Jamajcanina mi izaberemo pogresnog :mrgreen:
Image
ДушанФ89
Posts: 47
Joined: Thu Nov 16, 2023 6:46 pm

Re: 9. kolo (zaostalo): Vozdovac - VOJVODINA

Post by ДушанФ89 »

Нови Пазар изгубио, са победом избијамо на четврто место, права прилика да усеремо. Био бих задовољан и бодом.
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 9. kolo (zaostalo): Vozdovac - VOJVODINA

Post by VošaNS »

Kembel osim brzine i osrednjeg driblinga nema ništa.
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1887
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 9. kolo (zaostalo): Vozdovac - VOJVODINA

Post by Grbavica.021* »

Могло би из кеца у двојку, само мало срећа да нас погледа. :D
User avatar
Mare_Liman
Posts: 947
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 9. kolo (zaostalo): Vozdovac - VOJVODINA

Post by Mare_Liman »

Слажем се са Деепом и никако се не слажем са оним "Стефан Ђорђевић", колико год био искусан, квалитетан а и вољен са моје стране Флемингс би изгазио Ђорђевића не би се ништа питао ко што га је Букари својевремено газио... Једноставно Гурам је ту ради брзине и није га за џабе Ранко ставио, ко што је и мој Лиманац рекао енергично на терену, види се борба и жеља момака и нема им се шта замерити из две прилике ни из чега и два шута су дали два гола... А нама фалило среће и код шута Вукановића и у те две ситуације, сјајна енергија уз добру подршку Фирме, види се да су препознали енергију код играча и да је само подршка присутна...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 9. kolo (zaostalo): Vozdovac - VOJVODINA

Post by Voja »

Mare_Liman wrote: Thu Dec 21, 2023 9:00 pm из две прилике ни из чега и два шута су дали два гола... А нама фалило среће и код шута Вукановића и у те две ситуације, сјајна енергија уз добру подршку Фирме, види се да су препознали енергију код играча и да је само подршка присутна...
Bogme ja se sa ovim ne mogu sloziti fijukalo je itekako oko da ne kazem preko naseg gola... kad god predju centar ja se zaledim... dok mi u spicu i nismo nesto opasni
Image
User avatar
Mare_Liman
Posts: 947
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 9. kolo (zaostalo): Vozdovac - VOJVODINA

Post by Mare_Liman »

Voja wrote: Thu Dec 21, 2023 9:02 pm
Mare_Liman wrote: Thu Dec 21, 2023 9:00 pm из две прилике ни из чега и два шута су дали два гола... А нама фалило среће и код шута Вукановића и у те две ситуације, сјајна енергија уз добру подршку Фирме, види се да су препознали енергију код играча и да је само подршка присутна...
Bogme ja se sa ovim ne mogu sloziti fijukalo je itekako oko da ne kazem preko naseg gola... kad god predju centar ja se zaledim... dok mi u spicu i nismo nesto opasni
Ништа конкретно јебига, ни ми ни они, углавном борба на средини, имали су бар центаршутева са стране што је Цар покупио, ал опет ништа конкретно, ко и ми, зато и кажем х најреалнији...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 9. kolo (zaostalo): Vozdovac - VOJVODINA

Post by VošaNS »

Kako dve prilike ljudi, pa jel u drugom minutu Nešković promašio prazan gol, pa posle toga još jedna prilika na praznom golu kad je sviran ofsajd, koji možda i nije bio?
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 9. kolo (zaostalo): Vozdovac - VOJVODINA

Post by Pera Centar »

Svi pišete u korist ovog trenera, samo ću reći da veći mamlaz od njega i Tralatovića nije bio na klupi Vojvodine. Rastavac je isto tu, ali bi rekao da je on neka posebna grupa. Čini mi se da ova uprava ima njih za trenere. 😀
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 9. kolo (zaostalo): Vozdovac - VOJVODINA

Post by Maki »

Giobelidze je rupa, samo takva, možete da branite upravu i Ranka koliko hoćete. Potpuno nepotreban igrač. Bukinac, Antonijević i Đorđević ne bi ovako proplivali. Rosić takođe rupa, kao i obično.
Pera Centar wrote: Thu Dec 21, 2023 9:07 pm samo ću reći da veći mamlaz od njega i Tralatovića nije bio na klupi Vojvodine. Rastavac je isto tu, ali bi rekao da je on neka posebna grupa.
+1
User avatar
Mare_Liman
Posts: 947
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 9. kolo (zaostalo): Vozdovac - VOJVODINA

Post by Mare_Liman »

Матеус већ трећу ил четврту лопту продаје у опасној зони ...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 9. kolo (zaostalo): Vozdovac - VOJVODINA

Post by Salvador »

Baš tako, Gruzijac rupčaga, dva gola na njegov račun.
Vratite Đorđevića, ovo je smešno.
Maki wrote: Thu Dec 21, 2023 9:12 pm Giobelidze je rupa, samo takva, možete da branite upravu i Ranka koliko hoćete. Potpuno nepotreban igrač. Bukinac, Antonijević i Đorđević ne bi ovako proplivali. Rosić takođe rupa, kao i obično.
Pera Centar wrote: Thu Dec 21, 2023 9:07 pm samo ću reći da veći mamlaz od njega i Tralatovića nije bio na klupi Vojvodine. Rastavac je isto tu, ali bi rekao da je on neka posebna grupa.
+1
User avatar
LIMAN
Posts: 197
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: 9. kolo (zaostalo): Vozdovac - VOJVODINA

Post by LIMAN »

Umesto izjednacenja, mi dobijamo crveni...
Само храбро до нове победе, але...
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 9. kolo (zaostalo): Vozdovac - VOJVODINA

Post by Maki »

Ispravka. Giobelidze je sramota za Vojvodinu. :evil:
User avatar
rykerfcv
Posts: 726
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 9. kolo (zaostalo): Vozdovac - VOJVODINA

Post by rykerfcv »

Losa odluka za losom odlukom.
Prosto je moralo biti 2-2 morao je Vukanovic bolje.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
Locked