Prvi tim

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
milancl
Posts: 479
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Prvi tim

Post by milancl »

Od prvog dana sam verovao u Giorbelidzea, video sam da ima ogroman potencijal. Branio sam ga skoro jedini kad je kritikovan. Imao je nesreću sa nekim kiksevima, povredama, dobijao je šansu baš u nezgodnim mečevima, malo je bilo prostora za adaptaciju.

Nadam se da je sad većini jasno da Guram treba da bude prva opcija na levom beku. Sad nema spavanja na lovorikama, nego da sa ovakvim partijama nastavi u kontinuitetu!
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3865
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Prvi tim

Post by Red Marquis »

milancl wrote: Sun Apr 28, 2024 7:53 pm Od prvog dana sam verovao u Giorbelidzea, video sam da ima ogroman potencijal. Branio sam ga skoro jedini kad je kritikovan. Imao je nesreću sa nekim kiksevima, povredama, dobijao je šansu baš u nezgodnim mečevima, malo je bilo prostora za adaptaciju.

Nadam se da je sad većini jasno da Guram treba da bude prva opcija na levom beku. Sad nema spavanja na lovorikama, nego da sa ovakvim partijama nastavi u kontinuitetu!
Nije ni kod mene bilo dileme. Pogotovo jer za ostale leve bekove smatram da ne zaslužuju ni mesto na klupi Vojvodine.
Io odio Belgrado
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1036
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Prvi tim

Post by Mare_Liman »

Image
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Wild Srem
Posts: 128
Joined: Mon Feb 21, 2022 7:54 pm

Re: Prvi tim

Post by Wild Srem »

Mare_Liman wrote: Sun Apr 28, 2024 11:31 pm Image
Cekamo sad gosn @Maki -jevo objasnjenje zasto ovaj smajli sto moli, a iza ciganska tribina, hmmm ???? :mrgreen:
User avatar
Forza Voša
Posts: 576
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Prvi tim

Post by Forza Voša »

Duplof wrote: Sat Apr 27, 2024 6:56 pm
Deep Purple wrote: Sat Apr 27, 2024 6:37 pm
Ne zna se šta je genijalnije Serijev nadimak ili to što Kembel pije sokić nakon pobede kao mi na stadionu :mrgreen:
Meni je Seri kao nekada Jay Okocha ali s obzirom da je danas moderno povezivati se sa Mesijem onda OK.
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Prvi tim

Post by Turija »

Wild Srem wrote: Sun Apr 28, 2024 11:35 pm
Mare_Liman wrote: Sun Apr 28, 2024 11:31 pm Image
Cekamo sad gosn @Maki -jevo objasnjenje zasto ovaj smajli sto moli, a iza ciganska tribina, hmmm ???? :mrgreen:
I meni je potpuno nejasno, moze i ovako i onako, a jos i boje kontra okrenute?
Nadam se da nije u pitanju, ono sto mi deluje verovatnije?
PS
Po meni, trebao je juce uci ranije u igru.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Karlsson
Posts: 2135
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Prvi tim

Post by Karlsson »

Da li još nekome bode oči ćirilični natpis imena na Serijevom dresu?
User avatar
N13
Posts: 2059
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Prvi tim

Post by N13 »

Karlsson wrote: Mon Apr 29, 2024 9:11 pm Da li još nekome bode oči ćirilični natpis imena na Serijevom dresu?
Isto sam primetio pre par nedelja. Smesno i neozbiljno. Pogotovo sto su Kembelu dobro 'preveli' prezime... a Seriju ostavili original, na cirilicnom pismu :oops:
User avatar
Deep Purple
Posts: 3921
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Prvi tim

Post by Deep Purple »

N13 wrote: Mon Apr 29, 2024 9:13 pm
Karlsson wrote: Mon Apr 29, 2024 9:11 pm Da li još nekome bode oči ćirilični natpis imena na Serijevom dresu?
Isto sam primetio pre par nedelja. Smesno i neozbiljno. Pogotovo sto su Kembelu dobro 'preveli' prezime... a Seriju ostavili original, na cirilicnom pismu :oops:
Mislim da igrači biraju kako će da piše. Meni lično ne smeta čak mi je i interesantno kako Seriju piše.

A i ne znam kako vi mislite da mu drugačije piše kada se on tako zove?

Mislim da njegovo C nije K mada nisam siguran. Kapiram da je malo iritantno :mrgreen:
kuzma liman
Posts: 535
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Re: Prvi tim

Post by kuzma liman »

Deep Purple wrote: Mon Apr 29, 2024 9:52 pm
N13 wrote: Mon Apr 29, 2024 9:13 pm
Karlsson wrote: Mon Apr 29, 2024 9:11 pm Da li još nekome bode oči ćirilični natpis imena na Serijevom dresu?
Isto sam primetio pre par nedelja. Smesno i neozbiljno. Pogotovo sto su Kembelu dobro 'preveli' prezime... a Seriju ostavili original, na cirilicnom pismu :oops:
Mislim da igrači biraju kako će da piše. Meni lično ne smeta čak mi je i interesantno kako Seriju piše.

A i ne znam kako vi mislite da mu drugačije piše kada se on tako zove?

