Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Transferi

Post by Matador »

Nema ponude Benfike za Comija!!!
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Mare »

Avangarda wrote:
Mare wrote:
Avangarda wrote: Ovo sto ja pisem su tako proste i banalne stvari koje se podrazumevaju u svakom profesionalnom klubu, samo eto kod nas se jos uvek izmislja topla voda...
Jeste, lako deluje od kuće za tastaturom i na menadžeru!
Avangarda wrote:Jos da kazem sto se tice te famozne ponude od 1.5 ili 2M nije ni bitno koliko jer te pare nikad ne bi ni videli! Tako da mogu oni da nude koliko hoce kad nemaju nista i ne planiraju da plate nista, njima ne mozes prodati igraca vec jedino pokloniti, a FKV to ne sme da radi!
U savremenom svetu poslovanja, postoje razna sredstva obezbeđenja prilikom ovakvih transakcija, najjače svakako jeste bankarska garancija (banka garantuje da će pare biti isplaćene ako dužnik ne isplati i to tako što ako dužnik ne izmiri svoje obaveze u dogovorenom roku, banka sve isplaćuje poveriocu i ona dalje vija dužnika i od njega se naplaćuje već na način kako se ona zaštitila), bez tog sredstva obezbeđenja ovakve stvari se ni ne rade više, e u tom slučaj ne možeš da ostaneš kratak da je ne znam ko sa druge strane ti ćeš svoje pare dobiti, bilo od krajnjeg dužnika - partizana ili banke koja je izdala garanciju. Bez toga nema nikakve priče!

Još jednom ponavljam neizmerno mi je drago što nije otišao, ali stojim iza svojih reči da je za upravu i samog Ćomija odluka bila teška. Da je ovo nešto sasvim normalno, da li bi se svi mi toliko time bavili ovde?
Po toj logici onda celnici svih normalnih klubova samo sede kuci i lagano igraju menadzer?!

Bankarske garancije u Srbiji? Banke ovde u skorije vreme nisu nikad zaje*ale klijente? Nesto sam slabog pamcenja, ali javljaju mi se reci Jezda i Dafina... Koja banka da nam da grancije? AIK, Beobanka, Invest, RBV?! Mislis da oni ne bi nasli neku fantomsku banku ciji je vlasnik neko od politicara i krimosa iz njihove uprave? Svi klubovi koje su titovi blizanci ojadili su imali nekakve bankarske garancije, a pare nikad nisu videli kao sto ih ni mi ne bi videli!
Druže radim taj posao pa znam, bankarska garancija u Srbiji verovao ili ne funkcioniše i za vece iznose od ovih! Ti si prodavac ti diktiras uslove, trazis bezuslovnu, na prvi poziv naplativu bankarsku garanciju od prvoklasne banke, ko to ne moze da obezebedi cao, nema posla. Drugo poredjenje uslova u kojima funkcionisu klubovi u Srbiji sa svetom, gde su klubovi niciji i svaciji, gde sponzori postoje samo za dva kluba, gde gledalaca nema, a o prodaji dresova da i ne govorim, ma nidje veze sa svetom. A ti treba da obezbedis 2,5 milki samo da prezivis godinu i jos toliko dugujes na ime prethodnih obaveza.
Zato jos jedno hvala svima sto su odbili go**a!
limanfkv
Posts: 2839
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Transferi

Post by limanfkv »

Izgleda da imamo i milionere ovde na forumu. Suvise jednostavno vi zamisljate poslovanje jednog kolektiva kakav je FKV. Deluje mi da mnogi nemaju dodir sa realnoscu.

Evo naveo je neko od kada radna zajednica nije dobila platu (ne znam ni da li je istina), sto su mislim informacije koje mogu samo da stete klubu jer ako neko i oce da kupi nekog naseg igraca u tim retkim situacijama sigurno je po nas klub bolje da se ne prica na sva usta (i posrane medije) da nemamo leba da jedemo.

Sama cinjenica da bi to bio najveci transfer u nasem fudbalu dovoljno govori, a koliko sam cuo imali smo garancije na koje, nakon potpisa, ne bi mogli da nas izvacare. Stoga veliko bravo za ovaj izuzetno smeo potez, i upravi, a posebno Comiju.

