33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Locked
fare
Posts: 2828
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by fare »

Baš sada gledam u zadnjih 14 utakmica posed je bio na našoj strani i to ubedljivo osim protiv TSC u Novom Sadu kada smo dobili 3:2..
Savcic Luka
Posts: 365
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by Savcic Luka »

Ljudi moji, od pet golova na utakmici mi smo dali šest :mrgreen:
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1403
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by Uvek sa tobom »

Јуче сам био сигуран да добијамо, да није било лоповлука било би убедљиво.

Одлична утакмица, одбрана је мало шкрипала овај меч, ал у нападу смо били одлични, каква утакмица Зуке базуке, одушевио ме и Савићевић како може да избаци 2 играча невероватно, Сери стандардно одличан. Најслађа победа у 90+ и то против ових :shit: Слаб ми је данас био можда једино Радуловић очекивао сам да ће ломити Антића.

Арена и коментатор да ми се н. к. !
Last edited by Uvek sa tobom on Fri May 03, 2024 9:44 am, edited 1 time in total.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9807
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by Voja »

Karlsson wrote: Fri May 03, 2024 1:45 am Ako ne prodaš Carevića od kojih para ćeš dovesti još jednog Serija, Koraća i bekove i zašto si doveo Rosića?
I pre dolaska Mandarica, mnogi ljudi iz drugih klubova su za nas (javno) govorili "Vojvodina ima novca da kupi koga hoce". E sad... na sta su mislili :whistler:
Image
Karlsson
Posts: 2136
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by Karlsson »

Pa eto kupila je Njegoša, Serija i Gočmanca.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4822
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by gospodinFKV »

Ali Natho, koji na neciju navodnu provokaciju da ovaj podrzava ubijanje ljudi, odgovara sa ''Izvedi ga napolje, ubicu ga.''
Oplakao sam... :rolll:
Rakovac
Posts: 122
Joined: Sun Sep 24, 2023 5:59 pm

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by Rakovac »

Usred ove kolektivne euforije u koju i ja povremeno upadam, vredno je podsetiti na činjenicu da smo šesti na tabeli sa pet bodova manje od četvrtog. Ono što je još bitnije imali smo mi i jako puno sreće. Nikad u istoriji kluba nismo ovoliko utakmica dobili u zadnjim minutama i sekundama produžetaka što je ipak sem fudbalskog umeća dosta i srećna okolnost. Desetak bodova imamo sigurno više zbog tih golova i opet smo šesti. Evo samo juče da nismo pobedili Radnički bi nam bežao sedam bodova, što bi bilo jaaako teško stići a ni ovako neće biti lako. Znači, pomalo i zahvaljujući sreći smo na tabeli gde smo a nismo baš na nekom bog zna kako dobrom mestu. Dolazi Čukarički, biće čupavo dobra je to ekipa bolja od KG. Malo trezvenosti ne bi škodilo.
ultra komsa
Posts: 417
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by ultra komsa »

Ovo je vrhunski. Prvo parola u Kragujevcu, brat daje gol. Sada taj isti brat rešava onog smećara, i to opet "verski". Upravo dokaz da profesionalca ne može da pomeri niti krik niti parola, nego da lik ima kefalo i ozbiljno srce😊
User avatar
Deep Purple
Posts: 3932
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by Deep Purple »

Rakovac wrote: Fri May 03, 2024 11:32 am Usred ove kolektivne euforije u koju i ja povremeno upadam, vredno je podsetiti na činjenicu da smo šesti na tabeli sa pet bodova manje od četvrtog. Ono što je još bitnije imali smo mi i jako puno sreće. Nikad u istoriji kluba nismo ovoliko utakmica dobili u zadnjim minutama i sekundama produžetaka što je ipak sem fudbalskog umeća dosta i srećna okolnost. Desetak bodova imamo sigurno više zbog tih golova i opet smo šesti. Evo samo juče da nismo pobedili Radnički bi nam bežao sedam bodova, što bi bilo jaaako teško stići a ni ovako neće biti lako. Znači, pomalo i zahvaljujući sreći smo na tabeli gde smo a nismo baš na nekom bog zna kako dobrom mestu. Dolazi Čukarički, biće čupavo dobra je to ekipa bolja od KG. Malo trezvenosti ne bi škodilo.
Trezvenosti ne bi škodilo ali moramo biti realni i reći da mi pakleni raspored privodimo kraju a taj raspored tek čeka Radnički i Čukarički.
Kafa
Posts: 52
Joined: Wed Dec 06, 2023 10:06 pm

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by Kafa »

Rakovac wrote: Fri May 03, 2024 11:32 am Usred ove kolektivne euforije u koju i ja povremeno upadam, vredno je podsetiti na činjenicu da smo šesti na tabeli sa pet bodova manje od četvrtog. Ono što je još bitnije imali smo mi i jako puno sreće. Nikad u istoriji kluba nismo ovoliko utakmica dobili u zadnjim minutama i sekundama produžetaka što je ipak sem fudbalskog umeća dosta i srećna okolnost. Desetak bodova imamo sigurno više zbog tih golova i opet smo šesti. Evo samo juče da nismo pobedili Radnički bi nam bežao sedam bodova, što bi bilo jaaako teško stići a ni ovako neće biti lako. Znači, pomalo i zahvaljujući sreći smo na tabeli gde smo a nismo baš na nekom bog zna kako dobrom mestu. Dolazi Čukarički, biće čupavo dobra je to ekipa bolja od KG. Malo trezvenosti ne bi škodilo.

