28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:1 (1:1)

Savcic Luka
Posts: 338
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:1 (1:1)

Post by Savcic Luka »

Maki wrote: Wed Apr 03, 2024 4:29 pm Ja sam pozdravio selektora sa „Uaa”, jer je cigan, naprednjak i apsolutni dunster kome drugi kroje tim i posle koga neće ostati ni kamen na kamenu od reprezentacije.
Pozivanje na kulturu i gostoprimstvo, a istovremeno užasno vređati Pavkova i sve juče prisutne cigane, od selektora do našeg kapitena, je za mene neobjašnjivi dvostruki aršin.
:thankyou:
Minja
Administrator
Posts: 1905
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:1 (1:1)

Post by Minja »

Deep Purple wrote: Wed Apr 03, 2024 8:08 am
N13 wrote: Wed Apr 03, 2024 7:47 am
Maki wrote: Wed Apr 03, 2024 7:39 am Što se tiče vređanja po rasnoj osnovi, toga će uvek biti pri masovnijim posetama, jer tada češće dolazi i publika koja nije slaninarski edukovana, niti zna naše igrače.
Vrlo moguce da si u pravu.
Ali ja to ne mogu prihvatiti. Kao 'Toga ce biti uvek i to je to'.
Po meni se protiv toga treba boriti. Kako tacno, ne znam.

Pri tome, te krike na zapadu uvek zapocinje jedna vidjenija persona. Poslednjih 12-13 godina nisam primetio da je propustio ni jednu jedinu utakmicu, ali tamnopute protivnicke igrace uvek pozdravlja na taj nacin. Cesto bude jedini, pa ostane neprimetno. Sinoc se deo mase pridruzio.
Porazavajuce.
Neću mrsiti o utakmici jer drugo poluvreme nisam gledao osim periodično ali ću se nadovezati na tvoj upis.

Nažalost toga će biti sve više, ponovo se kroz politiku vraća desnica po evropi koja je uzela ozbiljan zamah i potencira se priča o migrantima koji su drugačiji kulturološki i kako ne rade, kako uzimaju prosečnom čoveku parče hleba i na taj način skreću
pažnju sa mnogo većih političkih problema.

Neću se praviti lud pa reći kako evropa nije u problemu zbog migranata ali nije u toj meri i ne na taj način kako se predstavlja široj javnosti, to što se radi je opasno jer mogu i mnogi pojedinci koji su iz tih područja da budu u problemu a rade, stvaraju i nisu nikakav problem ali će zbog religije ili boje kože biti na udaru bez nekog drugog razloga.

Tema je kompleksna ali ja osetim da će uskoro doći po evropi do ozbiljnijeg revolta po tom pitanju i da će biti svega.

Omladina je već krenula da revitalizuje slikara možda kroz sprdnju ali to može jako lako da izraste u nešto ozbiljnije.

Već spominju kako vlada “cancel” kultura i kako im se brani da se izjasne.

Mi generalno kao narod nismo to i tih par pojedinaca su matematička greška ali kroz priču o porodičnim vrednostima i sl. počeli su već da ulaze i našem narodu u glavu.

Problemi koje oni misle da vide nisu na toj adresi.

Recimo Nemcima nisu toliki problem migranti ma koliko god da ih ima već to što se staje na put saradnji Rusije i nje a dobro znamo šta bi ta saradnja učinila svetskoj ekonomiji a potura im se ta priča o migrantima i kako su im oni taj ekonomski problem i ostalo.

Mogao bih jako puno da napišem o ovome ali… Tema je utakmica ipak se nadam da je čovečanstvo nešto naučilo za sve ove silne godine.

EDIT: Da samo napomenem nije ovde ništa upućeno ljudima koji su “desničari” da me neko pogrešno nešto ne shvati već se dobro zna o čemu pišem.

Da sad kažem koju o utakmici, jedan kolega forumaš mi je napisao da se ovaj meč igrao pre samo mesec ipo dana mi bi izgubili 1:3 i to je dovoljan pokazatelj koliko je ovaj tim porastao takmičarski i može biti konkurentan svima.
Nažalost još nismo toliko porasli da bi ovakve mečeve rutinski dobijali a Čukarički je juče bio zreo za našu rutinsku pobeduali treba još rada i vremena i ovo sve ide ka nekom lepom pravcu i rastemo kao ekipa. Fale nam bekovi to je evidentno i fali nam direktnije rešavanje napada jer smo često bili na protivničkih dvadeset metara od gola i to je moglo dosta direktnije da se rešava. Da ne idem sad o nekoj pojedinačnoj analizi.
O politici, molimo, na nekom drugom mestu. Ako neko sebi dozvoli da vredja na rasnoj ili nekoj drugoj zakonom kaznjivoj osnovi... policijo sta radis? Kraj price.