Nisam se oglasavao ranije, ne znam da li je bila ponuda za Ozegovica nakon Dorije, ukoliko jeste, a klub je u finansijskoj situaciji u kojoj se nalazi, a nije prodat mislim da je to ogroman kiks. Imali smo penal sto se njega tice, daj Boze da gresim.
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Matador wrote:Nema ponude Benfike za Comija!!!
E kvariso nasih nada! :mrgreen:
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
Turija
Posts: 10677
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Ne mogu da razumem neke forumaše koji sad kukaju što se Ivanić, a najzad i Klub, isprsio i održali datu reč (a skoro sigurno ne bi ni dobili obećano) i boje se šta će sada s Vošom biti, dok istovremeno osuđuju igrače kada ne odigraju važnu utakmicu hrabro.
Ljudi, što ste se uplašili, Klub je napravio istorijski iskorak (zato se mediji toliko i lože).
Kvalitetna roba ne može ostati neprodata (bez brige), samo malo strpljenja ( objasnio onomad i Mamić, kako se prodaju igrači).
Otići će Ivanić kao alva u neku top ligu na Zapadu (za koje je 1,5M sića za igrača takvog formata).
Živi i zdravi bili, pa videli.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Mare »

Turija ja mislim da se niko nije snuždio već su svi pozitivno iznenađeni, to se vidi po broju postova da se nešto značajno desilo. Nego neki forumaši kao da žele da predstave kao da to nije ništa i prave problem ako se istakne hrabra i teška odluka i na kraju zahvali im se na tome. Dok o problemima i sredstvima koja su potrebna za funkcionisanje sportskog kolektiva od koga se traži Evropa, od koga se traži da se bori za sam vrh, da parira blizancima i to sve u Srbiji, ljudi kao da igraju igricu pa na taj način pričaju o tome! Kad treba da se kude, kudićemo, kad treba da im se zahvalimo i priznamo dobar i hrabar potez valjda možemo i to, a ne da to umanjujemo.
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Re: Transferi

Post by Brane »

Po meni je ovo extra odradjen prelazni rok. Uprava je odbila i jednog i drugog blizanca za naseg najboljeg igraca. Dovedeni su igraci koji su igrali LE i imali zapazenu ulogu.
Verovatno su se olako odrekli nekih omladinaca, mozda i doveli neku "macku u dzaku" ali se to sve moze svesti pod slobodno uverenje. A vreme ce pokazati koliko su ta pojacanja dobra ili losa. Koliko sam shvatio ne placamo ih nesto extra tako da i eventualna greska nece biti skupa.

Cekali smo ih da zaseru, evo jos nisu...
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Transferi

Post by slanina »

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... ce-Bogdana" onclick="window.open(this.href);return false;

Jedni tvrde da ste partizanovac, drugi pak da navijate za Crvenu zvezdu?

- Ja sam u Vojvodini od 12. godine. To je moj klub, grad, ljudi, igrači i navijači. Rekao sam pre tri meseca da neću da pređem i ne želim da pogazim svoju reč - zaključio je Ivanić.
:lala:
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Mare »

Из истог извора:

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... ce-Bogdana" onclick="window.open(this.href);return false;

Sa svoje strane, Ivanić, sjajni plejmejker Novosađana, potvrđuje da je odluka da ne pređe u Partizan, doneta u razgovoru sa predsednikom kluba Šćepanovićem.

- Naravno da sam bio na telefonskoj vezi sa predsednikom Šćepanovićem - kaže Ivanić. - Zajedno smo doneli odluku da ne pređem u redove crno-belih, baš kao što se desilo i u ranijem slučaju, kada je Crvena zvezda bila zainteresovana.
User avatar
Avangarda
Posts: 337
Joined: Tue Feb 13, 2007 1:57 am
Location: Sremska Mitrovica

Re: Transferi

Post by Avangarda »

