32. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:0

User avatar
Milan
Posts: 4200
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17.30 (A1P)

Post by Milan »

Pre utakmice sam priželjkivao 0:0 uz našu bolju igru i to sam i dobio. Ne znam da li su cigani igrali sa pola gasa i nezainteresovano (svakako su igrali sa podmlađenom ekipom), ali smo bili daleko bolji do 70. minuta. Opet se pokazalo da nemamo snage za svih 90 i to se što pre mora ispraviti.

Gotovo svi su odigrali odlično, a posebno bih istako Gurama, Mateusa i nadasve Ivanovića. Ivanović je odlično izgledao na terenu i ne bi se reklo da mu je tek 20. Svaka čast! Vukan je isto bio sjajan. Zamerke idu Zukiću (koji je sa dva bolja pasa mogao da reši utakmicu) i Lazareviću (koliko god se trudio, u odbrani je ozbiljno plivao i lako su ga pretrčavali).

Što se tribina tiče, istok je delovao kao potpuno naš (baš sam bio oduševljen), dok sam sad na snimku čuo da su se cigani ipak dovikivali sa zapadom. Šteta što na deo do juga ne instaliramo 50-ak naših i neutrališemo ih skroz svojim prisustvom. Sever jako slab sa brojkom, dok su cigani jako loše navijali (srećom). Prošli partizan u gostima smo brojčano jako loše odradili, a sad imamo priliku da to popravimo. Gre'ota da nas oba puta ne bude dok im tribine zvrje prazne i imamo priliku da napravimo domaćinsku atmosferu.

p.s. Sramota za Jovanovića, ali je očigledno dobio instrukcije kako da se zavadi s navijačima i olakša svoj odlazak iz Vojvodine. Uigrana šema...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Mark Renton
Posts: 132
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17.30 (A1P)

Post by Mark Renton »

Milan wrote: Sun Apr 28, 2024 10:25 pm Pre utakmice sam priželjkivao 0:0 uz našu bolju igru i to sam i dobio. Ne znam da li su cigani igrali sa pola gasa i nezainteresovano (svakako su igrali sa podmlađenom ekipom), ali smo bili daleko bolji do 70. minuta. Opet se pokazalo da nemamo snage za svih 90 i to se što pre mora ispraviti.

Gotovo svi su odigrali odlično, a posebno bih istako Gurama, Mateusa i nadasve Ivanovića. Ivanović je odlično izgledao na terenu i ne bi se reklo da mu je tek 20. Svaka čast! Vukan je isto bio sjajan. Zamerke idu Zukiću (koji je sa dva bolja pasa mogao da reši utakmicu) i Lazareviću (koliko god se trudio, u odbrani je ozbiljno plivao i lako su ga pretrčavali).

Što se tribina tiče, istok je delovao kao potpuno naš (baš sam bio oduševljen), dok sam sad na snimku čuo da su se cigani ipak dovikivali sa zapadom. Šteta što na deo do juga ne instaliramo 50-ak naših i neutrališemo ih skroz svojim prisustvom. Sever jako slab sa brojkom, dok su cigani jako loše navijali (srećom). Prošli partizan u gostima smo brojčano jako loše odradili, a sad imamo priliku da to popravimo. Gre'ota da nas oba puta ne bude dok im tribine zvrje prazne i imamo priliku da napravimo domaćinsku atmosferu.

p.s. Sramota za Jovanovića, ali je očigledno dobio instrukcije kako da se zavadi s navijačima i olakša svoj odlazak iz Vojvodine. Uigrana šema...
Sever je standardan sto se tice brojke, ali je i dalje najveca boljka sto nikako da prebace ovu brojku i omasove sever na ovakvim utakmicama
Wild Srem
Posts: 128
Joined: Mon Feb 21, 2022 7:54 pm

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17.30 (A1P)

Post by Wild Srem »

Koliko brutalan dan, falio je taj jedan gol da izgorimo.
Meni utisak meca momenat kad Korac stavlja u dzep Kataija tu negde ispred njihove klupe i posle tog dize ruke ka zapadu, a mi u ekstazi otprilike. Svaka cast momcima ovo hocu da gledam, jbt u svaki duel smo ulazili kao da je poslednji, neeeee pamtim kada je tako bilo,da smo i izgubili ne bi imao po reci da kazem,bas su se borili do kraja, svaka cast svakom !
Pohvale i za nas na tribinama, vidite da sve mozemo samo kad se malo iscimamo, a klub to isprati.
Najzalije je sto ovakva ekipa moze da ostane bez Evrope zbog ranijih rezultata dok nije sve leglo.
MAKSIMALNA PODRSKA DO KRAJA, STA GOD DA BUDE.
ssnigd
Posts: 3394
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17.30 (A1P)

Post by ssnigd »

Oko Laneta juniora, voleo bih da cujem njegovu izjavu oko ove sage odlazi/ne odlazi, pre nego sto dam sud.
On je dete koje se moze vratiti na put i ukazati ruzna proslost.
Pitanje je, da li mi to zelimo ili mozemo.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
fcvisart
Posts: 62
Joined: Wed Jul 13, 2022 12:04 pm