Bod očekivan. Igrali smo sa malo jačom ekipom i tu već ne može par finti i driblinga. Moglo je i drugačije, ali to je to. Tu smo negde i tu cemo i ostati zakucani u vremenu i prostoru.
VošaNS
Posts: 754
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:1 (1:1)

Post by VošaNS »

Red Marquis wrote: Wed Apr 03, 2024 4:59 pm Ne razumem tu logiku da to što je neko selektor reprezentacije je kao onda za poštovanje. Tom logikom je i svaki trener Vojvodine za poštovanje, a nije da neke od njih niste ispraćivali zvižducima.

Piksija smatram seljačinom i režimskim isprdkom, ali pre svega lošim trenerom koji ništa ne uči iz svojih grešaka. I stoga ne vidim zašto bi mu neko aplaudirao sem ako misli da on radi dobar posao. A ako je to u pitanju, imam prijatelja u optici, mogu da prosledim kontakt. Ne mora neko da zviždi i vređa, ali ne znam u kom univerzumu taj zaslužuje aplauze.
+1
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1908
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:1 (1:1)

Post by Grbavica.021* »

Uvek sa tobom wrote: Wed Apr 03, 2024 8:52 am
draganas wrote: Wed Apr 03, 2024 8:36 am pa naši pacijenti iz Firme su do pre neki dan oslobađali filozofski fakultet od imaginarnih neprijatelja,
На сликама нисам приметио никог из Фирме, а познајем их доста, одакле теби таква информација? И какве има везе поменута ситуација са ФКВ? Имагинарних непријатеља? Боље да ова расправа престане одмах.

Молим администрацију да реагује, мало мало па се помиње политика, а овде дођем да нешто прочитам и напишем како бих одморио од наслова и портала и политичког препуцавања!
Pravila foruma:
3) Zabranjeno je bilo kakvo uplivavanje politike na forum, kao i protežiranje ili kritikovanje ijedne političke partije. Zabranjeno je pokretanje rasprave, kao i nadovezivanje na istu, o dnevno-političkim temama.
Када је мени сметала политика пре пар месеци онда је било нормално мораћеш се навићи на то. :D
CRD FCV
Posts: 1612
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:1 (1:1)

Post by CRD FCV »

User avatar
021
Posts: 853
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:1 (1:1)

Post by 021 »

Pavkov nije cigan, već Slaninar - zbog toga ga prozivke toliko i pogađaju. Čitava njegova porodica navija za Vojvodinu. Verujem da je Vojvodinu iskreno voleo (možda je i dalje voli) i da ga boli što ga je njegov klub odbacio (na tome imamo zahvaliti najvećem od svih cigana, Lalatoviću), a sve to se reflektuje u njegovim nastupima protiv nas. Ipak, i pored emotivnijih reakcija kod nekih golova, na čemu mu se navodno zamera, on Vojvodinu nikada nije omalovažavao, niti se može smatrati izdajnikom i ciganom poput Ivanića ili Pankova. Zbog toga mislim da nije u redu vređati ovog momka.
User avatar
Turija
Posts: 10674
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:1 (1:1)

Post by Turija »

021 wrote: Wed Apr 03, 2024 9:51 pm Pavkov nije cigan, već Slaninar - zbog toga ga prozivke toliko i pogađaju. Čitava njegova porodica navija za Vojvodinu. Verujem da je Vojvodinu iskreno voleo (možda je i dalje voli) i da ga boli što ga je njegov klub odbacio (na tome imamo zahvaliti najvećem od svih cigana, Lalatoviću), a sve to se reflektuje u njegovim nastupima protiv nas. Ipak, i pored emotivnijih reakcija kod nekih golova, na čemu mu se navodno zamera, on Vojvodinu nikada nije omalovažavao, niti se može smatrati izdajnikom i ciganom poput Ivanića ili Pankova. Zbog toga mislim da nije u redu vređati ovog momka.
Isto mislim o Pavkovu. Jednostavno, ne moze da izdrzi emotivno.
Slazem se i sa Makijem za dvostruke arsine prema Pavkovu.

@Deep
I dalje mislim da se patimo sa ozbiljnijim timovima. Imamo neki jalov posed ( u nazad i u stranu), kao varku o vrednosti. Kako je vec napisao @Minja, kod ozbiljnijih timova par finti i driblinga ne prolazi.

