33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Locked
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2685
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by Grof Žekula »

Поносни смо на наше играче. Све што урадише у минулом периоду беше достојно Клуба.

А сад (у) „мајски“ напад на Европу. Тамо ваља гледати ове момке на лето. Победа у четвртак се подразумева.

Само храбро и паметно. Да користимо шансе, да им се „мало приближимо“ у игри (стиснемо свакога појединачно), да пас иде у напред. Да их нокаутирамо у потпуности и да се тиме сладимо до неког новог, јесењег, дуела! Да певамо њи'овом новом тренеру ону песму из 2011. године.

Играј Вошо!!!
lapo-lapo
Posts: 228
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA, četvrtak u 17 (A1P)

Post by lapo-lapo »

Treba iskoristiti losu formu partizana i dotuci ih. S druge strane ocekujem i od njih da ce gristi jer im je TSC na cetiri boda zaostatka i upitno im je to drugo mjesto. Nama je sada svaka utakmica do kraja finalna i nema kalkulacija, ne smije se samo oslanjati na kup jer to moze lako da se izjalovi. Zadnje utakmice ulivaju optimizam i vjerujem kao nikada ranije da cemo ih dobiti i dodatno zbog toga sto su oni u prilicnom kanalu.
User avatar
Mark Renton
Posts: 133
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA, četvrtak u 17 (A1P)

Post by Mark Renton »

SVI NA jna!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9785
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA, četvrtak u 17 (A1P)

Post by Voja »

Idemo po 3:0 (za nas naravno) i Takija Nikolica :mrgreen:

Prvi deo poruke se ne salim, verujem da mozemo da ih dobijemo 3:0
Image
User avatar
Turija
Posts: 10742
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA, četvrtak u 17 (A1P)

Post by Turija »

Vojo, meni se bas ne svidja ova situacija partizana, posle poraza od TSC i promene trenera.Sad moraju da grizu maksimalno u za to drugo mesto.

S druge strane, nasi su protiv cz pokazali da mogu biti ravnopravni, pa cak i bolji. Tako da ako nastave prolecne igre, mozemo ocekivati i pobedu, ali tesnu, jer mi slabo koristimo sanse. Cak i 1 na 1 sa golmanom. Treba nam i posteno sudjenje, kao onomad Simovicevo.
A, i crni imaju dobrog golmana, tako da nece biti lako dati gol, ako budemo neprecizni, kao protiv zvezde, a tek 3.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9785
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA, četvrtak u 17 (A1P)

Post by Voja »

Turija wrote: Tue Apr 30, 2024 10:52 am Vojo, meni se bas ne svidja ova situacija partizana, posle poraza od TSC i promene trenera.Sad moraju da grizu maksimalno u za to drugo mesto.
I treba da grizu, da nas napadnu svim silama, onda ce tranzicija da uradi svoje :cheers:
Turija wrote: Tue Apr 30, 2024 10:52 am Treba nam i posteno sudjenje, kao onomad Simovicevo.
Ne znam za vas, ali Simovic je uz Jovanovica sudija kojem najvise verujem u srpskom fudbalu. Jedino je problem sto je Simovic malo rigorozniji, i nema problem da start koji je 50-50 okarakterise kao penal bez trunke dileme, Jovanovic je malo blazi. Ali Simovic nije tako sudio jer je eto odlucio da bude posten, on uvek tako sudi, samo sto je do sad problem bio sto su nasi igraci ispadali u duelima, da ne kazem bili namagarceni i sta onda preostaje nego ruke ili uklizavanje. E ovaj put smo mi bili ta ekipa koja je vrtela ringispil, pa ako ste primetili vecinu zutih zvezda je dobila iz nemoci, popijes fintu, budes izbacen iz igre i onda grebi i rukama i nogama. Ono sto sve vreme ovde pisem, od nas uvek sve zavisi. Da smo imali koji rizican start u 16 okrecio bi to Simovic bez problema, al smo bili toliko dobri i mudri da smo i sudiju ucinili "postenim"
Turija wrote: Tue Apr 30, 2024 10:52 am A, i crni imaju dobrog golmana
E mi smo doziveli da tako razmisljaju i navijaci zvezde i partizana o nama. Al cemo ocigledno poraditi na tome da im uskoro skinemo tu "brigu".

Ne znam, recimo kao sto nisam imao dilemu za mec polufinala u KGu, tako ni sad nemam dilemu, bukvalno cemo imati sve uslove (od vremenskih, terena, pa do protivnika koji ce zeleti da igra fudbal) da im damo 3 komada
Image
VošaNS
Posts: 785
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA, četvrtak u 17 (A1P)

Post by VošaNS »

Ne svidja mi se ova promena trenera u partizanu, šok terapija u većini slučajeva bude pozitivna, na nama je da to sprečimo. partizan igra bez Markovića, Baždara, Severine i Kovačevića.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3991
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA, četvrtak u 17 (A1P)

Post by Rabba »

VošaNS wrote: Tue Apr 30, 2024 11:39 am partizan igra bez Markovića, Baždara, Severine i Kovačevića.
Mi bez suspenzija za ovu utakmicu, što se povreda tiče, ne znamo jedino stanje oko Đorđevića. Nek ostane tako.
lapo-lapo wrote: Tue Apr 30, 2024 10:07 am Nama je sada svaka utakmica do kraja finalna i nema kalkulacija
Ovde se ne bih složio sa tobom u prvom delu rečenice. Ništa nama nije finalno jer mi izlazimo iz paklenog rasporeda. Ukoliko se vratimo sa bilo koliko bodova iz Beograda, imamo apsolutnu pol poziciju za 4. mesto i prednost u vidu Čukaričkog na Karađorđu. Putujemo još jedino u Kragujevac i ta dva kola će odlučiti da li smo 4, 5 ili 6.

