Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
021
Posts: 852
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Spadam u red onih malobrojnih ljubitelja zdravog razuma koji više vole da veruju sopstvenim očima, tako da me pisanja korumpiranih novinara teško mogu naterati da promenim mišljenje. Osim što je bila rezultatski neuspešna, protekla sezona produkovala je niz naizgled neshvatljivih protivrečnosti – bili smo svedoci širokog spektra apsurda. Istina je prevara, laž istina, trener nije trener, najbolji igrač je najgori igrač... Posle svega, svaki pokušaj ozbiljnijeg razmišljanja verovatno bi doneo samo još jednu glavobolju. Nije iznenađujuće što je za većinu Vošinih navijača i simpatizera prihvatljivije da mišljenja konzumiraju u gotovom obliku (novinskog članka). A takvo ponašanje, opet, savršeno ide u korist onih koji razaraju tkivo našeg kluba.

Kada su pak pomenuti igrači u pitanju, i njihovi transferi, reći ću samo da bi oni do sada već sto puta bili prodati, samo da je postojao neko spreman da plati. Nažalost, nijedna ponuda iz inostranstva nije stigla, iako smo u novinama mogli pročitati drugačije. Ako su Kačar i Aleksić otišli u bescenje, prvom zainteresovanom kupcu, koliko bi tek čekali za Đurovskog i Tadića? Naravno, u upravi nam sede profinjeni stratezi i menadžeri, koji znaju šta je najbolje za klub, tako pažljivo mere i procenjuju koga će i kome da prodaju, vagaju svaki potez, planiraju dugoročno... :roll: Ma spremni su bre da prodaju svakoga, samo da imaju kome... A što se „robe“ tiče, opšte je poznato da ni najbolja reklama, a bogami ni cena, ne mogu biti od velike pomoći kada je kvalitet nizak. Kako sada stvari stoje, mešetari će na kraju više para potrošiti na plaćene novinare, nego što će se ogrebati od siromašnog transfera nekog od protagonista našeg veličanstvenog 5. mesta...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8831
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

021 wrote: Istina je prevara, laž istina, trener nije trener, najbolji igrač je najgori igrač...
Rat je mir.
Sloboda je ropstvo.
Neznanje je moc.

Dzordz Orvel, 1984

http://www.antikvarne-knjige.com/elektr ... item_id-66
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

021 wrote:...
Svaka čast na postu!!!

Mi ćemo Mrđu prodati, to nema sumnje, pitanje je samo gde... Maria preko video snimaka i možda tih igara u reprezentaciji... A bojim se da ćemo imati velike muke da pronađemo bilo koga ko je spreman da ponudi angažman Dući (pogotovo za novce koje uprava očekuje)...

Samo kada bismo dočekali da svi igrači imaju podjednak tretman u Vojvodini, pa kom obojci... :roll:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

Radoye wrote:
021 wrote: Istina je prevara, laž istina, trener nije trener, najbolji igrač je najgori igrač...
Rat je mir.
Sloboda je ropstvo.
Neznanje je moc.

Dzordz Orvel, 1984

http://www.antikvarne-knjige.com/elektr ... item_id-66
Samo da se nadovezem, po mom skromnom misljenju, Orvelova 1984 i Azra su nesto najbolje sa cim sam se susreo.
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
User avatar
Alan Ford
Posts: 397
Joined: Fri Oct 24, 2008 6:13 pm
Location: Novi Sad - Vojvodina

Post by Alan Ford »

021 wrote:A što se „robe“ tiče, opšte je poznato da ni najbolja reklama, a bogami ni cena, ne mogu biti od velike pomoći kada je kvalitet nizak. Kako sada stvari stoje, mešetari će na kraju više para potrošiti na plaćene novinare, nego što će se ogrebati od siromašnog transfera nekog od protagonista našeg veličanstvenog 5. mesta...
Slazem se.
...to mladost spiri u dahu kao secer u prahu sa bundevare...
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

sportske.net wrote:Tadić potpisao za Groningen

Vezista Vojvodine Dušan Tadić karijeru nastavlja u Groningenu. Juče potpisao ugovor na tri plus dve godine.
Mladi reprezentativac Srbije je zadovoljan izborom nove sredine.