Nasa pozicija na tabeli je potpuno realna.
Cukaricki je meni izgledao opasniji po nas gol, nego mi po njihov. Mi jako tesko prebacujemo igru sa nase polovine na protivnicku, a pogotovo u poslednju trecinu terena. Ako protivnik moze da odrzi visok presing, nemocni smo. O realizacije da ne govorim, jer masimo i zicere. A, to je odraz kvaliteta tima.
Ako par pojedinaca ne urade nesto kapitalno, nereseno maksimalno. I Radnik da nam je dao ona 2 gola, ne znam da li bi dosli i do boda?

Ne volim ja sto je tako i sto ne mogu da pohvalim vidjeno, ali ako hocu da budem realan, onda drugacije ne ide. Voleo bih da me demantuju naredni dogadjaji.

Sto napisao @Voja, sta kaze gospodin Mandaric o svemu vidjenom juce?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
milancl
Posts: 468
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:1 (1:1)

Post by milancl »

Turija wrote: Wed Apr 03, 2024 10:45 pm
021 wrote: Wed Apr 03, 2024 9:51 pm Pavkov nije cigan, već Slaninar - zbog toga ga prozivke toliko i pogađaju. Čitava njegova porodica navija za Vojvodinu. Verujem da je Vojvodinu iskreno voleo (možda je i dalje voli) i da ga boli što ga je njegov klub odbacio (na tome imamo zahvaliti najvećem od svih cigana, Lalatoviću), a sve to se reflektuje u njegovim nastupima protiv nas. Ipak, i pored emotivnijih reakcija kod nekih golova, na čemu mu se navodno zamera, on Vojvodinu nikada nije omalovažavao, niti se može smatrati izdajnikom i ciganom poput Ivanića ili Pankova. Zbog toga mislim da nije u redu vređati ovog momka.
Isto mislim o Pavkovu. Jednostavno, ne moze da izdrzi emotivno.
Slazem se i sa Makijem za dvostruke arsine prema Pavkovu.

@Deep
I dalje mislim da se patimo sa ozbiljnijim timovima. Imamo neki jalov posed ( u nazad i u stranu), kao varku o vrednosti. Kako je vec napisao @Minja, kod ozbiljnijih timova par finti i driblinga ne prolazi.

Nasa pozicija na tabeli je potpuno realna.
Cukaricki je meni izgledao opasniji po nas gol, nego mi po njihov. Mi jako tesko prebacujemo igru sa nase polovine na protivnicku, a pogotovo u poslednju trecinu terena. Ako protivnik moze da odrzi visok presing, nemocni smo. O realizacije da ne govorim, jer masimo i zicere. A, to je odraz kvaliteta tima.
Ako par pojedinaca ne urade nesto kapitalno, nereseno maksimalno. I Radnik da nam je dao ona 2 gola, ne znam da li bi dosli i do boda?

Ne volim ja sto je tako i sto ne mogu da pohvalim vidjeno, ali ako hocu da budem realan, onda drugacije ne ide. Voleo bih da me demantuju naredni dogadjaji.

Sto napisao @Voja, sta kaze gospodin Mandaric o svemu vidjenom juce?
Ako je Čukarički bio juče opasniji po naš gol, onda se ja definitivno ne razumem u fudbal.

Evo suzu ću pustiti koliko mi žao Pavkova. Daleko mu lepa kuća... Verovatno je i Malbašić slaninar pa se zato svađao sa publikom.
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
Cane
Posts: 1026
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:1 (1:1)

Post by Cane »

Pavkov zaista nije nikada bio neprijatelj Vojvodine i iako se dešavalo u žaru navijanja nije zaslužio vređanje i ja mu nisam skandirao ništa pogrdno. Pošto igra u protivničkom timu želeo sam da bude nadigran u svakom pogledu i to mi je bilo sasvim dovoljno. Za mene ni Ivanić nije izdajnik jer iz Voše nije prešao tu gde je sada, iako jeste veliko razočaranje zbog svega onoga što je bio pre i kako smo ga zbog toga doživljavali. Jedini koji zaista jeste persona non grata za sva vremena je ono smeće Pankov i njega teško da mogu pomenuti bez psovke u istoj rečenici. Pavkov je potpuno drugi slučaj i to ne treba poistovećivati.
User avatar
Turija
Posts: 10674
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:1 (1:1)

Post by Turija »

Hajde da se malo prisetimo npr. prvog puvremena i nase igre, nase odbrane po bokovima ( pogotovo levom), presecanja potencijalno opasnih situacija od strane Koraca ( nije dzabe najbolje ocenjeni nas igrac od strane forumasa), lob udarca Pavkova, par oduzetih lopti Vukanovica na nasoj polovini u opasnoj kontri gostiju, suta Kovaca pored gola, suta njihovog Ivanovica, kornera Adzica, potencijalnog penala za goste. Verovatno sam jos nesto i zaboravio, a ne gleda mi se ponovo utakmica.
To sto smo promasili neke sanse, to je odraz nespretnosti nasih igraca i ja ne mogu biti zadovoljan. Mora jos puno da se radi na kretanju i postavci nasih igraca. Velika promaja je u odbrani naseg gola.

