Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Legia i Wisla zainteresovani za Djurovskog;

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,1740,title ... caid=1a402
User avatar
Jambo
Posts: 162
Joined: Tue Dec 13, 2005 6:04 pm
Location: Indjija

Post by Jambo »

Djurovski ako ode treba Djumiju da digne spomenik!
Butorovicu-THE END !!!
User avatar
djape_ns
Posts: 385
Joined: Sat Dec 13, 2008 6:34 pm
Location: Novi Sad

Post by djape_ns »

Dejane ovaj Oulhaj me na ovom klipu igrom mnogo podseca na Kizita, ali mislim da je ipak Kiza za njega izmislio fudbal,, sad mi je jos vise zao sto Kiza ne igra u nasoj Voshi.

Dok sam ovog Boghossiana gledao par utakmica, igracina na kvadrat, mislim da mu je ta cena na transfermarktu nerealna, kontam da je on vec primamljiv za neke vece evro klubove...
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Evo Zvezda se interesuje za Batioju iz Novog Sada i posmatraće ga njeni ljudi protiv Bežanije.Ne sumnjam u to da će i njega i Bareira i još po kojeg igrača Novog Sada uzeti nama ispred nosa.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8864
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

ice wrote:Evo Zvezda se interesuje za Batioju iz Novog Sada i posmatraće ga njeni ljudi protiv Bežanije.Ne sumnjam u to da će i njega i Bareira i još po kojeg igrača Novog Sada uzeti nama ispred nosa.
Ma ionako ne bi prosli probu kod nas... :wink:
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Nadam se da je bar neko od forumaša stigao da pogleda po koju utakmicu na turniru " Stevan Nešticki " i da se uveri u kvalitete naših momaka.Možda bi onda u budućnosti bili pošteđeni izjava tipa kako sa njima u prvom timu možemo da zaboravimo na rezultate i kako su nam neophodna kojekakva belosvetska pojačanja u vidu radznih problematičnih i neproverenih igrača koje je baš briga za naš klub.
carlons
Posts: 182
Joined: Tue Sep 22, 2009 9:32 pm
Location: Detelinara

Post by carlons »

Polako sa tim strancima, nemojte se zaletati. Ne znaju jezik, navikli na drugačije uslove, dok se priviknu prođe sezona. Naši najbolji igrači su skoro uvek bili naši omladinci i domaći igrači iz drugih klubova.

Voša će početi da pravi ozbiljne rezultate tek kad vošina deca počnu da se na zalasku karijere vraćaju iz inostranstva i donese znanje i preko potrebno iskustvo nazad u Vojvodinu. Videćete ako jednog dana počnu da nam se vraćaju Krasa, Lane, Kačar, Aleskić,....,pa i neka možda malo manje zvučna imena.

Sa 3-4 iskusna igrača i omladincima cepali bi sve redom. Dok se to ne desi prinuđeni smo da se krpimo od sezone do sezone,...
Vosa
Posts: 1
Joined: Tue May 18, 2010 4:36 pm

Post by Vosa »

Vraca li se Pavlovic sa pozajmnice Javoru ili ostaje u Ivanjici, imao je ok sezonu tamo?
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Post by Koral »

carlosns wrote:Polako sa tim strancima, nemojte se zaletati. Ne znaju jezik, navikli na drugačije uslove, dok se priviknu prođe sezona. Naši najbolji igrači su skoro uvek bili naši omladinci i domaći igrači iz drugih klubova.

Voša će početi da pravi ozbiljne rezultate tek kad vošina deca počnu da se na zalasku karijere vraćaju iz inostranstva i donese znanje i preko potrebno iskustvo nazad u Vojvodinu. Videćete ako jednog dana počnu da nam se vraćaju Krasa, Lane, Kačar, Aleskić,....,pa i neka možda malo manje zvučna imena.

