34. kolo: VOJVODINA - Čukarički 2:3 (0:2)

Locked
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1281
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by MiSmoFKV! »

Ja mislim da su danas na terenu bile dve egal ekipe - mozda 55%-45% u odnosu na Cuku. Sa tim sto su oni imali mismatch na strani Ivanovic-Lazarevic i to iskoristili do kraja. Na primer kad uporedim ovu utakmicu, i nasu protiv partizana, mi smo delovali mnogo dominatnije. Zameram Bandovicu na vodjenju ove utakmice, sto nije napravio neku izmenu i smanjio faktor Ivanovica,

Za kraj, poruka za sve forumase:
Image
ssnigd
Posts: 3401
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by ssnigd »

Ocajna igra, previse losih poteza i previse nezainteresovanih igraca.
Cuka nas je RAZBILA i to ne prvi put u Novom Sadu. Ovako se dres Vojvodine ne nosi i ovako se obrise lako sve ono sto su isti ovi igraci i trener teskom mukom zaradili do sada.

Podignes ljude i onda ih ovako tresnes na zemlju. Zato nikada necemo postati velik klub, ako ovakve stvari budemo prihvatali kao OK, Vosa je to.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3937
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by Deep Purple »

Baš glupo proćerdana utakmica… Svaka čast momcima na borbi i što su igrali do kraja, to je fudbal.

Bolja ekipa je danas odnela bodove a sada da se lepo napuni stadion na meču sa Napretkom i da se ozbiljno shvati utakmica i pobedi. Biće svega do kraja prvenstva moramo mentalno ostati jaki.
fare
Posts: 2830
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by fare »

Ja sam stvarno zbunjen Bandović ovo najavljuje kao utakmicu sezone a mi ko babe dali je moguće da smo mi za par dana zaboravili igrati fudbal ili nam je stvarno Seri više od pola tima. Ako budemo ovakog igrali kao do 75 minuta, u Loznici kukala nam majka.
Sada moramo sve 3 do kraja dobiti kako znamo i umemo
U slučaju poraza u Kragujevcu i poraza u finalu ostasmo mi bez evrope.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9838
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by Voja »

Rabba wrote: Wed May 08, 2024 8:00 pm Čak i sa ovim porazom, glavni smo favoriti za 4. mesto
Da, samo sto se sad i drugi pitaju, vise od nas.
Pre svega zasluzena pobeda Cukarickog, cista, mozemo samo da im cestitamo i to je to. Dva njihova gola su fudbalske majstorije, ali i nasa oba su prelepi. Inace njihov trener je cini mi se jedan od retkih trenera koji prvo cestita protivniku. Vise su mi se na glavu popele izjave (i u pobedi i u porazu) tipa: "Cestitam mojim igracima". Nama ostaju lekcije i gorak ukus. Meni ne smetaju CISTI kiksevi kod primljenih golova koliko mi smeta mrtav pristup utakmici. I kao sto volim da pohvalim kad se pobedjuje, imam pravo da kritikujem kad se igra lose. Tako da @milanci svi smo uz ovaj tim i dajemo mu podrsku, ali ako se ne trude i ne zalazu, onda moraju biti kritikovani. Lezerno smo usli u mec, dok su ga oni docekali naspanovani kao da ih licno Lalat vodi. Sem po lepim golovima pamticu i onaj detalj kad je Ivanovic opleo Docica :mrgreen: Moram takodje da ponovo pohvalim Bjekovica... ocigledno njegove partije pre povrede nisu bile slucajne
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4824
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by gospodinFKV »

Nisu mi jasni ovi ''sto smo se radovali, radovali smo se'' upisi. Potpuno stran mentalitet.
Ja jesam rekao da mi smrdi utakmica, jer ne bi bio prvi put da se nekoj ekipi ''ne dozvoljava'' da se odlepi, zarad uzbudljivije borbe, a mi bismo se de fakto odvojili, jer do kraja imamo mnogo laksi raspored, ali da sad pricamo o nekom jezivom padu, jer smo izgubili taj brejk koji smo stekli partizanom...to zaista ne mogu da shvatim.

Je l' vi tako i u drugim sferama zivota reagujete?

- Jaoj bas bih mogao sada sendvic neki. Dobar dan, dacete mi hleb jedan, molim vas.
- Nema, komsija, otisao poslednji sad, ali ima kifle.
- NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
User avatar
rykerfcv
Posts: 818
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by rykerfcv »

Победа у недељу!
Бјековић је лично Дани Алвеш за Лазаревића.
САМО НАПРЕД ВОЈВОДИНА!
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
ДушанФ89
Posts: 82
Joined: Thu Nov 16, 2023 6:46 pm

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by ДушанФ89 »

Нисам хтео ништа да пишем, ових дана пошто је завладала нека врста еуфорије, а онда нам се још поклопе резултати пре наше утакмице у којој нам је и бод на неки начин довољан. Што би се рекло све се наместили да ми упрскамо по ко зна који пут. Као да сам ово већ видео небројено пута, па ме овај резултат не изненађује. Једино што ме изненадило је наша криминална игра у већем делу утакмице. Па бре тај Чукарички као да је Реал Мадрид, немамо комплекс близанаца више, сад нам је нерешива енигма Чукарички.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9838
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by Voja »

