Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Лампард
Posts: 118
Joined: Tue Aug 25, 2015 5:22 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Лампард »

Znam da nije tema za ovaj topic,ali da li bi klub ikako ovog decka mogao da dovede makar na probu,mislim da bi mu mnogo znacilo. :beg:
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/589888 ... ref=fbblic" onclick="window.open(this.href);return false;
'' Sportista sam na tatu, jer je on igrao u FK Divci. Kako bih voleo da može da me vidi kako ja igram. Znam da bi bio ponosan i zbog toga svaki svoj gol i pobedu posvećujem njemu - priča Ljubiša, talentovani fudbaler valjevskog Krušika.

On, inače ima već 25 medalja, pehara, diploma i priznanja za najboljeg strelca. ''

У сада већ два века дугој историји, Војводина је постала и остала један од највећих клубова у Панонској равници, са значајем који је надрастао њен првобитни, једнонационални карактер.
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by ДушанСП »

Лампард wrote:Znam da nije tema za ovaj topic,ali da li bi klub ikako ovog decka mogao da dovede makar na probu,mislim da bi mu mnogo znacilo. :beg:
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/589888 ... ref=fbblic" onclick="window.open(this.href);return false;
'' Sportista sam na tatu, jer je on igrao u FK Divci. Kako bih voleo da može da me vidi kako ja igram. Znam da bi bio ponosan i zbog toga svaki svoj gol i pobedu posvećujem njemu - priča Ljubiša, talentovani fudbaler valjevskog Krušika.

On, inače ima već 25 medalja, pehara, diploma i priznanja za najboljeg strelca. ''
Било би лепо од клуба
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4806
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Mi smo uvek bili gospodski klub i tako treba i da se nastavi!

Mozda ne bi bilo lose probati da pokrenemo neku akciju, ako nista drugo, makar da se decku posalje sportske opreme od strane kluba, uz neki skolski pribor za decu i neku lepu pomoc. To za probu bi bila genijalna ideja...
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by ragazzi di Neoplanta »

To da li će doći na probu zavisi isključivo od kluba, mi možemo barem uraditi gorenavedeno, skupiti lovu za neku sportsku, školsku opremu, ili za šta već treba. Treba videti sa adminima pa otvoriti temu za to.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
User avatar
Лампард
Posts: 118
Joined: Tue Aug 25, 2015 5:22 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Лампард »

Gost kluba,kako god...bilo bi lepo nesto uraditi sto ce pamtiti citav zivot,primer sam dao :)

У сада већ два века дугој историји, Војводина је постала и остала један од највећих клубова у Панонској равници, са значајем који је надрастао њен првобитни, једнонационални карактер.
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Firmson89 »

ragazzi di Neoplanta wrote:mi možemo barem uraditi gorenavedeno, skupiti lovu za neku sportsku, školsku opremu, ili za šta već treba. Treba videti sa adminima pa otvoriti temu za to.
Управо тако :deal:
User avatar
fraxmanutd
Posts: 201
Joined: Sun Jul 01, 2012 6:20 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by fraxmanutd »

http://srbijasport.net/tak/2311/rez" onclick="window.open(this.href);return false;

Омладинци добили 1:2 у Крагујевцу.
Следеће коло долази црвено :shit:, треба момцима пружити подршку :) :cheers:
Банат цео, црвено бео!
User avatar
salefkv
Posts: 599
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by salefkv »

Treba razmisliti o vracanju Nikole Furtule, otisao je iz kadeta u Celarevo i solidno se snasao. Gledao sam par utakmica CSK-a, voli da nacini atraktivan potez ali mu to uspeva za razliku od mnogih fudbalera sa ovih prostora, juce je na prijateljskoj dao 3 komada, mislim da ima potencijala da za koju godinu (ako se vrati kod nas) bude jedan od nosioca ekipe.
User avatar
ernesto
Posts: 1210
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by ernesto »

Ne znam koliko je realno da sa ciganima odigramo na Karadjordju pod reflektorima,klincima bi to mnogo znacilo,a i zasto da ne da se pokrene najave za tekmu,mogu da se kladim da bi doslo minimum 2 hiljade ljudi!
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Jole »

Na sajtu FSS pise da je taj mec kadeta sa zvezdom odlozen
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
User avatar
ernesto
Posts: 1210
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by ernesto »

Mislis,omladinaca
User avatar
fraxmanutd
Posts: 201
Joined: Sun Jul 01, 2012 6:20 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by fraxmanutd »

Омладинци јуче победили Нови Пазар, 3:1.
Од 20. минута смо играли са играчем мање. Губили смо од 60. минута и онда преокрет!
То је борбеност... Свака част! :thankyou:

Бар мало лепих вести...

Табела: http://www.srbijasport.net/tak/2311/rez" onclick="window.open(this.href);return false; :lala:
Банат цео, црвено бео!
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by ragazzi di Neoplanta »

Svaka čast momcima!
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
User avatar
fraxmanutd
Posts: 201
Joined: Sun Jul 01, 2012 6:20 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by fraxmanutd »

Омладинци протутњали кроз Маракану, Рајко Митић, Митар Мирић, како год...

црвена звезда - Војводина 0:2. Крстевски и Јовић стрелци. :lala:
Банат цео, црвено бео!
User avatar
Djisa
Posts: 1205
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Djisa »

fraxmanutd wrote:Омладинци протутњали кроз Маракану, Рајко Митић, Митар Мирић, како год...

црвена звезда - Војводина 0:2. Крстевски и Јовић стрелци. :lala:
Sta je to? Zar nisu oni zavrsili prvi deo? A odlozeni mec je trebao da se igra kod nas, ako se ne varam?
Kup je nas!
Post Reply