Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
limanfkv
Posts: 2833
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by limanfkv »

Nije neko pravilo, vec pravilo.

U klubu se radi i sa ovakvim pacijentima. Gore pomenuto dete Stanojev je izbacen iz kluba pre vise od mesec dana zbog visestrukih disciplinskih prekrsaja.
User avatar
Turija
Posts: 10655
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Turija »

I kako onda vajni sportski direktor da ubedi nekog igrača sa strane da dođe u Vojvodinu, kada nije u stanju to da uradi ni za svoje maloletno dete (kojeg vaspitava od malih nogu) :?:
Koji on ima autoritet kao otac - a koji tek kao sportski direktor, kada njegovo dete, koristi (zloupotrebljava) FK Vojvodinu, kao odskočnu dasku i usputnu stanicu, u svom fudbalskom razvoju i javno se deklariše kao navijač onih.
Momentalna suspenzija, kao i za Stanojeva i svaki takav naredni slučaj.Razlog: kršenja klupske discipline i omalovažavanje Kluba u javnosti, čiji dres, trenutno, nosiš.
A UO bi trebao da propita i tatu šta i kako radi na Funkciji svog radnog mesta?
Mnogo sam razočaran u Lj D, a imao sam neku veru i pozitivno očekivanje od našeg bivšeg (viđenijeg) igrača, poniklog u Voši.
Zar je Stara Dama to zaslužila od svoje dece? :oops:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Salvador
Posts: 1070
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Salvador »

Ovo je velika sramota i da smo klub koji drzi do sebe (kao sto ocigledno nismo), ovaj klipan bi morao da odgovara, sve sa njegovim nesposobnim taticom!
Sta kazu navijaci u klubu za ovo?!?
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by PanonskiFantom »

Ako ste primetili na slici komentare, dok je takvih kao Leo Grba ima nade za Vojvodinu!! :mrgreen:

Nije ovo ništa novo, oduvek je bilo tako ( bar poslednjih 20 godina u nazad), samo što su ljudi glupavi pa im taj fejsbuk dođe glave...

Iako je nemoguće odjednom očistiti klub od ovakvih ispada, rešenje je jednostavno: definisati klupsku disciplinu, strogo je primenjivati i ono što je najvažnije, na sva bitnija mesta u klubu postaviti proverene navijače ( simpatizere) koji će raditi isključivo u interesu kluba!
Vise nista nije isto!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3820
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Red Marquis »

Ja se iznova uvek iznenadim koliko mi magaraca imamo u klubu. Ali nisu oni krivi, može im se.
Za disciplinu i primenjivanje iste nisu potrebne pare, potrebno je samo da nekog bude briga za ovaj klub. Ovde se najbolje vidi koliko je ova uprava zapravo "slaninarska"
Io odio Belgrado
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8824
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Radoye »

Red Marquis wrote:Za disciplinu i primenjivanje iste nisu potrebne pare, potrebno je samo da nekog bude briga za ovaj klub.
:!:

:cheers:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
fraxmanutd
Posts: 201
Joined: Sun Jul 01, 2012 6:20 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by fraxmanutd »

http://www.fkvojvodina.rs/2015/07/omlad ... -nemackoj/" onclick="window.open(this.href);return false;

Чуди ме да није постављено до сада :!: :?:

Момци заслужују све похвале! Свака част омладинској школи! :lala:
Банат цео, црвено бео!
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by madda fakka »

fraxmanutd wrote:http://www.fkvojvodina.rs/2015/07/omlad ... -nemackoj/

Чуди ме да није постављено до сада :!: :?:

Момци заслужују све похвале! Свака част омладинској школи! :lala:
Opet sam se najezio kada cujem decu da ovako slave trofej... Svaka cast momci samo nastavite tako :!:
I Bog je Slaninar...
1892
Posts: 1048
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by 1892 »

madda fakka wrote:
fraxmanutd wrote:http://www.fkvojvodina.rs/2015/07/omlad ... -nemackoj/

Чуди ме да није постављено до сада :!: :?:

Момци заслужују све похвале! Свака част омладинској школи! :lala:
Opet sam se najezio kada cujem decu da ovako slave trofej... Svaka cast momci samo nastavite tako :!:
Htedoh isto da napisem, puno mi srce bude kad ovako nesto vidim. Sa decom se mora raditi, moraju se edukovati da cene prave vrednosti, lep primer su dali orlici na svetskom prvenstvu, a sve zaslugom Veljka Paunovica, jer im je usadio dostojanstven odnos prema grbu, igri i protivniku. Tome trebaju i nasi treneri mladjih kategorija teziti, a klosarcice poput Kataia, Smiljanica, Mudrinskog itd ne treba trpeti da ne bi iskvarili i ostalu decu
Come on you Reds!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by borrissey »

Klinci, zamalo mi suze niste isterali na oči ovom pesmom. A imam već i godina, nije da nemam ... :klanjanje:
srkins
Posts: 1432
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by srkins »

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... sko-znanje" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Matador »

Dva omladinca iz Australije.
Image
lala1914
Posts: 200
Joined: Fri Jul 12, 2013 11:52 am

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by lala1914 »

A sta Kosan radi ako nije opet preuzeo omladince :P
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by recni galeb »

valjda vredno ući, da bude dobar djak... jao kukala mu majka, on polaze i dalje po bata djorinom udzbeniku. :deal:
lala1914
Posts: 200
Joined: Fri Jul 12, 2013 11:52 am

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by lala1914 »

recni galeb wrote:valjda vredno ući, da bude dobar djak... jao kukala mu majka, on polaze i dalje po bata djorinom udzbeniku. :deal:
http://www.fkvojvodina.rs/2015/08/kinez ... -na-probi/" onclick="window.open(this.href);return false; konacno su objasnili: koordinator za mlađe kategorije...verovatno da se ne opterecuje puno, mora da uci covek :D ajmo kosane :D dobra stvar sa ovim proleterom, nadam se da ce se dobri rezultati ovog poteza sa "B timom" pokazati vec sledece sezone :D
Post Reply