21. kolo: Radnički (KG) - VOJVODINA 2:1 (1:0)

User avatar
Turija
Posts: 10762
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 21. kolo: Radnicki (KG) - VOJVODINA, nedelja u 13h

Post by Turija »

Nadam se da cemo biti borbeniji, posle svih desavanja tokom nedelje?
Kakav ce biti ishod svega toga, otvoreno je pitanje?
Eto, npr. Dinamu je pomogla Jarnijeva izjava ( o navijackom opredeljenju) podizanjem adrenalina i pobedise Betis u gostima ( sto samo govori da pobednika ne odlucuju navijaci, vec igraci sa trenerom).
Mozda i nasim igracima i treneru to ucini ovonedeljna kritika i sramotna igra proslog vikenda?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
hvylarn
Posts: 410
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: 21. kolo: Radnicki (KG) - VOJVODINA, nedelja u 13h

Post by hvylarn »

Izlazi isti sastav kao protiv Mladosti, uz malu izmenu Đorđević - Bukinac.
User avatar
Turija
Posts: 10762
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 21. kolo: Radnicki (KG) - VOJVODINA, nedelja u 13h

Post by Turija »

hvylarn wrote: Sat Feb 17, 2024 10:51 am Izlazi isti sastav kao protiv Mladosti, uz malu izmenu Đorđević - Bukinac.
Pretpostavljas ili imas info?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
djoks
Posts: 93
Joined: Fri Jul 28, 2023 12:25 pm

Re: 21. kolo: Radnicki (KG) - VOJVODINA, nedelja u 13h

Post by djoks »

Ја би извео следећи састав. Росић- Лазаревић Кораћ Црномарковић Ђорђевић- Петровић Индио- Радуловић Јовановић Сери- Ивановић/Вукановић
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9826
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 21. kolo: Radnicki (KG) - VOJVODINA, nedelja u 13h

Post by Voja »

djoks wrote: Sat Feb 17, 2024 11:16 am Ја би извео следећи састав. Росић- Лазаревић Кораћ Црномарковић Ђорђевић- Петровић Индио- Радуловић Јовановић Сери- Ивановић/Вукановић
Na taj sastav ubaciti dva nova beka (ali kvalitetna) i novog centarfora (kvalitetnog) i to bi vec licilo na nesto.
Image
hvylarn
Posts: 410
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: 21. kolo: Radnicki (KG) - VOJVODINA, nedelja u 13h

Post by hvylarn »

Turija wrote: Sat Feb 17, 2024 11:12 am
hvylarn wrote: Sat Feb 17, 2024 10:51 am Izlazi isti sastav kao protiv Mladosti, uz malu izmenu Đorđević - Bukinac.
Pretpostavljas ili imas info?
Pretpostavka samo. Imam osećaj da naš trener "veruje" u sastav koji je izveo prethodnu utakmicu.
User avatar
Turija
Posts: 10762
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 21. kolo: Radnicki (KG) - VOJVODINA, nedelja u 13h

Post by Turija »

Znaci, Vojo, i ti bi doveo jos jednog levog beka :mrgreen:
Ne znam zasto, ali ja imam utisak da je Giorberlidze dobar levi bek, samo je imao puno nesrecnih okolnosti - pehova. Onako, kad te bas potera maler.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Posts: 3401
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 21. kolo: Radnicki (KG) - VOJVODINA, nedelja u 13h

Post by ssnigd »

Mateus u ekipi je stvar inteligencije. Ne mogu da zamislim da ova ekipa moze da uradi ista toga kvalitetnog, ako on nije na terenu.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Savcic Luka
Posts: 371
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 21. kolo: Radnicki (KG) - VOJVODINA, nedelja u 13h

Post by Savcic Luka »

