Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by recni galeb »

ovo budi onaj osecaj kada te je sramota zbog tudje gluposti... :oops:
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by prijatelj fudbala »

Ne treba ih kažnjavati, može se dobiti samo kontraefekat jer su to ipak pubertetlije.
Ali da ih treba naučiti nečemu, vala treba i te kako!
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by vdn slaninar »

zurnal i blic na svojim portalima objavili nasu sramotu.praznoglavi klinci lepo promovisu klub u godini jubileja.
1892
Posts: 1052
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by 1892 »

Ovo je klasicno klinacko glupiranje i napravili su veliku glupost i naneli sramotu klubu ali sa druge strane ne znam sto je ta slika uopste bila okacena ovde, i posto vidim da ju je prvi preneo 021radio pretpostavljam da ju je neko od njihovih "novinara" ovde pokupio. tako da smo i sami krivi sto je dospela u javnost i sto su ta deca sad stavljena na stub srama pre nego sto im je i objasnjeno sta su uradili. Svi vi koji moralisete setite se svog detinjstva i svih sranja koje ste pravili i budite srecni sto tad nije bilo telefona i socijalnih mreza !
Come on you Reds!
User avatar
njaks
Posts: 366
Joined: Tue Jan 12, 2010 12:37 am
Location: Detelinara

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by njaks »

Kakva glupost, jedva su docekali moralisti da kenjaju po klincima, ovo ne treba da se objavljuje jel moze svakome od nas danas ili sutra da se dogodi nesto slicno. Sami smo sebi najveci neprijatelji... :frown:
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by kowalski »

Posle gnusnih relativizacija i pravdanja retardiranih mentolcica, stize i zakljucak kako "smo sami krivi" sto je ovo dospelo u javnost, te se nekima sa znakom uzvika sugerise da ne moralisu.

Sa mauzoleja mafijaskom sljamu sam se davno odjavio, a od ovog momenta to cinim i sa ovog foruma.
Image
User avatar
njaks
Posts: 366
Joined: Tue Jan 12, 2010 12:37 am
Location: Detelinara

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by njaks »

Deca se slikala, kladim se da svako medju svojim fotografijama ima nesto kompromitujuce, pitam se kako bi se osecali da to neko objavi ovde na forumu, a posle i novine da prenesu? To su deca i bas lepo smo im se usrali u zivot. Svakako da nije za odobravanje taj njihov gest ali nisu ni zasluzili da ih objave sve ove govnarske novine koje jedva cekaju da skupe komentare i preglede.

ZNAM DA CITATE JEBEM VAM MATER NOVINARSKU SVIMA SLJAMU NAJVECI!!!
User avatar
Milan
Posts: 4153
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Milan »

Mislim da će svako od klinaca koji igraju za Vošu sledeći put dva puta razmisliti da li treba ovako da pozira ili ne. E baš zbog toga je slika trebala da se objavi. Naravno, ovo treba da isprati i njihova edukacija, kako bi shvatili zbog čega je ovakav postupak bio loš...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Grba_NS »

Nije poenta usrati se u život detetu koje (pretpostavljam) ne zna ni šta suštinski predstavlja taj pozdrav, koliko žrtava se krije iza njega i koliko je taj pozdrav besmislen na ovim prostorima. U godinama su kada im se ličnost formira, a kako će se formirati zavisi kako od onog što nose u sebi tako i od onog što im spoljašnja sredina prenese; s toga, skrenuti im pažnju i ukoriti ih da je ovo apsolutno neprihvatljivo (za početak), a kao neku trajnu meru edukacija, kroz edukaciju ljudi - trenera koji rade sa njima. Šta rade kući, iz kakve porodice dolaze, sve su pitanja kojima treba da se pozabavi trener, ne samo puki fudbalski trening, a onda shodno informacijama koje ima da utiče na dete na način koji to njihov uzrast i životna/porodična situacija zahteva - pričati sa decom, svaki trening, pre i posle, stvoriti vezu, poverenje, a kad to stvorimo moći ćemo u njih da ugradimo sve što želimo!
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1268
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by MiSmoFKV! »

Predpostavljam njaks da ti nije smetalo kad je simunic uzvikivao za dom spremni?
Ili kad su istoj ovakvoj pozi bili mandzukic i saciri?
User avatar
njaks
Posts: 366
Joined: Tue Jan 12, 2010 12:37 am
Location: Detelinara

