28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:1 (1:1)

Locked
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2680
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:1 (1:1)

Post by Grof Žekula »

Двадесет и седам кола нам је требало да уђемо у плус са гол разликом. За нас, баш сад, а за разлику од САД, почиње „априлско лудило“. Борба за полуфинале купа и што бољу стартну позицију пред последњи, трећи, круг првенства.

Радује једна чињеница. Колико год да ротирамо, што због Божиних замисли, што због принуде, они који нису играли никако, сад почињу некако, они који нису улазили ни у прилику за гол, сада то чине, а они који су промашивали непромашиво, сада су неумољиви. Потпуна ротација свега. Зачуђујуће по нас, на боље!

Са Брђанима ћемо играти два пута у осам дана, а не леже нам никако последњих година. Време је да видимо да ли је ово само тренутни наш бљесак, или има нечега више!
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1913
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, utorak 18.30

Post by Grbavica.021* »

„Европски” дерби на „Карађорђу”
https://www.zurnal.rs/scc/clanak/180364 ... -karadordu

Продаја улазница
ВОЈВОДИНА – ЧУКАРИЧКИ
Карте за утакмицу између Војводине и Чукаричког моћи ће да се купе на стадиону Карађорђе на дан утакмице. Карте за запад биће 800 динара, док ће карте за исток бити 500 динара. Као и увек, за све који дођу са Вошиним обележјима, биће бесплатан улаз на источну трибину. Благајне се отварају у 17 часова. :cheers:
User avatar
LIMAN
Posts: 198
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, utorak 18.30

Post by LIMAN »

Imamo niz dobrih rezultata, dolazi nam direktni rival u borbi za Evropu, protiv koga smo vodili 2:0 u Beogradu i na kraju izvukli bod, prosle godine su nas izbacili u kupu u sred Novog Sada, duznici su nam veliki. Vreme reklo bi se idealno, predvecernji termin, svi stizu i sa posla, i iz skole (eventualno bezanje sa poslednjeg casa :mrgreen: ). Kome su skupe karte, uvek moze da udje na istok besplatno.

Voleo bih sad da cujem razloge i izgovore zbog koga neko sutra nece biti tamo gde nam je svima mesto, na stadionu. :whistler:
Само храбро до нове победе, але...
User avatar
Mare_Liman
Posts: 966
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, utorak 18.30

Post by Mare_Liman »

Не памтим овакву еуфорију и исчекивање утакмице, само да крочим на стадион, уторак преподне и поподне ко преживи причаће, било нас је кад није ишло у сјајној бројци, ред је да се сад пружи максимална подршка и да се добро попуне трибине, додуше мислим да смо опет ми кључан фактор ко против Новог Пазара, без звиждука, само максимална подршка до краја и да на крилима трибина упишемо та 3 бода...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Deep Purple
Posts: 3862
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, utorak 18.30

Post by Deep Purple »

Protiv Čukaričkog su stvari jasne. Pobednik će biti ekipa koja bude želela više pobedu, znam izlizano zvuči ali je tako. Prošle sezone smo ih pobedili 3:2 gde smo stvarno energetski više želeli pobedu a izgubili u kupu gde su oni energetski želeli više pobedu odnosno prolaz.

Verujem da smo kvalitetnija ekipa i mislim da će pobediti tim koji bude bolje kontrolisao vezni red. Odlučiće duel Petrović - Docić.

X faktor bi mogao da bude Savićević dobiće prostora kada budu udvajali Sery-a.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1370
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, utorak 18.30

Post by Uvek sa tobom »

Треба обратити пажњу највише на прекиде имају Доцића и Аџића на то су углавном добијали мечеве на њихово извођење и центрирање, игра им није нешто сјајна пратио сам задњих пар утакмица, док нису дали го Пазару, Пазар био бољи на брду, а треба се свакако пазити и Павкова он нам га увек некако завуче :mrgreen:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Saki
Posts: 44
Joined: Sun Jan 15, 2023 1:19 am
Location: Liman III

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, utorak 18.30

Post by Saki »

LIMAN wrote: Mon Apr 01, 2024 9:38 am Imamo niz dobrih rezultata, dolazi nam direktni rival u borbi za Evropu, protiv koga smo vodili 2:0 u Beogradu i na kraju izvukli bod, prosle godine su nas izbacili u kupu u sred Novog Sada, duznici su nam veliki. Vreme reklo bi se idealno, predvecernji termin, svi stizu i sa posla, i iz skole (eventualno bezanje sa poslednjeg casa :mrgreen: ). Kome su skupe karte, uvek moze da udje na istok besplatno.