Turija wrote: Sat Feb 17, 2024 11:54 am Znaci, Vojo, i ti bi doveo jos jednog levog beka :mrgreen:
Ne znam zasto, ali ja imam utisak da je Giorberlidze dobar levi bek, samo je imao puno nesrecnih okolnosti - pehova. Onako, kad te bas potera maler.
Giorbelidze nije ništa kvalitetniji od Bukinca, osim što je brži. S druge strane Buki je naše dete, mlad, može da se razvija i treba ga gurati. Uvek treba gurati naše igrače, osim ako stranac ne donosi baš dodatni kvalitet. To je jedina politika s kojom se može ići napred i u isto vreme očuvati brend FK Vojvodina.
Iz istog razloga sam za to da Zuka dobije mesto u timu gde može dati najviše. Ne poznajem Vukanove kvalitete, ali mislim da ne može biti toliko dominantniji.
ssnigd wrote: Sat Feb 17, 2024 12:12 pm Mateus u ekipi je stvar inteligencije. Ne mogu da zamislim da ova ekipa moze da uradi ista toga kvalitetnog, ako on nije na terenu.
Izostavljanje Mateusa ne bih komentarisao, jer ne ide bez nekih reči.
VošaNS
Posts: 802
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 21. kolo: Radnicki (KG) - VOJVODINA, nedelja u 13h

Post by VošaNS »

djoks wrote: Sat Feb 17, 2024 11:16 am Ја би извео следећи састав. Росић- Лазаревић Кораћ Црномарковић Ђорђевић- Петровић Индио- Радуловић Јовановић Сери- Ивановић/Вукановић
Slažemo se u većini. Ja bih umesto Djordjevića ostavio Bukinca ipak i Zukića pre Jovanovića jer Lazar još nema snage ni za seniorsko poluvreme, a ne nešto više, on treba zadnjih 15-20. Indio jednostavno mora da igra, pogledajte samo razliku i u igri, a i statistici kad je on na terenu odnosno kada nije. Ukoliko sad ne uzmemo 3 boda mislim da je Bandovićev otkaz samo pitanje vremena. Radnički igra možda i najlepši fudbal u ligi. Prošlo kolo protiv Niša poseta je bila 3-4.000 ljudi, sad će verovatno biti i više ukoliko vreme dozvoli, zaleteli su se lepo Kragujevčani, a mi u gostima... bolje ne komentarisati. Ovo je lepa šansa za peto mesto i 2 boda više od Pazaraca koji igraju sa crvenim govnima bez najboljih igrača i publike.
djoks
Posts: 93
Joined: Fri Jul 28, 2023 12:25 pm

Re: 21. kolo: Radnicki (KG) - VOJVODINA, nedelja u 13h

Post by djoks »

VošaNS wrote: Sat Feb 17, 2024 1:09 pm
djoks wrote: Sat Feb 17, 2024 11:16 am Ја би извео следећи састав. Росић- Лазаревић Кораћ Црномарковић Ђорђевић- Петровић Индио- Радуловић Јовановић Сери- Ивановић/Вукановић
Slažemo se u većini. Ja bih umesto Djordjevića ostavio Bukinca ipak i Zukića pre Jovanovića jer Lazar još nema snage ni za seniorsko poluvreme, a ne nešto više, on treba zadnjih 15-20. Indio jednostavno mora da igra, pogledajte samo razliku i u igri, a i statistici kad je on na terenu odnosno kada nije. Ukoliko sad ne uzmemo 3 boda mislim da je Bandovićev otkaz samo pitanje vremena. Radnički igra možda i najlepši fudbal u ligi. Prošlo kolo protiv Niša poseta je bila 3-4.000 ljudi, sad će verovatno biti i više ukoliko vreme dozvoli, zaleteli su se lepo Kragujevčani, a mi u gostima... bolje ne komentarisati. Ovo je lepa šansa za peto mesto i 2 boda više od Pazaraca koji igraju sa crvenim govnima bez najboljih igrača i publike.
Био сам за форсирање букинца али једноставно не видим ништа код њега, била је та прича да мора да поради на дефанзиви али ја га ни у офанзиви не примећујем. Што се тиче Лазара Јовановића то да нема снаге мени лично нема смисла па нема 12 година, ако може Јамал у Барси да игра прву поставу не видим зашто Лазар не би могао код нас, технички је један од најбољих играча које имамо. Зуку готивим због страсти са којом игра али на жалост страст не доноси резултат већ способност за коју нисам сигуран да има
User avatar
torrente
Posts: 511
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: 21. kolo: Radnicki (KG) - VOJVODINA, nedelja u 13h