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17.30 (A1P)

Post by fcvisart »

Svaka čast svima!
Voleo bih videti Njegoša i Mateusa zajedno (možda umesto Zukića). Mislim da bi to bio pun pogodak sa Vukanom.
Još jednom svaka čast svima, a u četvrtak svi na jna!
Najveća ljubav, jedina moja, Vojvodina!
User avatar
rykerfcv
Posts: 787
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja u 17.30 (A1P)

Post by rykerfcv »

Mark Renton wrote: Sun Apr 28, 2024 10:31 pm
Milan wrote: Sun Apr 28, 2024 10:25 pm Pre utakmice sam priželjkivao 0:0 uz našu bolju igru i to sam i dobio. Ne znam da li su cigani igrali sa pola gasa i nezainteresovano (svakako su igrali sa podmlađenom ekipom), ali smo bili daleko bolji do 70. minuta. Opet se pokazalo da nemamo snage za svih 90 i to se što pre mora ispraviti.

Gotovo svi su odigrali odlično, a posebno bih istako Gurama, Mateusa i nadasve Ivanovića. Ivanović je odlično izgledao na terenu i ne bi se reklo da mu je tek 20. Svaka čast! Vukan je isto bio sjajan. Zamerke idu Zukiću (koji je sa dva bolja pasa mogao da reši utakmicu) i Lazareviću (koliko god se trudio, u odbrani je ozbiljno plivao i lako su ga pretrčavali).

Što se tribina tiče, istok je delovao kao potpuno naš (baš sam bio oduševljen), dok sam sad na snimku čuo da su se cigani ipak dovikivali sa zapadom. Šteta što na deo do juga ne instaliramo 50-ak naših i neutrališemo ih skroz svojim prisustvom. Sever jako slab sa brojkom, dok su cigani jako loše navijali (srećom). Prošli partizan u gostima smo brojčano jako loše odradili, a sad imamo priliku da to popravimo. Gre'ota da nas oba puta ne bude dok im tribine zvrje prazne i imamo priliku da napravimo domaćinsku atmosferu.

p.s. Sramota za Jovanovića, ali je očigledno dobio instrukcije kako da se zavadi s navijačima i olakša svoj odlazak iz Vojvodine. Uigrana šema...
Sever je standardan sto se tice brojke, ali je i dalje najveca boljka sto nikako da prebace ovu brojku i omasove sever na ovakvim utakmicama
+1
Ова бројка на северу је стандардна,само против тсца и чукаричког је било слабије.Мислим да ће се у наредним сезонама то поправити,још ако изборимо Европу следеће сезоне.Не бринем се ја за то.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
Duplof
Posts: 884
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:0

Post by Duplof »

Sad kad su mi se slegli utisci od juče mogu i napisati neki moj utisak o jučerašnjoj utakmici.

Momci su odigrali onako kako svi to želimo - hrabro, otvoreno, sa dovoljnom količinom sportskog "bezobrazluka". Ni u jednom momentu nisu klonuli, ni nakon propuštenih prilika, ni kad je zvezda bila u svojim kratkotrajnim naletima, ni kad su (videlo se na samom kraju utakmice) skroz bili umorni. Većinski jesmo bili bolji, ali smo imali padove u igri kada je zvezda počela ozbiljnije s napadima, pogotovo pred kraj utakmice. Ne mislim da smo ih oduvali, ali definitivno imamo čemu da se nadamo do kraja sezone, i u ligi, i u Kupu.

Ono što im je Seri radio juče nije sve, siguran sam da može on i bolje i da municiju sprema za finale Kupa. Lepo su se poklopili Korać i Crnomarković, čine lep tandem skroz nazad u odbrani. Takođe je i Guram bio odličan, s obzirom koliko dugo ga nismo videli na terenu, najprijatnije iznenađenje jučerašnjeg meča! Ipak, da nije bilo onako raspoloženog Carevića juče ko zna koji bi rezultat bio.

Na početku utakmice bih prihvatio 0:0, svaki bod je važan, ali malo nam je falilo da konačno uzmemo ceo plen. Neka, možda nas to čeka u finalu Kupa. :)

Kad sam video da je Simović delegiran za ovu utakmicu, odmah sam naslutio da ćemo gledato cirkus s njegove strane. Jeste bilo nekih sitnih propusta, ali zaista nismo dugo imali ovako pravičnije suđenje protiv zvezde.