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by njaks »

MiSmoFKV! wrote:Predpostavljam njaks da ti nije smetalo kad je simunic uzvikivao za dom spremni?
Ili kad su istoj ovakvoj pozi bili mandzukic i saciri?
Mislim da nisi shvatio sustinu mojih upisa, iskreno ako bih trebao da dam odgovor ko je veci bolid? fasisti ili antifasisti mislim da bi bila mrtva trka. A sto se tih likova tice koje si spomenuo uopste me ne zanimaju. Moja jedina ideologija je FKV...ps: pisem sa telefona pa se izvinjavam ako nije bas sve sjajno...
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Turija »

Možda (mi stariji) to vidimo drugim očima, pa se slažem sa Radoyom u stavu.
Deca moraju da znaju šta se može, a šta se ne može (dok su mala, a posle će sami shvatati i zašto). Nepostojanje adekvatnih mera, tj posledica za učinjeno ( već samo: ,, nemojte više", ,,deca su se igrala", ,,ne znaju šta rade.." i tome slično), dovelo je ovo društvo dovde, a dovešće ga još u goru situaciju, ako se nastavi tako.A onda ćemo se čudom čuditi zašto se sve to nama dešava?
Ljudi, oni su se slikali u Vošinim trenericama, sa grbom slavnog i veoma poštovanog Kluba, gde ne predstavljaju samo sebe, čak ni na ulici.Velika sramota za sve nas, Klub, Grad, Državu.
Izašla slika u novinama i širiće se Internetom (svetom).Nemam reči.Reakcija mora biti primerena težini dela.U najmanju ruku suspenzija, a dokle - razmisliti (da je pokojni Joža živ, znate kakvo bi bilo ,,prevaspitavanje").
Deco, pamet u glavu, živećete u društvu i okruženju kakvom ga stvorite.Ako se bude rušilo stečeno - živeće se u ruševinama.Naravno da to niko ne želi da se desi ni drugima, a kamoli sami sebi da napravimo.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by borrissey »

Po meni, samo objavljivanje slike može biti korisno, osim ukoliko se ne stavi u maliciozni kontekst tipa "kakav klub, takva i deca", što sam siguran da mnogi jedva čekaju. Deci ne treba s*ebati život svakako (nisu oni suštinski svesni svog postupka), ali mislim da je svima jasno da treba ozbiljno porazgovarati i podeliti par lekcija.
Last edited by borrissey on Tue Apr 29, 2014 1:34 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Radoye »

njaks wrote:Mislim da nisi shvatio sustinu mojih upisa, iskreno ako bih trebao da dam odgovor ko je veci bolid? fasisti ili antifasisti mislim da bi bila mrtva trka.
Ja dileme nemam sta je vece zlo od ova dva, nisam imao izbora, moj izbor je napravljen januara 1942. kad je bukvalno 1/4 mojih tada zivih rodjaka zbrisano i zavrsilo pod ledom Tise i Dunava samo zato sto su bili pogresne vere i nacije. Da docekam danas da Pravoslavni Srbi dizu ruke na pozdrav ideologiji koja se zalagala izmedju ostalog i za istrebljenje Pravoslavnih Srba, da drugi Pravoslavni Srbi danas za to nalaze opravdanje i razumevanje nisam verovao da cu doziveti. Naravno da su ovi dripci mladi i glupi i da se kurce misleci da su veliki frajeri, ali u najmanju ruku zasluzuju zbog ovoga jedne dobre batine. Sta, nasekirali su se sto su dospeli u novine? Neka ih neka se sekiraju, ako se usput i postide mozda jos ima nade za njih.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by ДушанСП »

Кад сам био клинац тамо негде крајем деведесетих на концерту групе Ритам Нереда урадио сам ово исто,уз повике Oi,Oi,Oi,наравно после неколико година сам схватио колико је то било глупо,али то је била спонтана реакција масе.Овим клинцима треба одржати једно предавање из историје да схвате какву су глупост направили,али их никако не треба сад дизати на стуб срама.Уосталом у овој држави,се незна тачно шта је шта и ко је ко,па није чудо што су клинци слуђени.На крају крајева европска унија отворено подржава фашисте у Украјини који носе слике стјепана бандере,а нама соле памет о људским правима.У читавој таквој конфузији није ни чудо што клинци ништа не знају.
Post Reply