Mislim da njegovo C nije K mada nisam siguran. Kapiram da je malo iritantno :mrgreen:
Kada smo uopšte prešli na ćirilicu ? baš mi bode oči još ta zlatna boja užasno to izgleda.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9777
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Prvi tim

Post by Voja »

Inace i Korac je dao strasan intervju za danasnji zurnal, jednostavno i citajuci osetis taj karakter i tu samouverenost :cheers:
Image
Karlsson
Posts: 2135
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Prvi tim

Post by Karlsson »

kuzma liman wrote: Tue Apr 30, 2024 9:46 am
Kada smo uopšte prešli na ćirilicu ? baš mi bode oči još ta zlatna boja užasno to izgleda.
Meni nije problem sama ćirilica, nego način na koji je ćirilicom ispisano njegovo ime.
Ako mu je ime napisano ćirilicom onda ga napiši po Vukovom ''piši kao što govoriš, a čitaj kako je napisano''.
Ovako su samo konvertovali njegovo latinično ime u ćirilicu i sada ga svi pogrešno čitaju.
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2020
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Prvi tim

Post by Grbavica.021* »

ЈА САМ ГОЛМАН ВОЈВОДИНЕ: Лазар Царевић на цени

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/ja- ... 30-04-2024
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2020
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Prvi tim

Post by Grbavica.021* »

ФУДБАЛЕРИ ВОЈВОДИНЕ ИГРОМ ПРОТИВ ШАМПИОНА НА ФОНУ РАСПЕВАНОГ ПРОЛЕЋА: Воша жеље претаче у намеру

Војводина је звезду надиграла и утиском оверила оцену о пролећном препороду колектива у пола белом, пола у црвеном. Потпуни тријумф изостао је захваљујући првенствено голману Глазеру, који је и у ситиацијама један на један са домаћим нападачима потврдио класу вансеријског чувара мреже.

У четвртак са партизаном
У трећем колу доигравања Војводина ће гостовати код партизана у Београду, док ће са црвеном звездом, четврти пут у сезони, одмерити вредност колектива у финалу Купа Србије, 23. маја у Лозници.

Увек је наредна утакмица најважнија. Ми тако размишљамо и тренутно смо фокусирани само на партизан. Очекују нас два тешка првенствена меча, тако да ћемо о финалу Купа да размишљамо када одговоримо на првенствена искушења – рекао је Бандовић.

Сусрет између партизана и Војводина на програму је у четвртак, 2. маја, од 17 часова.
„Одужио“ му се и Царевић на Вошином голу, тако да су чувари мрежа и означени као најбољи појединци дербија, који се садржајем оправдао очекивања.Рам на прелепу слику на „Карађорђу“ поставили су навијачи. Више од 10.000 гледалаца подсетило је на времена када су у Новом Саду за време Вошиних утакмица одлагане све обавезе, када је Војводина својом игром и учинком играла значајну улогу у српском фудбалу. Са таквом оценом сагласан је и тренер Новосађана Божидар Бандовић.

Атмосфера је била сјајна, честитам нашим играчима на још једној одличној игри, против шампиона државе. Посебно сам задовољан игром у другом полувремену, поседом лопте и пресингом из ког смо имали три, четири ситуације да постигнемо гол. Хвала навијачима на подршци и још једном честитке мојој екипи – рекао је Бандовић.

Војводина има игру, играчи су стекли самопоуздање, раније жеље претачу се у намеру за повратак у врх пирамиде српског фудбала. Ниво игре и пролећни резултатски низ дају Бандовићу и његовом стафу за право на оптимистички поглед на финиш сезоне. Наравно, под условом да сви играчи остану на позицији сопственог максимума, што су у минулим утакмицама делима и показали.

Имали смо шансе које нисмо искористили, али самим стварањем шанси можемо и морамо да будемо задовољни. Подсећам, Петровић је изостао због картона, Гурам и Радуловић су имали тек неколико тренинга, Вукановић и даље има проблема са петом, и уз све те проблеме одиграли смо веома добро. Имамо разлога за оптимизам и ако наставимо овако да нападамо, голови ће поново доћи – закључио је тренер Војводине Божидар Бандовић.
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2020
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Prvi tim

Post by Grbavica.021* »

ВОШИ СТИГЛА „НЕПРИСТОЈНА ПОНУДА“ Шпанци нуде преко МИЛИОН ЕВРА за сјајног голмана „црвеног-белих“

Голман Војводине Лазар Царевић могао би овог лета да буде једна од "златних кока" Војводине за попуњавање буџета за наредну сезону клуба са Карађорђа.

Како Телеграф незванично сазнаје, на адресу клуба стигла је понуда из Шпаније, од стране Гранаде која износи 1,2 милиона евра.

Царевић од пролећа брани у сјајној форми, а посебно је бриљирао на последњем мечу када је Војводина угостила Црвену звезду, где је био један од најбољих играча Новосађана и одбранио је неколико зицера.

Ово је Царевићу био пети "клин шит" од старта пролећне полусезоне и један је од заслужнијих за то што је клуб стигао до финала Купа.

Одличне партије од пролећа нису прошле незапажено ни скаутима клубова из "лига петица", а тренутно је најконкретнија Гранада из Шпаније, која је изашла и са званичном понудом.

Према сазнањима Телеграфа, руководство Војводине спремно је да прихвати понуду.

Подсетимо, Царевић је каријеру почео у Грбаљу, одакле је још као клинац прешао у Барселону, где је играо за млађе категорије славног клуба, као и за Б тим овог тима, након чега је стигао у Војводину као слободан играч.
Post Reply