27. kolo: Radnik - VOJVODINA 0:4 (0:3)

User avatar
Forza Voša
Posts: 575
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Post by Forza Voša »

Ocekivan "fudbal" ali ono sto me najvise zanima jeste ko je taj koji je u toku utakmice rasirio parolu sa crvenim slovima "fudbal se igra vikendom" i sta je radio posle toga :twisted: .
„Hasta la Victoria Siempre!“
Savcic Luka
Posts: 338
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Post by Savcic Luka »

Forza Voša wrote: Fri Mar 29, 2024 7:23 pm Ocekivan "fudbal" ali ono sto me najvise zanima jeste ko je taj koji je u toku utakmice rasirio parolu sa crvenim slovima "fudbal se igra vikendom" i sta je radio posle toga :twisted: .
Pošto sam stigao na poslednjih 15 minuta najači utisak mi je transparent :D

Jesu izvlačili šibice ko će da ide u Surdulicu da ga okači ili su to domaći uradili?
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1367
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Post by Uvek sa tobom »

Savcic Luka wrote: Fri Mar 29, 2024 7:41 pm
Jesu izvlačili šibice ko će da ide u Surdulicu da ga okači ili su to domaći uradili?
Па Фирма Сурдулица 8)
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
rykerfcv
Posts: 744
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Post by rykerfcv »

Protiv Cukarickog ocekujem pobedu u oba takmicenja,bacio sam oko na njihov danasnji mec sa Pazarom ono je smesno.Mnogo smo kvalitetniji od njih,idemo na pobedu!
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4790
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Post by gospodinFKV »

Znam da se Voja nece sloziti, a mozda ni Maki ( :mrgreen: ), ali najjaci utisak danas mi je ostavio Vukan Savicevic. Nije islo celu ekipu danas, i pored 4 komada, ali je covek uvaljao dve asistencije. Ova druga, koja deluje kao prilicno logicno resenje, jer...ono...jeste...mi je ostala u glavi, jer ruku dajem da sam samo prosle sezone video njih 4-5 kako su iz takve situacije probali iz okreta da sutnu na gol (bezuspesno, naravno).
ultra komsa
Posts: 408
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Post by ultra komsa »

E ovo je iznenađenje. Razmazićemo se, ozbiljno. Ne pamtim da smo nekoga rutinskije dobili. Vratite nam staru Vošu, necu Mančerster City😁
fare
Posts: 2793
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Post by fare »

Drugi uzastopni klin šit, golčina, 2 gola Ivanovića, 4 uzastopna pobeda i napokon u plusu gol razlika malo li je? :)
User avatar
Mare_Liman
Posts: 963
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Post by Mare_Liman »

Све цигане што смо отписали кад су довођени избијају у наше најбоље појединце, Вукановић, Радуловић ево сад полако ако овако настави и Савићевић...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Mare_Liman
Posts: 963
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Post by Mare_Liman »

fare wrote: Fri Mar 29, 2024 9:28 pm Drugi uzastopni klin šit, golčina, 2 gola Ivanovića, 4 uzastopna pobeda i napokon u plusu gol razlika malo li je? :)
Не може ово на добро изаћи... Још ако добијемо Чуку у оба такмичења... Ви сте зајебавали, титула 25/26 :cheers:
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
churguzijanac
Posts: 2041
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Post by churguzijanac »

Uh, ništa nisam ispratio danas.Pratim samo kad jeda ima :D
User avatar
Deep Purple
Posts: 3858
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Post by Deep Purple »

fare
Posts: 2793
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Post by fare »

Jedva sam iskopao podatak kada smo zadnji put vezali 4 pobede. Bilo je to davne 20 /21 sezone i to bez primljenog gola. Od 30 Novembra do 17 Decembra.
Radnički Niš u gostima 1:0
Mačva kući 1:0
Spartak u Subotici 1:0
Proleter kući 2:0 pa nas je zaustavio glupi TSC.
User avatar
rykerfcv
Posts: 744
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Post by rykerfcv »

Deep Purple wrote: Fri Mar 29, 2024 9:52 pm
Е ово је хајлајт :dance2:

Сеид одличан момак као и и играч,одличну игру главом има.Прави је бек Кораћ.

Само нек настави у том ритму.

