Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Transferi

Post by Matador »

Sva tri sportska direktora nisu uspela da potpisu malog Pazarca i Curka jos uvek. Mozda da pridodaju jos nekog sportskog direktora.
User avatar
Djisa
Posts: 1205
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Evo pojacanja!

http://mondo.ba/a512220/Sport/Fudbal/Sa ... ovica.html" onclick="window.open(this.href);return false;

On je raskinuo ugovor sa Seviljom, slobodan je igrač!
Kup je nas!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

Djisa wrote:Evo pojacanja!

http://mondo.ba/a512220/Sport/Fudbal/Sa ... ovica.html" onclick="window.open(this.href);return false;

On je raskinuo ugovor sa Seviljom, slobodan je igrač!
Ne, za ime Bozije! Zbog njega sam izgubio 5 godina zivota! Koji kvalitet taj momak ima da mi je samo znati...
Image
User avatar
21114
Posts: 148
Joined: Thu Apr 23, 2009 11:28 pm
Location: Novo Naselje, favela, Maribor.

Re: Transferi

Post by 21114 »

Boske je što se mene tiče uvek dobrodošao u Vošu. Lepo bi ga opet bilo gledati u NS-u.
Legnem pijan, ustanem pijan, pa koji sam kuratz i spavao onda!
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: Transferi

Post by tulip »

laki wrote:
Djisa wrote:Evo pojacanja!

http://mondo.ba/a512220/Sport/Fudbal/Sa ... ovica.html" onclick="window.open(this.href);return false;

On je raskinuo ugovor sa Seviljom, slobodan je igrač!
Ne, za ime Bozije! Zbog njega sam izgubio 5 godina zivota! Koji kvalitet taj momak ima da mi je samo znati...
Bio bi najbolji desni bek
DAJ GOL!!!
User avatar
PolovinaZ
Posts: 148
Joined: Thu May 29, 2014 7:18 pm

Re: Transferi

Post by PolovinaZ »

Stevanović bi bio solidno pojačanje,ali jedino da igra na nekom mestu na kom još nije igrao,jer na tim krilnim pozicijama su za sada neprikosnoveni Alivodić i Gaćinović. Po meni treba definisati strogo ambicije.Ako hoćemo ozbiljno na prvo mesto onda treba da dovedemo samo dva-tri ozbiljna igrača koji prave razliku. Ako nam je cilj da budemo 3. onda treba da vratimo Asanija,Sprema,Grgića,Kočovića,Ilića i krenemo da forsiramo polako Lukovića,Ćurka,Stamenića....Ipak mi živimo od prodaje igrača i ne smemo to da zanemarimo. Teško je naći dobrog mladog igrača kod nas a da odskače od naših omladinaca.Samo ih treba malo istrpeti.Pogledajte koliko je Nastić napredovao!...Ivanić takođe,Poletanović je već skoro zreo igrač.O Babiću i Gaćinoviću ne treba puno pričati. Pankov lep potencijal. Jeste lepo i uzbudljivo dovesti nekoliko igrača,i ja volim to iščekivanje ali realno,kada Vojvodina dovodi igrača sa strane to treba da bude ozbiljan igrač.Kao što je Alivodić na primer.Setite se Jagoša Vukovića,koji sada igra u Turskoj prvoj ligi. Ima solidan rejting a u čemu je razlika između njega i Babića?!...Mojsilovići i slični po meni ne treba da se dovode. Koja je njegova prednost recimo u odnosu na Grgića ,Sprema,Asanija,Ćurka.To su te menadžerske kombinacije i talovi i to treba izbegavati u širokom luku.Ja lično ne bi voleo Babovića da gledam u dresu Vojvodine ali nama treba igrač sličnih karakteristika. Čukarički je našao takvog u internacionalcu Matiću(igrao za Kaen).
,,Ove boje nikog se ne boje ....''
User avatar
Turija
Posts: 10692
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

PolovinaZ wrote:Stevanović bi bio solidno pojačanje,ali jedino da igra na nekom mestu na kom još nije igrao, quote]
Tulip je rekao desnog beka, što bi bilo dobro rešenje, ali šta onda sa Puškom i Živkovićem?
Krilne pozicije su nam isto zacementirane za Gaćinovića i Alivodića.
U vezi, opet pitanje, koga izbaciti iz tima? Na c-foru, gde bih ga ja probao (zbog odličnog skoka, izražene brzine i kondicione spremnosti), opet imamo Lazu - našeg prvog strelca ove sezone.Dolazimo do apsurdne situacije da Stevanović bude rezerva u Voši, što isto nije realno, niti u saglasju sa njegovim fudbalskim vrednostima.
Ja lično mislim da Stevanović ima kvalitet, ali još uvek nije uspeo da ga iskaže, tj nije mu pronađena prava pozicija na terenu i u ekipi.Prerano je otišao u Španiju, a oni nemaju vremena da čekaju i prave igrača.Ako trener Sarajeva nađe odgovarajuće mesto Bosketu, dobiće odličnog igrača za naše prilike, pa i za neki evropski klub srednje klase.
Sve najbolje našem Bosketu i da se što pre vrati na fudbalsku scenu u punom sjaju.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Forza Voša
Posts: 575
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Transferi

Post by Forza Voša »

Ja sam Bosketa video pre tri - cetri nedelje na grbavici kako seta sa nekom devojkom. Kojim je povodom u Novome Sadu, da li je to Vosa, devojka ili nesto trece neznam a nije ni bitno. Ukoliko ponovo obuce dres omiljenog nam kluba podrsku ce dobiti kao i ostali momci.
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Transferi

Post by Chana »

Patrick Friday Eze :!:
http://en.wikipedia.org/wiki/Patrick_Friday_Eze" onclick="window.open(this.href);return false;

Posle njegove današnje partije protiv G. (gledao od cca 30 minuta do kraja utakmice), a posebno u zadnjih 15 minuta kada je dao gol i imao 2 "mrtve" šanse, iako nisam tako mislio - taj momak ima štofa, vredelo bi ga malo ispratiti - posebno ako nije vezan "nekim" ugovorom i/ili nije preskup!