Ja sam zadovoljan sto se nije igralo duze, jer ne znam kako bi prosli? Mirisalo mi je da cemo ga pre primiti, nego dati?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9698
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:1 (1:1)

Post by Voja »

Mene jedino sto je iznerviralo na utakmici je to kako je Ivanovic okrenuo Djordjevica u nasih 16m, kao da nam je bek bio debitant na utakmici. Sreca pa je sut otisao preko gola.
Image
milancl
Posts: 468
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:1 (1:1)

Post by milancl »

Turija wrote: Wed Apr 03, 2024 11:31 pm Hajde da se malo prisetimo npr. prvog puvremena i nase igre, nase odbrane po bokovima ( pogotovo levom), presecanja potencijalno opasnih situacija od strane Koraca ( nije dzabe najbolje ocenjeni nas igrac od strane forumasa), lob udarca Pavkova, par oduzetih lopti Vukanovica na nasoj polovini u opasnoj kontri gostiju, suta Kovaca pored gola, suta njihovog Ivanovica, kornera Adzica, potencijalnog penala za goste. Verovatno sam jos nesto i zaboravio, a ne gleda mi se ponovo utakmica.
To sto smo promasili neke sanse, to je odraz nespretnosti nasih igraca i ja ne mogu biti zadovoljan. Mora jos puno da se radi na kretanju i postavci nasih igraca. Velika promaja je u odbrani naseg gola.

Ja sam zadovoljan sto se nije igralo duze, jer ne znam kako bi prosli? Mirisalo mi je da cemo ga pre primiti, nego dati?
Od 75og minuta otprilike i one stative Ivanovića smo potpuno stali. I to što su oni imali kontre je plod našeg pomalo grlom u jagode napadanja. Nisam ni ja zadovoljan sa tih poslednjih 15+5 minuta. Imali jesu neke prilike, ali smo ih rasturili, samo su odugovlačili i valjali se kao da ih je Ćurčić doveo. Nama fale pametnija rešenja od protivničkih 25 metara, neko lucidniji i racionalniji, par puta smo hteli da se ušetamo u gol i prekomplikovali.

I nisam cele sezone zadovoljan istim tim Đorđevićem kog sad svi kude, a velika većina ga dizala u nebesa. I dalje sam ubeđen da je Gruzijac ogroman potencijal. Kiksao je, jeste, ali je sigurno najbolje rešenje na levom beku, pod uslovom naravno da je zdrav. Protiv Đorđevića ništa lično, uvek sam uz naše igrače, i čestitam mu jubilej u našem dresu.

Što se tiče Ivanića, Pavkova i sličnih, ja ne znam čemu polemika. Poslednji put ću reći svi ti koji su igrali nekad kod nas i posle prešli u crvene ili crne, makar iz vijetnamske beton lige za mene su izdajnici zauvek. Ej, pa mi smo se u tog Ivanića kleli. Tom logikom i Pankov je ok, nije se radovao kad nam je dao gol u dresu Čuke, ma dajte molim vas.

Pošto će sad Maki da se javi i poliva po Vukanoviću, Njegošu, Raduloviću i ostalima - njima puna podrška dok god se bore i ginu, kao što rade do sada, i naša deca da im pozavide.
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Turija
Posts: 10674
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:1 (1:1)

Post by Turija »

Mislim da su sva tri prelaska ( Pavkov, Ivanic, pankov) razlicita i tu delim misljenje sa @ Cane.

Za Pavkova imam najvise razumevanja. Pavkova je oterao Lalatovic iz Vose ( sto je i napisao @021).
I sta je trebalo da zato onda odbije poziv zvezde? Zameram mu jedino sto nije mogao da se uzdrzi u gnevu. Danas se ne uzdrzavaju u ponasanju ni mnogo vidjenije javne licnosti, a ne fudbaleri.

Ivanic
Delimicno je ispostovao Vosu. Nije presao u blizance, kad su ga trazili, vec posle. I ko zna pod kakvim okolnostima? Kakva je razlika npr. izmedju prelaska u cz njega i Kataija, a velika u omrazi kod nekih nasih navijaca?