После оне екипе која је освојила куп 2020,ови момци су ми најдражи,одличан скуп момака.Још кад су решени малбашић и кабић.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Maki
Posts: 1116
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Post by Maki »

gospodinFKV wrote: Fri Mar 29, 2024 8:53 pm Znam da se Voja nece sloziti, a mozda ni Maki ( :mrgreen: ), ali najjaci utisak danas mi je ostavio Vukan Savicevic. Nije islo celu ekipu danas, i pored 4 komada, ali je covek uvaljao dve asistencije. Ova druga, koja deluje kao prilicno logicno resenje, jer...ono...jeste...mi je ostala u glavi, jer ruku dajem da sam samo prosle sezone video njih 4-5 kako su iz takve situacije probali iz okreta da sutnu na gol (bezuspesno, naravno).
Slažem se, isto sam napisao i na temi Igrač sezone. Mislim da je i ona peta bila njegova. U početku sam pomislio da igra da desnom krilu, jer nisam kontao šta igramo, a onda ga je prosto bilo svuda.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9698
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Post by Voja »

gospodinFKV wrote: Fri Mar 29, 2024 8:53 pm Znam da se Voja nece sloziti, a mozda ni Maki ( :mrgreen: ), ali najjaci utisak danas mi je ostavio Vukan Savicevic.
Zasto se ne bih slozio? Opste je poznata cinjenica da volim fudbalske majstore, a nisam ni sujetan da bih se protivio tvom stavu. Sad sam ponovo pogledao izvestaj i mogu ti reci da u svakoj akciji ima Savicevica, tako da verovatno si ti i u pravu. Za igraca meca je bilo veoma tesko postaviti kriterijume jer smo dali mnogo golova, a opet nijedan igrac nije previse blistao. Danas su pobedili sloga i kolektiv, danas je svaki sraf u masineriji dao svoj doprinos, niko nije bio na maksimumu, ali niko nije ni podbacio i zato pobeda deluje kao rutinska. I onda sam odlucio da po nekom svom nahodjenju i licnim ocekivanjima od igraca tako i podelim ocene. Recimo mene je mnogo vise kod Savicevica odusevilo ono kada je naterao dvojicu da se sudar, ili onaj pas ka Kembelu koji je sutao preko gola ili ono njegovo ubacivanje (utrcavanje) po dijagonali koje je Seri majstorski primetio al mu je dao pogresan pas, pa promene strana pasovi ka Djordjevicu... nego asistencije za golove. Prva asistencija je u rangu sa Kembelovom na Brdu kad je isto Vukanovic bio strelac, gol je vise golmanov i Vukanovicev nego Savicevicev... al to je opet moje misljenje, moja procena. Asistenciju ka Ivanovicu da se ja pitam ne bih ni brojao kao asistencije. Od Savicevica ocekujem jos vise, ocekujem da bude jaci u duelima, da daje mnogo ostrije lopte, i da ipak ima konkretnije asistencije. Recimo kao sto je Kembel delio proslo kolo na Karadjordju ili kao sto je Crnomarkovic dao Milosavljevicu protiv Zvezde, ili Njegos danas Kembelu (koliko puta napisah Kembel u ovom postu :mrgreen: ), e onda cu poceti i bodove da delim :wink: Za sada je ocigledno da (tacno mi dodje da ga zovem Dejo) Savicevic ima volju i zelju da izgara za ovaj dres, deluje i da je ok decko, ali ipak mora to jos bolje i svi cemo biti srecni. Ono sto je takodje danas utisak prvog poluvremena da nas je Radnik razvalio u duel igri, a jedini njegos je imao cvrstinu kojom je mogao da parira. Isto tako moram da primetim da je Mateus ocajno resio jednu situaciju u kojoj je imao Bjekovica samog na boku, i imao je jos dve greskice pred nasih 16m prilikom iznosenja lopte, mozda je i zbog takvih stvari za sad ipak samo prva rezerva.
rykerfcv wrote: Fri Mar 29, 2024 10:25 pm
Deep Purple wrote: Fri Mar 29, 2024 9:52 pm
Е ово је хајлајт :dance2:

Сеид одличан момак као и и играч,одличну игру главом има.Прави је бек Кораћ.

Само нек настави у том ритму.
U ovom videu fale/dijagonale pasovi iz Ivanjice 8)
rykerfcv wrote: Fri Mar 29, 2024 10:25 pm После оне екипе која је освојила куп 2020,ови момци су ми најдражи,одличан скуп момака.Још кад су решени малбашић и кабић.
Mislim da sam pre par dana bas o tome pisao. Lude su "njuske" u pitanju, i rekao bih da se radja jedna sasava druzina, samo steta sto Cumic nije tu. Svaki igrac je poseban na neki nacin, al karakteran i prepoznatljiv. Od Carevica do Vukana. Jos samo ako uspeju da prikazu kvalitetan fudbal i dobre rezultate, mogu da izrastu u veoma bitna imena Vose :cheers: Eto, da ne bude da uvek kritikujemo
Last edited by Voja on Fri Mar 29, 2024 10:42 pm, edited 1 time in total.
Image
Locked