Da mi je pre neko rekao da ce se na forumu NAVIJACA VOJVODINE (izvinjavam se administraciji, ali mora velikim slovima) kukati zato sto kapiten i najbolji igrac nije prodat groblju, rekao bih mu da je lud, ali eto izgleda da danas ja ispadam lud... Gde je nestao bunt, ponos i prkos koji je oduvek krasio navijace FKV i koji nas je razdvajao i izdizao od blizanackog sljama?! Nikad nas nije bilo puno, ali nikad nismo bili ni saka beskicmenog jada! Kad smo postali tako slabi i jadni da sami ovde pozivamo na najtrulije kompromise?! Pa majku mu jel se nismo u prethodnim godinama nagutali dosta go*ana i pristali na hiljada trulih kompromisa zarad kao nekog ocuvanja kluba?! Svaki truli kompromis terao nas je u novi, jos duplo truliji! Gde je kraj tome, sta jos treba da istrpimo, koliko jos treba da se sagnemo? Bio je klub i u mnogo goroj situaciji od danasnje, pa se na ovakva ponizenja nije ni pomisljalo! Trpimo u klubu Vranjesa, kome se rapidno brzo zaboravilo koja je gnjida i kako je u vise navrata debelo ostetio klub (strajk i meleg), trpimo kojekakve majamije, radojice, vavane i ostali bg&cg krimi olos, trpimo polupismene kvazi fudbalske strucnjake koji eto kao znaju kako fukcionise kolektiv kao sto je FKV, a ja lupam i mislim da je sve FM. Koga i sta jos treba da trpimo?! Pa eto i da je doslo dotle (a nije!) da se ugasimo, pa bolje i da se ugasimo casno, nego da nastavimo da postojimo kao neki pacovi koji ce se hraniti mrvicama sa stola najveceg sljama u istoriji sporta!

Jos bih pitao pojedine cenjene forumase, zasto je onda oterana pavloviceva uprava? Zar nismo svi bili slozni da im vidimo ledja kad su prodali dva igraca partizanu? A danas se zalimo sto tom istom partizanu nismo prodali kapitena?! Pa mogli su pavlovic i co. isto tako da daju Ivanica partizanu za 1.5M. Jel bi i njima pustili to? Kad smo postali i licemeri?

Jos jedno pitanje, koja je uopste svrha uprave FKV?! Nece i ne mogu da unesu ni dinar u klub, tu su samo da prodaju sve za koje stigne kakva-takva ponuda, pa cak i ako je od najomrazenijeg rivala?! Pa takvu upravu onda mozes napraviti i od nekih random likova sa ulice i oni ce biti sposobni da ne unesu ni dinar u klub, da prodaju sve sto mogu i da od tog malo ili malo vise zavrnu. Sve bre neki poslovni i fudbalski eksperti i strucnjaci u klubu, a situacija ocajna?! Pa kako to?! Prodato je osim Ivanica, sve zivo sto se moglo prodati i opet nije dosta?! Gde su pare? Svi posteni, a mog bicikla (Vose) nema! Secam se da je postovani predsednik kad je prodao Milinkovic-Savica za tepsiju ribe u Genk tada govorio da se nije moglo vise dobiti jer FKV nije bila vlasnik celog ugovora, ok razumno i tacno, ali je u tom pravdanju izjavio i da imamo 10% od njegove sledece prodaje! On je nedavno prodat laciju za 10M i tih 10% (milion eura) se vise ne pominje? Gde je to nestalo? Jel se i za to ne zna gde je otislo kao i za onih 30% kad je cvetko prodao krasica?

Jos da kazem za blizance i kako oni fukcionisu posto vidim da ovde neki to ne shvataju ili se prave da ne shvataju. Ta dva kluba od osnivanja, a narocito od devedesetih funkcionisu tako sto kradu i otimaju svakome od koga mogu, a nikome, cak ni drzavi koja bi trebala biti kao neka najveca institucija ne placaju nista! Ti paraziti samo tako znaju da rade i da tako opstaju, a to im omogucava lopovska drzava i lopovi koji je vode i uporedo sede u tim klubovima. partizan je duzan preko 16 miliona eura, a zvezda preko 50 (sto se zna)! Kako neko iole razuman moze i da pomisli da njima nesto kao proda i da ce mu oni kao platiti? Taj koji to misli je teska budala i idiot! Da nesto placaju ne bi bili u tolikim dugovima! U upravi im sedi nagori lopovski i prevarantski olos i kao ne bi nas izvarali?! Ma jok! Kao sto nisu nikog pre nas i kao sto nece nikog posle nas... Jedva su platili onim strancima posle xx godina, tek kad ih je uefa izbacila iz evropskih takmicenja. Kad bi nama tek platili, posle koliko godina, decenija? Ko bi ih stisao Tole, Vucic?! Ma nemojte...

