26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 1:0 (0:0)

Locked
User avatar
Maki
Posts: 1138
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 20.00

Post by Maki »

Lepa atmosfera na stadionu večeras. Na terenu je bilo mučenja protiv kvalitetnog protivnika, ali je opet presudio timski duh. Idemo dalje.
CRD FCV
Posts: 1659
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 20.00

Post by CRD FCV »

Minja wrote: Sat Mar 16, 2024 11:50 pm Реално, Пазар нас је тотално пореметио у првих 15 минута. Играли су офанзиву па онда као офанзиву и ови наши нису знали шта да играју, па на крају нису ништа. Први део чиста рекреација групе грађана. Други део је био далеко бољи. Јовановић је унео потребну енергију и поприлично погубио одбрану гостију, то се јасно видело. Пазар је извадио (по мени) веома корисне играче и направио сам себи рупу коју смо на крају успели да искористимо. У нападу их више није ни било. Ако не рачунамо нај промашај :) беше Шћеповића (додуше и заставица је ишла горе). Сери јесте био одличан, нема дилеме.

Распоред је одличан и ништа нисмо урадили без још једне добре утакмице. Нема простора за пуно славља.
На ово не бих имао шта више додати, најбоље описује вечерашњи меч. Они извадили Суму који им је мотор, ми тада продисали на средини.

Банда је још једном одлично водио утакмицу, добро је проценио ко треба да почне а ко и кад треба да уђе као измена.

Лакше се дише са три везане победе, предах нам долази у правом тренутку али знамо какви смо ми након репрезентативне паузе. На Банди је да сруши и тај црни низ.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1037
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 20.00

Post by Mare_Liman »

"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1393
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 20.00

Post by Uvek sa tobom »

Лепо је данас било на стадиону, играчи су били сви за једног један за све, баш борбена утакмица, много нам је фалио Радуловић, криво ми је због Идиа, ал једноставно треба да буде срећан због екипе, екипа је битна не појединац, у осталом можда је због оног кикса данас остао на клупи, надам се да ће се односи изгладити.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Milan
Posts: 4201
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 20.00

Post by Milan »

Uh! Veoma bitna pobeda i velika steta sto ide pauza.

Klub je morao smanjiti cenu karata za ovu utakmicu i, sto je jos bitnije, odraditi mnogo bolju promociju iste uz stvaranje hajpa. Bilo je kao nacrtano veceras za jos par hiljada na tribinama. Ono ljudi sto je doslo je u zavrsnici odlicno bodrilo ekipu. Zao mi je sto Firma ne uspeva ni na bitnim utakmicama (u ovom slucaju zbog rodjendana) da prevali ovu brojku. Ovo danas bi trebalo da bude minimum. Odlicno su poceli sa navijanjem danas i to jako doprinosi celokupnoj atmosferi. Kasnije se to dosta stisalo.

Utakmica dobijena na misice, ali se borbenost mora pohvaliti. Vecina utisaka je napisana, a ja bih samo ponovio Turijino zapazanje propustanja lopte malog Laneta kod gola. 90% igraca bi zaustavilo tu loptu, a 100% igraca njegovih godina bi to uradilo. Jako inteligentno.

Zukica bi pohvalio za trcanje i borbenost (stvarno ga je bilo po celom terenu), iako je odigrao dosta lose.

Pobednik dana je Vukanovic i o njemu je najbolje pisano u temi “Igrac utakmice”.


p.s. Sta je Indio objavio? Ne bih voleo da nas napusti…
POŠTO OBRAZ ???!!!
ssnigd
Posts: 3394
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 20.00

Post by ssnigd »

Promasujemo puno i onda ulazimo u paniku bespotrebno. Moramo da otvaramo protivnika na vreme i da nastavimo da igramo do kraja.
Izlaskom Sume, Pazar je izvrsio samoubistvo.
Vukanovic borbenoscu pokazuje kako se nosi dres Vojvodine. Sto jos jednom govori da navijaci postuju posten odnos prema dresu, bez obzira na navijacku pripadnost. Nadam se da je pametniji od Malbasica
Ova ekipa bez Serija je na nivou Spartaka, Vozdovca... Koliko momak pravi razliku i koliko brzo je postao miljenik.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Stexman
Posts: 2575
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 20.00

Post by Stexman »

Seri nam zlata vredi. Ako ova uprava na njemu ne uzme ozbiljnu lovu treba da se obese svi zajedno.
Nego, nesto mi se cini da nije bio bas zadovoljan izmenom na kraju?
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9778
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 20.00

Post by Voja »