Sa 3-4 iskusna igrača i omladincima cepali bi sve redom. Dok se to ne desi prinuđeni smo da se krpimo od sezone do sezone,...
Pojedini se toliko lože da je to neverovatno. Da se taj Batioja neki, preziva Jonović, ne bi ga ni primetili.
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

Vosa wrote:vraca li se Pavlovic sa pozajmnice Javoru ili ostaje u Ivanjici..imao je ok sezonu tamo??
Pavlovic kolko znam nije nas igrac tj nema ugovor sa Vosom?!
Željko Brkić jedan je od nas!!!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Image

Batioja Augusto ima svega 20 godina, zaista je dobro odigrao za FK Novi Sad i prosao jednim delom vec period adaptacije. Skrenuo je paznju fudbalske javosti na sebe i sada ga vec prate OFK-a i zvezda... Mnogo je sigurnije dovesti ovakvog stranog igraca i mnogo je manji rizik za promasaj, posto ima mogucnost da se prati na dosta utakmica i utvrdi njegov kvalitet i potencijal! Jedan je od bolje ocenjenih igraca prve lige.

Image

Guido Gabriel Barreyro je u svojoj karijeri igrao za Bocu Juniors, Newell's Old Boys, Spartu iz Praga i sada je u FK Novi Sad. Negde krajem Januara se prikljucio novoj ekipi i zbog toga je dobijao sansu uglavnom kao rezervista... I sami njegovi saigraci su impresionirani kakvu tehniku poseduje za svoju visinu (196 cm) Pred kraj prvenstva je dosao u sukob sa trenerom oko minutaze, pa je suspendovan. Mislim da je upravo on tip igraca, kakav nedostaje Vosi. OFK-a, zvanicno prati i ovog igraca.

Menadzer ovih igraca je Dragan Draskovic iz Novog Sada.

Sada da li je problem ovih igraca u njihovim prezimenima ili zato sto je Vosa ranije imala uglavnom negativna iskustva sa strancima...


Na ovom forumu su od strane vise clanova primeceni;
Kirovski, Milunovic, Gasic, Savic, Kosanovic, Trajkovic, Joksimovic, Djukic, Golic, Maksimovic, Simovic, Covilo, Babic, Ademovic, Nedeljkovic...
U medjuvremenu je Bilbija dosao u Vosu, Stankovic i Davidov otisli u partizan, Vranjes u Pandurii Târgu Jiu, Mbola u Tottenham itd.
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Post by Mare »

30 Maj 2010 | 09:28, Izvor: Sportal.rs - Butorović: Partizan otima Kizita!
http://www.sportal.rs/news.php?id=28500

30. maj 2010. | 10:13 | Izvor: Sportske.net - Nađ: "Kizito slobodan, što bismo zvali Vojvodinu"
http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 21880.html

I ja se pitam, što bi nas zvali?
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

Mare, zna i Bata da Partizan nema razloga da se obrati nasem klubu, ovo je samo fol Bate da pokaze kako on toboze brani interese Vose u odnosu na blizance.

A setimo se samo kada je gospodin Djumi izjavio u duhu optimizma da cemo osvojiti kup, tada je Bata pricao da gospodski klub ne sme da preti renomiranim protivnicima...
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
lesa
Posts: 371
Joined: Thu Jun 15, 2006 2:01 am
Location: Novi Sad,Podbara
Contact:

Post by lesa »

Posto je bilo reci da novci od Aleksica treba da legnu na konto do 1. Juna, interesuje me jesu li talijani poslusali UEFA-u ili jos uvek nemamo prebijenog dinara? Jel nacuo neko nesto?
...ti si nasa prva ljubav...
User avatar
Jambo
Posts: 162
Joined: Tue Dec 13, 2005 6:04 pm
Location: Indjija

Post by Jambo »

Lala sa zapada wrote:A setimo se samo kada je gospodin Djumi izjavio u duhu optimizma da cemo osvojiti kup, tada je Bata pricao da gospodski klub ne sme da preti renomiranim protivnicima...
Evo mu sad renomirani klub.Pokazali su mu koliko ga postuju i cene.
Butorovicu-THE END !!!
Post Reply