Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Post by Koral »

Odlično je ukoliko se zadrži Pavlović jer je zaista dobro odigrao sezonu u Javoru, a znamo kako nam škripi ta pozicija. Ne bih rekao da je Brana Ilić otpadak, on je dokazao svoj kvalitet jer je odigrao odličnu sezonu u Partizanu, a zašto ga se odriču, to je pitanje za njih...
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1382
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Post by Uvek sa tobom »

Rabba wrote:Sve najbolje Tadicu.

Znam da cu biti nariban zbog ovoga, ali jel mozda neko razmisljao o Brani Ilicu kao potencijalnom pojacanju. Cini mi se da ne bi bio uopste los potez dovesti ga. A crni su ga se odrekli.
Ukoliko su ga otpisali,mislim da nije losa ideja,samo ne znam dal i za koliko bi nam ga prodali,a i sami znamo kolko je nasa uprava teska na parama,pre bi za te pare doveli nekog stranca :roll:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Post by Koral »

Uvek sa tobom wrote:
Rabba wrote:Sve najbolje Tadicu.

Znam da cu biti nariban zbog ovoga, ali jel mozda neko razmisljao o Brani Ilicu kao potencijalnom pojacanju. Cini mi se da ne bi bio uopste los potez dovesti ga. A crni su ga se odrekli.
Ukoliko su ga otpisali,mislim da nije losa ideja,samo ne znam dal i za koliko bi nam ga prodali,a i sami znamo kolko je nasa uprava teska na parama,pre bi za te pare doveli nekog stranca :roll:
Brana Ilić ima još 2,5 godišnji ugovor sa Partizanom. Tako da će tu trebati dosta para
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Koral wrote:Odlično je ukoliko se zadrži Pavlović jer je zaista dobro odigrao sezonu u Javoru, a znamo kako nam škripi ta pozicija. Ne bih rekao da je Brana Ilić otpadak, on je dokazao svoj kvalitet jer je odigrao odličnu sezonu u Partizanu, a zašto ga se odriču, to je pitanje za njih...
Koral, Brana Ilić, ako je već kao što tvrdiš imao odličnu sezonu, kako to da nijedan ozbiljniji klub za njega nije zainteresovan i da partizan nije uspeo nekome za pare da ga proda? Igrač ograničenih kvaliteta, koji sem brzine nema dovoljan talenat da više napreduje, a i u godinama je kada su šanse za napredovanje nikakve. Fudbal nije nije samo trčanje, nego zahteva i tehničko umeće. Ovo je dovoljno da pokrije moju tvrdnju da je on otpadak i svaka dalja priča o Brani od mene na ovom forumu je završena.
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Post by Koral »

Zeljafcv wrote:
Koral wrote:Odlično je ukoliko se zadrži Pavlović jer je zaista dobro odigrao sezonu u Javoru, a znamo kako nam škripi ta pozicija. Ne bih rekao da je Brana Ilić otpadak, on je dokazao svoj kvalitet jer je odigrao odličnu sezonu u Partizanu, a zašto ga se odriču, to je pitanje za njih...
Koral, Brana Ilić, ako je već kao što tvrdiš imao odličnu sezonu, kako to da nijedan ozbiljniji klub za njega nije zainteresovan i da partizan nije uspeo nekome za pare da ga proda? Igrač ograničenih kvaliteta, koji sem brzine nema dovoljan talenat da više napreduje, a i u godinama je kada su šanse za napredovanje nikakve. Fudbal nije nije samo trčanje, nego zahteva i tehničko umeće. Ovo je dovoljno da pokrije moju tvrdnju da je on otpadak i svaka dalja priča o Brani od mene na ovom forumu je završena.
Kada god je ulazio sa klupe u igru, donosio je Partizanu novu snagu i preokret u igru. Postigao je jedan broj bitnih golova. Svoj talenat i umeće kao napadača pokazao je u Zemunu i Radu gde je imao znatno veću minutažu.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3856
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Pošto Ilić ima ugovor sa grobljem, tu se ovde priča i treba završiti. Mi ne kupujemo igrače iz Srbije ako treba ugovor otkupiti.
A i mogli bi jednu godinu da ne gledamo blizanačke otpatke ovde, ko zna, možda nam se i svidi?

SREĆNO DUĆA! Holandija je odlična sredina za naše fudbalere...
Io odio Belgrado
User avatar
etxeberria
Posts: 352
Joined: Wed Dec 17, 2008 8:32 pm
Location: tamo gde sam rodjen i odrast`o

Post by etxeberria »

Milion i nije neka cifra al daj sta das, pa cigani onu kreaturu Gumu prodaju po te pare. Tadic je verovatno najveci majstor u ovoj ligi, bio, prerastao ju je jos davno, zelim mu karijeru bar kao Krasinu, talenta ima, i jos puno godina igranja po evropskim "livadama".

