27. kolo: Radnik - VOJVODINA 0:4 (0:3)

Na_3_boda
Posts: 78
Joined: Thu Aug 03, 2023 12:05 pm

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Post by Na_3_boda »

Konacno i mi da damo nekome ceriri komada, cetiri komada za cetvrtu u nizu posle tri godine...Sada u utorak da napravimo dobrar ambijent ( bar onakav kao protiv Pazara ) pa da seisimo direktnog rivala za cetvrto mesto... Svi znamo gde nam je mesto, utorak " Karodjordje " 18 i 30h! :cheers:
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1369
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Post by Uvek sa tobom »

Термин у уторак је идеалан иако је радни дан, клуб мора да одради максимално најаву за овај меч, буквлно требали су да почну још јуче... На нама је да дођемо у што већем броју и исто тако поведемо неког са собом.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Mare_Liman
Posts: 966
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Post by Mare_Liman »

4 везане победе, две за редом без примљеног гола, још један улепшан викенд, термин за радни дан идеалан, конкурент, мислим да знамо сви где нам је место у уторак !
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Mare_Liman
Posts: 966
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Post by Mare_Liman »



Имате и на 2:00 одговор на питање ко је окачио паролу "Фудбал се игра викендом" :mrgreen:

Страшно кад год је коментатор рекао Чумић у преносу све ме нека носталгија удара...

Имају негде изјаве тренера после утакмице?
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
rykerfcv
Posts: 745
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Post by rykerfcv »

Mare_Liman wrote: Sat Mar 30, 2024 1:24 am

Имате и на 2:00 одговор на питање ко је окачио паролу "Фудбал се игра викендом" :mrgreen:

Страшно кад год је коментатор рекао Чумић у преносу све ме нека носталгија удара...

Имају негде изјаве тренера после утакмице?
Dobro kaze @Uvek sa tobom Firma Surdulica :greenbutt:
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
1892
Posts: 1053
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA 0:4 (0:3)

Post by 1892 »

Pogledajte situaciju iz 68.minuta. Akcija u kojoj je UN pogodio prečku. Tome prethodi okret pa pas Jovanovića u začetku akcije. Onda sjajna kretnja pa još jedan fantastičan pas kojim je izbacio odbranu Radnika. Definitivno imamo bisera u našim redovima.
Voleo bih da ga vidim u nekom od narednih mečeva od prvog minuta.
Come on you Reds!
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1369
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA 0:4 (0:3)

Post by Uvek sa tobom »

Уторак 18:30, Запад 800, Исток 500 ( са обележјима бесплатно).

УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Mare_Liman
Posts: 966
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA 0:4 (0:3)

Post by Mare_Liman »

Јебеш му матер, 4 везане, уместо да спустиш бар сад за дерби запад 500, исток 300, стадион ти буде крцат, на крилима навијача и атмосфере добијеш конкурента, још ако ђаволи киксају избијеш и на 4. место ти опет ставиш 800 и 500, свакако очекујем крцат запад и исток, нема изговора !
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Deep Purple
Posts: 3861
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA 0:4 (0:3)

Post by Deep Purple »

Mare_Liman wrote: Sat Mar 30, 2024 10:38 am Јебеш му матер, 4 везане, уместо да спустиш бар сад за дерби запад 500, исток 300, стадион ти буде крцат, на крилима навијача и атмосфере добијеш конкурента, још ако ђаволи киксају избијеш и на 4. место ти опет ставиш 800 и 500, свакако очекујем крцат запад и исток, нема изговора !
Sa obeležjima je besplatno dovoljno da se dobro popuni istok. Zapad će svakako biti popunjen.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4790
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA 0:4 (0:3)

Post by gospodinFKV »

Voja wrote: Fri Mar 29, 2024 10:35 pm Zasto se ne bih slozio? Opste je poznata cinjenica da volim fudbalske majstore, a nisam ni sujetan da bih se protivio tvom stavu.
Ma zezam se ja.
Ja sam mu bio medju vecim kriticarima ovde kad smo ga dovodili. Volim kad na ovakav nacin pojedem go**o, nego kad to bude obrnuto. :mrgreen:
Samo je bitno ne poleteti sad!
Savcic Luka
Posts: 339
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA 0:4 (0:3)