Post by torrente »

u najboljem slučaju X...
fali nam srčanosti ko god igrao ,igraju kao bez ku..a!
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2098
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 21. kolo: Radnicki (KG) - VOJVODINA, nedelja u 13h

Post by Grbavica.021* »

Бандовић: Питање тренутка када ћемо прорадити, идемо по победу

Тренер Војводине Божидар Бандовић оптимиста је пред гостовање Радничком 1923.

Фудбалери „старе даме“, након ремија са екипом Младости, гостују у Крагујевцу у 21. колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

Протеклих дана радили смо веома добро, анализирали смо претходну утакмицу у којој смо могли да одрадимо неке ствари боље. Али, ја верујем у играче који су наставили добро да тренирају и можемо да будемо само бољи. Играмо против екипе која жели да игра, која је посебно опасна у нападу, међутим, на тренинзима видим колико моји играчи могу и само је питање тренутка када ће прорадити. Идемо на победу, уз дужно поштовање противнику – рекао је Бандовић.

Он сматра да реми на пролећној премијери неће пореметити планове и атмосферу у екипи.

Кроз читав наш рад и до пред утакмицу против Младости био сам оптимиста. Недопустиво је да примимо гол у последњим моментима, јер сви желимо да се пласирамо у Европу и зато овакве мечеве морамо да победимо. Да смо дали гол на време, сигурно би утакмица била другачија. Имали смо противника који је био дефанзивно оријентисан и тако смо се припремали. Што се тиче притиска, и ја и моји играчи морамо да хендлујемо тај притисак, јер су очекивања велика. Ја сам, као што сам рекао, хиљаду посто убеђен да ће резултати и боља игра доћи – нагласио је Бандовић.

Тренер Воше анализирао је и екипу Радничког 1923.

Морамо да будемо обазриви када имамо посед лопте, јер имају опасне контре. Још ћемо играчима показати анализу противника да искористимо све предности. Желимо да увек ми будемо на нашем нивоу, онда ће бити мање битно ко је на супротној страни. Жеља играча је на високом нивоу, као и атмосфера и верујем да ће то све показати већ сутра – истакао је Бандовић.

Он је додао да је осим тактичке, од великог значаја и ментална припрема пред сваки меч.

Увек дајем акценат на психолошкој припреми, јер мислим да је ментална припрема веома важна. Ми морамо да променимо тај менталитет, ако желимо да будемо бољи, јер имамо обавезу и према управи и према навијачима. Победнички дух морамо да поправимо и да будемо такмичари од првог до 90. минута.

У тим се вратио Вукан Савићевић, а ван строја сада је само Синиша Тањга.

Сви су спремни, Вукан Савићевић није играо прошли меч јер му је недостајао ритам, али сада је ту. Недостаје само Синиша Тањга због лакше повреде – закључио је Божидар Бандовић.

Утакмица Раднички 1923 – Војводина на програму је у недељу у 13.00 уз директан пренос на каналу Арена спорт 1.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1076
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 21. kolo: Radnicki (KG) - VOJVODINA, nedelja u 13h

Post by Mare_Liman »

Да се додам на Грбин пост, ако је неком драже да слуша - гледа

"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
VošaNS
Posts: 802
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 21. kolo: Radnicki (KG) - VOJVODINA, nedelja u 13h

Post by VošaNS »

Mare_Liman wrote: Sat Feb 17, 2024 4:59 pm Да се додам на Грбин пост, ако је неком драже да слуша - гледа

Koliko izlizanih rečenica koje smo do sada čuli milion puta...
Locked