Ovde treba ići jako na grobare ne zbog konačne pozicije, već zbog statusa. Da znaju da smo tu, poput TSCa što ih je dva puta deknuo.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
ssnigd
Posts: 3395
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA, četvrtak u 17 (A1P)

Post by ssnigd »

Prvi veliki ispit u Kragujevcu polozismo. Dosta teze nego sto sam licno ocekivao, ali polozismo.
Drugi ispit protiv cigana takodje polozismo. Onaj najbitniji u borbi do kraja i neprestanoj tuci sa njima. Na kraju se jos i provukose.
Treci ispit je na jna. Mozda i najtezi do sada, jer smo pokazali da mozemo, sada da nas vidimo.

U ogromnom smo naletu, sto psiholoski, sto igracki. partizan je zreo za poraz posle 100 godina. Cigani su se provukli, oni ne smeju.
Do kraja borbeno, nema odustajanja, rane se vidaju za vikend. I neka neko gleda da Natho po obicaju ne da neku golcinu ili loptu provuce kroz noge za asistenciju.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Badaboom
Posts: 12
Joined: Sat Apr 20, 2024 12:24 am

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA, četvrtak u 17 (A1P)

Post by Badaboom »

Citiracu svoj post od pre pocetka plej ofa.
Misljenja sam da moramo osvojiti 4 boda u prve 3 utakmice da bi odrzali pozitivan momentum i ostali psiholoski na visokom nivou.
Po onome sto smo mogli da vidimo u proslih nekoliko utakmica mislim da je sasvim realno i vise nego izvodljivo doci do ta 4 boda(a zasto ne i do 6?),partizan je u rasulu i mozemo da ih zgazimo! Zreli su za 3,4 komada u mrezi!
Protiv TSC-a bio bih zadovoljan i sa 1 bodom,samo zbog toga sto smo ih vec dobili 2 puta ove godine, i mislim da su u ovom momentu vise uigraniji od nas,a smatram da smo mi kvalitetnija ekipa.Ne znam da li mozemo da ih dobijemo i treci put za redom.

Maksimum 7 bodova u prve 3 utakmice,6 bodova sasvim izvodljivo i realno,4 boda je minimum koji moramo da osvojimo.
Sve ispod 4 boda smatram neuspehom,a debakl u prva 3 kola bi vrlo verovatno znacio i kraj nase trke za to cetvrto mesto.
I dalje sam istog misljenja, tako da idemo na jna po sva 3 boda,vreme je!

Tovari magare dok su mu noge u blatu!
CRD FCV
Posts: 1662
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA, četvrtak u 17 (A1P)

Post by CRD FCV »

Мишљења сам да је смена тренера повећала шансе да узмемо цео плен. Нађ јесте са екипом провео времена и његов карактер је сличан Станојевићевом али ни близу његовог квалитета.
Они су сад на врхунцу дубиозе и треба их додатно зацементирати ту.
Такође наш потпун састав нам даје разлог да верујемо у победу.

Каква би то увертира била за следећу среду.
hvylarn
Posts: 410
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA, četvrtak u 17 (A1P)

Post by hvylarn »

Na svaku sledeću utakmicu moramo po tri boda. Zvezda je igrala u kombinovano sastavu, ali i dalje su to odlični igrači pa smo mogli i do pobede. Isto važi sad.
limanfkv
Posts: 2842
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA, četvrtak u 17 (A1P)

Post by limanfkv »

Njima je otisla najbitnija karika iz kluba. Doveo sve sto valja, razvozio ih ko taksista, vracao nazad kad uprava ne plati platu, dakle oni su izgubili od ekonoma do trenera ceo kadar u jednom. Vrlo ce biti upitan i moral pogotovo stranaca kod njih.

Apsolutno ne vidim cega mi da se bojimo na stadionu Jugoslovenske Armije. Mi u punom sastavu maltene, u odlicnoj formi. Njihov ponajbolji igrac Natko je igrao od starta protiv TSC, znaci dusu iz grla do cetvrtka ne moze izbaciti napolje. Saldanja im je rovit, ceo tim im je u zescem padu forme.

Vojvodina mora napasti od starta, imamo sansu da ih nakantamo kao nikad. A treba da pamte, za sve godine, za ukradeni kup. Nek se gase jedan po jedan, daj ovog na slabim nogama da nokautiramo sad, pa cemo druge dusmane naceti u Loznici.

Jedina stvar koje se bojim je sudija, a ni on im ne moze pomoci kao sto nije ni protiv TSCa gde je kumovao kod njihovog gola.

Srusiti JNA sa bar tri gola.
Duplof
Posts: 887
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA, četvrtak u 17 (A1P)

Post by Duplof »

Lepo bi bilo da pobedimo ubedljivo, ali bih bio zadovoljan i sa minimalnom pobedom. Jeste da oni prolaze kroz turbulentan period, ali nisu ni oni neka pilićarska ekipa koja nema šansi.
Više se plašim neke, ne daj bože, povrede ili kartona, jer smo u deficitu s brojem igrača. Isto tako, ne ide nam u prilog ni tradicija protiv ekipa koje lutaju, poput Partizana sad.

Ako budemo igrali kao u nedelju, s boljom realizacijom, onda nećemo imati problema.
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Stexman
Posts: 2577
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA, četvrtak u 17 (A1P)

Post by Stexman »

Po informacijama koje sam ja nasao Duljaj je imao mnogo problema u svlacionici, mnogo igraca ga je bojkotovalo sto nije slucaj sa Nadjom. Jedino mi je to mala briga, ali mislim da smo kvalitetniji od njih u ovom trenutku i ne bi trebalo da bude vecih problema.
Locked