"Zadovoljan sam uslovima, kao i onim što sam do sada video u Groningenu. Srećan sam što karijeru nastavljam u Holandiji koja je za mene, smatram, liga po meri i svakako će predstavljati nov izazov za još bolje partije i napredak u karijeri. Sav posao odradio je moj menadžer Zoran Pavlović, kojem sam neizmerno zahvalan," rekao je Tadić.

On se danas vraća u Beograd gde će prisustvovati utakmici između Srbije i Kameruna a u utorak će se vratiti u Holandiju, kada će biti i zvanično predstavljen u novom klubu.
Srećno Duća u nastavku karijere! Kao navijač Vojvodine želim ti da pokažeš u inostranstvu sve ono što sam od tebe očekivao ovde!
User avatar
ristoo7
Posts: 398
Joined: Tue Mar 09, 2010 7:39 pm
Location: Banana drzava

Post by ristoo7 »

Zeljafcv wrote: Srećno Duća u nastavku karijere! Kao navijač Vojvodine želim ti da pokažeš u inostranstvu sve ono što sam od tebe očekivao ovde!
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

A ja sinoc napisao kako cemo njega najteze prodati. Na zalost, Duca svoj toliko najavljivani potencija nikada nije pokazao u dresu Vojvodine. Zelim mu to iz sveg srca u Holandiji!

Bilo bi lepo kada bi Bata odrzao rec o transparentnom poslovanju kluba i obelodanio tacne cifre iz transfera Aleksica i sada Tadica.
POŠTO OBRAZ ???!!!
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Post by Mare »

Drago mi je zbog Duće, sve najbolje Duća. Izgleda da ipak stoji ona gde ima dima ima i vatre!!!
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Post by kafe bagdad »

Duci zelim sve najbolje u nastavku karijere: da konacno pokaze sav svoj talenat, da se izbori se za reprezentativni dres i da nam se jednog dana vrati!

Srecno, majstore!
Vojvodinas
Posts: 66
Joined: Wed Mar 10, 2010 3:14 pm
Location: NS-BG

Post by Vojvodinas »

Ovo nije info iz kluba, ali sam nacuo da smo dobili milion plus procenat od sledeceg transfera (15posto) :?:
STO SE RADI
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Post by Krle »

ristoo7 wrote:
Zeljafcv wrote: Srećno Duća u nastavku karijere! Kao navijač Vojvodine želim ti da pokažeš u inostranstvu sve ono što sam od tebe očekivao ovde!
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Duca je odabrao pravu sredinu u kojoj igraci njegovog tipa najbrze napreduju i to je ono sto mu je najvise nedostajalo u Vojvodini.Srecno :!:
Napred Voso!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Post by Rabba »

Sve najbolje Tadicu.

Znam da cu biti nariban zbog ovoga, ali jel mozda neko razmisljao o Brani Ilicu kao potencijalnom pojacanju. Cini mi se da ne bi bio uopste los potez dovesti ga. A crni su ga se odrekli.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Dovođenje Brane Ilića se nebi zvalo pojačanjem. Zašto? Mi u svom pogonu već sada posedujemo igrače jednakog ili boljeg kvaliteta na krilnim pozicijama pred kojima je lepa perspektiva (Katai, Smiljanić, Stevanović). Vredi li da zbog jednog "otpadaka" blizanaca propustimo priliku da afirmišemo ovako talentovane igrače?! Ne mogu više da podnesem i trpim to što se naš klub u ovih par godina pretvorio u poligon za afirmaciju Titovih otpadaka! Zašto se nisu afirmisali tamo gde su sada višak, iako su dobijali šansu? Najveće pojačanje u narednoj sezoni jeste upravo dobra afirmacija i potpuno iskorišćenje potencijala Kataia, Smiljanića i Stevanovića, na krilnim pozicijama. Medojevića, Mitoševića, Bilbije, Kovačevića i Mudrinskog na svojim pozicijama u formaciji. Ako ćemo, što je najrealnije, da se borimo sledeće sezone za Evropu, ovi talentovani momci, plus jedan štoper suvog kvaliteta mogu taj cilj bez problema da ostvare i tako prikupe prekopotrebno iskustvo da nam leta 2011. donesu plasman u Ligu Evrope.

Kako čujem Vladan Pavlović će se vratiti iz Javora u klub. Voleo bi da ga zadržimo u klubu i tako rešimo pitanje levog beka, jer je Vladan odlično odigrao u Javoru i pokazao da vredi. Nadam se i naši vrli stratezi u upravi slično razmišljaju.
Post Reply