27. kolo: Radnik - VOJVODINA 0:4 (0:3)

Locked
User avatar
Mare_Liman
Posts: 966
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Post by Mare_Liman »

Ја не знам је л Сери додурнуо лопту данас

Ево тачно што сам написао, дадосмо два гола ни из чега, нека коначно и Ивановић да га утера, лепа контра, ал бледо за сад
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
rykerfcv
Posts: 745
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Post by rykerfcv »

Id u k***c,nisam ni skontao da je Ivanovic na terenu dok nije dao gol,gol razlika prvi put u sezoni u plusu.Odbrana losa prvih pola sata inicijativa Radnika i ako smo dali 2 gola nema opustanja.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8845
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Post by Radoye »

Dva gola bez igre, hoce li nam se vratiti losa sreca iz nekih prethodnih utakmica ili cemo opet da dokazujemo kako je 2:0 najopasniji rezultat?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
CRD FCV
Posts: 1613
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Post by CRD FCV »

Ево још једног гола ниоткуда.
Firma kej
Posts: 171
Joined: Tue Apr 04, 2023 12:34 pm

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Post by Firma kej »

Surdulica se predala. Do kraja sezone ispadaju posle dugo godina provedenih u najjačem rangu. U jednu ruku mi je žao u drugu nije ali videćemo ko će ući. Jednog putnika znamo drugi neka se bore
CRD FCV
Posts: 1613
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Post by CRD FCV »

Фудбал никакав, резултат одличан.

Још који гол да се среди гол разлика, као што неко рече први пут у сезони нисмо у негативној гол разлици.

На полувремену да уђе Јовановић, касније Сукачев и Ковачев. Идеална прилика да се скупи минутажа.
User avatar
Milan
Posts: 4167
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Post by Milan »

Delujemo kao daleko ozbiljnija ekipa. Dosta izgubljenih lopti, ali i poprilično kombinatorike na koju nisam navikao. Deluje i da se bolje krećemo nego ranije.

Ono što mi se najviše dopada i što bih izdvojio je način na koji ih pritiskamo nakon izgubljene lopte. Kao osice smo i uvek je taj pritisak sa po nekoliko igrača.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4790
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Post by gospodinFKV »

Izuzetno je bitan taj treci gol. :cheers:
Hrabri cinjenica da smo dali tri gola sa ovim smecem od igre. Malo da se obrne, konacno, a ne da stvaramo 15 sansi po utakmici i da ne mozemo vola da ubodemo.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8845
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Post by Radoye »

Valjda ce 3 komada biti dosta da ne prokockamo... Veliko vodjstvo ali strepnja se ne smanjuje, jos uvek duva nazad poprilicno. Ali bar smo poceli da ih dajemo...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
VošaNS
Posts: 756
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Post by VošaNS »

Igra jako loša, rezultat odličan. Iz dve šanse smo dali 3 gola, gol razlika prvi put u plusu :mrgreen:. U drugom dati prostor mladjima i osigurati pobedu pred težak raspored do kraja.
User avatar
Maki
Posts: 1116
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Post by Maki »

CRD FCV wrote: Fri Mar 29, 2024 5:53 pmНа полувремену да уђе Јовановић, касније Сукачев и Ковачев. Идеална прилика да се скупи минутажа.
+1
Treba odmoriti glavne igrače, jer nam sledi pakleni ritam. Mora što više da se ovako rutinski dobija kad smo već u pobedničkom modu. Kod Radnika se vidi da su u gubitničkom.

Moram i ovo da primetim, kod sva tri gola ovosezonska ciganska pojačanja u glavnoj ulozi. Još ću da ih zavolim... :mrgreen:
Last edited by Maki on Fri Mar 29, 2024 5:57 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9704
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Post by Voja »

Rutinski :mrgreen:

Da nam svi leze kao Surdulica bili bi sampioni. Secam se da sam jednom cekao Vosu u Surdulici na tiketu kao zadnji par i doslo 0:4, bez minuta neke neizvesnosti. Drago mi je sto smo rezultatski uverljivi, ali ovo su golovi njihovog golmana. Da nas gosa primi tri ovakva gola bio bi razapet. Meni samo nije jasno kako vi uspevate da gledate prenos, pisete poruke ovde tokom prenosa i opet sve vidite, ja tako ne mogu :mrgreen:

Da li se to meni ucinilo ili je Njegos posle gola govorio "jesam li vam rekao?" :mrgreen: Drago mi je sto je napokon odapeo prangiju, jer znam da mu je to zasitni znak.
Uh bila je ona jedna prelepa razmena pasova, al samo do 16m steta sto nije zavrseno do kraja, a i ona situacije kad je na desnoj strani Savicevic naterao dvojicu iz Radnika da se sudare i oslobodio prostor za centarsut saigracu, al opet kilavo zavrsena akcija. Inace Savicevic se lepo krece, nije statican i ima ga na svakom delu, samo mu treba malo sigurnosti izgleda

Ajmo sad Jovanovica
Image
CRD FCV
Posts: 1613
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Post by CRD FCV »

Voja wrote: Fri Mar 29, 2024 5:57 pm Meni samo nije jasno kako vi uspevate da gledate prenos, pisete poruke ovde tokom prenosa i opet sve vidite, ja tako ne mogu :mrgreen:
Уз два екрана све је могуће.
Voja wrote: Fri Mar 29, 2024 5:57 pm Uh bila je ona jedna prelepa razmena pasova, al samo do 16m steta sto nije zavrseno do kraja, a i ona situacije kad je na desnoj strani Savicevic naterao dvojicu iz Radnika da se sudare i oslobodio prostor za centarsut saigracu, al opet kilavo zavrsena akcija.
Ово је била прелепа акција, штета што није крунисана голом. Била би сигурно изгласана за гол месеца.
User avatar
rykerfcv
Posts: 745
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Post by rykerfcv »

Vodis 3 0 i ubacujes India i Normana umesto mladih igraca....
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
CRD FCV
Posts: 1613
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Post by CRD FCV »

Надам се да се ово само чувамо од неког преокрета и да ће омладина ући за неких 10 минута.
Locked