Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
PolovinaZ
Posts: 148
Joined: Thu May 29, 2014 7:18 pm

Re: Transferi

Post by PolovinaZ »

Imamo lepu priliku da već na polusezoni praktično obezbedimo Evropu kroz prvenstvo. Naravno da treba da idemo na pobedu svaku utakmicu ,pa ćemo videti gde će nas to odvesti. To rano obezbeđivanje Evrope je vrlo bitno jer će rasteretiti ekipu pritiska u drugoj polusezoni. To je prilika da jače poguramo neke mlade igrače i pokušamo da malo rasteretimo tim sa platama.Pod tim podrazumevam neka rešenja vezana za Đurića,M.Novakovića,Poparu,Mojsilovića pa čak i za Jovanića koji ima veliku platu a ne brani... itd.Čak možda i Tumbasović,jer smo doveli Sekulića a Zličić bi polako trebao da dobija šansu jer je to njegova pozicija i koliko sam ja gledao i čuo od trenera,mogao bi bez većih problema da polako ulazi u ,,priču''....Ako ne na polusezoni,bar na kraju sezone da nađemo rešenja za rasterećenje budžeta što se tiče plata. Nisu to značajno velike uštede,ali treba da se vodi računa o svakom dinaru. Onda ta upražnjena mesta popuniti sa našim mladim igračima,jer u 1995.,1996. i 1997. godištu imamo veliki broj igrača i sada je trenutak da iskristališemo njihove mogućnosti. Po meni pre svih Desančić,Stamenić,Luković,Grgić,Asani,Zličić,Kočović,Ćurko,Fimić,Zilkić,Fimić,Spremo a od sledeće sezone čak i Dinga,jer smo videli u slučaju Babića da pravi igrač bez problema igra sa 17.godina...Asani,Kočović Grgić,Spremo i G.Ilić sledeće godine pune 20.godina i vreme je da se gurnu u vatru i da se vidi da li imaju kvalitet za Vojvodinu ili nemaju. Luković,Desančić,Stamenić,Zilkić ,Fimić i Vukaljević su godinu dana mlađi ali imaju dovoljno da počnu polako da dobijaju ozbiljniju minutažu.Stamenić i Desančić sada igraju za omladinsku reprezentaciju i ovo je idealan trenutak da počnu da se guraju.To su sve momci od kojih ćemo mi živeti i funkcionisati i kao najveće bogatstvo kluba se moraju tako i tretirati. Po meni je tim koji je počeo utakmicu u Čačku malo prestar.Da je to neki vrhunski kvalitet tih starijih igrača pa da ne zamerim. Pekarić,Alivodić i Veselinović su među nosiocima igre,ali mislim da ne bi trebali Tumbasović,Boba i Puškarić da igraju u isto vreme.Dvojica su dovoljna...Svima je jasno da je sledeći naš transfer Babić ali za njega je već pripremljena sasvim solidna zamena- Pankov. Za Gaćinovićevo mesto konkuriše veliki broj mladih igrača koji čekaju šansu i siguran sam da ćemo naći zamenu među našim klincima. Meni je jedino nejasno kako je moguće da nikako da se pojavi neki jako talentovan špic,plejmejker ili bek. Pravimo veliki broj odličnih štopera,radnika u sredini i krilnih igrača. Imamo 10 krilnih igrača u '95. '96 .i '97 . godištu a još je Meleg davno otišao.Mora se malo korigovati taj aspekt.Jer tebi je cilj da iz podmlatka popunjavaš ravnomerno pozicije u timu po potrebi.Ja sam očekivao iskreno dosta od Georgija Ilića ali nešto očigledno ne ide kako treba.Doduše nije nikada ni dobio pravu šansu u prvom timu.Opet imamo jako talentovanog radnika u sredini(Zličića) i jednog super talentovanog odbrambenog igrača,kapitena kadetske reprezentacije,Dominika Dingu.Zilkić ima dobre karakteristike ali i njemu više odgovara da igra po levoj strani nego u centralnom delu veznog reda.Ako planiramo da dovodimo nekoga sa strane to mora biti igrač koji će vidno praviti razliku i koji će unaprediti igru istog trenutka.Ja tako bar gledam na to.Pre svega neki odličan vezni igrač,tipa Babović ili Matić, ali nije lako naći takvog igrača(poslednji kod nas je bio Vranješ,tipski). Dovoditi neke samo dobre igrače nije niikakav posao i takvih imamo u klubu na gomile. Svi su priželjkivali Vasilića svojevremeno kao i Gobeljića,ali ja lično iz ove sadašnje perspektive stvarno ne vidim ništa posebno na tim igračima.Gledao sam ih sada u OFK Beogradu i Napretku i mogu reći da nisu ništa posebno(možda će i postati igrači,ali trenutno prosečno)
,,Ove boje nikog se ne boje ....''
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3854
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