Odmah sam pomislio na naše pakere Ćomija, Mareta i Alija, kao i na c-šuteve sa desna (Ali, Laza, Puška), ili leva (Mijat, Boba, Nasta) - taj bi se deran (187 cm) svojom brzinom i skočnošću - nadavao golova... :mrgreen:
Posebno kad bi ga se "dokopali" Kosan i Džimi :!:

Od Abua - nemamo tako brzog i skočnog igrača.
Svojevremeno sam pisao kako mi se sviđa Onjilo iz Javora, dok nije prešao u čergu i - NESTAO KAO IGRAČ :!:
Onaj "nesvrstani" (kako neko reče) iz Napretka, prevashodno je brzanac, ali desno krilo - nije neki strelac i slab je u duelima...

B.t.w., svi koji me znaju, ili bar čitaju moje postove, verovatno već znaju da sam zagovornik naše dece i "negomilanja" igrača - ali ako timu nešto fali, zašto da ne :?:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
Stefke
Posts: 324
Joined: Thu Sep 12, 2013 10:50 am
Location: Клиса

Re: Transferi

Post by Stefke »

Chana wrote:Patrick Friday Eze :!:
http://en.wikipedia.org/wiki/Patrick_Friday_Eze" onclick="window.open(this.href);return false;

Posle njegove današnje partije protiv G. (gledao od cca 30 minuta do kraja utakmice), a posebno u zadnjih 15 minuta kada je dao gol i imao 2 "mrtve" šanse, iako nisam tako mislio - taj momak ima štofa, vredelo bi ga malo ispratiti - posebno ako nije vezan "nekim" ugovorom i/ili nije preskup!

Odmah sam pomislio na naše pakere Ćomija, Mareta i Alija, kao i na c-šuteve sa desna (Ali, Laza, Puška), ili leva (Mijat, Boba, Nasta) - taj bi se deran (187 cm) svojom brzinom i skočnošću - nadavao golova... :mrgreen:
Posebno kad bi ga se "dokopali" Kosan i Džimi :!:

Od Abua - nemamo tako brzog i skočnog igrača.
Svojevremeno sam pisao kako mi se sviđa Onjilo iz Javora, dok nije prešao u čergu i - NESTAO KAO IGRAČ :!:
Onaj "nesvrstani" (kako neko reče) iz Napretka, prevashodno je brzanac, ali desno krilo - nije neki strelac i slab je u duelima...

B.t.w., svi koji me znaju, ili bar čitaju moje postove, verovatno već znaju da sam zagovornik naše dece i "negomilanja" igrača - ali ako timu nešto fali, zašto da ne :?:
Нови Абу :!:

[video]https://www.youtube.com/watch?v=qL3-h1aoG_M[/video]
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Turija
Posts: 10692
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Stefke wrote:
Chana wrote:Patrick Friday Eze :!:
Od Abua - nemamo tako brzog i skočnog igrača.
Нови Абу :!:

[video]https://www.youtube.com/watch?v=qL3-h1aoG_M[/video]
Ja nisam imao takav utisak danas.Ne izgleda mi da je brz kao Abu, ni da je skočan toliko, niti da je posebno snažan.Što se realizacije šansi tiče - tu su.Ja ne bih žurio.
Kada smo već kod Abua, da li je standardan u postavi Beverena?Vidim na Vikipediji da ima 28 nastupa, ali samo 3 gola.Izgleda da sistem igre Beverena nije usmeren ka njemu?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4806
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Juce se videlo koliko fali klasican spic, a jasno je da Stojanovic to nije.

Povredi se Veselinovic i eto problema. Koliko god superiorno delovali u nekim trenucima, fali nam taj neki igrac koji ce to kapitalizovati. Jesmo u finansijskoj dubiozi, ali se mora reagovati.

Mislim da bi se on u ovom timu snasao...
Turija wrote:Vidim na Vikipediji da ima 28 nastupa, ali samo 3 gola.Izgleda da sistem igre Beverena nije usmeren ka njemu?
Zar nije on doziveo neku tezu povredu kolena?
User avatar
Milan
Posts: 4173
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Definitivno nam fali jos jedan spic!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10692
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Milan wrote:Definitivno nam fali jos jedan spic!
Tačno tako.
Mislim da bi mogli probati malog Grgića.Nije visok, ali deluje mi spretan i brz.
Takođe mislim, da bi većom minutažom Lukovića, puno dobili u napadu.
Nemam neke opipljive argumente, ali na osnovu ono malo viđenog, imam utisak da bi momci mogli dosta doprineti u našem napadu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

Meni se Lukovic u opste ne dopada. Nije imao vremena da se dokaze, ali ne trerba vise od 5 min da bvi se videlo koliko je decko trom i neokretan. Mozda ima dobru tehniku, ali eto mogu da se opkladim u bilo sta da je ubedljivo najsporiji igrac u Vosi. Jako lose fizicke predispozicije ima. Daj Boze da gresim.
Image
Post Reply