33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Locked
User avatar
Turija
Posts: 10750
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by Turija »

student wrote: Thu May 02, 2024 9:33 pm Kako je dobar osecaj pobediti crno go**o na njohovom pasnjaku.

Kao prvo sve pohvale svakom igracu, Bandovicu i Zbiljucu ako treba :mrgreen:

Da krenemo od pocetka:

Njegos - Savicevic - Zukic - Vukanovic i fantasticni Seri su u prvih 15ak minuta unistili partizan. Odlicno su se svi kretali, odlicno loptu cuvali. Milina ih je bilo gledati.

18. minut
Gol partizana - Dve individualne greske.
Prvo Lazarevic koji napada Kalulua sporo, daleko je od njega i pusta ga da se okrene.
Zukic - brate gde si odlutao, igrac sam na 3m od tebe. Povuci, zagrizi. To ne moze.
Nije tu ni Petrovic bio mnogo bolji od Lazarevica ali on je morao da se odvoji od sredine i da izadje ispred igraca. A i cela odbrana mi je tu delovala jako staticno.

Do 35. min ponovo sjajna igra naseg peterca na sredini i dobra sansa za Serija kada je simulirao pad, pa odmah posle toga ona napucana lopta u lice Stojkovica. Mada je taj napad Zuka trebao ranije da resi al ajde dobro.

37. minut. Brljotina Lazarevica i uzgubljena lopra bez potrebe. Partizan u kontri. Kasni Njegos malo da izblokira Saldanju. Kasni Zukic puno.
Carevic nas spasava i to kakva odbrana.

38. minut. Realno sreca.
Zukicev centarsut su trebali da skinu ili stoperi ili golman ali malo srece na nasoj strani nije na odmat.

40. minut.
Kalulu ponovo bezi Lazarevicu, koji je morao biti bolje pozicioniran, opasna sansa za crne ali dobro se zavrsilo. Mora se priznati i da je pas bio odlican.

44. minut
Alal vera Dejane. Seri sve pohvale za pas

56. minut
Ne znam ni koga da iskritikujem, ceo tim kako smo ispali. Na kraju se svelo da partizan ima 3 igraca na nasa 2 u nasih 16m. Crnomarkovic povukao ispred da izblokira Antica koji je usao sa leva na desno ali vezni igraci moraju tu da povuku odmah unutra i zatvore rupu. Sreca pa promasaj Zahida

58. minut
Sta reci za ovo tek.
Crnomarkovicu se saigraci otvaraju slabo. Indu prilazi iz sredine i jos jedan nas igrac uz auu liniju. Crnomarkovic slabo ispucava, ni do pola od pola.
Natho petom do NN, on otvara za Stojkovica i lagano za 2:2.
Ozbiljna greska Crnomarkovica. Ili dodaj ili ispucaj.

60. minut
Korner sjajno izveden.
Realno faul je. Realno glup faul je. Zasto ne glavom pobogu Indo.

67. minut
Ponovo Zukic - Savicevic - Vukanovic i na zalost samo precka.
Ne znam sta je lepse pas Zuke, povratna Vukana.
Da je usla od precke to bi za mene bio instant gol sezone.

75. minut
Mislio sam da smo dobili gol tu.
Opet lose pozicioniran Lazarevic, potpuno bezpotrebno, ne znam gde se zaleteo.
Goh sa leva ulazi desno. Natho - Kalulu, povratna do Zahida i peta do Natha, srecom pored gola.
Njegos tu kasni, morao je da bude uz Natha.

76. minut
Prvo kakva bomba Vukana i sreca za crne pa je Antic uspeo glavom da je skloni. Odmah potom CIST gol Ivanovica ponisten.
Sudija gleda usporen snimak guranja sa snimljen kamerom iza gola. NASEG gola. Smejurija. tu sam bio siguran da navlaci za njih.
Vukanovicu su ruke odrucene sa strane, on pravi kontakt grudima sa igracem partizana koji pada.
Sve to vreme igrac partizana drzi ruke ispod pazuha Vukanovica i on je taj koji je rukom dodirnuo svog saigraca, koji je iste sekunde pao. Faul samo za crne i crvene. Eventualno za Koreju protiv Italije i to je to. Lopuze.

Jos malo igre ni tamo ni vamo i onda

94 minut
Fantastican pas spoljnom Zukuca za Vukanovica. Aleksa je mogao mozda i bolje ali lopta dolazi do Njegosa i kakva bomba. KRAJ.


E sada:

Seri - suvo zlato. Odmah novi ugovor, dupla plata, 10mil otkupna cena. Da, vredi toliko.
Zukic - svaka cast za golove u zadnjih par utakmica. Odlucujuce. Kapitenski.

Utakicu sam odgledao preko TV. Uglavnom volim da pravim analizu kako utakmica ide ali to ovaj put nije bilo bas moguce pa sam se podsecao detalja uz pregled utakmice.

Ono sto sam primetio je da:
Stvarno nam treba novi desni bek - Lazarevic stoji daleko od igraca, ne vrsi dobar pritisak. Puno on pretrci ali ne grize na meso vec je u nekom limbu. Malo pokriva prostor malo igraca a na kraju puno nista.