Jedna stvar, ja i dalje ne mogu da shvatim kako komsije prodaju svoje igrace pre svega mislim na Kalinica, i sve dinamovce. Pa onaj lik jednog Jerka Leku utrapi za 4 miliona :roll:
Mi najbolje od najboljeg dajemo za sicu (u evropskim merilima).
Dok se gleda samo kratkorocno verovatno bolje ni ne moze.
sam svoj najveci neprijatelj
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Dragi forumaši, prebacio sam postove iz vaše diskusije o reprezentativcima u temi Transferi u odgovorajuću temu "A" reprezentacija i Vošini igraci u njoj. Ukoliko želite, tamo slobodno nastavite započetu diskusiju o reprezentativcima. U principu za većinu diskusija postoje odgovarajuće teme na forumu, shodno tome u buduće bi vas zamolio da vaše diskusije prilagodite temi. U nadi da ćete ispoštovati apel, unapred se zahvaljujem! :wink:
aNS
Posts: 327
Joined: Sun Jun 28, 2009 2:00 pm

Post by aNS »

Тадићу желим да коначно покаже тај таленат о коме се толико причало.

Извињавам се због мог протеклог писања у погрешној теми, мало сам се занео. :lol:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3856
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

etxeberria wrote: Jedna stvar, ja i dalje ne mogu da shvatim kako komsije prodaju svoje igrace pre svega mislim na Kalinica, i sve dinamovce. Pa onaj lik jednog Jerka Leku utrapi za 4 miliona :roll:
Mi najbolje od najboljeg dajemo za sicu (u evropskim merilima).
Dok se gleda samo kratkorocno verovatno bolje ni ne moze.
Kad pogledaš te transfere Hrvata: Kalinić, Modrić, Da Silva, Kranjčar, Ćorluka...svi su u Engleskoj. Zemlji koji su oni direktno izbacili sa prošlog evropskog prvenstva. Time su skrenuli pažnju njihovih agenata. Isto bi se i nama desilo da smo u zadnjih 20 godina zveknuli neku top reprezenaciju i eliminisali je...Ne ceni svet njihove pašnjake više od naših...već se ugled stvara reprezentacijom. Jer od klupskih uspeha je mnogo prošlo...
Io odio Belgrado
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3979
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Post by Rabba »

Opa tek sam sad video da je stavljen na transfer listu. Procitao sam da ozbiljno ne racunaju na njega u narednoj sezoni. Slazem se da imamo dovoljno mladih igraca i da ne treba pazariti gotovo nista ovo leto, ali mislim da Ilic ima dovoljan kvalitet da doprinese dubini igrackog kadra, koja ce nam ipak trebati ukoliko zelimo rezultat naredne sezone. Ne slazem se da mozemo u grupe lige uefa u narednim godinama posto je i vrapcima jasno kako stoje stvari u nasem klubu sto se tice prodaje igraca
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Гронингенов сајт јавља да је цена трансфера 1,1 милион евра. Тадић + Алексић- заиста се исплати улагати у нашу омладинску школу. Надам се да ће то бити довољно да се извучемо из тешке буле?
User avatar
budababa
Posts: 4010
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

http://www.youtube.com/watch?v=jRntZTGonso

I eto, pogledaju Holandezi ovaj klip i kažu: "U čemu je fora, pa ga puštaju za tako sitne novce? Crazy Serbs..." Tadiću ne mogu da sporim talenat, ali motiva mu je u Voši očigledno manjkalo. Sve najbolje mu želim u nastavku karijere i da nam osvetla obraz, mislim da je izabrao pravu ligu. Za početak.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3856
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

budababa wrote:http://www.youtube.com/watch?v=jRntZTGonso

I eto, pogledaju Holandezi ovaj klip i kažu: "U čemu je fora, pa ga puštaju za tako sitne novce? Crazy Serbs..." Tadiću ne mogu da sporim talenat, ali motiva mu je u Voši očigledno manjkalo. Sve najbolje mu želim u nastavku karijere i da nam osvetla obraz, mislim da je izabrao pravu ligu. Za početak.
Tadic je jedan od najboljih igraca koje sam gledao.

Na youtube-u :lol:

U svakom slucaju, do sledeceg leta cemo znati jel motiv bio njegov jedini problem ovde da pruzi bolje partije.
Io odio Belgrado
Post Reply