Voleo bih sad da cujem razloge i izgovore zbog koga neko sutra nece biti tamo gde nam je svima mesto, na stadionu. :whistler:
Ne moramo bežati, raspust je :mrgreen:
SlaninarIzNS
Posts: 16
Joined: Sun Jan 21, 2024 8:40 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, utorak 18.30

Post by SlaninarIzNS »

Kolika Cena karte za sever? Moze neko odgovoriti ko zna :mafia:
User avatar
Maki
Posts: 1119
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, utorak 18.30

Post by Maki »

SlaninarIzNS wrote: Mon Apr 01, 2024 11:46 am Kolika Cena karte za sever? Moze neko odgovoriti ko zna :mafia:
Fudbal se igra vikendom?
SlaninarIzNS
Posts: 16
Joined: Sun Jan 21, 2024 8:40 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, utorak 18.30

Post by SlaninarIzNS »

Ne bojkotuje Firma na instagramu SU stavili svi na sever. Samo me zanima kolika Cena ocu I ja da idem
:)
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1370
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, utorak 18.30

Post by Uvek sa tobom »

SlaninarIzNS wrote: Mon Apr 01, 2024 11:50 am Ne bojkotuje Firma na instagramu SU stavili svi na sever. Samo me zanima kolika Cena ocu I ja da idem
:)
Углавном буде око 200 дин.-север.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Rakovac
Posts: 101
Joined: Sun Sep 24, 2023 5:59 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, utorak 18.30

Post by Rakovac »

Ajde da nastavimo ovde temu vezanu za ulaznice kao i posećenost stadionu. Mislim da mi tu imamo dvostruki problem, prvi problem je uprava koja se nedovoljno bavi osmišljavanjem načina kako da se proda pre svega više godišnjih karata a ima i do nas navijača koji smo jezivo razmaženi i uvek tražimo dlaku u jajetu.
Čim se završi sezona, jedna od najvažnijih aktivnosti uprave bi trebalo da bude animiranje vojvodinaša za kupovinu godišnjih karata a trebalo bi obavezno da na polusezoni prodaju i polugodišnje sezonske karte. Znači NS i okolina bi trebalo početkom leta da gore na bilbordima sa "učlani se" i "kupi i ti godišnju". Škole,fakulteti, nagradne igre, radio, TV ... itd ima puno, puno ideja.
Mislim da bi i mi na forumu mogli da se uključimo u tu akciju, ima ovde puno kreativnih ljudi čak i ako se klub po starom lošem običaju ne bude bavio tim pitanjem, predlažem da se odmah na kraju ove sezone otvori jedan topik na tu temu koji će biti udaran i evo što da ne i da napravimo takmičenje koliko je ko uspeo da animira ljudi da kupe godišnju a mogli bi i da napravimo neki naš brojač prodatih godišnjih. Svi mi znamo jako puno ljudi koji su nekada dolazili na stadion a sada ih nema, evo ja kada bi se bavio tim pitanjem sigurno bi mogao dosta njih da nagovorim da za početak uzmu godišnju pa makar i ne dolazili baš na svaku utakmicu.
A što se tiče ovih pojedinačnih cena ulaznica, sramota je reći da su skupe pa i da jesu - što niste kupili godišnje.
Cane
Posts: 1031
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, utorak 18.30

Post by Cane »

Utakmica koja može mnogo toga da nam donese i za koju pre koju nedelju nismo očekivali da ćemo je čekati u ovako pozitivnoj atmosferi. Zato u nju moramo ući jako, ali pametno i oprezno s druge strane. Čukuraši, bez obzira na trenutnu formu koja nije baš u zenitu, dobro znaju kako se igraju ovakve utakmice i mislim da će njima baš odgovarati to što se pritisak i povećana očekivanja prenose na našu stranu, što nekad ume vezati noge i dovesti do kiksa čemu smo do sada bili veoma skloni.
Nadati se da smo nešto naučili iz prethodnih grešaka i da se neće ponavljati. Ako budemo stabilni i sigurni na našoj polovini nekako ne sumnjam da ćemo napred biti efikasni. Generalno, ako gledamo svaku poziciju u timu mi smo u prednosti, samo to treba pretočiti u igru.
Što se tiče nas na tribinama, kao što je već rečeno, treba pružiti ozbiljnu i konstantnu podršku od starta pa do samog kraja, dok se igra i poslednji minut nikakvih zvižduka ne sme biti, posle već prema zaslugama.
Nadam se da će i brojnost biti na nivou, pa u tom smislu svako da poradi koliko može, a ja sam animirao trojicu drugara koji i nisu baš redovni na stadionu :)
Svako da uradi barem približno i neće biti brige za tribine :wink:
User avatar
Mare_Liman
Posts: 966
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, utorak 18.30

Post by Mare_Liman »

SlaninarIzNS wrote: Mon Apr 01, 2024 11:50 am Ne bojkotuje Firma na instagramu SU stavili svi na sever. Samo me zanima kolika Cena ocu I ja da idem
:)
Или 200, ал чим нису ставили у опис објаве вероватно је бесплатно ко и сваки пут најмањи је проблем да те пусте без карте...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3969
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, utorak 18.30

Post by Rabba »

Stefan Đorđević je u Surdulici 100. put bio u dresu Vojvodine. Čestitke Đorđeviću.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Locked