@PolovinaZ
Cenim tvoje postove ali molim da počneš neke pasuse da praviš, svaki put se 3 minuta teram da krenem da čitam :beg:
Io odio Belgrado
User avatar
PolovinaZ
Posts: 148
Joined: Thu May 29, 2014 7:18 pm

Re: Transferi

Post by PolovinaZ »

Red Marquis wrote:@PolovinaZ
Cenim tvoje postove ali molim da počneš neke pasuse da praviš, svaki put se 3 minuta teram da krenem da čitam :beg:
:mrgreen:
,,Ove boje nikog se ne boje ....''
User avatar
ernesto
Posts: 1210
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

Koje svojevremeno doveo Merabu kod nas?
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4806
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Ako se ne varam, dosao je na preporuku Mikhaila Khutsishvilija, koji je stigao nesto ranije u klub.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Transferi

Post by Dejan »

ernesto wrote:Koje svojevremeno doveo Merabu kod nas?

http://mondo.rs/a162961/Sport/Fudbal/Me ... odini.html" onclick="window.open(this.href);return false;
srkins
Posts: 1437
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Dejan wrote:
ernesto wrote:Koje svojevremeno doveo Merabu kod nas?
http://mondo.rs/a162961/Sport/Fudbal/Me ... odini.html" onclick="window.open(this.href);return false;
potpisao covek pre mesec dana za Ofi Krit na dve godine
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4806
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Friday opet strelac za Mladost. I dalje smatram da bi bio idelno pojacanje za nas...
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Transferi

Post by Toto Riina »

Voši su potrebna pojačanja, Fridaj kida za sada.


Preporuke

[video]https://www.youtube.com/watch?v=U8MCIibKklQ[/video]

I Nikola Ćirković iz Metalca.
Stefke
Posts: 324
Joined: Thu Sep 12, 2013 10:50 am
Location: Клиса

Re: Transferi

Post by Stefke »

Да се ја ишта питам (а не питам се), све могућности и сва средства би искористио за довођење Фрајдеја.... такав иргач би нам савршено легао :cheers:
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Forza Voša
Posts: 575
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Transferi

Post by Forza Voša »

Toto Riina wrote:Voši su potrebna pojačanja, Fridaj kida za sada.


Preporuke

[video]https://www.youtube.com/watch?v=U8MCIibKklQ[/video]

I Nikola Ćirković iz Metalca.
Micanovic je otisao ili ce tek da ode (kao i Vanja) u Arsenal.
„Hasta la Victoria Siempre!“
srkins
Posts: 1437
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

http://www.sportal.rs/news.php?news=135661" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: Transferi

Post by Box »

Realno je da traze 2mil. E sada, koliko ce izvuci to niko ne zna. Samo da ne ode u zimskom prelaznom roku nego lepo da sacekaju leto ili da naprave kombinaciju kao Vanjom (otisao ali prvo pozajmica kod nas godinu dana pa onda moze).
Tu su Boba i Ivanic ali , u slucaju da ode, da li imamo dobrog krilnog igraca u omladincima?
srkins
Posts: 1437
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Mojsilovic igra istu poziciju kao Mijat a onaj mali iz NP sto je dosao je takodje krilo samo ne znam ,mislim da je jos rano za njega ...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8857
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

srkins wrote:...onaj mali iz NP...
Slabo ce biti vajde od njega, disciplina nula...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Post Reply