Levi bek - Guram ostaje, Bukinac na pozajmicu, Djordjevic u penziju. Treba nam jos jedan.

Stoper - Neko pouzdaniji u Crnomarkovica.
Desno krilo - uf kad bi duplirali Serija i desno.
I to je to za leto, sa tim sam zadvoljan. Pod uslovom da nema odlazaka. Ne racunajuci naravno Cara za koga smo vec doveli zamenu.

Voleo bih da vidim u sledecoj utakmici Gurama na levom beku.
Mateusa na zadnjem veznom a ispred njega Zuku i Njegosa.
Seri levo, Vukan desno i Ivanovic u spicu.

Mislim da Radulovic nije dovoljno borben za ovu ekipu, a da sa druge strane Njegos i Zuka previse ispadaju gore. Indo bi bio taj zadnji osigurac. Vukan bi igrao desno s tim da bi imao slobodu da ulazu u sredinu. Zuka iz sredine se krece svuda.
Njegos onda dobija i sam malo vise slobode da povuce gore. Cini mi se da bi tako bili najjaci.
Sa svakom recenicom se slazem. :cheers:

Jos nesto bih dodao, a o tome sam pisao i ranije.
Zasto centriramo preblizu protivnickom golu? Imamo sada dobro kretanje i napadamo sa dosta igraca napred, a nikad povratnu loptu da vrate bocni napadaci. I danas je iz povratne, ali slucajne, Njegos dao pobedonosni gol. Nemamo mi izrazene skakace u 16m, osim Ivanovica, da bi sve centarsuteve slali visoko pred gol - da li sa boka ili sa distance.

Takodje, defanzivno lose zatvaramo napade protivnickih bocnih igraca. Sporo se vracamo, a cesto i ne, u protivnickim kontrama. Pocev od Radulovica, ponekad i Serija, a i vezni nam kasne. To treba popraviti, ali kad bi sve to imali odlicno, onda bi igrali LS.

Sve u svemu, treba ovako da nastavimo i da nas ne ponese euforija, jer jos nista nije gotovo.
Ustvari, mi imamo najtezi raspored, zbog tajminga nasih utakmica ( prve tri sa najjacim protivnicima), dok ostali kandidati za Evropu igrali sa nezainteresovanim ekipama, a kad im dodju ove tri, vec je sve reseno, pa su i one nezainteresovane u tim utakmicama (sa Radnickim i Cukarickim).

Ipak, sve je u nasim rukama, ali sve naredne utakmice moramo pobediti, da bi izasli u Evropu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Sasa1969
Posts: 634
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by Sasa1969 »

Turija wrote: Thu May 02, 2024 8:00 pm Nemojte potcenjivati Bandovica. Napravio je nesto, sto niko odavno nije, da imamo posed protiv svih ekipa, pa i blizanaca. I to ne jalov.
Da nasi igraci jos bolje sutiraju na gol, bila bi puna mreza protivnika.

Drugo, napravio je borbenu ekipu i psiholski stabilnu.
Trece, dobijamo duele 1 na 1, kada je to 50:50 pozicija.
Cetvrto, kondiciono ekipa je mnogo spremniji, nego kod mnogih ranijih trenera.
Peto, daleko brze igramo, sa mnogo manje kontakata sa loptom, dok organizujemo akcije.

Istina, dobili smo ove polusezone 3-4 igraca, koji prave razliku i unose sigurnost u igru. Medjutim, trebalo je to ukomponovati.

Na kraju, dobili smo i starog vuka Milana Mandarica.
Slazem se :lala: ,nekad preteramo u kritikama i nedamo ljudima vremena da urade nesto.Svi bi hteli odmah rezultat, e pa ne ide nista preko noci.Odlican je Bandovic a i pojacanja su najbolja u zadnjih 20 godina :mafia:
Image
fare
Posts: 2824
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by fare »

Ljudi moji dan iz snova razbili smo crna :shit:, košarkaši razbili Podgoricu i rukometašice sve bliže opstanku posle pobede nad Napredkom. Samo mi je žao što nećemo vratiti crnim :shit: u rukometu za kup pošto su ih Šapčani razbucali.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3869
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by Red Marquis »

ДушанФ89 wrote: Thu May 02, 2024 10:10 pm Немој само о Кореји и Италији молим те. Једном у историји их судије покраду и од тога направе шпанску серију , с друге стране те исте судије су им помагале хиљаду пута.
Taj meč je najsramnije suđenje u modernoj istoriji svetskih prvenstava.
Io odio Belgrado
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1063
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by Mare_Liman »

