21. kolo: Radnički (KG) - VOJVODINA 2:1 (1:0)

User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 21. kolo: Radnicki (KG) - VOJVODINA, nedelja u 13h

Post by slanobarac »

Vladimir wrote: Sun Feb 18, 2024 6:01 pm Posle ovakvog cirkusa, ne verujem da ću dolaziti na stadion, BOJKOT.
Razočaran sa Firmom koja ni jednu jedinu parolu, reč, stav da uputi prema svemu ovome što se dešava u klubu.
Samo teraju ljude i ovako malo ih na severu.
A kada su oni nešto rekli protiv uprave?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
srkins
Posts: 1432
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: 21. kolo: Radnicki (KG) - VOJVODINA, nedelja u 13h

Post by srkins »

ssnigd wrote: Sun Feb 18, 2024 5:52 pm Jbt, nama ce stvarno Lalat jos na kraju da dodje :mrgreen: Bukvalno je samo ta budala preostala da zaokruzi ovaj cirkus neznalica.
Što je najgore on je Ferguson lično za ovog Bandoglavića
Istocno stajanje
Posts: 540
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 21. kolo: Radnicki (KG) - VOJVODINA, nedelja u 13h

Post by Istocno stajanje »

Oni iz uprave nemaju moralnu odgovornost, tako da dzabe pisete kako treba da odu.
Da zavrsimo na desetom mestu u ovoj nikad bitnijoj sezoni za klub, oni bi rekli nema veze, a sta su bivsi uradili...
Raspad na svim nivoima.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1267
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 21. kolo: Radnicki (KG) - VOJVODINA, nedelja u 13h

Post by MiSmoFKV! »

Zaspao sam na poluvremenu i hoću da pročitam utiske o igri, da vidim kako je bilo u drugom i ono što me rastužuje jako je ogromna količina vređanja usmerena prema našim fudbalerima.
Smirite se. Gori ste od blizanaca.
User avatar
Milan
Posts: 4152
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 21. kolo: Radnicki (KG) - VOJVODINA, nedelja u 13h

Post by Milan »

Vladimir wrote: Sun Feb 18, 2024 2:58 pm
Kada će se kod nas objasniti sudijama da se igra ne vrti oko njih i da ne pričaju puno sa igračima, trenerima. Jednostavno da ne odugovlače igru, stvarno je gadno gledati.


Za amatere iz uprave, sa i pored terena ne želim ni da trošim reči, ali da se složim sa gore citiranim. Gari je ukrao jedno 10 minuta utakmice svojim talk show-om...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3830
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 21. kolo: Radnicki (KG) - VOJVODINA, nedelja u 13h

Post by Red Marquis »

U ovakvim situacijama, krajnje je vreme da nas neko podseti da su plate u klubu nikad redovnije. Nisam pročitao to već par nedelja.
Io odio Belgrado
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 21. kolo: Radnicki (KG) - VOJVODINA, nedelja u 13h

Post by Turija »

MiSmoFKV! wrote: Sun Feb 18, 2024 6:58 pm Zaspao sam na poluvremenu i hoću da pročitam utiske o igri, da vidim kako je bilo u drugom i ono što me rastužuje jako je ogromna količina vređanja usmerena prema našim fudbalerima.
Smirite se. Gori ste od blizanaca.
Najbolje objasnjenje nalazi se u tome sto si zaspao.
Svi koji su komentarisali, gledali su i ovu utakmicu do kraja. Mnogi sledecu, nece ni poceti gledati. :thankyou:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Savcic Luka
Posts: 333
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 21. kolo: Radnicki (KG) - VOJVODINA, nedelja u 13h

Post by Savcic Luka »

Da li bi mogao neko od upućenijih da napiše status igrača pod ugovorima/pozajmicama? Konkretno me interesuju:
Mateus, Njegoš, Zuka, Milosavljavić, Seri, Korać, i ajd Savićević i Radulović. Za Rosića znam, a naši klinci pretpostavljam da su vezani.
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 21. kolo: Radnicki (KG) - VOJVODINA, nedelja u 13h

Post by VošaNS »

https://www.fkvojvodina.rs/zbiljic-uz-i ... zultatima/

Čudo da nije spomenuo redovne plate...
Last edited by VošaNS on Sun Feb 18, 2024 7:57 pm, edited 1 time in total.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 21. kolo: Radnicki (KG) - VOJVODINA, nedelja u 13h

Post by naseljekolumbija »

MiSmoFKV! wrote: Sun Feb 18, 2024 6:58 pm Zaspao sam na poluvremenu i hoću da pročitam utiske o igri, da vidim kako je bilo u drugom i ono što me rastužuje jako je ogromna količina vređanja usmerena prema našim fudbalerima.
Smirite se. Gori ste od blizanaca.
Којим фудбалерима?
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 21. kolo: Radnicki (KG) - VOJVODINA, nedelja u 13h

Post by gospodinFKV »

Vladimir wrote: Sun Feb 18, 2024 6:01 pm Razočaran sa Firmom koja ni jednu jedinu parolu, reč, stav da uputi prema svemu ovome što se dešava u klubu.
Lol.
Evo, Zbiljic je izjavio da preuzima odgovornost. Nego, koje su posledice onda, magu trgovine maglom i naprednim obecanjima?
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 21. kolo: Radnicki (KG) - VOJVODINA, nedelja u 13h

Post by Maki »

gospodinFKV wrote: Sun Feb 18, 2024 8:09 pmZbiljic je izjavio da preuzima odgovornost. Nego, koje su posledice onda, magu trgovine maglom i naprednim obecanjima?
Preuzeo odgovornost, znači sve ostaje isto. Tako mu i šef, sve rasprodao pa sad osniva Pokret za odbranu (legitimaciju) svoje izdaje i prodaje. :mrgreen:
Rakovac
Posts: 99
Joined: Sun Sep 24, 2023 5:59 pm

Re: 21. kolo: Radnicki (KG) - VOJVODINA, nedelja u 13h

Post by Rakovac »

Jedan bod osvojen u tri utakmice protiv Voždovca, Lučana i Kragujevca dovoljno govori o našim dometima.
Minja
Administrator
Posts: 1903
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 21. kolo: Radnicki (KG) - VOJVODINA, nedelja u 13h

Post by Minja »

Куку.... долази нам Спартак наредну рунду. Бод као кућа. Војводина, ниво рекреације са Сајмишта док је још могло тамо да се игра.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 21. kolo: Radnicki (KG) - VOJVODINA, nedelja u 13h

Post by gospodinFKV »

@Maki
Nikom nista. Ako treba, prebice to malo navijaca sto nisu napredni klimaci glavom.

Cudi me da forum jos uvek sljaka. Mada, kako se obruc bude vise stezao, bice tu pritisaka i na saku jada ovde koji zapravo zele dobro klubu. Mogli bismo da pokrenemo opkladu koliko do novog zakljucavanja komentara. :mrgreen:
Locked