Ne treba samo gledati tabelu. I Čuka i Radnički do kraja imaju utakmice protiv prva tri tima na tabeli i protiv nas i to svako po tri u gostima. Jako je dobro što smo pobedili crne juče jer sad i oni i TSC moraju da grizu do samog kraja u borbi za 2. mesto. Mi sa druge strane imamo skoro dve sigurne pobede protiv dve ekipe koje su odustale od ozbiljnog fudbala i to tri utakmice kod kuće. Mislim da nam je čak dovoljno nerešeno protiv Čuke i Radničkog i mi smo lagano četvrti. A nemamo čega ni da se bojim, igramo odlično, očekujem četiri pobede do kraja.
Savcic Luka
Posts: 365
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by Savcic Luka »

Kafa wrote: Fri May 03, 2024 11:44 am Mi sa druge strane imamo skoro dve sigurne pobede protiv dve ekipe koje su odustale od ozbiljnog fudbala i to tri utakmice kod kuće.
Mislim da ne treba ni za jednu utakmicu misliti da sigurna pobeda.
User avatar
Turija
Posts: 10750
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by Turija »

Savcic Luka wrote: Fri May 03, 2024 12:23 pm
Kafa wrote: Fri May 03, 2024 11:44 am Mi sa druge strane imamo skoro dve sigurne pobede protiv dve ekipe koje su odustale od ozbiljnog fudbala i to tri utakmice kod kuće.
Mislim da ne treba ni za jednu utakmicu misliti da sigurna pobeda.
Naravno, jer niko se od njih Vosi nece skloniti. Moramo ih sve pobediti.
Dobro je rekao trener Bandovic, da je svaka nasa utakmica do kraja takmicenja finalna.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
srkins
Posts: 1443
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by srkins »

Za nas je cak veoma dobro sto se zakuvala ta borba za 2 mesto jer sada i Tsc i partizan moraju da idu maksimalno u preostalih 4 kola , a mi ako pobedimo Cuku bicemo barem 5 a ako pobedimo i Kg bicemo 4 Radnicki je dosta neprimetno stigao tu gde je ali ljudi imaju u zadnjih 15 kola 13 pobeda osnovna mana im je veoma veoma kratka klupa utakmica protiv nas im je utakmica veka ako nas pobede bice 4 na tabeli a ako tesko da ce zavrsiti ispred nas . I Cuki i Kg su ostale najteze utakmice a nama na papiru najlakse ali to ne znaci nista moramo ici u svaku utakmicu maksimalno ozbiljno a i cisto da dodam da da se sada zavrsi prvenstvo ne bi bili 6 vec 5 jer ne gleda se na kraju gol razlika vec ko je bio ispred kad se uslo u playoff iskreno ne tako davno mi bi u ovih prva tri kola playoff a imali 3 poraza tako da ova 4 boda su pozitivna promena sada nam sledi da nastavimo u istom ritmu
Kafa
Posts: 52
Joined: Wed Dec 06, 2023 10:06 pm

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by Kafa »

Savcic Luka wrote: Fri May 03, 2024 12:23 pm
Kafa wrote: Fri May 03, 2024 11:44 am Mi sa druge strane imamo skoro dve sigurne pobede protiv dve ekipe koje su odustale od ozbiljnog fudbala i to tri utakmice kod kuće.
Mislim da ne treba ni za jednu utakmicu misliti da sigurna pobeda.
Slažem se, ali opet to je iz perspektive igrača i trenera.
Ja kao navijač ne mogu da ne budem pun samopouzdanja. Kada tvoj tim nadigra crvene i da pet golova crnima na pašnjaku i to sve u 4 dana, ne možeš da ne veruješ u sigurnu pobedu protiv tima koji je otpustio šest igrača jer ne žele da produže ugovor, igraju u kombinovanom sastavu i primili su devet golova za tri utakmice.
User avatar
Turija
Posts: 10750
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by Turija »

Iz iskustva znamo, da svi zapnu protiv nas. Tako da se ne zavaravamo.
Nisam gledao utakmicu Kragujevcana i Lucana, ali mi malo sumnjiv taj prelaz od 0:2 na 3:2? Najvise zbog kretanja rezultata po poluvremenima?
Radnicki jeste bolji tim, nema dileme. Ali, cini mi se da oboma odgovara ovakav prelaz???
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked