28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:1 (1:1)

VošaNS
Posts: 756
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:1 (1:1)

Post by VošaNS »

O severu dalje da raspravljam ne želim, svako ima svoje mišljenje i to je to. Zanima me samo još jedna stvar, ukoliko ima ovde ljudi koji su juče tapšali selektoru zbog čega su?
User avatar
torrente
Posts: 505
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:1 (1:1)

Post by torrente »

VošaNS wrote: Wed Apr 03, 2024 12:37 pm Zanima me samo još jedna stvar, ukoliko ima ovde ljudi koji su juče tapšali selektoru zbog čega su?
hahaha...ludilo ,ne znam sta reci i napisati...da li se zezas ili si ozbiljan,pa majka mu stara ja znam da nam niko ne odgovara ni trener ni uprava ni igraci (Bjekovic),ni selektor ali kultura je valjda neka ipak je jebeni selektor zemlje koja je gle slučaja nasa...
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
Milan
Posts: 4167
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:1 (1:1)

Post by Milan »

Cane wrote: Wed Apr 03, 2024 10:09 am

Što se tiče drugih stvari, za mene je lično negativan utisak teško mrtvilo publike (koje ovaj put i nije bilo malo) sve do otprilike 50 i nekog minuta. Do tada je atmosfera bila gotovo pozorišna, da se jednostavno čovek zapita da li nam navijači na utakmice dolaze pod sedativima kao na sahranu. U isto tužno izdanje se savršeno uklopio i bledi i malobrojni sever koji je najveći deo utakmice navijao s manje od pola gasa. To se na sreću promenilo polovinom drugog poluvremena i od tada je atmosfera bila znatno drugačija, što se odmah osetilo i odzivom igrača na terenu.

Sad svi mi koji komentarišemo suđenje zapitajmo se kakav bi bio odnos sudija, kao i protivničkih igrača, da imamo pravu fudbalsku reakciju publike od starta na sve što se dešava na terenu, a ne ono tužno zevanje. Ovako svi se oni ponašaju krajnje opušteno jer i nemaju razloga da budu drugačiji, šta god da urade reakcije skoro da nema.
Izgleda da treba raditi na edukaciji publike po više osnova, pa ako su već došli na fudbalsku utakmicu onda neka se ponašaju u skladu s tim. Neka za početak pogledaju bilo koju evropsku ili vanevropsku ligašku utakmicu, obrate pažnju na publiku i uporede sa onim što se prečesto vidi i (ne)čuje na Karađorđu.


Ne bih se ovde složio sa tobom. Publika se uključuje shodno dešavanjima na terenu, a juče je dobar deo utakmice bila teška uspavanka, gde ni na drugim stadionima ne bi bilo moguće izazvati neku reakciju. Za taj mrtvi period utakmice bi trebalo da bude zadužena navijačka tribina. Od ostatka stadiona je iluzorno u takvim trenucima očekivati ne znam ti ni ja šta.
POŠTO OBRAZ ???!!!
hvylarn
Posts: 400
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:1 (1:1)

Post by hvylarn »

Sinoć smo zaslužili da pobedimo. Igrači Čuke su došli po bod sa šabanskim pristupom odugovlačenjem i uz pomoć sudije.
No, možda je tako i trebalo da bude pa da im se osvetimo za koji dan u kupu.
Bolja smo ekipa i možemo lagano protiv njih.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4790
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:1 (1:1)

Post by gospodinFKV »

Samo nemojmo pocinjati s tim kako nesto mozemo ''lagano''. Ovaj tim malo sta moze ''lagano'', osim da use** sav minuli mukotrpan trud i rad. Ni onih 4:0 prosle nedelje nisu dosli lagano, dali smo dva gola u trenucima kada ni sami nismo znali kako iste nismo dobili.

Kontre koje smo dozvolili Cukarickom pred kraj utakmice itekako govore u prilog tome da nista tu nije lagano, i da mozemo samo da budemo zahvalni na tome sto je i njihova ekipa puna apsolutnih dunstera zalutalih u fudbal, pa da ne mogu da rese 4 na 2 kontru.

Lepo je sto pobedjujemo, lepo je sto smo konacno nekom spakovali 4 komada, i sto smo vezali lepu seriju bez poraza, ali nista od toga nije doslo lagano. Stavise, sve mi je teze da se setim ekipa Vojvodine koje su nesto resavale lagano. :cheers:
Cane
Posts: 1029
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:1 (1:1)

Post by Cane »

VošaNS wrote: Wed Apr 03, 2024 12:37 pm O severu dalje da raspravljam ne želim, svako ima svoje mišljenje i to je to. Zanima me samo još jedna stvar, ukoliko ima ovde ljudi koji su juče tapšali selektoru zbog čega su?
Ja sam mu aplaudirao. Iz razloga čiste pristojnosti. Ako je došao na naš stadion onda je i naš gost, a nije pristojno nekoga zvati u goste pa ga psovati. Uz to, kakva god da je, manje ili više uspešna, poštujem svoju reprezentaciju jer se tako ponaša civilizovan svet svuda.
S druge strane, bez obzira na zamerke koje većina ljudi ima u pogledu njegovog vođenja reprezentacije nakon uspeha u kvalifikacijama za SP, nisam primetio da se on bilo gde nečim ogrešio o FKV, niti da je bilo šta loše rekao o nama. Zbog svega toga sam mu aplaudirao i činiću to i sledeći put ako se pojavi u ovom svojstvu.
User avatar
Turija
Posts: 10676
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:1 (1:1)

Post by Turija »

Na konto prethodnog, samo bih upitao, da li je selektor Stojkovic ustao da pozdravi publiku?