Sve vise mi se cini da ona Vojvodina za koju sam ja navijao vise ne postoji, a ovu novu i "ljude" u njoj i ljude oko nje nikako ne mogu da shvatim...
Last edited by Avangarda on Tue Sep 01, 2015 10:46 pm, edited 1 time in total.
Љyбaв пpeмa тeби нac je cпojилa, a мpжњa пpeмa њимa ojaчaлa!
User avatar
Лампард
Posts: 118
Joined: Tue Aug 25, 2015 5:22 pm

Re: Transferi

Post by Лампард »

Avangarda wrote:Da mi je pre neko rekao da ce se na forumu NAVIJACA VOJVODINE (izvinjavam se administraciji, ali mora velikim slovima) kukati zato sto kapiten i najbolji igrac nije prodat groblju, rekao bih mu da je lud, ali eto izgleda da danas ja ispadam lud... Gde je nestao bunt, ponos i prkos koji je oduvek krasio navijace FKV i koji nas je razdvajao i izdizao od blizanackog sljama?! Nikad nas nije bilo puno, ali nikad nismo bili ni saka beskicmenog jada! Kad smo postali tako slabi i jadni da sami ovde pozivamo na najtrulije kompromise?! Pa majku mu jel se nismo u prethodnim godinama nagutali dosta go*ana i pristali na hiljada trulih kompromisa zarad kao nekog ocuvanja kluba?! Svaki truli kompromis terao nas je u novi, jos duplo truliji! Gde je kraj tome, sta jos treba da istrpimo, koliko jos treba da se sagnemo? Bio je klub i u mnogo goroj situaciji od danasnje, pa se na ovakva ponizenja nije ni pomisljalo! Trpimo u klubu Vranjesa, kome se rapidno brzo zaboravilo koja je gnjida i kako je u vise navrata debelo ostetio klub (strajk i meleg), trpimo kojekakve majamije, radojice, vavane i ostali bg&cg krimi olos, trpimo polupismene kvazi fudbalske strucnjake koji eto kao znaju kako fukcionise kolektiv kao sto je FKV, a ja lupam i mislim da je sve FM. Koga i sta jos treba da trpimo?! Pa eto i da je doslo dotle (a nije!) da se ugasimo, pa bolje i da se ugasimo casno, nego da nastavimo da postojimo kao neki pacovi koji ce se hraniti mrvicama sa stola najveceg sljama u istoriji sporta!

Jos bih pitao pojedine cenjene forumase, zasto je onda oterana pavloviceva uprava? Zar nismo svi bili slozni da im vidimo ledja kad su prodali dva igraca partizanu? A danas se zalimo sto tom istom partizanu nismo prodali kapitena?! Pa mogli su pavlovic i co. isto tako da daju Ivanica partizanu za 1.5M. Jel bi i njima pustili to? Kad smo postali i licemeri?

Jos jedno pitanje, koja je uopste svrha uprave FKV?! Nece i ne mogu da unesu ni dinar u klub, tu su samo da prodaju sve za koje stigne kakva-takva ponuda, pa cak i ako je od najomrazenijeg rivala?! Pa takvu upravu onda mozes napraviti i od nekih random likova sa ulice i oni ce biti sposobni da ne unesu ni dinar u klub, da prodaju sve sto mogu i da od tog malo ili malo vise zavrnu. Sve bre neki poslovni i fudbalski eksperti i strucnjaci u klubu, a situacija ocajna?! Pa kako to?! Prodato je osim Ivanica, sve zivo sto se moglo prodati i opet nije dosta?! Gde su pare? Svi posteni, a mog bicikla (Vose) nema! Secam se da je postovani predsednik kad je prodao Milinkovic-Savica za tepsiju ribe u Genk tada govorio da se nije moglo vise dobiti jer FKV nije bila vlasnik celog ugovora, ok razumno i tacno, ali je u tom pravdanju izjavio i da imamo 10% od njegove sledece prodaje! On je nedavno prodan laciju i tih 10% (milion eura) se vise ne pominje? Gde je to nestalo? Jel se i za to ne zna gde je otislo kao i za onih 30% kad je cvetko prodao krasica?