Stexman wrote: Sun Mar 17, 2024 1:52 am
Nego, nesto mi se cini da nije bio bas zadovoljan izmenom na kraju?
Pa i bila je bezvezna izmena, jedini igrac koji je uspevao da sacuva loptu, da je prenese 30-40m na protivnicku polovinu... zamenjen, ponovo se pribelgo zatvaranju meca i cuvanju rezultata
Image
User avatar
Milan
Posts: 4201
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 20.00

Post by Milan »

Rabba wrote: Sat Mar 16, 2024 8:46 pm
CRD FCV wrote: Sat Mar 16, 2024 8:23 pm Ево и другог гола Спартака, може ли и до трећег.
Ljudi, na osnovu dve pobede protiv ekipa zrelih za ispadanje mi gledamo jel možemo do TSCa?

1. TSC nam je dalje nego zona baraža za ispadanje u prvu ligu
2. TSCu je bliža zvezda nego mi.


Mislilo se, rekao bih, na eventualni treći gol Spartaka, a ne na treće mesto…
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Forza Voša
Posts: 576
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 1:0 (0:0)

Post by Forza Voša »

Ne znam, meni ovo nije fudbal, sve se svodi na inspiraciju Vukanovica i Serija. Igre nema ni u nagovestajima, bitno je da imamo posed i otud deluje kao alibi fudbal, bez akcije i sa puno praznog hoda. Imam utisak da i mi ovde pisemo kako pisemo samo zbog rezultata kakav jeste jer da je kojim slucajem Scepovic dao gol (a nije bio u ofsajdu) bilo bi drvlja i kamenja.

Ni za jednu dosadasnju utakmicu ja nemam zamerku po pitanju odnosa igraca i borbe ali fudbal, nisam siguran da smo zasluzili te neke bodove te otud i moja "bojazan" da ce se sve to ispeglati.
„Hasta la Victoria Siempre!“
Savcic Luka
Posts: 360
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 1:0 (0:0)

Post by Savcic Luka »

Forza Voša wrote: Sun Mar 17, 2024 7:48 am Ne znam, meni ovo nije fudbal, sve se svodi na inspiraciju Vukanovica i Serija. Igre nema ni u nagovestajima, bitno je da imamo posed i otud deluje kao alibi fudbal, bez akcije i sa puno praznog hoda. Imam utisak da i mi ovde pisemo kako pisemo samo zbog rezultata kakav jeste jer da je kojim slucajem Scepovic dao gol (a nije bio u ofsajdu) bilo bi drvlja i kamenja.
Složiću se. I dalje nedostaje igra, a o realizaciji da ne pričamo. Ovo je na treneru da popravi, što kroz uigravanje, što kroz iskorišćavanje individualnih kvaliteta jer se jasno vidi da mogu.
Što neko gore napisa, Seri ne daj nikom i samo šutiraj.
Borbenost i želja na vrhunskom nivou.

Iz ugla nekoga ko se bavio timskim sportom Mateus nije smeo da ostane na klupi zbog te greške (ako je to razlog). To ubija psihološki, a o rezigniranost da ne pričam.
On je igrač prethodnog dela sezone, igra i srecem i glavom, a koliko mu je stalo se videli i po suzama na Krovu. Dodatno, Njegoš je do ove utakmice na svakoj imao po jedan direktan ogroman kiks, pa ništa. Kragujevac ono dodavanje, Voždovac penal.

Ako je njegova greška uzrok klupe od mene veliki minus Bandoviću i smatram ga dunsterom jer se to ne sme napraviti ni jednom igraču.

Bilo je uživanje biti sinoć na stadionu. Kako se lepo završilo u kafani posle :D
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 1:0 (0:0)

Post by Turija »

Forza Voša wrote: Sun Mar 17, 2024 7:48 am Ne znam, meni ovo nije fudbal, sve se svodi na inspiraciju Vukanovica i Serija. Igre nema ni u nagovestajima, bitno je da imamo posed i otud deluje kao alibi fudbal, bez akcije i sa puno praznog hoda. Imam utisak da i mi ovde pisemo kako pisemo samo zbog rezultata kakav jeste jer da je kojim slucajem Scepovic dao gol (a nije bio u ofsajdu) bilo bi drvlja i kamenja.

Ni za jednu dosadasnju utakmicu ja nemam zamerku po pitanju odnosa igraca i borbe ali fudbal, nisam siguran da smo zasluzili te neke bodove te otud i moja "bojazan" da ce se sve to ispeglati.
Da, potpuno se slazem. Najbolji dokaz je i prvo poluvreme sinoc.
Drugo je bilo bolje, jer su usli igraci tehnicki bolji, okretniji, prodorniji i sa idejom sta uraditi sa loptom.
Bez Vukanovica i Serija u napadu bi igra bila ,,bunarenje".