Post by Savcic Luka »

gospodinFKV wrote: Sat Mar 30, 2024 11:13 am
Voja wrote: Fri Mar 29, 2024 10:35 pm Zasto se ne bih slozio? Opste je poznata cinjenica da volim fudbalske majstore, a nisam ni sujetan da bih se protivio tvom stavu.
Ma zezam se ja.
Ja sam mu bio medju vecim kriticarima ovde kad smo ga dovodili. Volim kad na ovakav nacin pojedem go**o, nego kad to bude obrnuto. :mrgreen:
Samo je bitno ne poleteti sad!
Kako se odvija igra sve bolje. Izgleda da ćemo još jednog igrača uspeti da oživimo… samo da nastavi.
User avatar
Turija
Posts: 10677
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA 0:4 (0:3)

Post by Turija »

Mare_Liman wrote: Sat Mar 30, 2024 10:38 am Јебеш му матер, 4 везане, уместо да спустиш бар сад за дерби запад 500, исток 300, стадион ти буде крцат, на крилима навијача и атмосфере добијеш конкурента, још ако ђаволи киксају избијеш и на 4. место ти опет ставиш 800 и 500, свакако очекујем крцат запад и исток, нема изговора !
Slazem se.

Cene karata za Zapad treba da budu razlicite za svaku utakmicu.
Jer, svaki protivnik je razlicit od imena kluba, do znacaja te utakmice za Vosu.

Mene sada interesuje, da li smo skuplji sa ulaznicama od zvezdinih i partizanovih karata na obicnim superligaskim utakmicama?

Da li na utakmice Vose treba da dodju samo oni sa platama i penzijama od 150.000+ ili i oni koji rade na obicnim i daleko manje placenim radnim mestima? Treba da znaju da ne dolaze samo jedan navijac iz porodice, pa da to porodicu kosta samo 800 dinara.

Da li mi igramo bas tako dobar fudbal, da ce trazi karta vise, pa da se, onda, klub ponasa trzisno? Da li je Klubu od krucijalnog znacaja taj prihod od ulaznica, da bez njega ne moze opstati?

Na istok mogu ici samo mladi i potpuno zdravi ljudi, pa i njih da uhvati lumbago na toj tribini ( a, u riziku su i da se ta tribina srusi :oops: ).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Savcic Luka
Posts: 339
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA 0:4 (0:3)

Post by Savcic Luka »

Istok treba da bude skuplji jer imaju sijalicu ili možda i dve! :mrgreen:
1892
Posts: 1053
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA 0:4 (0:3)

Post by 1892 »

Zbog čega da se spušta cena Zapada, nije mi jasno ?
Ljudi koji su planirali da idu na Vošu nezavisno od rezultata su (njih sigurno 99%) kupili sezonske.
Oni koji idu zato što je lep dan, lep termin, dobri rezultati itd nek daju 800din. To je otprilike 2 piva ili 3 kafe ili 1 pizza/burger negde u gradu.
Za sledeću sezonu svim kukačima oko cene predlažem da uzmu sezonsku pa neće biti drame.
Come on you Reds!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3861
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA 0:4 (0:3)

Post by Deep Purple »

1892 wrote: Sat Mar 30, 2024 12:27 pm Zbog čega da se spušta cena Zapada, nije mi jasno ?
Ljudi koji su planirali da idu na Vošu nezavisno od rezultata su (njih sigurno 99%) kupili sezonske.
Oni koji idu zato što je lep dan, lep termin, dobri rezultati itd nek daju 800din. To je otprilike 2 piva ili 3 kafe ili 1 pizza/burger negde u gradu.
Za sledeću sezonu svim kukačima oko cene predlažem da uzmu sezonsku pa neće biti drame.
Ili recimo dve paklice cigara.

+1
Locked