30. kolo: VOJVODINA - TSC 3:2 (2:0)

Locked
milancl
Posts: 471
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja 16.30

Post by milancl »

Pobeda je najbitnija. Imali smo malo i sreće. Imamo i poništen gol, koji nikom ne bi bio poništen. A prava majstorija Serija. Ne, ne želim da pišaju po nama ko kako stigne, i za mene smo oštećeni. Batalite toga nama ne treba pomoć. Je*e nas ko kako stigne...

Čestitke ekipi na pobedi. Njegoše svaka čast majstore. Ono tvoje radovanje ja tumačim kao slaninarsko, ostali neka tumače kako hoće.

Jedan Bence Šoš, patuljak, menadžerska kombinacija, kom su samo dali jednom na rešenoj utakmici da šutne penal, koji nikad ništa nije uradio skoči kraj Đorđevića, a mi se pitamo dal je Guram najbolja opcija na levom beku.

Ne slažem se da je nekvalitetan meč, da su dresovi nekog premijerligaša tu bi bilo padanje u nesvest od kvaliteta.

Više smo zaslužili pobede u oba meča protiv Čuke, ali ovaj epilog je najbolji, i ovakva pobeda najslađa.

Pružimo podršku ovoj ekipi, vidimo se za vikend u Topoli gde ih pobeđujemo lakše nego danas ako budemo pametni.

P. S. Gledaću Lazetićevu izjavu do vikenda hiljadu puta, kakve legende :cheers:
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Deep Purple
Posts: 3869
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja 16.30

Post by Deep Purple »

gospodinFKV wrote: Sun Apr 14, 2024 6:37 pm Njegosu dati ispisnicu sada zasto sto je sakom udarao grb kod proslave gola :!: :!: :!: :greenbutt:
Koga li će sad da okači na instagramu !!!

Ja sam garantovao za ovog momka !

:Glasom Ivice Ilieva:

Bravo momci, nabacio si osmeh ljudima koji su se pekli 90 min na istoku i zaboraviće na sve to.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9716
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja 16.30

Post by Voja »

Jedino sto me posteno iznerviralo je to da nismo mogli ni 3 minuta po izlasku iz svlacionice da izdrzimo, a da ga ne primimo. Sve ostalo je bilo prema nekom mom ocekivanju sto sam najavio i jos posle pobede u Pancevu. Seri da cistu loptu jednom beku (prvo poluvreme) on je ispuca u aut (ispred naseg gola), da pred kraj cistu loptu drugom beku on je centrira 3 metra ispred sebe (ispred njihovog gola) - katastrofa. Kako se igralo moramo biti srecni sto su Njegos i Korac zavrsili mec bez drugog kartona. Izmene nisam niti ih jos uvek razumem.
Sve ostalo je bilo pozitivno!!!
Last edited by Voja on Sun Apr 14, 2024 6:54 pm, edited 1 time in total.
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8853
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja 16.30

Post by Radoye »

milancl wrote: Sun Apr 14, 2024 6:38 pm Ne slažem se da je nekvalitetan meč, da su dresovi nekog premijerligaša tu bi bilo padanje u nesvest od kvaliteta.
Ajd' da ne preterujemo. Bila je utakmica prava ostrvska ali neki derbi tipa recimo Bolton - Vigan. Jako je ovo daleko od premijer lige.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Vladimir
Posts: 124
Joined: Sun Aug 21, 2016 9:35 pm
Location: Telep

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja 16.30

Post by Vladimir »

Sad sam došao sa utakmice i baš sam zadovoljan pobedom, samo ne sviđa mi se što smo igrali povučeno.
Trebali smo više napadati a ne da strahujemo do kraja.
Svaka čast igračima na pobedi.
Телеп
User avatar
Mare_Liman
Posts: 981
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja 16.30

Post by Mare_Liman »

Уфффф не треба писати док се не слегну утисци до сутра, спектакл, заслужили смо та 3 бода, момцима максимална ПОДРШКА! Како бих волео да крунишу ову сезону купом, и ако имамо 6 цигана у екипи, сви до једног гину, нема лепше, вратило нам се за све просуте бодове и примљене голове у последњим минутима ! ПАЗИ ВОША ГАЗИ !!!
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Mark Renton
Posts: 128
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja 16.30

Post by Mark Renton »

Image
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1924
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja 16.30

Post by Grbavica.021* »

User avatar
Deep Purple
Posts: 3869
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja 16.30

Post by Deep Purple »

Image
vdn slaninar
Posts: 1013
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja 16.30

Post by vdn slaninar »