Jos da kazem za blizance i kako oni fukcionisu posto vidim da ovde neki to ne shvataju ili se prave da ne shvataju. Ta dva kluba od osnivanja, a narocito od devedesetih funkcionisu tako sto kradu i otimaju svakome od koga mogu, a nikome, cak ni drzavi koja bi trebala biti kao neka najveca institucija ne placaju nista! Ti paraziti samo tako znaju da rade i da tako opstaju, a to im omogucava lopovska drzava i lopovi koji je vode i uporedo sede u tim klubovima. partizan je duzan preko 16 miliona eura, a zvezda preko 50 (sto se zna)! Kako neko iole razuman moze i da pomisli da njima nesto kao proda i da ce mu oni kao platiti? Taj koji to misli je teska budala i idiot! Da nesto placaju ne bi bili u tolikim dugovima! U upravi im sedi nagori lopovski i prevarantski olos i kao ne bi nas izvarali?! Ma jok! Kao sto nisu nikog pre nas i kao sto nece nikog posle nas... Jedva su platili onim strancima posle xx godina, tek kad ih je uefa izbacila iz evropskih takmicenja. Kad bi nama tek platili, posle koliko godina, decenija? Ko bi ih stisao Tole, Vucic?! Ma nemojte...

Sve vise mi se cini da ona Vojvodina za koju sam ja navijao vise ne postoji, a ovu novu i "ljude" u njoj i ljude oko nje nikako ne mogu da shvatim...

У сада већ два века дугој историји, Војводина је постала и остала један од највећих клубова у Панонској равници, са значајем који је надрастао њен првобитни, једнонационални карактер.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3844
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Avangarda danas čitav dan sve u centar :lala:
Problem je što na forumu ima ljudi koji imaju i nešto više od samo navijačkog odnosa prema klubu. Otud takvi upisi, odbijam da verujem da postoje ljudi koji 1 i 1 sabiraju pogrešno.
Io odio Belgrado
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Mare »

Извини Авангарда, опет прочитао све и ненађох да је неко кукао што га нисмо продали???

Мислим да се беспотребно оволико расписујемо и нема потребе за бусањем у груди и мерењем чија је ћуна већа односно ко је већи сланинар. Једно је сигурно сви смо сложни да је добро што није продат само се разликујемо у томе да ли је то потез за похвалу управи и неке посебне честитке или не.

Са већим делом твог поста изнад се слажем, нема потребе за толиким једом, сви смо ми овде због Воше, дозволити различито мишљење није грех.

Ајде у здравље, и ваљда је сад стављена тачка на продају наших тамо.
:cheers:

П.С. Сад видех још постова... Е што волим ово кад није по њиховом одмах је члан управе или тај играч лично, дај људ зар ви толико не подносите другачије мишљење?
limanfkv
Posts: 2839
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Transferi

Post by limanfkv »

Posto verujem da je vecina Vas na mene mislila.
limanfkv wrote:Sama cinjenica da bi to bio najveci transfer u nasem fudbalu dovoljno govori, a koliko sam cuo imali smo garancije na koje, nakon potpisa, ne bi mogli da nas izvacare. Stoga veliko bravo za ovaj izuzetno smeo potez, i upravi, a posebno Comiju.
Jel ste ovde zakljucili da sam za prodaju Ivanica?
Jos jedno pitanje, koja je uopste svrha uprave FKV?! Nece i ne mogu da unesu ni dinar u klub, tu su samo da prodaju sve za koje stigne kakva-takva ponuda, pa cak i ako je od najomrazenijeg rivala?! Pa takvu upravu onda mozes napraviti i od nekih random likova sa ulice i oni ce biti sposobni da ne unesu ni dinar u klub, da prodaju sve sto mogu i da od tog malo ili malo vise zavrnu.
Koji tim sem drzavnih ima sponzora u nasoj ligi? Jel znas da rukometni klub ima drzavnog sponzora koji im na godisnjem nivou daje 200.000 ili 250.000 evra (nisam siguran), a da je to daleko vise nego duplo veci sponzorski ugovor nego sto je FK ikada imao.

Kojeg igraca je ova uprava prodala zvezdi ili partizanu?

