Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1270
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by MiSmoFKV! »

Chana wrote:Lepa vest iz Beograda:
Omladinci Vojvodine u OLS, pobedili Zvezdu sa 1:0 :!: :cheers:
Luka Grgic dao gol.
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Chana »

http://www.fss.rs/index.php?id=2054" onclick="window.open(this.href);return false;

Na gornjem linku se nalazi značajno poboljšan deo sajta o omladinskim, kadetskim i pionirskim ligama Srbije, dok se na linku: http://www.fss.rs/index.php?id=2051" onclick="window.open(this.href);return false; nalazi pregled JelenSprdnjaLige...

Naši omladinci su se pobedom protiv Zvezde vratili u najuži krug kandidata za osvajanje još jedne (treće uzastopne) titule omladinskih Šampiona Srbije.
Svi iz vrha imaju po nekoliko "zaostalih" utakmica i, što je interesantno, te utakmice su uglavnom međusobne...

Rad kao prvi na tabeli sa 32 boda, ima 3 zaostale utakmice: na svom terenu protiv Zvezde, kao i dve gostujuće: protiv nas i OFK Beograda.
Mi, drugoplasirani sa 31 bodom, imamo dve zaostale utakmice i to obe u Veterniku: protiv Rada i ČSK-a...
Zvezda, koja je sad treća sa 29 bodova, ima tri gostujuće: Rad, OFK i BSK-a u Borči, tako da će se teško "proslaviti".

Ako mi dobijemo obe naše zaostale, a Rad samo kiksne na jednoj od njihove preostale dve, "fiktivnu" jesenju titulu osvaja Voša, budući da "prolećni deo" počinje već u nedelju, kada Voša gostuje u Borči. Sedam dana kasnije, 01. decembra, biće još odigrano 17. kolo OLS (drugo "prolećno") u kom ćemo gostovati u Pirotu, kod Radničkog - našeg jedinog preostalog dužnika, od koga smo u avgustu izgubili u Veterniku sa 4:3...

Srećom, naši momci su počeli sa dva poraza kod kuće, dali svima malo "fore", pa od onda zabeležili 1 remi i 10 pobeda i ušli u zavidnu formu...
Zato se iskreno nadam da će pasti "preslišavanje" u oba meča - pa na zasluženu zimsku pauzu :!:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by shecky »

Ovo na moj klub izgleda sasvim fino , i drago mi je da ima i slika od igraca pa makar oni bili i klinci ,jer je to deo imidza , i bitnosti.
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Chana »

Chana wrote:Naši momci su počeli sa dva poraza kod kuće, dali svima malo "fore", pa od onda zabeležili 1 remi i 10 pobeda i ušli u zavidnu formu...
Zato se iskreno nadam da će pasti "preslišavanje" u oba meča - pa na zasluženu zimsku pauzu :!:
Džabe sam ja nabio 5 decenija u tur, još uvek sam kanda naivan - kad ovako pišem, makar i u omladinskom rangu...
Krađu i lopovluk ne sprečava ni ovaj, ni niži rangovi...

Sad sam dobio informaciju sa povratka omladinaca iz Borče:
Ekipa koja je, po rečima samog trenera Kosanovića, u celom toku dosadašnjeg prvenstva dobila cca 7 žutih kartona - danas je na jednoj utakmici "dozvolila sebi luksuz" da dobije 3 crvena kartona, kao i da protiv nje dosude 3 penala :unnormal:

Prvo smo izjednačili sa 10 igrača na 1:1, posle smo sa 9 igrača izjednačili na 2:2, verovatno bi i sa 8 igrača izjednačili na 3:3, ali nije moglo - budući da smo gol za 2:3 primili u poslednjem minutu nadoknade :!: :!: :!:
Pa se bavi fudbalom u zemlji Srbiji :deal:

Na sve ovo, ja sam imao samo predlog da "iskopaju" snimak utakmice kako znaju i da ga pošalju Nebojši Petroviću na SOS, ali...
Budimo realni, i posle finala kupa 2011. godine i očigledne krađe pred celokupnim Srpskim auditorijumom i emisije na SOS kanalu gde je Nađ "SILOVAN" dokazima i snimcima, NIŠTA SE NIJE DESILO :oops:

Zašto bi sada, pa još u omladinskom rangu takmičenja - bilo drugačije :?:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
ultra komsa
Posts: 408
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by ultra komsa »

PANKOV MARS IZ VOJVODINE!zaduzeni u klubu moraju ovog cigana da izbace sto pre! :evil:
User avatar
Turija
Posts: 10671
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Turija »

Naš Klub se mora očistiti od Trojanaca.
Ako do svoje 18-e godine Vošin omladinac ne počne da navija za Vojvodinu - metla (ako može da se proda, prodavati odmah, ako ne može, neka traži drugi klub - momentalno).
Jedino entuzijazmom, poštenim radom i ljubavlju prema matičnom klubu, Vojvodina može stati na svoje noge.
Ako može Atletiko Bilbao, sa takvom politikom kluba, da bude u španskom i evropskom vrhu, Vojvodina može još pre.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
srkins
Posts: 1432
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by srkins »

Meni se cini da je ovde veoma primetna posledica prelaska Vulicevica i Nikolica u partizan i da se to odrazava na stav o omladincima, Sto se mene tice svako ima pravo da navija za koga zeli ali ima da postuje dres Vojvodine, ima profesionalno da ispunjava obaveze i da zna da iz Vose moze samo u inostranstvo,da ne bude da teramo klince koji za par godina mogu vredeti lepu lovu ,pa da placemo joj sto smo oterali Pankova u zvezdu a on sada u Ajaksu a na primer zvezda uzela 5 miliona za njega
User avatar
Milan
Posts: 4158
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Milan »