Pankov, jedino i potpuno, zasluzuje da ga ne vidimo ni na tribini u Novom Sadu, kao i Mudrinski, Lerinc i jos podosta njih, ali oni, svakako, nece doci u Vosu da zavrse karijeru.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8843
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:1 (1:1)

Post by Radoye »

Najludje je da je cigan Ivanic zapravo grobar iz grobarske familije...

Nemam ja neku posebnu emociju prema nasim igracima koji su kod njih, isto kao i bilo koji drugi njihov igrac. Ko ih j**e. Veci su problem oni koji navijaju za njih dok nose nas dres, bilo da su tu ponikli bilo da su dosli sa strane. A i tu postoji podela na one koji profesionalno odradjuju svoj posao i posteno oznoje svoj dres i na one koji su protiv "svojih" igrac manje na terenu, a i takvih smo imali.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Savcic Luka
Posts: 338
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:1 (1:1)

Post by Savcic Luka »

Čitam, a ne stižem ništa da pišem od utorka, ali sad ću.

Prvo da kažem da bih se složio sa Turijom u 99% napsanog. Naša igra od početka ovog dela sezone ne napreduje ili napreduje vrlo malo. Pre bih rekao da na pojedinim utakmicama pojedincima bude dan, pa se to odrazi na ceo tim. Ova tekma je pokazala opet da mi nemamo rešenja u napadu niti menjamo nešto tokom vremena. Nisam fudbalski znalac, dolazim iz drugog sporta, ali je logika vrlo slična, pa ću uzeti Serija kao primer.
Vrlo brzo je postalo jasno da je opasan, pa ga udvajaju. To otvara prostor drugim igračima. Tako smo i dali go. Fenomelnalo je čovek prebacio na deanu stranu, dobar centaršut i Ivanić dobija sjajnu loptu u peterac i go.
Ja potpisujem da ovo nije uigrano, je posle toga to nismo ni jednom pokušali. Campbell je u drugom opet uneo promenu ritma (kao protiv Pazara), ali ni jedna lopta sa leve na desnu stranu.
Drugi primer je UN u kontri kad je od svih rešenja odabrao najlošije. Ima do igrača, ali to su akcije koje moraju biti uigrane. Tu se isto jasno videlo da mi to nemamo. Naravno, da pustiš majstore na teren oni bi to rešili bez treninga, ali mi nemamo majstore ove igre. Medjutim imamo solidne pojedince koje treba skockati.

Slažem se sa Deep-om kad kaže da to deluje bolje, ali matori i dalje jako slabo u odnosu kako treba da bude i progres je jako spor. I ne mislim da bismo mi ovo pre tri meseca izgubili sa 1:3.

I treća stvar, Zuka ne igra 10 i celo prvo poluvreme se spušta po loptu i često je okrenut ledjima ka protivničkom golu, a to je opet postavka igre. Ponoviću oni što je Rabba pisao x puta: Mateus, Njegoš, Zuka ili Savićević, ili možda obojica (nemam pojma).

MAJMUNSKI KRICI - iskreno nisam ih čuo, ali pretpostavljam o kome se radi. Ja sam se pre nekog vremena pomerio da sedim bliže jugu jer su me neke priče i komentari koji su dopirali do mene prilično nervirali.

Skandiranje Pavkovu ne pdržavam. Ako je istina što je par ljudi ovde reklo da mu je porodica Slaninarska, tek onda ne podržavam. Njegova reakcija nije primerena sportisti, ali je došla nakon našeg vredjanja. Čovek se tukao sa Koraćom celu utakmicu. Poštena borba u kojoj je izgubio na našu radost, ali šta je trebao da se ne bori?!
Lično, nikada neću vredjati ni jednog igrača i to je moj stav. Mora baš da bude ljudski odron. Bilo ko od nabrojanih nije to pokazao
A skandiranje “cigani, cigani” je jako izlizano, pogotov u ovom momentu, što je Maki objasnio.
O selektoru je Maki takodje rekao i moje mišljenje, kao i još neki.

I na kraju, na Firmu nemam nikakve zameraka na ponašanje. Protiv Pazara sportski i navijački, kao i u utorak. Pevaju svo vreme. Bilo bi lepo da je Sever puniji, ali to je već druga tema.
Ono što mi se ne svidja jeste što mi klinac prenosi da se na ulici dešava da neki stariji navataju neke klince (naravo odnosi 5:1) i vade im telefone, maltertiraju itd. Njegov drug je to doživeo. Jbg velika je razlika kada je neko 3. srednje, a neko 8. razred, plus što taj klinci nije u navijačkom fazonu. Da, jeste zvezdaš, ali onaj kog generalno boli ona stvar za ovu priču. Mislim da se tu treba praviti razlika.
Locked