Kako smo igrali kvalifikacije za ligu evrope, ako smo nedelju dana pre toga trebali da platimo preko 300.000 evra da bi izboksovali licencu? Odakle te pare? Ne znam, evo pitam?
Sve bre neki poslovni i fudbalski eksperti i strucnjaci u klubu, a situacija ocajna?! Pa kako to?! Prodato je osim Ivanica, sve zivo sto se moglo prodati i opet nije dosta?! Gde su pare? Svi posteni, a mog bicikla (Vose) nema! Secam se da je postovani predsednik kad je prodao Milinkovic-Savica za tepsiju ribe u Genk tada govorio da se nije moglo vise dobiti jer FKV nije bila vlasnik celog ugovora, ok razumno i tacno, ali je u tom pravdanju izjavio i da imamo 10% od njegove sledece prodaje! On je nedavno prodan laciju i tih 10% (milion eura) se vise ne pominje? Gde je to nestalo? Jel se i za to ne zna gde je otislo kao i za onih 30% kad je cvetko prodao krasica?
Pretpostavljam da je za ugovore igraca sa Pavlovicem, Kezmanom, pumpadzijom kriva sadasnja uprava? Ja bi Sergeja prodao za 3 evra k`o secerane samo da napakostim Pavlovicu. Za ovih 10% se ne secam da je spominjano (sto ne znaci da nije tacno, mada cisto sumnjam jer nije obicaj da se takvi ugovori sklapaju kada ima vise strana kao u slucaju Sergeja).

Za koliko je smanjen dug koji je ostavila prethodna uprava? Koliko zaposlenih je u kolektivu FKV? Sta mislite da je to na godisnjem nivou 100.000 evra? Ili mozda malo vise? A imas kamate od banaka, menice od kojekakvih kuraca i tuzbe bivsih igraca? Da li je i to isto sve dzabe?
Jos da kazem za blizance i kako oni fukcionisu posto vidim da ovde neki to ne shvataju ili se prave da ne shvataju. Ta dva kluba od osnivanja, a narocito od devedesetih funkcionisu tako sto kradu i otimaju svakome od koga mogu, a nikome, cak ni drzavi koja bi trebala biti kao neka najveca institucija ne placaju nista! Ti paraziti samo tako znaju da rade i da tako opstaju, a to im omogucava lopovska drzava i lopovi koji je vode i uporedo sede u tim klubovima. partizan je duzan preko 16 miliona eura, a zvezda preko 50 (sto se zna)! Kako neko iole razuman moze i da pomisli da njima nesto kao proda i da ce mu oni kao platiti? Taj koji to misli je teska budala i idiot! Da nesto placaju ne bi bili u tolikim dugovima! U upravi im sedi nagori lopovski i prevarantski olos i kao ne bi nas izvarali?! Ma jok! Kao sto nisu nikog pre nas i kao sto nece nikog posle nas... Jedva su platili onim strancima posle xx godina, tek kad ih je uefa izbacila iz evropskih takmicenja. Kad bi nama tek platili, posle koliko godina, decenija? Ko bi ih stisao Tole, Vucic?! Ma nemojte...
Postoje razne vrste ugovora. Ako si idiot, onda potpises sa kretenima bez garancija. Ako si pametan onda ides na garanciju, kao sto bi ovde bio slucaj.

Evo sad jos jednom da podvucem:
Naravno da mi je drago sto Ivanic nije potpisao za zgadiju. Na kraju sezone sam napisao i razloge u temi uprava za koje smatram da Zoka, Vranjes i Dundjerski NISU za FK Vojvodinu.

I dalje mislim da u Vojvodini moraju igrati samo igraci sa 100% ugovorom sa klubom. Naravno da se najezim kada vidim da je jedan Steva Bigovic Majami dovodi u ikakvu vezu sa klubom. Pa taj covek je uz pomoc svog (i gazdinog mu) umalo zauvek oterao jednog Matica iz reprezentacije da bi mu igrala perjanica onaj debilko Micko. I jos 60% reprezentacije.

Ali, isto tako necu biti i fukara da ne pohvalim kada mislim da su uradili dobar posao.
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Transferi

Post by Nikola »

Da li je moguce da nema ko da proda Comija preko, a pun nam klub Osmajica, Vavana, Simica, Mikija i slicnih olosa.
Poraz struke, pobeda Slaninara!!!
ПУШТАМ КИШУ!
Post Reply