Нећу цепидлачити,честитке момцима и тренеру на великој победи.У утакмицама против Тсц и Чуке смо показали да нисмо лошији од њих,ја ћу рећи субјективно и бољи за нијансу.Имамо простора да будемо још бољи,јер правимо доста глупих грешака,које морамо да решимо.Надам се да ћемо до краја плеј офа бити на овом и вишем нивоу.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3869
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja 16.30

Post by Deep Purple »

Ali nonšalancija Sery-a u nekom 88-89 minutu na našoj polovini, Sos ga napada a on u prvoj brzini lagano ga zaobilazi, okreće, vrti, pa ga vrati i onda lagano vrati loptu nazad. kakav igrač ljudi. Samo da je malo više sebičan.
Rakovac
Posts: 102
Joined: Sun Sep 24, 2023 5:59 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja 16.30

Post by Rakovac »

Ne tako davno glavni problem nam je bila sredina terena a sada najviše zahvaljujući Njegošu koji kida na sredini tu smo uvek OK a i Zuka i Savičević su korektni. Videćemo kako će to izgledati protiv blizanaca, verujem da ćemo Partizanu glat parirati u sredini, protiv Zvezde sumnjam.
Sada imamo drugi problem-odbrana, pre svega bekovi. Ovaj Lazarević čovek se stvarno trudi ali svako bolje krilo ga kao danas odvali. Ni na levoj strani nije bolje ja ništa ne razumem ovo sa Indiom na beku, to možeš igrati protiv loših ekipa a protiv boljih timova je to jako riskantna rabota. I centarhalfovi su tanki podnošljivo je samo kada se upare Crnomarković i Korać, podnošljivo i ništa više od toga. Kada igra Jeličić to je već komedija.
Jako nam fali i uigranost i kontinuitet, evo TSC godinama nije promenio trenera, kostur tima im uvek ostaje i lepo se vidi da mogu i žmurećki da nalaze po terenu jedni druge. Potrebno nam je dve tri sezone da ne menjamo trenera i da nam svake godine dođe i ode par igrača a ne da svake godine promenimo tri četvrtine tima.
User avatar
LIMAN
Posts: 198
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja 16.30

Post by LIMAN »

Komplet zadnja linija nam treba + Korac. Videlo se danas cim je Jelicic u postavi da je to nesigurno, uopste nismo iznosili loptu pasom iz zadnje linije nego je Carevic konstantno ispucavao i trazio Ivanovica, a i ovaj je slabo primao te lopte. Takodje ispucavanja Carevica moraju biti jaca, jedva pola prebaci.
Sudija nam je sudio kao kad igramo sa blizancima, u najmanju ruku. Ne znam kako je vama od kuce izgledalo, ja vam prenosim utiske uzivo s utakmice, propustio je da da 3-4 zuta kartona TSCu, a zna se kako bi onda pazljivije morali da igraju. Nama naravno nije propustio da da nijedan. Imamo srece sto nam nisu pali pred kraj u kaznenom, dunuo bi penal, ne bi trepnuo.

Jaaako slatka i bitna pobeda i 4. mesto. Bilo bi lepo da se iscimamo u lepom broju do Topole, da napravimo domacinsku atmosferu i da probamo da ih deknemo jos jednom, sto da ne.

A sto se Njegosa tice, parafraziracu Gorski Vijenac: A u nogama Njegosa Petrovica, svaka lopta bice ubojita!
Само храбро до нове победе, але...
VošaNS
Posts: 763
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja 16.30

Post by VošaNS »

Bravo momci! Vratilo nam se za sve od starta. Lepa brojka na zapadu i istoku, verujem da bi bilo još više ljudi na istoku da se meč igrao uveče. Čekamo malo da se slegnu utisci pa o meču hladne glave :cheers:
Savcic Luka
Posts: 344
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - TSC, nedelja 16.30

Post by Savcic Luka »

Prvi, vrući utisci… :D

Kasnimo klinac i ja na tekmu, ulazim i nemamo gde da sednemo!! Treću utakmicu za redom dolazi i moj kum,a tu je još jedan gari, ali danas opravdano odautan (van Srbije), tako da od mene skroman doprinos povratku na stadion starih Slaninara.

Bez detaljisanja, zaslužena pobeda, ali zaslužena!!

Ja ne da ne razumem izmene, nego ne razumem ni ideju tih izmena. Kontam da je Radulović trebao dobiti minute, ali u 59’ izvaditi Kempbela koji je medju liderima u zadnjih par utakmica, a danas se pokazalo i zašto sam govorio da treba da šutira. A ako mi neko može objasniti ideju da se izvedu oba ofanzivna vezna?!

I na kraju, Istočnoj tribini svaka čast! Ja sam prokuvao na Banovom brdu prvo poluvreme i svo vreme kukao klincu kako smo trebali ići na zapad. Gledam danas i skidam kapu svima tamo.
Locked