PS
Inace, potpisujem sve sto je @gospodinFKV napisao o nasoj igri.
Sve na misice.
Cim pomisle da znaju i mogu rutinski, sa manje borbe, kretanja i trcanja stigne kazna. A generalno, sve ekipe iz gornjeg doma su u svim navedenim elementima bolji od nas. Nazalost, da se na zanosimo. Malo imamo kvalitetnog kadra u timu i za vrh domace lige. O Evropi da ne govorim.
Last edited by Turija on Wed Apr 03, 2024 3:10 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Cane
Posts: 1029
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:1 (1:1)

Post by Cane »

Turija wrote: Wed Apr 03, 2024 3:03 pm Na konto prethodnog, samo bih upitao, da li je selektor Stojkovic ustao da pozdravi publiku?
Jeste. Imaš i na fotografijama s utakmice.
User avatar
Turija
Posts: 10676
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:1 (1:1)

Post by Turija »

Cane wrote: Wed Apr 03, 2024 3:09 pm
Turija wrote: Wed Apr 03, 2024 3:03 pm Na konto prethodnog, samo bih upitao, da li je selektor Stojkovic ustao da pozdravi publiku?
Jeste. Imaš i na fotografijama s utakmice.
Ok. Hvala!
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
N13
Posts: 2037
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:1 (1:1)

Post by N13 »

Ja nisam stigao na sam pocetak utakmice, tako da ne znam kakav je aplauz u pitanju, ali svakako da sam bio tu, dobio bi aplauz od mene, kao i sto je dobio kada je prethodni put bio ovde pre oko 2 godine.

Zamislite da je dosao selektor Luksemburga da gleda Koraca. Da li bi dobio aplauz? Verovatno bi, i treba da dobije. Pa onda zasto osporavamo aplauz selektoru sopstvene zemlje? Jednostavno kulura, postovanje. Pa ne moramo mi slaninari hejtovati bas sve sto nije nase. Da smo izvizdali sopstvenog selektora, prvi bi Mandaric koji je sedeo pored istog rekao 'sta je ovo koji djavo, gde sam ja to dosao'.

Sto se severa tice, nezgodna je tema, ne treba se bas prepirati zbog toga ovde. Kako god, nasi su, uvek cu se odazvati na njihovo dozivanje, podrzavam tu pricu i sve sto cine za lokal i najiskrenijije bih voleo da mogu da napune sever svaku utakmicu. I to je ono sto mene zanima, 'sportska' strana te price. Ako postoji neka druga strana te price, ta me ne zanima niti bih razmisljao o tome.
Ali mi fali ona Firma iz perioda 2010-2013. Koliko bi sve bilo lepse da se vrati na taj nivo.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3861
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:1 (1:1)

Post by Deep Purple »

Turija wrote: Wed Apr 03, 2024 3:03 pm Na konto prethodnog, samo bih upitao, da li je selektor Stojkovic ustao da pozdravi publiku?

PS
Inace, potpisujem sve sto je @gospodinFKV napisao o nasoj igri.
Sve na misice.
Cim pomisle da znaju i mogu rutinski, sa manje borbe, kretanja i trcanja stigne kazna. A generalno, sve ekipe iz gornjeg doma su u svim navedenim elementima bolji od nas. Nazalost, da se na zanosimo. Malo imamo kvalitetnog kadra u timu i za vrh domace lige. O Evropi da ne govorim.
U svim navedenim elementima kažeš? Pa evo ja nisam video da je Čukarički u ne znam koliko elemenata kvalitetnija ekipa a eto to ti je tim iz vrha naše lige.

Ne treba sad leteti posle par dobrih rezultata a ne treba ni pljuvati posle jednog nerešenog rezultata.
User avatar
Maki
Posts: 1116
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:1 (1:1)

Post by Maki »

Ja sam pozdravio selektora sa „Uaa”, jer je cigan, naprednjak i apsolutni dunster kome drugi kroje tim i posle koga neće ostati ni kamen na kamenu od reprezentacije.
Pozivanje na kulturu i gostoprimstvo, a istovremeno užasno vređati Pavkova i sve juče prisutne cigane, od selektora do našeg kapitena, je za mene neobjašnjivi dvostruki aršin.

Što se tiče indirekta, možda grešim, ali da sam ja sudija svirao bih ofsajd Vukanovića jer se aktivirao i omeo odbrambenog igrača koji je dodao golmanu.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3843
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:1 (1:1)

Post by Red Marquis »

Ne razumem tu logiku da to što je neko selektor reprezentacije je kao onda za poštovanje. Tom logikom je i svaki trener Vojvodine za poštovanje, a nije da neke od njih niste ispraćivali zvižducima.

Piksija smatram seljačinom i režimskim isprdkom, ali pre svega lošim trenerom koji ništa ne uči iz svojih grešaka. I stoga ne vidim zašto bi mu neko aplaudirao sem ako misli da on radi dobar posao. A ako je to u pitanju, imam prijatelja u optici, mogu da prosledim kontakt. Ne mora neko da zviždi i vređa, ali ne znam u kom univerzumu taj zaslužuje aplauze.
Io odio Belgrado
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4790
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:1 (1:1)

Post by gospodinFKV »

Image
User avatar
rykerfcv
Posts: 745
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:1 (1:1)

Post by rykerfcv »

gospodinFKV wrote: Wed Apr 03, 2024 5:22 pm Image
+1
Posle svake utakmice Vojvodine moze da se napravi komotno 5 mimova.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
Locked