ДушанФ89 wrote: Wed May 08, 2024 8:19 pm немамо комплекс близанаца више.
Da... vec 30 godina ga nemamo :mrgreen:
Image
icebaby
Posts: 55
Joined: Sun Jun 23, 2019 9:15 pm

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by icebaby »

Gledo sam tekmu koliko je vec moguce od glupog microsofta i mog racunara koji kanda svrsava na restartovanje bez razloga ...
Sa Vojodinom nikad ne znas .. ali generalno ono sto mozes da znas je da su nama realno najteze tekme protiv Cuke i TSC , zasto? Jako jednostavan odgovor.
Realno smo za 3 klase bolji od Radnickog Napretka itd ...nismo losiji od bg govana, a ova dva bogava kluba ,su kvalitetni timovi a u nasim glavama nisu blizanci pa da se inatis i zapinjes, nego igras labavo jer eto nisu blizanci..pa te razbiju, a i oni sami su izuzetno motivisani kad igraju protiv Vojvodine,i rezultat toga je sto su bolji od nas tj zapravo uspesniji, igracki NISU bolji od nas.
Tako da u tom smislu krivi su i igraci ali i trener koji ne ume da motivise , + i slaba rotacija igraca..i onog najboljeg treba spustati na zemlju nekad i staviti mu do znanja da nije iznad Vojvodine.
Sto se samih igraca tice , Vukanovic na totalno pogresnoj poziciji, Lazarevic los, malo bolji u drugom, Mateus katastrofa spor i u glavi i fizicki, sve u svemu kad se to uzme u obzir, + i dosta srece kod Cuke jer sve sto je islo u okvir gola, je i uslo .. i dalje kazem da je Carevic los golman ..on ima dve tekme u sezoni gde odigra 9/10 i 10/10 a sve ostal su 4/10.
Sve u svemu ne treba se toliko lomiti za evropu ,jako smo jos zeleni i losi za to, bolje nista nego blam,sem toga gde cemo igrati??..
Dovesti tog Saldanju, i 2 super kvalitetna beka , i kidisati sledece sezone na sve sto je dozovljeno od prvog kola.
Radnicki ne bi bio nigde da smo mi bili ono sto smo sad od prvog kola ..verovatno bi bili drugi sada..oni cim igraju protiv jaceg ,gotovi su , mentalitet malog kluba i od njih nema nista.
User avatar
Turija
Posts: 10763
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by Turija »

Voja je u pravu, da se drugi sad vise pitaju od nas.

Ne kazem da se ne pitamo i mi, ali sad vise nije sve u nasim rukama.
Evo i Napredak uzeo bod(ove) partizanu. To jeste veliko iznenadjenje, a bice ih jos, na koje mi ne racunamo.
Da li verujete da cemo pobediti Radnicki u Kragujevcu ( danas umalo da iznenade TSC u Topoli)?
Da li verujete da cemo lako do bodova protiv Napretka i Lucana?
Da li verujete da zvezda i partizan nece kiksnuti do kraja sezone? Isto kao i TSC, a Cukaricki iznenadi jos neke od njih?

Ova utakmica je bila kljucna ( finalna, sto je rekao Bandovic), a izuzetno lose uradio pripremu za nju, isto kao i Klub. Najbolju pripremu za Cukaricki je uradio sudija jovanovic, onomad, u Beogradu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
lapo-lapo
Posts: 234
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by lapo-lapo »

Danas me nije toliko razocarao poraz koliko pristup utakmici! Prvo poluvrijeme bez volje, zelje, borbe, neshvatljivo s obzirom da smo igrali protiv direktnog konkurenta za Evropu. Zaboraviti ovu utakmici i sada svu paznju obratiti na kosarku :mrgreen:
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2102
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by Grbavica.021* »

ДушанФ89
Posts: 82
Joined: Thu Nov 16, 2023 6:46 pm

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by ДушанФ89 »

Voja wrote: Wed May 08, 2024 8:23 pm
ДушанФ89 wrote: Wed May 08, 2024 8:19 pm немамо комплекс близанаца више.
Da... vec 30 godina ga nemamo :mrgreen:
Па сад зависи од периода до периода,😀
CRD FCV
Posts: 1676
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by CRD FCV »

Једна поприлично досадна утакмица са 5 голова, од тога 4 баш лепа.
Зукин гол унутрашњом ниско по земљи поред онолико играча, гол главом Алексе, други гол и трећи гол Чуке.
Судија "занимљиво" судио, нешто није видео, или је пропустио да види или га неинтересује.
Чука је тврда екипа са широком клупом и фалио је Сери који једино зна 1 на 1. Уласком малог Ланета (Бамбија) смо делимично и то добили.
Нама је клупа танка, Гурам и Бјека су показали да је време да буду стартери.
Мишљења сам да је Гурам требао да уђе али и Индио да остане и оде на своју природну позицију.

Фали нам још бар 4 играча да би неки тренутни били на клупи а неки ван клуба.
Locked