Turija wrote:Naš Klub se mora očistiti od Trojanaca.
Ako do svoje 18-e godine Vošin omladinac ne počne da navija za Vojvodinu - metla (ako može da se proda, prodavati odmah, ako ne može, neka traži drugi klub - momentalno).
Jedino entuzijazmom, poštenim radom i ljubavlju prema matičnom klubu, Vojvodina može stati na svoje noge.
Ako može Atletiko Bilbao, sa takvom politikom kluba, da bude u španskom i evropskom vrhu, Vojvodina može još pre.
Potpis!
POŠTO OBRAZ ???!!!
ultra komsa
Posts: 408
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by ultra komsa »

Srkins druze,sve sto sam izneo nema veze sa ovim sabanima sto su otisli.ovo je druga prica.decko je u navijackoj grupi,o cemu mi pricamo vise?taj decko te je vredjao sa istoka kad god je mogao,taj decko je napadao firmase da bi se dokazivao ovim mangupima iz bga.da li uopste neko moze da da sansu takvom :shit: .nema potrebe za daljim samo da ukapiraju ljudi da je tom momku dala vosa sve.a on p*sa po njoj.ZAVRSAVAM SA OVIM,AL NJEMU SU POTREBNE BATINE,ILI KULTURNO MARS IZ KLUBA!
srkins
Posts: 1432
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by srkins »

Zato i tvrdim da treba profesionalizam i postovanje ovo sto si ti nabrojao da je radio nije ni profesionalizam ni postovanje, e sad meni je primer profesionalca Jagos Vukovic mislim da je decko protiv zvezde maksimalno odigrao postovao je dres u kojem igra,a ovog malog treba kazniti ,razgovarati sa menadzerom i roditeljima i kazati im ako tako nastavi nece videti ni prvi tim ni omladinski tim ...i bas mislim da ga se ne treba otarasiti vec drzati do kraja ugovora pa ako se na nauci pameti nek ide na pozajmice po 5 ili 6 ligi pa ce zavrsiti u Kazakstanu
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by playmaker »

Milan wrote:
Turija wrote:Naš Klub se mora očistiti od Trojanaca.
Ako do svoje 18-e godine Vošin omladinac ne počne da navija za Vojvodinu - metla (ako može da se proda, prodavati odmah, ako ne može, neka traži drugi klub - momentalno).
Jedino entuzijazmom, poštenim radom i ljubavlju prema matičnom klubu, Vojvodina može stati na svoje noge.
Ako može Atletiko Bilbao, sa takvom politikom kluba, da bude u španskom i evropskom vrhu, Vojvodina može još pre.
Potpis!
Onda mozemo da najurimo ceo omladinski pogon vec sad? :roll:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8841
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Radoye »

Treba doneti kodeks ponasanja clana kluba koji svaki igrac i zaposlen mora da potpise i obaveze se na postovanje i kogod ga se ne pridrzava da automatski bude odstranjen iz njega na svoju stetu. Znaci ono u fulu - i teren, i trening, i nastupi po medijima, na drustvenim mrezama, sve.

U principu me ne zanima ko za koga navija i ciji dres oblaci u svoja cetiri zida, ali brate ako si clan Vojvodine onda se u javnosti tako i ponasaj, a mozes sto se mene tice ti privatno da navijas za partizan / zvezdu koliko hoces sve dok im na svakoj utakmici pocepas bulju. A ako nisi medju 18 na nekoj utakmici onda ti je mesto na tribini (to vazi za svakog clana kolektiva za sve utakmice) ako ne bas na ultra tribini onda makar na zapadu medju navijacima mirnijeg senzibiliteta.

Samo sto se ovo nece desiti ni na kukovo leto, jer najveci trojanci u klubu su upravo oni koji bi ovakvu odluku da se donese kodeks trebali da aminuju.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by borrissey »

Radoye wrote:Samo sto se ovo nece desiti ni na kukovo leto, jer najveci trojanci u klubu su upravo oni koji bi ovakvu odluku da se donese kodeks trebali da aminuju.
Suština. Svo naše nezadovoljstvo treba da bude usmereno na to mesto. Igrači se tako ponašaju, jer im se može.
User avatar
Turija
Posts: 10671
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Turija »

playmaker wrote:
Milan wrote:
Turija wrote:Naš Klub se mora očistiti od Trojanaca.
Ako do svoje 18-e godine Vošin omladinac ne počne da navija za Vojvodinu - metla (ako može da se proda, prodavati odmah, ako ne može, neka traži drugi klub - momentalno).
Jedino entuzijazmom, poštenim radom i ljubavlju prema matičnom klubu, Vojvodina može stati na svoje noge.
Ako može Atletiko Bilbao, sa takvom politikom kluba, da bude u španskom i evropskom vrhu, Vojvodina može još pre.
Potpis!
Onda mozemo da najurimo ceo omladinski pogon vec sad? :roll:
Po zakonu verovatnoće, ne mogu da verujem da je baš tako katastrofalno stanje među Omladincima.Da ih je većina, to još mogu, ali kada u ekipi ona bude naša, ta manjina će biti sve manja i manja i biće ih sramota zbog nelojalnosti Klubu.Na kraju ćemo dobiti kompletan Vošin korpus, ali glavni uslov za to je da u upravi budu 100% Slaninari, ljudi koji vole Vošu i ovaj Grad, a ne samo njene novce.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
limanfkv
Posts: 2835
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by limanfkv »

Post Reply