Seri me odusevljava sa prijemom lopte ( niko nema tako meku nogu- lopta mu se lepi), idejom, brzinom, kretanjem, pa i fizickom kondicijom. Fali mu saigrac za jos bolju igru. Solidno mu Djordjevic ulazi u akcije ( Djordjevic zna da igra, samo godine malo cine svoje).. Mislim da bi mu legli Jovanovic YR i Savicevic da odigra pas i dupli pas.
Je li to Kuntic doveo Serija?

Dopada mi se i igra Koraca, bez obzira na sinocni neki mali kiks ( i Mateus nije trebao na klupu, zbog slicnog kiksa). Kiksevi se desavaju svakom, pa i najvecim svetskim igracima. Oni su retki, ali sastavni su deo igre.
Bjekovic i Carevic podigli nivo igre. :lala:

Svi se trude i to je dobro. Zato sada i pobedjujemo u poslednjim minutima, kao i zbog dobrih izmena. Eto, sinoc i Kembel zasluzan za pobedu, iako je u prethodnim utakmicama izgledao na terenu, kao izgubljen u svemiru.Jovanovic YR i Savicevic moraju imati jos vise minuta u igri, jer su igraci koji imaju stofa i prave razliku..

Sad na dodatne pripreme, pa da nastavimo niz i srusimo crnu ,,tradiciju" mini priprema. :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
hvylarn
Posts: 410
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 1:0 (0:0)

Post by hvylarn »

vdn slaninar
Posts: 1019
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 1:0 (0:0)

Post by vdn slaninar »

Матеус много више учествује у повезивању наше игре,преношењу лопте из одбране у напад,док Петровић је много чвршћи у дефанзиви,тако да против јачих ће сигурно Петровић имати предност.Петровић мора да схвати да је квалитетан играч за ову лигу,много више да учествује у игри,ето одиграо је једном до краја и дао го.Таквих голова из другог плана се надавао Зукић,кад су га стављали на задњег везног.
Не знам зашто се Николић толико форсира,много слаб учинак на терену.Добро је што имамо ту борбеност јер се у нашој лиги пола утакмица може добити на борбеност.Зато кажем да против Чуке,Тсц и близанаца се јасно види колико вредимо,шта знамо.Не знам ко ће играти,знам да ће Царевић бранити и следећу,јер је таличан Бандовићу.О игри сам писао на полувремену,ал оно ударање лопте после нашег гола је нешто најгоре што сам видео,то строго забранити,после кажемо немамо среће,не већ знања.
VošaNS
Posts: 785
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 1:0 (0:0)

Post by VošaNS »

Pobeda sa sačuvanim golom posle puuuno vremena. Atmosfera na stadionu čista 10ka, šteta za cene karata bilo bi sigurno još više ljudi. Brojka Firme juče treba biti minimum u slabijim utakmicama. Borba ekipe takodje 10ka. Prvo poluvreme sa obe strane užasno. Drugo poluvreme smo se dosta popravili, ali imali sreće kod promašaja Šćepovića. Da je to bio gol priznali bi ga jer ofsajda bilo nije. Žao mi je Mateusa, on je najbolji pojedinac u prvom delu, ako je do kiksa na Krovu... nadam se da će se rešiti to sve.

Carević je dosta radio na sigurnosti, danas dobar, Djordjevića je Adešina ubio u prvom poluvremenu, u drugom nešto bolji. Korać imao neki kiks, ali Sumu je potpuno ugasio u drugom poluvremenu, Crnomarković je imao dosta problema, Korać krpio. Bjeković ako popravi centaršut imaće sve što Lazarević nema, doktorski. UN užasan, na leto ga dati Gatu, Zuka danas nešto lošiji, ali ga je bilo svuda, Njegoš prvo poluvreme pored Ivanovića najgori, drugo bolje. Seri pokazao klasu još jednom, imamo miljenika posle kratkog vremena. Ivanović ubedljivo najgori na terenu, na leto pozajmica pod hitno. Aleksa Vukanović je primer kako se nosi dres Vojvodine. Dečko je jedva stajao na nogama koliko su ga tukli, ali je nastavio da se bori kao i uvek, bravo Aleksa :lala: .
Vukan treba da se uigra sa ekipom, osim one stative ništa posebno. Jovanović je imao jednu pogrešnu odluku, kod šuta je trebao desno za Vukana, ostalo okej. Kembel zaličio na fudbalera posle onih kriminalnih partija, Milosavljević ušao da kupimo vreme. Bravo momci i da vežemo i tu četvrtu.
Locked