Što se podrške tiče, prilikom predstavljanja igrača zvezde na zapadu je tapšao samo sektor do južne tribine, dok su naši igrači dobili aplauz sa celog zapada. To je ono što sam mogao primetiti sa istoka, kao i odličnu podršku na delu zapadne tribine do severa. Istok je, čini mi se, većinski bio naš ali su se pored i iza mene našli navijači zvezde, koji su vidno bili revoltirani cenom karte i odvijanjem situacije na terenu. Ovi iza su hteli da leče komplekse ukazujući nam da sednemo nakon par Serijevih prodora, misleći da su oni domaćini, ali bezuspešno :wink:
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
Istocno stajanje
Posts: 544
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:0

Post by Istocno stajanje »

Zadovoljan sam jucerasnjom utakmicom, napokon nismo izgubili od njih kod kuce, a i na tribinama je bilo kako uvek treba da bude.
A sto se tice tabele, i dalje imamo sanse iako je Radnicki pobegao 5 bodova. Oni tek treba da igraju protiv blizanaca, tsc i nas.
lapo-lapo
Posts: 226
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:0

Post by lapo-lapo »

Jos samo da gostujuci navijaci cekaju nakon utakmice, ali kada nisu dosad, ne vjerujem da ce se to ikada promijeniti. Sto se tice utakmice, utisak je da smo ipak bili blizi pobjedi iako smo na kraju mogli primiti gol pa onda ste strane je ovo najrealniji ishod. Raduje podatak da je posjed lopte bio na nasoj strani i mislim da se sa optimizmom moze ocekivati finale kupa.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9777
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:0

Post by Voja »

Iako na oko tako deluje statisticki posed je bio na njihovoj strani. Jbt sad pogledah Sofu i Fles i stvarno posed nas, iakio bih se zakleo da sam na Areni video da je njihov posed
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3921
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:0

Post by Deep Purple »

Voja wrote: Mon Apr 29, 2024 11:22 am Iako na oko tako deluje statisticki posed je bio na njihovoj strani. Jbt sad pogledah Sofu i Fles i stvarno posed nas, iakio bih se zakleo da sam na Areni video da je njihov posed
Samo u poslednjih 10 min je bio na njihovoj strani i tu su uspeli da ga poravnaju malo.


Kao što sam bio i pisao ovde, nije džabe Vukan reprezentativac Crne gore, ma kakva god neka država u fudbalu bila ipak nije lako postati standardni reprezentativac. Jasno je da ima kvaliteta.
User avatar
Milan
Posts: 4200
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:0

Post by Milan »

Po Areni je na poluvremenu bilo 54:46 u našu korist, dok su na kraju prikazali 49:51 u korist zvezde.


Nije mi jasno da toliko publike izađe sa stadiona pre kraja utakmice, a pri rezultatu 0:0. :shock:
POŠTO OBRAZ ???!!!
lapo-lapo
Posts: 226
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:0

Post by lapo-lapo »

Gledam, razliciti podatci o posjedu, ja sam nekako bio siguran da je u nasu korist tako mi je nekako izgledalo. I meni je bilo malo cudno sto ranije napustaju stadion bas zbog rezultata, pogotovo je sa istoka dosta otislo ranije ali ako sam dobro vidio i sa zapada ne toliko ali i tu su ljudi odlazili ranije. Shvatam da je rezultatski reseno ali ovako nikako, pogotovo imajuci u obzir prethodne utakmice kada smo ih resavali u svoju korist na samom kraju.
Na_3_boda
Posts: 83
Joined: Thu Aug 03, 2023 12:05 pm

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:0

Post by Na_3_boda »

Utakmica egal, malo smo pali pred kraj, tako da su igraci utakmice oba golmana... Sto se tice brojnosti nase sve tri tribine vise nego solidne. I jos da napomenem da bi "kocka" na severu bila sigurno probijena da smo imali podrsku brace Lesinara, nazalost oni nisu dosli na utakmicu jer Borac tàkodje igrao u nedelju...U cetvrtak mnogo bitna utakmica, mislim da uz malo srece mozemo do tri boda koja ce nas pribliziti cetrvrtom mestu koje nam donosi minimum dve utakmice u Evropi. P.S. Svaka cast svim ljudima koji su cimali drugare i neke navijace koji dugo nisu bili na stadinu!
User avatar
021
Posts: 858
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Re: 32. kolo: VOJVODINA - c.z. 0:0

Post by 021 »

Ova utakmica će brzo biti zaboravljena, bitno je da nismo izgubili i da smo održali kontinuitet dobrih igara pred seriju odlučujućih utakmica koje slede. Treba zapeti svom snagom da izborimo 4. mesto i kroz prvenstvo se domognemo Evope, a Kup ostaviti za kraj. Neće biti lako, jer iz preostalih 5 utakmica treba osvojiti 12 bodova. Pomalo me brine sužen izbor igrača u veznom redu, praktično svega 4 igrača su na raspolaganju za 3 pozicije (tu su na papiru još Kajević i Uroš Nikolić, mada je veliko pitanje koliko se na njih može računati u ozbiljnim mečevima). Juče smo ozbiljno pali u poslednjih 20 minuta upravo zbog nedostatka svežine u veznom redu. S druge strane, veoma me raduje igra Ivanovića, koji je dobijao duele protiv štopera reprezentativnog kalibra i generalno odigrao meč bez greške. Definitivno ima potencijal da izraste u ozbiljnog napadača i zaslužuje da bude starter i u nastavku.

P.S. Dokle će Firma terorisati stadion topovskim udarima?
Locked