Како је ова екипа изгледала на уводу у другу полусезону, критиковање Бандовића, управе, играча, колико постова да је сезона готова и сл. а ми у 4 дана узели 4 бода близанцима, у оба меча се може слободно рећи да смо били бољи, и то узели црнима на јна сва 3 бода... Вукан - Зука - Његош невероватно функционише, посед лопте на полувремену 68% у нашу корист на сред пашњака, просто невероватно, партизан у каквом год да је стању и они су некад били мезимица, њима држава даје паре, имају скупљи тим од нас, неколико сјајних појединаца и странаца који би и нама без проблема легли, еј па против партизана на јна ми доминирамо толико да су имали три конкретне прилике и да сем тога реално гледано у првих 45 мин нису прешли пола, било је уживање данас гледати прво полувреме, у друго смо јако слабо ушли, на крају заслужена победа... Буквално не знам шта више треба да напунимо стадион, ако ништа бар да се Лозница одради како треба... Пази Воша гази ! Што би рекла чувена из Торина "Лепо је бити Новосађанин у данашњем тренутку"
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1063
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by Mare_Liman »

ALBERT NAĐ: VOJVODINA TRENUTNO NAJBOLJA U LIGI, DRUGO MESTO CILJ OD POČETKA SEZONE

https://mozzartsport.com/fudbal/vesti/a ... gtcHBeMNiD

Ко није испратио изјаве након утакмице...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
VošaNS
Posts: 794
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by VošaNS »



Lepota :mrgreen:
User avatar
Deep Purple
Posts: 3932
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by Deep Purple »

Mare_Liman wrote: Thu May 02, 2024 10:26 pm Како је ова екипа изгледала на уводу у другу полусезону, критиковање Бандовића, управе, играча, колико постова да је сезона готова и сл.
Kako ću citirati svoj upis samo da se uspešno završi sezona kada sam napisao posle prva tri kola u PO da ovaj tim može da preokrene situaciju i sezonu.
ДушанФ89
Posts: 80
Joined: Thu Nov 16, 2023 6:46 pm

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by ДушанФ89 »

Red Marquis wrote: Thu May 02, 2024 10:17 pm
ДушанФ89 wrote: Thu May 02, 2024 10:10 pm Немој само о Кореји и Италији молим те. Једном у историји их судије покраду и од тога направе шпанску серију , с друге стране те исте судије су им помагале хиљаду пута.
Taj meč je najsramnije suđenje u modernoj istoriji svetskih prvenstava.
Па шта? Баш волим што су их покрали.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1063
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by Mare_Liman »

"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Борчевац
Posts: 134
Joined: Wed Aug 31, 2016 11:12 pm

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by Борчевац »

Свака вам част на данашњој побједи, милина је било гледати Вошу како гази црног близанца у сред БГ-а.
По мени први поништен гол је добра одлука. Други гол чист, и потпуно неоправдано поништен. Срамно суђење "најбољег судије", о коментатору, не треба трошити ријечи.
Воша и Раднички заиста играју најљепши фудбал у Србији, поготово Воша.
Надам се да ћете узети куп, јер по свему ономе што играчи Воше показују на терену, дефинитивно заслужују трофеј купа, и групну фазу ЛК.
:cheers:
milancl
Posts: 480
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by milancl »

@Deep purple je bio apsolutni optimista, ja sam nekako isto verovao kad je bilo najteže i govorio da imamo kvalitet za drugo treće mesto, bio sam ubeđen, što se sada i vidi.

Složiću se sa @Turija da nam je tajming kad igramo protiv kog protivnika očajan, dok je Kg jako povoljan. Malo se pribojavam meča protiv Čuke... Mislim da je peto mesto osigurano a za četvrto se treba još puno pomučiti i nadati se da će vodeća trojka protiv Kg igrati punim gasom. Opet kažem, kup je posebna priča. Koliko nam on donosi ne smem ni da pomislim.

Osvrnuću se na nas na forumu - mišljenja sam da nikad u istoriji nismo bili ovoliko ubeđeni u pobedu protiv blizanca, možda čak bez i jednog pesimiste, to je dovoljan dokaz koliko je ova ekipa napredovala i pokazala u poslednje vreme , doduše i oni su baš u kanalu.
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Milan
Posts: 4213
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by Milan »

Sramno poništen Ivanovićev gol. Voleo bih, ali apsolutno ne očekujem da se neko iz kluba oglasi tim povodom.

Primećujem da je mali Lane bio sa saigračima i radovao se ispred severa nakon utakmice.
POŠTO OBRAZ ???!!!
fare
Posts: 2824
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by fare »

Korać je iznervirao Penaltha :D. Iskopati još jednog Serija i Koraća dovesti bekove Carevića nikako ne prodavati i evo nam tima za titulu 26 možda i pre još ako nam zaigra i Bolingi a ja se nadam da oće to je zverina. Što je rekao Korać nema igrača koji me može proći 1 na 1 a ja bi dodao da nema igrača koji može zaustaviti Serija 1 na 1. Mateus je odlično odigrao ali zašto nije Gio igrao ipak je on bek posle one sjajne partije protiv crvenih?
Video sam ja da se Bambi radovao svakom golu i na kraju pred firmom. Veliki sam optimista za kup jel realno smo u mnogo boljoj formi od crvenih.
Karlsson
Posts: 2136
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by Karlsson »

Ako ne prodaš Carevića od kojih para ćeš dovesti još jednog Serija, Koraća i bekove i zašto si doveo Rosića?
Locked